Ga eens gezellig naar de soos! Aandacht voor het School- handbalfournooi Sporthnis IS it man Voetballers gevraagd Uitslag ballon- wedstrijd GROENOORD -Id- CONCERT Caroline van Hemert Keihard trainen. School voetbaltournooi. Dit is de Sportcommissie Maak een proefrit bij: C. VAN ROOM'S voor „Buikjestournooi Snel aanmelden. Uit Engeland. Van Seltns slayerijen Kinderen van onze tijd Propvolle zaal SCHAAKVERENIGING Bekertournooi LEDENVERGADERING. R.S.B.-Nieuws. Wijkvereniging GROENOORD e.o. A AD van der UOEVEN Op maandag 1 juni start de sportcom- missie van de wijkvereniging weer met de tournooienserie. AUereerst is aan de beurt het school handbaltournooi. Als terrein dient weer het „sportter- rein" aan de Laan van Bol 'Es. De aanvangstyd van elke wedstrijd is 19.00 uur. De meespelende scholen zijn: De Mgr. Bekkersschool, de Dr. Sauerschool, de Burg. Verveenschool en de W. Gehrels- school. In deze volgorde zijn de scholen ook ingedeeld in poule A en poule B. De scholen gaan op maandag 1 juni, dinsdag 2 juni, woensdag 3 juni en donderdag 4 juni op sportieve wijze uitvechten wie van hen op maandag 8 juni de finale mogen spelen. Mocht er een wedstrijd door bijv. slecht weer niet door kunnen gaan, dan zal vrijdag 5 juni als inhaaldag gebruikt worden. Naar we uit goed ingelichte bron heb- ben vernomen, zijn alle vier de scholen al keihard aan het trainen, zodat we dus op spannende wedstrijden ont- haald kunnen worden. We hopen dan ook dat er een groot aantal toeschou- wers de jeugdige handballers zullen komen toejuichen. Voor de winnende school zijn er twee bekers te behalen, waarvan er Sen het volgende jaar weer verdedigd moet worden. We berichten U alvast dat dezelfde vier scholen die aan het handbaltour nooi meedoen, ook aan het voetbal tournooi zullen deelnemen. Dit voet baltournooi zal aanvangen op maandag 17 augustus. Het volledige nieuws hierover zult U kunnen lezen in deze krant op donderdag 6 augustus. VOORZITTER: Dhr. H. v. d. Vlist, D. Schaferplein 95. SECRETARIS: Dhr. B. de Jong, J. Oreliosingel 5. PENNINGMEESTER: Dhr. P. Immerzeel, D. Schaferplein 88. 2e VOORZITTER, tevens waarnemend secretaris: Dhr. J. Brugman, D. Schaferpl. 92, tel. 35 18 43. COMMISSARIS MATERIAAL: Dhr. M. Levering, J. Wagenaarstraat 64. LEDEN: Dhr. N. Barto, D. Schaferpl. 98, tel. 35 26 63 M. G. v. d. Ende, S. Dresdenpl. 67, tel. 35 24 92 L. v. d. Grijp, C. van Zantenplein 47, telefoon 15 70 98. AUTOBEDR1JF N.V. Uw Simca-dealer voor Schiedam en Vlaardingen 's-Gravelandseweg 612 Tel. 26 28 75 - Schiedam van Baerlestraat 241 - 245 Tel. 34 34 30 - Vlaardingen Door de grote belangstelling van vorig jaar gestimuleerd, heeft de sportcom missie van de wijkvereniging ook dit jaar weer een voetbaltournooi voor buikjesbezittersgeorganiseerd. Het zal plaats vinden van maandag 15 tot en met dinsdag 23 juni a.s. weer op het sportterrein aan de Laan van Bol'Es. Nu we in het gelukkige bezit zijn van Boerderij Landvreugd, is besloten om na afloop van dit toumooi en ook de beide jeugdtournooien, de prijsuitrei- king hier te laten plaats vinden in de grote societeitsruimte met een ge- zelliee avond als slot. In de vorige G.A. hebt U kunnen lezen dat er - wegens vakantie van de redak- teur - op 11 juni geen editie zal uit- INZENDEN VOOR 8 JUNI A.S. AANMELDINGSCOUPON BUIKJESTOURNOOI Naam: Adres: Telefoon: Geeft zich hierbij op als deelnemer aan het „buikjes" voetbaltour nooi dat zal worden gehouden van 15 t/m 23 juni a.s. en verklaart zijn deelname aan dit tournooi geheel voor eigen risico te nemen. Handtekening: Op bevrijdingsdag 5 mei j.l. kozen een groot aantal ballonnen in onze wijk het luchtruim in een wedstrijd wie het verste zou komen. Dit in het kader van de feestelykheden die die dag door wijkvereniging Croenoord geor ganiseerd werden. Het duurde niet lang of van vele kanten kwamen de kaarten die aan de ballon nen zaten terug bij het contactadres der wijkvereniging Boerderij Land vreugd. Gezien de oostenwind die die dag woei, was het niet verwonderlijk dat bijna alle kaarten terug kwamen uit de omliggende plaatsen in het Westland, zoals Schipluiden, Monster, Hoek van Holland, Delft, den Haag. Doch ook kwamen sommige ballonnen niet verder dan Schiedam. Er waren echter ook talloze ballonnen die de nauwe landsgrenzen ontvluchtten en de grote oversteek over de Noordzee waagden. Ze kwamen terecht in Enge land en vanuit dat land werden dan ook 9 kaarten teruggezonden. Na loting vielen de twee beschikbare prijzen op de nrs. 649 en 1427. Nr. 649 werd teruggezonden door Mrs. J. Mitchell, Station farm, Thursford, Fakenham in Norfolk en nr. 1427 kwam terecht bij Mr. P. Hemsbey, 6 Turrell Drive, Kessingland in Lowestoft. Degenen die bovenstaande nummers in hun bezit hebben, worden verzocht om op zaterdag 6 juni a.s. 