akkoorden Kanonschot opent „DE K E T E L" WALDO n.v. .volfl SCHIEDAM bad*' Nieuw concert in Dorpskerk JASMIN" anno 1820^ Rente tot "ojfste Geschenken aanbieden. Fleurige attentie. Correctie tarieven kindercreche IJw rijbewijs BACHPLEIN 114 - SCHIEDAM 71 Pruikendemonstratie daverend sukses! Nieuwe haarlijn. )VVtlA Wijkvereniging koos nieuw en groter bestuur Levendige rondvraag. BIJL SUPER- ENKABE markt Wijkvereniging heeft 500 leden! Boerenleenbank Schiedam/Kethel >/id- Donderdag'^9 mhtnt^tn 10 uur is het eindelijk zover, dan zal Burgemeester H. Roelfsema het nieuwe buurtwinkelcentrum De Ketel aan de Borodinlaan offi- cieel openen. Hij zal dat doen door een dagbom af te steken. Hoog uit de lucht zal dan uit deze bom een spandoek neerdalen, waarop de naam van het winkel- centrum in grote letters is aangebracht. De opening is daarmee dan een feit- Daarna zullen burgemeester en geno- digden - die om 9.15 uur al door de di- recteur van het M.B.O. (Ned. Midden- stands Financiering-Maatschappij voor Bedrijfsobjecten n.v.) dhr. G. C. J. G. v. d. Linden in Hotel Rijnmond welkom zijn geheten - een rondgang maken door het nieuwe winkelcentrum. Ver- volgens vertrekken de genodigden weer per bus naar Hotel Rijnmond waar een heildronk zal worden uitgebracht op het nieuwe winkelcentrum. Daar zullen achtereenvolgens het woord voeren Drs. G. C. J. G. van der Linden (M.B.O.) Dhr. H. Roelfsema, burgemeester van Schiedam, Mr. B. A. J. M. van Hellen- berg Hubar en dhr. A. Bijl, eigenaar van de supermarkt in het winkelcentrum. Namens de winkeliers zal dhr. Bijl de burgemeester een geschenk aanbieden. Op de openingsdag zullen de winkeliers de winkelende dames nog verrassen met een fleurige attentie, die hun dankbaarheid over de opening van hun nieuwe winkels nog eens zal benadruk- ken. Want ze zijn reusachtig blij dat ondanks de donkere wolken die in het verleden de bouw van het winkel centrum nog al eens verduisterden, alles nu nog keurig op tijd op zijn pootjes terecht is gekomen. Wie de koortsachtige drukte zag een week voor de opening, kan zich hun span ning of alles wel goed en op tijd in orde zou komen, wel indenken. Een dag voor de officiele opening, dus op woensdag 18 maart houden de winke liers ieder afzonderlijk in hun pand van 16.00 tot 19.00 uur voor hun re- laties een receptie. In een deel van de oplage van ons vo- rige nummer stond een fout in het artikel over de kindercreche. U gelieve de tarieven als volgt te lezen: zie staand zetsel De tarieven zijn: leden niet-leden 8 tot 14.00 uur 4,00 4,50 Dan naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R.en N.B.A. gedipl. en erkend. LEST MET FIAT 850 LESPRIJS f 11,- PER UUR TEL. 353291 b.g.g. 262385 of 159596 8 tot 12 uur 2,50 2,75 12 tot 14.00 uur 1,50 1,75 De opening van de creche zal zoals reeds vermeld zijn op dinsdag 17 mrt, om 8 uur's morgens. De pruikendemonstratie die Dames- kapsalon Zalm onder auspicien van de wijkvereniging op donderdag 5 maart hield in de societeit van Boer- derij Landvreugd, is een eclatant sukses geworden. Naar schatting 200 bezoek- sters stonden en zaten dicht opeen- gepakt het werk van de medewerkers van dhr. Zalm t.w. Marijke, Betty, Ria en Jack met bewondering te bekijken. Omdat we op en na de avond hoorden dat er nog talloze dames onverrichter- zake waren teruggegaan vanwege de geweldige drukte hadden we aanvan- kelijk het plan om dhr. Zalm voor een herhaling van de pruikendemonstratie te vragen. Gedacht werd aan 19 maart. Doch na overleg met dhr. Zalm werd een ander plan geboren, dat volgens ons eveneens een grote kans op sukses zal hebben. Dhr. Zalm ziet n.l. geen kans - gezien het beschikbaar zijn van zijn medewerkers en de voorbe- reidingstijd - om een herhaling van de pruikendemonstratie te geven. Daarbij vindt hij twee maal dezelfde show ook niet aan te bevelen. Daarom wil hij nu eind april begin mei een geheel nieuwe haarshow geven. Na een bezoek aan Engeland zal dhr. Zalm dan de nieuwste haarlijn beheersen en die wil hij gecombineerd met pruiken showen. Hij wil dan de avond een iets fijner karakter geven door - evenals bij mo- deshows