Jeugd i b a 11 Agenda. voe ou rnooi K0PIJ Gezellige ontspanningsavond Animodag in Kelhel Poule-indeling Competitie - verloop Juwelier Boot Autorijschool Groenoord Erkend door A.N.W.B. Telefoon 15 9115 Oranjevereniging Wilhelmina organiseert sperttournooi Bridge- en klaverjasver- eniging Groenoord e.o. Groeiend ledental Deelnemende scholen: Toneel ledere maandagavond 20 uur in keet Lagendijk, Obrechtstraat. Klaverjassen Bridge ledere maandagavond 20 uur in zaal Martinuskerk. Schaken ledere dinsdagavond 20 uur In zaal Martinuskerk. Kindercr&che ledere woensdagochtend van 8.45 - 12.15 uur In keet Lagendijk. Obrecht straat. Indoortraining Dames ledere donderdagavond van 21.30 - 22.30 uur In gymn.-zaal P. v. Anrooy- laan. Indoortraining Heren ledere vrijdagavond van 21.15-22.30 uur in gymn.-zaal P. v. Anrooylaan. Jeugd Postzegel-club ledere 1e zaterdag van de maand van 10-12 uur in keet Lagendijk, Obrecht straat. De Chr. Gymnastiekvereniging ANIMO uit Kethel, die ook zeer veel leden in Groenoord telt, houdt op zaterdag 10 mei de jaarlijkse Animodag. Deze dag zal zeer waarschijnlijk worden gehou- den op het D.H.S. terrein. Om 2 uur 's middags begint men met een kinder- speelmiddag. Hieraan kunnen kinderen tot 13 jaar deelnemen. Er zullen ver- schillende behendigheidsspelen worden gedaan, zoals zaklopen, hindernisrace enz. Om 18.30 uur zal Animo begeleid door haar eigen drumband een mars maken door Kethel. Hieraan zullen zo- wel senioren als junioren deelnemen. Na afloop van deze mars zal de Animo dag om 19.15 uur worden besloten met een grote demonstratie, ook weer op het D.H.S. terrein. (twee elftallen) (een elftal (een elftal (een elftal (twee elftallen) (een elftal Mgr. Bekkersschool Willem Gehrelsschool St. Jacobusschool Kon. Julianaschool Dokter Sauerschool Burg. Verveenschool De wedstrijden zullen worden gespeeld op 5, 6, 7, 8, 9, 12 en 13 mei 1969 op het sportterrein, gelegen aan de Laan van Bol.'es bij de Valeriusstraat. Aan de zijde van de Laan van Bol' es bevindt zich bij het sportterrein een kleed- lokaal waarin gedurende de wedstrijden tevens een E.H.B.O.-post is gevestigd. De aanvang der wedstrijden is bepaald om 19.00 uur. De spelers worden ver- zocht om met hun leider 15 minuten voor de aanvangstijd aanwezig te zijn. De duur van de speeltijd bedraagt 2 x 30 minuten met een rusttijd van 10 minuten, welke op het veld zal worden gehouden. Er zal worden gespeeld in twee poules van gelijke sterkte, zijnde poule A en B. Indeling: Poule A Mgr. Bekkersschool A Willem Gehrelsschool Kon. Julianaschool Dokter Sauerschool A Poule B Mgr. Bekkersschool B St. Jacobusschool Dokter Sauerschool B Burg. Verveenschool maandag 5 mei 1969 Poule A: Willem GehrelsschoolDokter Sauerschool A Poule B: Mgr. Bekkersschool BSt. Jacobusschool dinsdag 6 mei 1969 Poule A: Kon. JulianaschoolMgr. Bekkersschool A Poule B: Burg. VerveenschoolDokter Sauerschool B woensdag 7 mei 1969 Poule A: Willem GehrelsschoolKon. Julianaschool Poule B: Dokter Sauerschool BSt. Jacobusschool donderdag 8 mei 1969 Poule A: Mgr. Bekkersschool AWillem Gehrelsschool Poule B: Dokter Sauerschool BMgr. Bekkersschool B vrijdag 9 mei 1969 Poule A: Dokter Sauerschool AKon. Juianaschool Poule B: St. JacobusschoolBurg. Verveenschool maandag 12 mei 1969 Poule A: Dokter Sauerschool AMgr. Bekkersschool A Poule B: Burg. VerveenschoolMgr Bekkersschool B De finale zal worden gespeeld op dinsdag 13 mei 1969 te 19.00 uur tussen de winnaars van poule A en B. Indien in de poules meerdere teams gelijk eindigen, beslist het doelgemiddelde. Bij een eventueel gelijk doelgemiddelde, beslist het lot. Scholen, die in beide poules deelnemen, mogen tijdens het tournooi niet met spelers van poule verwisselen. Er zal voorts worden gespeeld overeenkomstig de spelregels van de K.N.V.B. In het tournooi wordt om de wisselbeker gespeeld, welke mag worden behouden door de school die drie jaar achtereen winnaar van het tournooi wordt. De beker zal worden verdedigd door de Burg. Verveenschool, die vorig jaar winnaar van het tournooi werd. Dr. Wibautplein 15 Telefoon 26 69 05 Rijks V.A.M.O.R gediplomeerd insfrucfeurs. R. Haan, Bachplein 269, Groenoord - Schiedam Op zaterdag 10 mei a s. zal op het D.H.S. terrein in Kethel (bij de Nachtegaal- laan) een voetbal- en handbaltournooi voor jongens en meisjes worden gehouden. Dit tournooi, dat 's ochtends om 9 uur begint, wordt georganiseerd door de Oranjevereniging „Wilhelmina" uit Kethel. De algehele leiding van de tournooien is in handen van dhr. J. v. Rosmalen