akkoorden Inhabe groter en gezelliger f al/i/norr 11 i WALDO n.v. vol0 SCHIEDAM Wie help! mee als we feestvieren? Lezing N.C.V.B. Concert „Euphoniafl Verschoven Caroline Kaart zing! in Kethel cS^^/kf anno 182 0 "ogste* Nogmaals naam voor snackcar Uw rijbeivijs JASMIN» SCHIEDAM Rente (^iptot Landvreugd heelt felefoon J Vele activiteiten. Veel hulp nodig. BIJL SI PER- ENKABE UARKT Boerenleenbank Schiedam/Kethel Zaterdag 11 april a.s. zal burgemeester H. Roelfsema de zesde INHABE in Sport- hal Margriet openen. V kunt daarna tot en met zondag 19 april iedere dag deze consumentenbeurs voor Schiedam en omstreken bezoeken. De Inhabe belooft dit jaar nog grootser uit te vallen dan vorig jaar, zodat een bezoek aan de beurs zeker de moeite waard zal zijn. Veel stands voor elck wat wils en ook leuke attrac- ties moeten ertoe bydragen dat de organisatoren de Industrie- en Handelsbeurs, na afloop op een geslaagde beurs kunnen terug zien. MEER STANDHOUDERS. Door naast de lange zijde van de sport- hal een tent te bouwen, was het moge- lijk om meer standhouders in te schrij- ven dan vorig jaar. Wat brengen de diverse standhouders? We geven hier een korte opsomming. De fa. v. Woer- kom uit Schiedam treft U met gas- haarden, koelkasten tec. Hetzelfde pro- gramma treft U ook aan op de stands van de COOP en van fa. Meijborg uit Schiedam. Voor meubelen en woning- inrichting treft U prachtige stands aan van de Winter de Lange uit Vlaar- dingen, fa. Verwaayen uit Schiedam en de firma's Bot en Domus beide uit Vlaardingen. De fa. Bouwmeester uit Schiedam brengt in de meubelsector het aparte genre. Alles voor de keuken en de inrichting daarvan vindt U bij Keukentechniek uit Schiedam, Fa. Boot uit Vlaardingen en Terrazo Modern uit Schiedam. Voor radio en t.v. kunt U terecht bij Salari en het Televisie- paleis, beiden uit Schiedam. Vervolgens is er fa. Dijkshoorn met brillen, v.Most met rijwielen etc. de fa. Hosman uit Schiedam met delica tessen en een heel apart restaurant. Babyartikelen brengt Perquin en hippe kleding wordt getoond door fa. Zeg- veld en Hippety uit Schiedam. U vindt er de Schiedamse jalouzieenfabriek, Amyko met automaterialen en het World Occassion Centre met auto's. Fa. Hollander uit Schiedam toont sierpleister, dameskapsalon Femmy is er en ook een stand met cosmetica. Ahrend laat nieuwtjes op fotogebied zien, v.-d. Moezel komt met sanitair, Singer met naaimachines, Martens uit Vlaardingen met tapijten, fa. Hoogen- dijk eveneens uit Vlaardingen met een grote orgelstand, de antiekzolder, Ta- miz met Turkse tapijten en ook een stand met kunstvoorwerpen uit India. Dan een stand met parfums, de Be- drijfsschooi van Wilton Feijenoord, fa. Zeeman met gereedschappen, aanne- (zie vervolg op pag. 3) In ons vorige nummer hebben we in een artikel over de patatwagen van dhr. Zuidema de bewoners van Groen- oord de suggestie gegeven een naam voor de wagen te verzinnen. Degene die de winnende naam had verzonnen, zou met hartigheden van dhr. Zui dema verrast worden. Tot nu toe kwamen er bij ons twee en bij dhr. Z. 1 reactie binnen. Om het nu wat aan- trekkelijker te maken, zal dhr. Z. de bedenker van de winnende naam be- lonen met een prachtige leren week- endtas, ter waarde van 35.-. Ieder die dus een leuke en toepasselijke naam voor de patatwagen van dhr. Zuidema weet, kan die schriftelijk aan hem doorgeven. Een kleine jury zal dan de keus doen. Zijn adres is: Villastraat 2. De inzendingen moeten binnen zijn uiterlijk een week na ver- schijnen van dit blad, dus op donder- dag 9 april a.s. Dan naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R.en N.B.A. gedlpl. en erkend. LEST MET FIAT 850 LESPRIJS f 11,- PER UUR BACHPLEIN 114 - TEL. 353291 - b.g.g. 262385 of 159596 Tot nu toe was communicatie naar en vanuit boerderij Landvreugd nogal tijdrovend door het ontbreken van een telefoon, doch aan die nare situatie is nu gelukkig