h IRIS INDOORTRAINING KLAVERJASSEN BRIDGE A. C. NOORTHOEK Zn. GRdEN Agenda. Een eresaluut... Schoonheidsspecialiste Pedicure Vorderingen Belang tweeiedig „de Volkswagen" Voor al uw schoenreparaties Colijnstraat 14 - Nieuwland Nooteboom's Automobielbedrijf d w Toneel ledere maaridagavond 20 uur In keet Lagendijk, Obrechtstraat. Kaarten ledere maandagavond 20 uur In zaal Martinuskerk. Foto-Film ledere dlnsdagavond 20 uur In keet Lagendijk, Obrechtstraat. Schaken ledere dlnsdagavond 20 uur In zaal Martinuskerk. Kindercreche ledere woensdagochtend van 8.45- 12.15 uur in keet Lagendijk, Obrecht straat. Indoortraining Dames ledere donderdagavond van 21.30 - 22.30 uur in gymn.-zaal P. v. Anrooy- laan. Indoortraining Heren ledere vrijdagavond van 21.15-22.30 uur In gymn.-zaal, P. v. Anrooylaan. Jeugd Postzegel-club ledere 1e zaterdag van de maand van 1012 uur in keet Lagendijk, Obrecht straat. Vanuit mijn hoge Elementum-flat op het Bachplein zie je zo wel eens het een en ander. Daar de bushalte niet ver van mijn huis af is en ik de hele straat af kan kijken zie ik vaak rennende men- sen. Als ik dan soms even uit nieuwsgierigheid kijk, of de bus er „al" of „nog" staat leef ik echt intens mee en denk ,,zullen ze het nog halen?" Zo ook van- morgen! De afstand naar de bus was nog behoorlijk groot voor een huppe- lende dame en een voortijlende jongeman. Ik was er zeker van dat deze keer de bus niet ge- haald zou worden. Ik kon bijna het hijgen van de dame horen. Ik had wel willen roepen: „doe geen moeite u redt het toch niet!" De jongeman had bijna de halte bereikt, maar de bus zette zich reeds in beweging. Toen de da- me zag, dat het een hopenloze strijd was, deed ze het wat kal- mer aan. Maarlaatkomers komen van alle kanten. Toen de chauffeur er een zag binnen zijn gezichtsveld was hij zo vriendelijk even te stoppen. Dat gaf onze jongeman weer moed en hij versnelde zijn vaart, en haalde de bus. Edoch de dame die hij begeleide was nog ver weg. Bravo onbekende chauffeur. Hij overzag de situatie en wachtte even rustig af. Zo konden beide passagiers nog net mee. Een eresaluut aan de menselijke chauffeurs van de RET, die op dit traject rijden. Verspiedstertje. Ook manicuren, epileren, peeling. Behandeling uitsluitend volgens afspraak (event, s avonds). Mevr. D. Vlak, Willem Landreplein 50 Groenoord, Telefoon 15 64 30. Lid Anbos Elke vrijdag wordt er in het kader van de wijkvereniging „Groenoord" een in door training gegeven voor heren. Dat de sportcommissie hiermee een voltref- fer heeft geplaatst blijkt wel uit de grote toeloop van trainenden op deze avond. Mijn eerste indruk bij de kennismaking met de groep in begin September was, dat deze groep terecht naar deze indoor training was gekomen. Het zittende werk, de automatisering en mechanisering in de bedrijven had ook op ons sportief groepje duidelijk haar tekenen achter- gelaten. Dit uitte zich vooral in gebrek aan spierkracht en uithoudingsvermogen. Nu na drie maanden kan ik stellen dat die trainenden die geregeld de vrijdag- avonden bezoeken, grote vorderingen hebben gemaakt. Dit is duidelijk te zien en te vergelijken met „nieuwkomers" en minder frequente bezoekers van de avonden. Het belang van deze trainingsbijeen- komsten zie ik tweeiedig. In de eerste plaats geeft het een prachtige compen- satie voor de veelal stilzittende, gees- telijke of eenzijdig-lichamelijke arbeid. Medisch gezien is ieder er zich toch van de noodzaak van verbetering van hart, bloedvaten en spierkracht bewust. Anderzijds moet de recreatieve zijde van deze indoortraining niet uit het oog ver- loren worden. Het leven kennen van uw wijkgenoten onder geheel andere om- standigheden, het zich lichamelijk kun- nen uitleven en de sportieve sfeer die er heerst zijn positieve punten. Ik wilde dit stukje besluiten met een Olympische gedachte die vrijdags in de prachtige zaal aan de Peter van Anrooy laan sterk heerst n.l.: ,,Winnen is niet noodzakelijk, slechts de deelneming is belangrijk." B. van Krogten. Autorijschool A. M. Oste Lest met VW's 1300 Theorie gratis Kievitslaan 60 - Kethel - Tel. 261328 bloemenbericht voor Kethel en Groenoord!!! Vanaf hedenelke dag verkoop In het oude dorp Kethel (naast de Textielhoek). Kersfbomen In diverse