jr. Onderstaand vindt u het volledige pro- gramma van het tournooi. PROGRAMMA 9.009.30 uur: St. JacobusschoolSt Martinusschool 9.3010.00 uur: Kon. JulianaschoolBurg. Verveenschool 10.1010.40 uur: St. JacobusschoolBurg. Verveenschool 10.4011.10 uur: St. MartinusschoolKon. Julianaschool 11.2011.50 uur: St. JacobusschoolKon. Julianaschool 11.5012.20 uur: St. MartinusschoolBurg. Verveenschool Tussen elke twee wedstrijden is een rustpauze van 10 minuten, om te voorkomen, dat enkele scholen achtereen moeten spelen. Voor de winnende teams worden wisselbekers beschikbaar gesteld. In de kantine zullen de kinderen heerlijk verwend worden. voor het volgende nummer, dat op 14 mei verschijnt, moet UITERLIJK 7 mei in het bezit zijn van de redaktie, J. Oreliosingel 91 Omdat het de bridgevereniging zo goed gaat, kunnen wij geen uitslagen meer geven, d.w.z. de gemiddelde score per koppel, ongeveer sinds de oprichting van de vereniging behaald. Wellicht ziet u dat als een contradictio In terminus, doch de insider zal wel kunnen begrij- pen waar de kneep zit. Hierover verder- op meer. Vorig jaar startten wij met 14 leden. Dat aantal was na enige maanden aan- gegroeid tot 18 leden. Op 16 Septem ber 1968 konden wij een begin maken met een huishoudelijke parencompeti- tie, waaraan 10 koppels deelnamen. Uit onze gegevens blijkt, dat op 25 novem- ber d.a.v. er 11 paren elkaar in wed strijden bekampten, terwijl op 16 de- cember 1968 het dozijn koppels werd bereikt. Weer enige maanden later jjneldden zich nog twee heren, die op hun beurt ervoor zorgden, dat kortge- leden nog een tweetal tot onze vereni ging toetrad. Voordien had een echt- paar zich nog aangediend, zodat er in feite 30 personen de edele denksport beoefenen. Helaas echter moesten wij door prive omstandigheden een speler node laten gaan, waardoor het aantal is teruggebracht tot 29. Mocht er iemand van de lezers zijn, die de over- blijvende mevrouw als partnerin wenst te accepteren, dan zal zij (en ook het bestuur van de bridgevereniging) haar of hem gaarne aanvaarden. Eigenlijk wachten wij nog op een paar. Hierdoor zou dan het aantal spelers op 32 zijn gekomen, waardoor het bezwaar, dat niet iedereen op dezelfde speelavond viertallen kan spelen, zou zijn opgelost. Door deze prettige groei is het echter welhaast ondoenlijk de gemiddelde score bij te houden. Wij menen er dan ook goed aan te doen, nu de vakantie- maanden (juni-juli-augustus) waarin niet wordt gespeeld, reeds zeer nabij zijn, te volstaan met zo nu en dan eens wat te melden, waardoor er blijk wordt gegeven, dat de vereniging springle- vend is. Na de onderbreking door de vakantiemaanden gaan wij ons dan se- rieus (hetgeen niet wil zeggen, dat wij tot nu toe niet serieus tewerk zijn ge- gaan) bezig houden met de competitie in eigen huis. Wij zullen dan ook reeds in de afgelopen tijd ontvangen uitnodi- gingen in overweging nemen om als gasten bij andere verenigingen op te treden, om te ervarven wat de kracht van onze vereniging is. Dit uiteraard onder voorbehoud, dat onze leden hier- mede accoord gaan. Tenslotte nog wat over de wedstrijden, gespeeld op 14 april j.l.: De heren K. Janisch en J. M. v. d. Kraan, geen onbekende namen voor diegenen, die deze rubriek steeds heb- ben gevolgd, leverden de mooie pres- tatie een score van 72y2 te halen (in de B-lijn). In de A-lijn toonden onze nieuwe leden, de heren C. G. F. Spiek- man en H. van Harten uit het goede bridge-hout gesneden te zijn door een percentage van 63,75 te bereiken. Wij menen wel te mogen stellen, dat door de toetreding tot onze vereniging van deze heren het geheel in sterkte is toegenomen. Wat kunnen wij nog meer verlangen?? Ja, u begrijpt het al nog meer leden! Laat u eens zien op onze speelavond ('s maandagsavonds 8 uur) in het Trefcentrum van de St. Martinuskerk. Wij laten u meespelen, daarvan kunt u zeker zijn!!! Namens het bestuur, F. V. Hebt u vrijdagavond 30 mei al in uw agenda genoteerd? Dan vindt nl. in ,,De Rank" de grote ontspanningsavond van de wijkvereniging plaats. Alle leden van de wijkvereniging hebben op vertoon van hun lidmaatschaps- kaart gratis toegang tot die avond. De toneelgroep GROETON voert het blijspel „De Poesekater" op, waarna onder leiding van The Flamingo's gelegenheid zal zijn voor een gezellig dansje. In de pauze zal een grote tombola worden gehouden met fraaie prijzen. Dhr. G. C. Hagenaars tenslotte zal voor de aanvang van de avond en in de pauze voor gezellige hammond-orgelmuziek zorgen.

Groenoord Akkoorden | 1969 | | pagina 9