,71 Zeer geslaagde haarshow van kapsalon Zalm r GIRO 267585 anno 1820 °ogste CKletne akkoordjes Licht viel uit. Maak een proefrit bij: C. VAN ROON'S Breng eens een zonnefje Kniptechniek. Spontane modellen. Alle girobetalingen aan de wijkvereniging uit sluitend aan penning- meester wijkvereniging „Groenoord" e.o. 40 jaar trouwe dienst Hele fijne vakantie! Opsporing verzocht! Brieven van Juwelier Boot Vest kwijtgeraakt. Wie mist een step? Wie was Pipo??? Rente tot Onder overweldigend g rote belang- stelling (de zaal was tot de laatste plaats bezet) gaf Kapsalon Zalm op woensdag 27 mei een grootse haarshow in Boerderij l.andvreugd. Deze show werd dank zij het grote enthousiasme van alle medewerkenden en de goede organisatie, een eclatant sukses. De avond werd geopend door dhr. Zalm sr., die alle aanwezigen welkom heette. Vervolgens gaf hij het woord voor de rest van de avond aan dhr. J. S. van Halderen, die als speaker de verschillende kapsels introduceerde en er de nodige bijzonderheden over vertelde, zonodig aangevuld met com- mentaar in intervieuwvorm van de haarkunstenaars van de avond Jochem Marijke en Jack. Dat in het begin van de avond door een overbelasting van het electriciteitsnet de stroom in de boerderij enkele malen uitviel gaf na- tuurlijk wel veel nerveusiteit en eiste improvisatietalent, doch daarvan was niets meer te merken toen door snel opgetrommelde electriciens de zaak weer in orde was gebracht. AUTOBEDR1JF N.V. Uw Simca-dealer voor Schiedam en Vlaardingen s-Gravelandseweg 612 Tel. 26 28 75 - Schiedam van Baerlestraat 241 - 245 Tel. 34 34 30 - Vlaardingen Alle getoonde kapsels van de avond stonden in het kader van de zoge- naamde „Soft Line 1970". Deze lijn is geheel gebaseerd op de techniek van het knippen. De techniek werd door dhr. Zalm geleerd op de school van Vidal Sassoon in Engeland, tijdens een recent bezoek en daarna weer doorge- geven aan zijn medewerkers. V66r de pauze werden uitsluitend kapsels op echt haar getoond, zoals de Geisha look, de Breeze, de Bob, de Mush en de Isadora, nd de pauze werden o.a. dezelfde stylen in combinatie met pruikjes geshowd en zag men tevens enkele fantasiekapsels, waarvan vooral het bruidskapsel een lust voor het oog was. De bezoekers genoten dan ook zichtbaar en lieten dat met lang ap- plaus duidelijk merken. Koffie, gebak en een aperetief verhoogden nog de stemming. Het sukses van de avond was (naast het prima vakwerk van dhr. Zalm en zijn medewerkers) ook voor een zeer groot deel te danken aan de onbevan- genheid en de spontaniteit waarmede de vele modellen de kapsels toonden. Alle waren het clienten van de beide kapsalons van dhr. Zalm, die door het „Kapteam" zorgvuldig voor de ver schillende stijlen waren uitgezocht en voorbereid. Veel aandacht was o.a. besteedt aan de make-up, die door Maison „Groenoord", G. W. L. Slots en aan de kleding, die door n.v. Maga- zijn „De Bijenkorf" schitterend ver- zorgd waren. Het was vaak bijna niet te zien dat de meeste dames pas voor het eerst van hun leven als model fungeerden, zo zelfverzekerd flaneer- den ze over het grote plankier, dat door de gehele zaal liep. Bij de grootse finale tot slot oogstten de nieuwbak- ken mannequins dan ook een over- weldigende bijval. Kapsalon Zalm kan terugzien op een zeer geslaagde, hoe- wel vermoeiende en tijdrovende show, die hopelijk later nog weer eens her- haald zal worden. Hallo allemaal. Zoals de meesten van U wel ontdekt zullen hebben; wij zijn weer terug van weg geweest. Nu ho- pen we weer langs te komen voor onze bezoekjes. Zover mogelijk is dat dins- dag: treffen we U eens niet thuis, dan wordt dat bezoekje nog wel eens her- haald. We hebben de zomer voor ons, dus gaat U er (voor zover mogelijk) maar heerlijk op uit. Het park is prachtig en een wandeling naar het oude Kethel en omgeving zal U ook beslist goed doen. Is dit allemaal niet mogelijk, gaat dan niet bij de pakken neerzitten, maar in de zon, op Uw balkon. 