t akkoorden Vrijdag a.s. ontspanningsavond in de Rank 6%; 0 Buikjes iournooi WALDO n SCHIEDAM r cil/l/nnrr °ogsleK Y'pld I anno 1820 N "....Mien, waar is m'n buikje gebleven...." Ongedwongen samenzijn Kooruitvoering Concert Wijkvereniging geslaagd Enquete uitwerken Chinese muur .Op BROOD van VLUG komt men TERUG." .V. Enthousiast spel Rente PP]tot vy Boerenleenbank Schiedam/Kethel f u> rijbetvijs .JASMIN CW<C<M<CAA Vrijdagavond 30 mei zal om 8 uur dan het doek opgaan voor de gratis ontspan ningsavond die het bestuur van de wijkvereniging al haar leden aanbiedt. Zoals we u al eerder meldden, zal op die avond onze toneelgroep haar tweede stuk opvoeren, waarna onder leiding van The Flamingo's gelegenheid is tot dansen. De avond zal verder worden opgeluisterd door hammandorgelmuziek van dhr. G. C. Hagenaars. Tenslotte worden een groot aantal leuke prijzen verloot tijdens een tombola. Alle leden van de wijkvereniging heb- ben voor deze avond persoonlijk een uitnodiging ontvangen. Over het te spelen toneelstuk ,,De Poesekater" van B. J. Duin vindt u binnenin dit blad een nadere omschrijving, waaruit wel blijkt dat u geconfronteerd zult wor den met een scala van vermakelijke situaties die uw lachspieren niet zullen sparen. De gezellige muziek van dhr. Hage naars zal voor de aanvang der tijdens de pauze een prettige achtergrond vor- men voor het kopje koffie en de tom bola. We hopen dat deze tombola vooral door de interessante prijzen een groot sukses zal worden, zodat de hoge kosten die aan zo'n ontspan ningsavond verbonden zijn, voor een deel gedekt zullen worden. Het allerbelangrijkste element van de avond vinden we echter dat onze leden eens de gelegenheid krijgen in onge dwongen contact te komen met elkaar en met de bestuursleden der wijk vereniging. Het kan een band scheppen over en weer die bij komende activi- teiten van de wijkvereniging van groot belang kan zijn. Diegene van de leden die zich nog niet hebben aangemeld kunnen donderdag- avond 29 mei tussen 20.00 - 22.00 uur nog kaarten afhalen in de Rank. Zolang de voorraad strekt ook vrijdag avond aan de zaal. Op maandag 2 juni a.s. zal om 8 uur 's avonds in De Rank het jeugdkoor Groenoord" een uitvoering geven voor ouders en belangstellenden. Het koor staat onder leiding van de heer G. C. Hagenaars. Tevens zal mede- werking verlenen het kerkkoor van de Hervormde kerk o.l.v. dhr. F. v. Rhijn. De toegang voor deze avond is gratis en de uitvoerenden verwachten dan ook een massale opkomst! Het eerste concert van de wijkvter- eniging, dat op donderdag 22 mei in de St. Martinuskerk werd gehouden, mocht zich in een goede belangstel- ling verheugen. In aanmerking geno- men dat in onze wijk nog geen sprake is van een concertpubliek was het aantal van ruim 100 bezoekers voor de organisatoren beslist voldoende om in het nieuwe seizoen met dit soort concerten door te gaan. Het concert dat zoals al in onze vorige uitgave werd vermeld, werd gegeven door Kees Bak orgel, Annemarie te Bosch viool, Hans Knijff hobo en Ger- rit Schotman trompet, werd door alle bezoekers bijzonder op prijs gesteld, zo bleek wel uit een vluchtige be- schouwing van de meer dan 40 inge- vulde enqueteformulieren al die werden ingeleverd. Op dit enqueteformulier kwamen o.a. vragen voor inzake con- tinuering van dit soort concerten, de programmakeuze, de meest geschikte avond etc. In ons volgende nummer zullen we de volledige uitslag der en quete vermelden, want daarvoor ont- breekt ons gezien de