11 ,,SLOOPY" POSTZEGELS nv vereenigde glasfabrieken gehuwde dames (voor halve dagen) Disco-Club anno 182(r jsj Bejaarden§oo§ ging van start Bent C ook liter bij? Rente PfiHot v ,u (A ^ojste Van Selms slayerijcn Weer speelde parten. Kritiek op klaiiten Zes punten. O <3J Zaterdag 28 februari draaide Disco- club „Sloopy" in boerderij „Land- vreugd". De zaal was al spoedig uir- verkocht; daardoor moesten velen te- leurgesteld worden. Gezien de grote belangstelling, voor de disco- avonden heeft het bestuur van „Sloopy" be- sloten om voor de volgende dansavond ALLEEN LEDEN toe te laten. De discoclub heeft nu reeds een groot aantal leden, dit heeft tot gevolg dat er een voorlopige ledenstop zal worden ingevoerd. Zaterdag 14 maart zullen de disc-jokey's weer de nieuwste hits door de sfeervolle ruimte van de boerderij laten weerklinken en dat alles is mee te beleven voor de prijs van 1,50. Om precies acht uur gaat onze d.j. achter de knoppen zitten, ter- wijl de staldeuren om 19.30 uur open gaan. Tot ziens in Sloopy's farm en zorg dat je tijdig aanwezig bent. Voor een lekkere maaltijd mef vlees Noordeinde 3 (Dorp) tel. 268140 lepenlaan 74 (Tuindorp) tel. 26 70 39 Kethel Op maandag 16 februari j.l. opende Wijkvereniging Groenoord de deur van Boerderij Landvreugd voor de eerste keer voor een geheel nieuwe activiteit n.l. de bejaardensoos. Die eerste middag was opgezet om de be- hoeftes inzake bejaardenactiviteiten eens te polsen. Aan de hand van de opinies van die middag zouden de activiteiten van de soos vastere vorm kunnen krijgen. Helaas waren de weergoden ons die dag zo ongunstig als maar mogelijk is. Een dikke laag sneeuw, in dooien- de toestand maakte een wandeling naar de boerderij, vooral voor bejaar- den, bijna onmogelijk. Er waren dan ook maar acht dapperen die de barre tocht maakten. Hoewel we natuurlijk op een groter aantal hadden gerekend, viel ons deze opkomst gezien het weer nog reusachtig mee. Er werd wat ge- sjoeld, gekaart, gedamd en gepraat en iedereen had het best naar de zin. Alleen was met het kleine aantal men- sen het bepalen van richtlijnen voor een volgende bijeenkomst natuurlijk niet mogelijk, terwijl er ook geen ini- tiatieven van belang door de kleine groep genomen konden worden. Op maandag 2 maart was er dan ook een tweede orientatiemiddag. Hoe de op komst op die middag was kunnen we U op het moment dat we dit schrijven nog niet zeggen, doch we hopen dat de weergoden niet weer een spaak in het wiel hebben gestoken. Mochten er nog bejaarden zijn, die door welke omstandigheden dan ook, ook de tweede soosmiddag gemirt hebben, de volgende middag is op 16 maart a.s. Laat U de kans op een ge- zellige en ontspannende middag met leeftijdgenoten niet voorbij gaan. Voor hen die de boerderij nog niet weten te vinden, hij ligt aan de Sweelinchsingel die U vindt aan het uiterste puntje van Groenoord, achter de Laan van Bol 'Es en langs de Rijksweg naar Vlaardingen. NED. ANT1LLEN: 5 februari: twee bijzondere postzegels zonder toeslag van 10 cent en 15 cent ter herdenking dat vijf jaar geleden een zendstation van Trans World Radio op Bonaire werd gevestigd. Ontwerp: C. S. Corsen uit Willemstad, Curasao. Na enige artikelen gelezen te hebben die terecht kritiek gaven op het win- kelbeleid in Groenoord, nu eens kri tiek van de ,,andere kant" nl. van de kant der winkeliers. Punt 1. Behandel het winkelpersoneel vriendelijk; daar mankeert het dikwijls aan. Ik denk hierbij aan het opzette- lijk gejij en gejouw van sommige klan- ten tegen personeel en leiding. Als U het personeel vriendelijk tegemoet treedt, wordt U ook vriendelijk gehol- penl Punt 2. Denk aan de sluitingstijden van de winkels; vooral op zaterdag als de meeste winkels om 5 uur dicht gaan. Kom niet om twee minuten voor vijf binnenstappen voor de wekelijkse boodschappen, zodat U pas om kwart over vijf klaar bent. Het personeel heeft er recht op om op tijd naar huis te gaan. Punt 3. Probeer niet iets voor niets mee te nemen. Gemiddeld