een einde gekomen door- dat P.T.T. de reeds lang verbeidde aansluiting tot stand bracht. Noteert U het telefoonnummer van Landvreugd in Uw agenda opdat U het steeds bij de hand hebt. Het is: 26 75 35. U kunt voorlopig alleen bellen op die uren dat er activiteiten in Landvreugd zijn! A TEL. AFD. VERKOOP 26 37 05 2e jaargang no. 48 .2 april 1970 Orgaan van de wljkver. Groeneerd e.e. ,e Schiedam. Verschijnt iedere veertien dagen huis aan huis in Groenoord en Kethel. Redaktie: B. D. Roza, J. Oreliosingel 91, Schiedam, tel. 15 82 47 Uitgave: ,,DeMagneet" v.o.f., Drukkers-Uitgevers Rotterdamsedijk 279-281 - Schiedam, tel. 26 86 66 - 26 66 70 Advertentie-redaktie: J. J. Levens Jr., Joh. Straussplein 332, Tel. 26 86 66, na 18.00 uur 15 69 67 Evenals vorig jaar zal de wijkvereni- ging in onze wijk op Koninginnedag een aantal festiviteiten verzorgen. Ook zullen dit jaar i.v-m. de 25-jarige herdenking van de bevrijding, op 5 mei en op 8 mei de nodige feestelijkheden plaats vinden. De volgende activiteiten staan geplan- ned: 29 april 's-avonds lampionop- tocht, 30 april 's-ochtends kinderspe- len op het J. Straussplein en 's-middags straattekenen op het schoolplein van de Bekkersschool. Op 5 mei ontsteken van een bevrijdingsvuur dat door een estafetteploeg vanuit de stad is aan- gevoerd, een ballonwedstrijd, gecos- tumeerde kinderoptocht, demonstra- tie van een gymnastiekvereniging of drumband, gecostumeerde voetbalwed- strijd. Op 8 mei, een poppenkastvoor- stelling en sportdemonstraties, terwijl 's-avonds een openluchtbal bij Land vreugd wordt gehouden. U snapt wel dat voor al deze activi teiten een zeer groot aantal medewer- kers nodig is. Er moet leiding zijn bij de spelen en het tekenen, er moet hulp en toezicht worden geboden bij 1am- pionoptocht, bij het vullen van ballons etc. Dranghekken en touwen moeten worden geplaatst; er is een scala van werkzaamheden aan al deze feestelijk heden verbonden. Tot nu toe zijn er uit wijkvereniging en enkele scholen nog maar een beperkt aantal helpers be- schikbaar, die onmogelijk al het werk op hun schouders kunnen nemen. Daarom een dringend verzoek tot al diegenen die willen en kunnen mee- helpen om de geplande activiteiten te doen slagen, zich onverwijld aan te melden bij het contactadres van de feestactiviteiten Mevr. A. v. d. Spek, Obrechtstraat 86, telefoon 15 95 38. Op woensdag 15 april a.s. zal in ,De Rank" Mevr. Witkamp een bespreking houden over het boek „Danseres zon- der benen" voor de leden van de Ned. Chr. Vrouwen Bond afd. Kethel. De avond begint om 19.45 uur. advertentie ACUTE It I* AGIN A In ons vorige nummer kondigden we een concert aan, op zaterdag 25 april a.s. te geven in de Dorpskerk in Kethel door de Orkestvereniging „Euphonia" uit Rotterdam en de organist Aad van der Hoeven Door allerlei omstandig- heden echter kunnen de concertgevers het geplande concert echter voorlopig niet verzorgen. Het is daarom op beider verzoek uitgesteld tot het na- jaar. We zullen U dan tijdig over de nieuwe datum inlichten. Als pleister op de wonde voor het niet doorgaan van het concert op 25 april van de Orkestver. Euphonia en organist Aad van der Hoeven kunnen we U een bijzonder verheugende mededeling doen. We zijn er n.l. in geslaagd om de overbekende zangeres Caroline Kaart te engageren. Zij zal, begeleid door de organist Aad van der Hoeven op zaterdag 6 juni a.s. een concert geven in de Dorpskerk in Kethel. Na- dere bijzonderheden over dit voor Schiedam unieke optreden van Caro line Kaart, benevens over de wijze waarop U voor dit concert kaarten kunt bestellen, zullen wij U in de ko- mende nummers van ons blad geven. Houdt U echter in ieder geval die avond vast vrij in Uw agenda. Spaarbank voor uw salaris en prive-rekening Ruime openstellingsuren Zwaluwlaan 101, felef. 26 53 25 Nieuwlandplein 56, fel 15 8183

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 1