sluitingstermijn van deze uitgave de tijd. Het verheugde de organisatoren bij zonder dat burgemeester Roelfsema en echtgenote en mej. G. D. de Graaf, weth. van onderwijs en culturele zaken de avond met hun aanwezigheid op- luisterden. Ook enkele journalisten van de plaatselijke pers waren aanwezig. Zij hebben hopen wij in hun re- censies de artistieke kwaliteiten van het concert belicht. De Groenoordse volksmond heeft voor de in aanbouw zijnde Z-flats aan de P. v. Anrooylaan en omgeving de origi- nele bijnaam de Chinese Muur verzon- nen. Nu maar hopen dat we geen grensincidenten met de Vlaardingse Holywijk zullen krijgen Vlug's Bakkerijen Broersvest 45 - Telefoon 26 06 25 Bezorging door de gehele sfad. A TELEFOON 15 36 55 - 26 2430 2e Jaargang no. 28 29 mei 1969 Onder heel wat minder prettige weers- omstandigheden werd op maandag 19 mei een aanvang gemaakt met het „BuikjestOurnooi" georganiseerd door de wijkvereniging. Het was die avond bar koud na een dag van zware regen en de toeschouwers (toch nog een redelijk aantal) gingen na afloop ver- kleumd naar huis waar een warme kop koffie, al dan niet met een glas cog nac, de kille ledematen weer moest ontdooien. Ondanks de kou werd er door de elf- tallen van Groenoord-Zuid, J. Orelio- singel, Groenoord-Noord en Corn. v. Zantenplein met groot enthousiasme en volledige inzet gespeeld. De harde wind die dwars over het veld stond, speelde de voetbailers echter wel par- ten. Ook de volgende avond was het weer verre van aangenaam, doch het bleef gelukkig droog. De belangstelling van het publiek was beslist minder dan bij het jeugdtournooi de eerste avon- den, doch wellicht brengt de finale, die in afwijking van eerdere berichten op donderdag 29 mei wordt gespeeld, wel een massale opkomst. We kunnen i.v.m. het afsluiten van ons blad niet alle uitslagen van de wedstrijden ver melden; hieronder vindt u de resultaten bijgewerkt t/m donderdag 22 mei. Poule 1: 19 mei, Groenoord-ZuidJ. Oreliosingel 33; Poule 2: 19 mei, Groenoord-NoordCorn. v. Zanten plein 01; Poule 1; 20 mei, P. v. An rooylaanSem Dresdenplein 23; Poule 2: 20 mei, RK LTS (leraren) D. Schaferplein 31; Poule 1: 21 mei, Groenoord-ZuidSem Dresdenplein 42; Poule 2: 21 mei, Groenoord-N. D. Schaferplein 11; Poule 1: 22 mei, J. OreliosingelP. van Anrooylaan 12; Poule 2: 22 mei, Corn. v. Zanten pleinRK LTS 31. We besluiten dit bericht met een op- wekking om op de finale-avond t.w. donderdag 29 mei op een zo groot mogelijk publiek te mogen rekenen. Laten we de finalisten van het buikjes- tournooi met een ware cupsfeer om- geven. Wie weet hebben we dan als Ajax de avond ervoor de echte cup gewonnen heeft de juiste sfeer nog te pakken! Orgaan van de wijkver. Groenoord e.o. Verschijnt iedere veertien dagen huis aan huis in Groenoord en Kethel. Secretariaat: J. Oreliosingel 27, telefoon 15 67 35. Gironummer Wijkver. Groenoord 267585 Redaktie: B. D. Roza, J. Oreliosingel 91, tel. 15 82 47 Uitgave ,,DeMagneet" v.o.f., Drukkers-Uitgevers Rotterdamsedijk 279-281 - Schiedam, tel. 26 86 66 - 26 66 70 Advertentie-redaktie: J. i. Levens jr., Joh. Straussplein 332, Tel. 26 86 66, na 18.00 uur 15 69 67 P<GR0EWJE Voor uw Reisdeviezen en Reisverzekeringen Travelercheques Zwaluwlaan 101, telef. 26 53 25 Nieuwlandplein 56, tel. 15 8183 dan naar: AUTORIJSCHOOL' V A.M.O.R. en N.B.A. ge- dipl. en erkend. Lesf mei Fiaf 850 en Fiaf 850 Abarth Bachplein 114, Tel- 353291 Schiedam b.g.g. 262385 of 159373

Groenoord Akkoorden | 1969 | | pagina 1