wordt er in winkels twee tot drie procent gestolen. De bedrijfsleiders van zaken zijn ver- antwoordelijk voor de goede balans- uitkomst, bij herhaalde slechte balansen kan het hun baan kosten. Voor eige- naars van zaken is het een inkomsten- derving. Punt 4. Open geen verpakkingen; het komt herhaaldelijk voor dat er open pakjes snoep, chips en vleeswaren in de winkel liggen, die bewust geopend zijn en waaruit gegeten is. Punt 5. Hebt U een artikel gepakt wat U t6ch niet zint, leg het dan terug op de oorspronkelijke plaats, het be- spaart het personeel veel werk. Het komt herhaaldelijk voor dat er panties liggen tussen chloor, zoutjes tussen de koekjes en margarine in het koekvak. En speciaal in de zaken waar de tex- tiel in zelfbediening is, haal geen tex- tiel uit de verpakking maar roep een verkoopster. Vooral panties zijn als ze eenmaal uit de verpakking zijn geweest en zo weer teruggelegd zijn, onver- koopbaar. Punt 6. Heeft U een artikel dat niet goed van kwaliteit is, schreeuwt U Uw misbaar dan niet luidkeels door de winkel. U krijgt het artikel ten alien tijde vergoed. De winkelier kan er ook niets aan doen, een fout in de produk- tie van bijv. blikgroenten kan bedor- ven waar tot gevolg hebben. Denkt U maar aan de recente kwestie inzake de ontbijtkoek van Verkade en Bus- sink. Wij kunnen ook niet door de ver pakking heenkijken. Dit waren allerlei dingen die voor de winkelier van belang zijn. Als we pret- tig samenspelen hoeft er geen erger- nis te zijn. Een winkelier- observator. Denken en praten over Pasen. Op uitnodiging van de Chr. Platte- landsvrouwen Bond afd. Kethel houdt men met de Ned. Chr. Vrouwen Bond afd. Schiedam-Kethel een gezamenlijke avond in „De Rank" aan de Schiedam- seweg, op donderdag 19 maart a.s. Onder leiding van Mevr. Groot-Enzerik uit Maasland zal men denken en spre- ken over Pasen. Deze avond begint om 19.45 uur. Van onze penningmeester verne- men we dat per 31 december 1969 aan onbetaalde contributiegelden is blijven openstaan een bedrag van f 1.026. Dit ondanks het feit dat in bijna elk nummer van Groenoord-Akkoordentelkens weer aan de contributiebetaling herinnerd werd. Gelukkig is van dit bedrag in de loop van januari en februari nog f 610.-- binnenge- komen, zodat nu nog ruim 400.- onbetaald is overgebleven. Mocht U de laatste maand of maanden van 1969 nog niet heb ben betaald of gegireerd, doe het dan spoedig en jnaak het s.v.p. tot gewoonte steeds vooruit met minstens 3 maanden tegelijk te betalen. Ook wanneer U by (en der onderafdelingen bent aange- sloten! Die leden die in onze boeken lon ger dan 6 maanden open stonden, hebben we helaas als lid der wijk vereniging moeten schrappen. s Tot het concern behoren o.m.: Drie verpakkings- glasfabrieken:te Leerdam, Maastricht en Schiedam. De "Koninklijke Leerdam" en de "Kristalunie Maastricht',' producenten van glazen en kristallen drinkserviezen en gebruiksvoorwerpen. De groothandel "Dijkstra-Vereenigde" te Amsterdam, Delft en Groningen, ieverancier van glas en materieel voor verpakkingen, ziekenhuizen, laboratoria en apothekers. De "N.V. Veglaplast" te Rotterdam en Delft, producent van kunststofverpakkingen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Schiedam, Buitenhavenweg 114-116. Tel. 010 - 260200* N.V. Vereenigde Glasfabriekeneen expansief, dynamisch concern met velerlei aktiviteiten. Zo werd in onze vestiging te Leerdam het Glasvormcentrum geopend. In dit centrum werken de artistieke creativiteit, de ambachtelijke vaardigheid, de industriele technologie en de kennis, aanwezig binnen onze N.V., samen aan de totstandkoming van nieuwe eigentijdse produkten. Voor onze vestiging te Schiedam zoeken wij Geboden wordt interessant en afwisselend werk op diverse afdelingen, zoals Documentatie en Inkoop. Gegadigden, die enige administratieve ervaring hebben, kunnen zich melden bij de afdeling Personeelszaken, Buitenhavenweg 114-116, Schiedam.

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 3