gebeurt - koffie en een apere- tief te serveren, welke consumpties dan zijn inbegrepen in de toegangs- prijs. We zullen U tijdig laten weten op welke datum de haarshow gehouden zal worden en hoe U aan de kaarten ervoor kunt komen. A TEL. AFD. VERKOOP 26 37 05 2e jaargang no. 47 16 maart 1970 Orgaan van de wijkver. Groenoord e. fe Schiedam. Verschijnt iedere veertien dagen huis aan huis in Groenoord en Kethel. <2> Redaktie: B. D. Roza, J. Oreliosingel 91, Schiedam, tel. 15 82 47 Uitgave: ,,DeMagneet" v.o.f., Drukkers-Uitgevers Rotterdamsedijk 279-281 - Schiedam, tel. 26 86 66 - 26 66 70 Advertentie-redaktie: J. J. Levens Jr., Joh. Straussplein 332, Tel. 26 86 66, na 18.00 uur 15 69 67 Qua opkomst was de jaarlykse alge- mene ledenvergadering van de Wyk- jvvjoj mi DajjoauaSa} uaa SuiSiuauan waren er slechts 50 personen aanwezig buiten het voltallige bestuur der wyk vereniging. Nu bahoren jaarverga- deringen wel niet tot de meest geliej- de vormen van ontspanning, doch we hadden toch echt wel een grotere be- langstelling voor de resultaten van ons werk verwacht van de ruim 500 leden. Ondanks de kleine opkomst echter was de sfeer op die avond bijzonder plezierig. Het verplichte statutaire gedeelte t.w. verslagen van secretaris en penningmeester werden vlot afge- handeld. De kascontrolecommissie stemde volledig in met het financiele beheer der wijkvereniging. Er werd een nieuwe kascontrolecommissie ge- kozen die bestaat uit dhr. Louis, dhr. Rolof en dhr. v.d.Knaap. Ook de verkiezing van een geheel nieuw bestuur gaf weinig moeilijkheden. Van het zitting hebbende bestuur wenste alleen Mevr. v.d. Spek geen zitting meer te nemen in het nieuwe bestuur. Ze werd door voorzitter dhr. K.Vlug hartelijk bedankt voor het zeer vele werk dat ze in bestuursverband en daarbuiten voor de wijkvereniging ge- daan heeft. Een bloemstuk bevestigde die dank. Mevr. v.d. Spek zal evenwel nog op verschillende gebieden (o.a. de jeugd en de bejaarden) mee blijven werken. Het nieuwe bestuur met een 7-tal nieuwe leden uitgebreid tot in totaal 15 leden. U vindt het gehele nieuwe bestuur in dit blad in een aparte kolom Tevens werd nog gekozen een nieuwe societeitscommissie. Deze bestaat uit dhr. Gusman, dhr. de Wolf, dhr. Per- daems en Mevr. v.d. Slot-Clements. De avond werd besloten met een zeer levendige rondvraag. Naast vragen di rect betrekking hebbend op de wijk vereniging kwamen daar ook vele vra gen op het gebied van de verkeerssitu- atie aan de orde. De wijkvereniging be- loofde die vragen per brief bij de be- stemde instanties onder de aandacht te brengen. Na afloop der avond bleven velen nog geruime tijd gezellig bijeen aan de bar s te advertentie ACHTEttPAGMAA Dezer dagen bereikte de wijkvereni ging een mijlpaal in haar bestaan. Onze ledenadministratie schreef n.l. het 500ste lid in. Het was de fam. v. d. Sijde, Mozartlaan 41. Op de leden vergadering op vrijdag 6 maart in Landvreugd werd dhr. v. d. Sijde door voorzitter Vlug gehuldigd. Enkele kleine geschenken benadrukten de dank van het bestuur voor de toetreding van de fam. v. d. Sijde. Inmiddels is het aantal van 500 alweer met minstens 10 over- schreden, zodat de groei van ons leden- tal zich onversneld voortzet. Na een kleine onderbreking in de concertenserie van de wijkvereniging zal er op zaterdag 25 april a.s. in de prachtige oude Dorpskerk in Kethel een concert plaats vinden dat zal wor den gegeven door de Hillegersbergse Orkestvereniging „EUPHONIA" o.l.v. Addie de Jong en de bekende organist Aad van der Hoeven uit Schiedam. Uitgevoerd zullen o.a. worden het 4e Brandenburgse concert van J. S. Bach, een symphonie van W. A. Mozart, een orgelconcert van G. F. Handel en een Romance van E. Elgar. We zullen op deze zeer belangwekkende uitvoering, alsmede op de uitvoerende orkestver eniging Euphonia in onze volgende uit- gaven nog uitvoerig terugkomen, doch noteert U alvast de concertdatum in Uw agenda!!! Spoarbank voor uw salaris en prive-rekening Ruime openstellingsuren Zwaluwlaan 101, telel. 26 53 25 Nleuwlandplein 56, tel 15 8183

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 1