In de Boerderij van Dag tot Dag Ga eens gezellig naar de soos! SLOOPY" kaarten in Groenoord Welkom Hargbewoners! P0STZEGELS Vervolg kritiek op winkelbeleid Disco-Club Sporthuis Ritnuui GROENOORD Verhoop staatsioten 2 tun art <t.s. 's Middags van 2-6 uur. - 's Avonds van 8-12 uur Actief meedoen Naam plaatjes Juwelier Boot Voor al Uw sportarfikelen wintersportkleding verkoop en verhuur ski's en skischoenen Nieuwe speelruimte Groenoord-Competitie Woensdag 18 februari: Donderdag 19 februari: Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 20 februari: 21 februari: 22 februari: 23 februari: 24 februari: 25 februari: 26 februari: 27 februari: 28 februari: 1 maart: 2 maart: 3 maart: 4 maart: 5 maart: Lezing Vr. Vereniging - Blauwe zaal Soosavond wijkvereniging - treden op, nieuwe Schied. Beatgroep De Candle Lights. Vergadering Bestuur Wijkvereniging, Onderafd. Soosavond Wijkvereniging. Jeugdsoos De Troep - Na 10 uur gelegenheid voor leden gezellig pilsje te drinken. Soosavond Wijkvereniging. Kaartclub en Groeton. Schaakclub. - Lezing Huish. en Gezinsvoorlichting. Wlm. Gehrelschool, Ouderavond. - Lezing Vr. Ver. Soosavond Wijkver. - Verg. Groenoord Oudercomm. Soosavond Wijkvereniging. Jeugdsoos Sloopy 16 jaar en ouder. Soos Wijkvereniging 2-6 uur - en 8-12 uur. Kaartclub en Groeton. Schaakclub. - Lezing Huish. en Gezinsvoorlichting. Lezing Vr. Vereniging. Soosavond Wijkvereniging. We memoreerden reeds in onze vo- rige editie het betrekken van de eer- ste 31 kamers in het nieuwe Gerefor- meerde Bejaardentehuis ,,De Harg" aan het Hargplein op zaterdag 31 januari j.l. lnmiddels hebben we dit nieuwe bejaardentehuis opgenomen in het bezorgingsschema van Groen- oord-Akkoorden, zodat alle bewoners vanaf nu op de hoogte zijn van onze activiteiten. Namens het bestuur van Wijkvereni ging Groenoord heten we alle Harg bewoners, de directrice en het perso- neel van harte welkom in onze wijk. We hopen op een prettige samenwer- king. Als er onder de bewoners of het personeel iemand is die als correspon dent van Groenoord-Akkoorden zou willen optreden, opdat alle nieuwtjes uit De Harg middels ons blad in de openbaarheid komen, dan horen we dat graag. Zijn er Hargbewoners die actief aan de activiteiten van onze wijkvereni ging willen meedoen, bijv. klaverjassen, bridgen, schaken of de bejaardensoos, laat ze zich dan melden in boerderij Landvreugd, Sweelincksingel 7 op de avonden die U in Groenoord-Akkoor den vermeld vindt onder de rubriek „In de boerderij van Dag tot Dag" of bij 66n der bestuursleden der wijkver eniging of de redaktie van G.A. Lid worden van wijkvereniging Groen oord (bijv. uit sympathie met onze doelstellingen) kunt U ook bij boven- staande adressen. De contributie be- draagt f 1.— per maand voor bejaar- den en voor gezinnen en alleenstaanden 1.50 per maand. In de Groenoord-akkoorden van enkele maanden geleden mochten de bewoners van Groenoord via dit blad kritiek laten horen op enkele zaken in onze wijk. In de afgelopen periode heeft ondergetekende zijn ogen goed de kost gegeven en zo eens bekeken of deze kritiek wel gerechtvaardigd was en of er ook wat verbeteringen waar te nemen vielen. Wat de Coop aan de Laan van Bol 'Es betreft is de situatie dusdanig veran- derd, dat het bedienend personeel nu is vootzien van naamplaatjes op hun jas- schorten, zodat U er goed aan doet, zodra er klachten zijn, de chef aan te schieten en U kunt dan met naam en toenaam over de handeling met hem praten. Groenteboer Simons is van bedieningszaak overgegaan op zelfbe- diening. In het vorige artikel kwamen dc sigaretten-automaten bij de zaak aan de orde, maar door steekproeven mochten we ervaren, dat we dikwijls genoeg nog een lege automaat aan moeten treffen. Deze service aan de wijkbewoners is minimaal De D.A. drogisterij heeft een tijdje met ziek personeel te kampen gehad, maar de heer Slots bleef opgewekt en in snel tempo zijn klanten bedienen en we mogen stellen, dat hij zijn zaak goed presenteert. Ook de noodwinkel van de heer Bijl vermag onze opbouwende kritiek. Daar wel gevulde sigaretten automaten. Al- leen jammer, dat in deze kleine ruimte er te weinig kassa's zijn om de klanten vlot weg te kunnen helpen. Maar bij de opzet van de nieuwe zaak zal daar natuurlijk wel rekening mee gehouden zijn. Zo hebben we weer een paar Dr. Wibaufplein 15 Telefoon 26 69 05 zaken bekeken en we gaan waarschijn- lijk wel door zodat we hopen, dat de kritiek welke we hiervan leveren, door mag werken in de breinen van de heren