's-morgens om 11 uur in Boerderij Landvreugd aan de Sweelincksingel hun prijs in ontvangst te komen nemen. Voor een lekkere maaliijd met vlees Noordeinde 3 (Dorp) tel. 268140 lepenlaan 74 (Tuindorp) tel. 26 70 39 Kethel Het mag - na al onze publikaties - nu wel genoegzaam bekend zijn dat de To- neelgroep Groetonop zaterdag 30 mei a.s. in gebouw „De Rank" aan de Schiedamseweg een opvoering zal geven van het blijspel in drie bedrijven KINDEREN VAN ONZE TIJD". Na af loop van het stuk kan er nog gedanst worden tot ca. 2 uur en er is nog een attractieve tombola met leuke prijzen. Leden van de wijkvereniging kunnen - uitsluitend op vertoon van hun con- tributiekaart - gratis plaatsbewijzen voor deze gezellige avond verkrijgen bij de volgende leden der toneelvereni- ging: Ric v. d. Slot, D. Schaferplein 90; Roon Pluym, Borodinlaan 10; Loes Bonneur, J. Straussplein 345 en Mieke Meijer, S. Dresdenplein 70. Ook na- tuurlijk voor zover de voorraad strekt 's-avonds op 30 mei aan de zaal. Alle leden der wijkvereniging hebben schrif- telijk nog bericht ontvangen over de avond, zodat we hopen dat we een propvolle zaal zullen zien op 30 mei. Tennis artikelen badpakken en bikini's voor al uw sport en camping artikelen Oranjestraat 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Ruime keuze in badpakken en bikini's komen. Dit is dus de laatste gelegen- heid om alien die zouden willen mee- spelen in pleinverband of individueel, met klem te vragen hun deelname uiterlijk v66r maandag 8 juni kenbaar te maken aan onze sportcommissie. Komt U nd 8 juni nog met Uw aanmel- ding dan is het natuurlijk onmogelijk om het tournooi goed te organiseren. Het bestuur der sportcommissie is sinds april opnieuw samengesteld en gelukkig aanzienlijk uitgebreid. U vindt hun namen en adressen hierbij. Bij hen kunt U zich melden voor deelname aan het buikjestournooi. U kunt dat doen door het invullen van de aanmeldings- coupon die U in dit blad aantreft. Maar doe het direct; na 8 juni kunnen geen aanmeldingen meer worden ge- accepteerd. Bij het verschijnen van deze G.A. is de winnaar van ons bekertoernooi waar- schijnlijk al bekend. Het prettige van dit toernooi was mijns inziens toch wel, dat alle spelers gelijke kansen hebben gehad, wat duidelijk tot uiting kwam in de finale, die gespeeld werd door Mevr. Koppers en de Heer v. d. Heuvel, die de „groten" al achter zich gelaten hadden. We dachten wel, dat het een leuke afsluiting van het sei- zoen is geweest, ons rest nu noch 66n avond om het helemaal rond te maken en dat is de Voor het eerst in ons bestaan houden we op 2 juni a.s. een ledenvergadering. We weten wel, dat in 't algemeen ledenvergaderingen niet zo populair zi;n en hebben er- U dan ook niet eer- der mee Iastig gevallen. Maar we wilden toch ook graag van U verne- men, of U het met de huidige gang van zaken eens bent, of dat U nieuwe suggesties hebt voor het komende seizoen of dergelijke. Het huidige be stuur zal op die avond aftreden en aan U is de keus, herkiezen van het oude of een kompleet nieuw bestuur. We rekenen op een goede opkomst. Uiter- aard zal er na de vergadering nog tijd zijn voor een partijtje. Zoals reeds eerder was voorgesteld is in de laatste R.S.B.-vergadering met algemene stemmen besloten het vol- gend seizoen in de 3e en 4e Klasse van de R.S.B.-Competitie met 8-tallen inplaats van tientallen te gaan spelen. Tegelijkertijd worden de klassen uitge breid van 8 tot 10 deelnemers per klasse. We dachten wel dat een en ander ook voor onze vereniging voor- delen biedt, ik denk hierbij aan het vervoer (twee auto's is nu voldoende) en de mogelijkheid tot deelname van meer dan een 8-tal. en organiseert een te geven door alt OP ZATERDAG 6 JUNI 1970 IN DE DORPSKERK TE SCHIEDAM v.mKETHEL, NOORDEINDE 1. AANVANG 20.15 UUR, KERK OPEN 19.30 UUR. TOEGANG F 3,~ Toegangsbewijzen verkrijgbaar bij: Fa. Hipke, winkelcentrum „De Ketel", Borodinlaan, Schiedam. D.A. Drog. „Groenoord", G.W.L. Slots, Laan van Bol'Es 31, S'dam. S.G./V.V.VV. kantoor, Plantage, Schiedam. Tevens 's-avonds 6 juni vanaf 19.30 uur aan de kerk.

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 7