maten vanaf f 3,50 Kerstspar blauw, valf niet uit, per bos I 2,95 Kerstsfulcjes met kaarsen vanaf f 3,95 Kerstkransjes met kaarsen vanaf f 6,50 Doe-het-zelf-pakketjes: rendiermos, pepers, dadels, eucalyptus, besjes, kaarsen enz. vanaf 65 cent Ook BLOEMEN en PLANTEN, volop keus "IRIS" bloemensfand (oude dorp Kethel) Allereerst hartelijk welkom aan onze nieuwe leden. Nu de ranglijst. Deze stand is bereikt na de speelavond van 2 dec. De spanning in de kopgroep wordt steeds groter. De bovenste plaat- sen zijn nu onderling alleen verwisseld. Mevr. Tombrink doet u best. Het zijn maar 937 puntjes. O ja, denkt u alien nog aan de klaverjasavond van 23 dec. C. A. Gerritse 57231 Mevr. Tombrink 56294 M. 't Gilde 55949 W. P. H. v. d. Heiden 54550 J. de Jonge 54270 J. C. v. d. Kooy 53320 A. Haring 52810 Mevr. Mastveld 52338 D. de Jager 51961 Mevr. Overdijk 51401 C. A. Vrauwdeunt 51317 W. G. Ooykaas 50928 W. Pynakker 50327 S. J. Molendijk 50004 J. A. C. de Graaf 49735 Mevr. de Jager 47975 T. Holler 44509 B. Molendijk 44052 Joh. v. Zwieten 43862 R. B. Hartog 43479 W. v. d. Wateren 40223 M. Reith 40168 H. Kleinjan 40154 V. H. F. Reith 38020 J. J. Levens 36290 Mevr. Coenen 28209 v. d. Heiden Jr. 24226 J. Overduin 24191 Lintschoten 23673 L. M. O. Kemperman 23637 M. Essens 23137 J. P. v. Velsen 22174 Mevr. Schaap-v. Wassenaar 20173 Hr. v. d. Schaap 20011 Mevr. Levens-Hipken 16720 F. M. Perdaems 9851 Francken 4563 ,,De kampioenen van de maand nov." Als u een geheugen als een ijzeren pot hebt, dan zult u zich herinneren dat bij de opsomming van de kampioenen van de maand September en oktober, waar- bij ook de paren die als 2e en 3e ein- digden werden genoemd, de namen El- derhorst, Seip en Vledder werden ver meld. Deze namen komen ook nu weer voor, want het echtpaar Elderhorst zag weer kans zich als kampioenspaar van november te presenteren (60.18%) ter- wijl de heren Seip en Vledder weer de tweede plaats opeisten (53.70 De derde plaats verheugt zich tot dusverre in de belangstelling van meer gevarieer- de gegadigden. Dit keer kunnen we met vreugde in de rij van ,,erenamen" ver- melden die van de heren Vermande en de Wolf (52.08 Dames en heren, wie verdringen de na men op de eerste en tweede plaatsen? Met heel veel interesse zal het bestuur uw bridge-daden volgen. Gezonde riva- liteit geeft een ieder, naast het genoe- gen van het bridgespel zelf, voldoening. Deze keer enkele kleine, eenvoudige tips Hebt u als ,,doe-het-zelver" wel trans parent doorzichtig) plak-plastic in huis? Duizendeneen toepassingsmoge- lijkheden. Mag ik er enkele noemen? Het verstevigen (plak-plastic scheurt niet) van kartonnen speelgoeddozen, zoals bouwdozen, puzzle-dozen enz. Hebben uw kinderen een mooie tekening gemaakt met materiaal dat ,,af-geeft"? Leg deze op een stuk stevig karton en om-plak het geheel. Dan is de tekening zelfs afwasbaar. Plak-plastic eenmaal gebruikt; het leidt u tot talloze mogelijkheden. Er is een ,,X-film"-plak-plastic in de han- del, die zeer prettig verwerkt. Boven- dien is het schutblad voorzien van een ruitenpatroon, waardoor het makkelijker is te knippen. Deze X-film wordt per strekkende cm verkocht en is goedkoop. Dit merk is echter lang niet overal te krijgen. Waar dan wel, kunt u opvragen op on- derstaand adres. Een ander produkt met veel doe-het-zelf mogelijkheden is de ,,BSB-decoratie". verkrijgbaar in o.a. de meeste verf- en doe-het-zelf-winkels. Dit produkt echter is vrij kostbaar. Allerlei motieven en figuren zijn verkrijg baar, voor o.a. het decoreren van kin- dermeubels, vazen, lampen, wanden enz. Zeer eenvoudig aan te brengen. De ge- bruiksaanwijzing zit in de verpakking. Bent u van plan ergens in uw woning vaste vloerbedekking te leggen? Schuur en schilder dan vooraf de plin- ten! Later is dit een stuk moeilijker! Mag ik u nogmaals herinneren aan het inzenden van tips, en het opgeven van onderwerpen die u behandeld wenst te zien? Graag aan onderstaand adres. C. J. H. v. d. Heijden, C. v. Zantenplein 79. Tel. 351087. Ook brengen en afhalen na 6 uur Bachplein 27 - Groenoord Schiedamseweg 33 Kethel Tel. 26 83 28 Aral Benzinestation geopend van 7 uur TOT 21.30 uur Zaterdags van 8 uur - 15 uur

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 7