winkeliers, zodat zij van de andere kant eens vernemen, waar het aan schort. Het zijn kleine dingen, maar van es- sentieel belang voor de consument. Observator. advertentie Nieuwe bestellingen kunnen ook tele- fonisch of schriftelijk worden doorge- geven, mits giro 2 maart in mijn bezit is. Loten worden desgewenst per post toegezonden. Mevrouw W. Vaz Diaz-Noach, H. Polakstraat 120 - Schiedam. Telefoon 26 47 73 - Giro 510973. Laatste nieuws Het was afgelopen zaterdag 14 februari weer gezellig druk in Boerderij Land vreugd. Disc-Jockey Mr. Ed zat nog maar net achter de knoppen of de zaal stroomde al vol. Helaas, velen kwamen te laat en vandaar een gesloten deur. Jongelui boven de 16 jaar, die nog geen lid zijn, moeten dit snel worden, daar het aantal lidmaatschapskaarten be- perkt is. Ze kunnen zich aanmelden voor twee piek en twee pasfoto's bij Sloopy himself: D. v. Schaik, Willem Pijperstr. 71. Op zaterdag 28 februari gaan de staldeuren weer om 19.30 uur open en kan ieder lid voor 1.50 naar binnen stieren. Klaverjassen -* Sinds enkele weken huizen de kla- verjassers in de gezellige soos van Boerderij Landvreugd. Hier komen zij iedere maandag- avond, aanvang 8 uur, bij elkaar om hun kaartje te leggen. Alles gaat in een leuke ongedwon- gen sfeer, waardoor het doel, als eerste te eindigen, niet primair wordt gesteld alhoewel we alle- maal ons best doen zo goed mo- gel'yk te spelen. Onze kaartclub staat open voor iedereen die belang stelt in het klaverjassen. Dus ook voor U. Het is een fabel dat iedereen die in clubverband speelt, goed speelt. Voor de ouderen onder LJ die in- teresse hebben bestaat er de ge legenheid om, indien noodzake- lijk, per auto gehaald en gebracht te worden. Schroomt U niet dit even aan ons via de Heer Holler, ]ac. Urlusplein 40, telefoon 15.16.83, kenbaar te maken, want ook wij gaan uit van de gedachte: „Hoe meer zielen hoe meer vreugd"Wij hopen spoedig wat meer nieuwe gezichten te be- groeten. Tijdens en na afloop van iedere kaartavond wordt aan hen die er gebruik van willen maken, de gelegenheid geboden om tegen zeer redelijke prijzen aan de gezel lige bar iets te gebruiken en mis- schien wat betere kontakten te leggen met andere wijkbewoners. J. J. Levens Jr. Oranjestraaf 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Op BROOD van VLUG .komt men TERUG." Vlug's Bakkerijen Broersvesf 45 - Telefoon 26 06 25 Bezorglng door de gehele sfad. NEDERLAND: 13 januari: een zegel met een frankeerwaarde van 25 cent zonder toeslag ter gelegenheid van de verschijning van het Burgerlijk Wetboek in de bewerking van Prof. E. M. Meijers. Ontwerp: J. Schrofer uit Am sterdam. Afgelopen dinsdag 10 februari speel- den we voor de tweede achtereenvol- gende keer in de societeitsruimte van boerderij ..Landvreugd"waarvoor we trouwens al geruime tijd een aanvraag hebben lopen. Niet, dat de Blauwe Zaal ongezellig is, verre van dat, we hebben er al heel wat leuke avonden doorge- bracht, maar we groeien er gewoon uit. De lOe februari b.v. zaten we met 24 leden en we verwachten, uit op handen zijnde acties ons ledental nog aanmer- kelijk te vergroten. Bovenstaande geeft U antwoord op de ongetwijfeld bij U opgekomen vraag, waar spelen we nu eig enlijk? Ook deze keer bleven de verrassingen weer niet uit. In groep „A" liet de heer Zwart het met wit tegen v. d. Spek afweten. De partij was van het begin tot het eind een vrij onoverzichtelijke rangschikking van stukken, veroorzaakt door een paar ongebruikelijke zetten van v. d. Spek in de opening, die wel- iswaar direct winst opleverden voor Zwart, maar later voor de ontplooing van diens spel toch wel een handicap bleken. Enfin, na een heleboel tijdro- vend geharrewar was het de vlag van Zwart die het oordeel velde. Al met al geen partij uit het boekje. De heer Schoonderwoerd deed het al niet veel beter en moest de zege aan de heer Wassink. laen, hiermede zijn kans vol- gend seizoen tot de besten van groep „B" te behoren, aanmerkelijk vergro- tend. GROEP „A" 1 G. M. Henkelman 13-9 2 J. Zwart 12-7% 3 A. v. d. Spek 13-7y2 4 J. J. Henkelman 9-6% 5 D. N. Boogaard 9-6 6 J. H. J. Meeder 11-5% 7 W. C. van Evert 11-5 8 B. Wassink 12-4% 9 J. F. Schoonderwoerd 13-4% 10 A. Meyer 9-1 GROEP „B" 1 H. Zeilstra 16-12 2 M. G. van Soest 16-12 3 H. v. d. Heuvel 14-11% 4 A. Schell 14- 9% 5 A. Schilten 17- 9 6 A. L. Kruidenier 15- 7% 7 H. J. Zondag 16- 5% 8 D. L. Bakker 16- 5% 9 J. B. Renskers 15- 3% 10 C. Kloet 11- 2

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 7