't Hoeft geen Costa Brava te zijn hoor; 'tkan ook in Groenoord. En dan maar genieten van wat U nog heeft. Een fijn huis enz. enz. U weet dat beter aan te vullen dan wij. N6g- maals vragen wij alle lezers om mede- werking inzake nieuwe adressen voor een bezoekje en een adreswijziging bij verhuizing. Tot slot wensen wij U een heel mooie zomer toe. Mevr. Vis, J. Oreliosingel 21. Mevr. den Uyl, J. Oreliosingel 67 Mej. T. J. M. Landsbergen, wonend aan het Bachplein 498 werd vereerd met de ere-medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, in brons, in verband met het feit dat ze 40 jaar in dienst was van van't Hoff Jonge- pier n.v. te Schiedam. Hoewel wellicht wat laat, biedt de wijkvereniging als- nog haar gelukwensen aan voor het ontvangen van deze onderscheiding, doch meer nog voor het plichtsbesef dat uit dit 40-jarig dienstverband blijkt 1 Hoewel voor de meesten van U de vakantie nog in het verschiet ligt, heeft Uw redakteur het er helaas alweer opzitten. Twee heerlijke (bijna Spaans aandoende) weken in de Belgische Kempen, bruinden het gehele gezin. Veel te vlug waren die twee weken om en voordat je het weet ben je alweer op de terugweg naar Groenoord. Zo'n thuiskomst na zo'n korte afwezigheid is toch altijd weer vreemd, voor my al- thans. Alles lijkt ineens weer an- ders dan voor je wegging, je straat je huis, je uitzicht noem maar op. De bomen zijn voller en groener, alle geluiden klinken vreemd. Doch al die vreemde indrukken na zo'n afwezigheid vervagen weer snel als je na enkele uren geaccli- matiseert bent en weer opgenomen in de dagelijkse gang van zaken in je wijk. Je begint te proberen orde te scheppen in de vreselijke hoop post en kranten die zich in de 14 lagen heeft opgehoopt achter je voordeur, maakt je alweer druk om je werk de volgende dag en de nieuwe krant die over 4 dagen weer moet zijn volgeschreven, kortom voordat je het weet ben je weer net zo'n druk baasje als v66r de vakantie. En je gaat de mensen die de vakantie nog voor de boeg hebben zowaar benijden. Alleen het idee dat ook zij de onvermij- delijke terugkomst thuis niet kun- nen ontlopen verzacht je afgun- stige gevoelens, als je je achter je schrijfmachine zet om alle Groen- ooraers en Kethelaars die spoedig met vakantie gaan een hele fijne en onbezorgde tijd toe te wensen met net zulk ideaal weer als je zelf hebt gehad. En dan komt ae hele herinnering aan je eigen fijne en onbezorgde vakantie weer zd sterk naar boven dat al je af- gunstgevoelens als sneeuw voor de zon verdwynen en je alleen maar hoopt dat iedereen het net zo fijn zal hebben als je het zelf had. MOET DE WAS PERSe ZONDAGS BUITEN HANGEN? Geachte redaktie. Bent U wel eens zondags door Groen oord wezen wandelen? U moet dat be slist eens een keer doen en dan eens rondkijken naar de balkonnen. Neen, niet naar de bloembakken maar naar al dat wasgoed dat daar hangt op rek- ken, op lijnen, over die balkonnen, voor de neus van de bewoners die een etage lager wonen. En dat hangt er maar de hele zondag, soms al vanaf zaterdag. Groenoord heeft al zo weinig moois te bieden, dat kan volgens mij toch wel anders. Moet er zo nodig gewassen worden zondags, (wat ik sterk bctwij- fel) hang het dan in de doucheruimte en hinder er een ander niet mee! Mevr. N.N. MODEL CLAUDIA Dr. Wlbautplein 15 Telefoon 26 69 05 Bij het onlangs gehouden school-hand- baltournooi van de Wijkvereniging aan de Laan van Bol 'Es heeft Sen der deelnemende meisjes van de W. Gehrelsschool haar donkerblauwe vest met rits laten liggen in het kleedlokaal. Wil diegene die dit vest wellicht per abuis heeft meegenomen zich in ver- binding stellen met Mevr. de Veld, J. Oreliosingel 115, telefoon 15 9818. Er is een klein kinderstepje op lucht- banden gevonden door Mevr. Blomsma, Bart Verhallenplein 18, in de buurt van de kleuterschool aan de P. van Anrooylaan. Wie het mist kan zich in verbinding stellen met Mevr. Blom- stra, ook telefonisch onder nr. 157150. Bij de gecostumeerde kinderoptocht op 5 mei j.l. liep er een jongetje mee," dat zeer fraai als Pipo de Clown was verkleed, samen met zijn zusje(?) dat als verpleegster liep. Mevr. Vis, J. Ore liosingel 21 heeft van deze Pipo enkele leuke kleurenfoto's gemaakt, die ze hem graag zou aanbieden. Dus Pipo stap op je flapschoenen naar Mevr. Vis en haal je foto's af I Tarlef: f 2,50 voor de eerste vijf regels, f 0,60 voor iedere regel meer. Het maximum aantal regels is bepaald op 15. Akkoordjes kunnen schriftelijk en telefonisch worden opgegeven bij de redaktie. SPOED Gevraagd jongen of meisje voor snack bar, hoog loon, 5-daagse werkweek. Aanmelden: Snackbar „Het Hoefijzer" Schiedamseweg 41 Kethel, tel. 262388. CO S MET I C A. Heeft U interesse voor de cosmetica van MOARA SHIRA, bekend van T.V. Vraag dan inlichtingen: Molensingel 57 Kethel. Telefoon 26 4128. WERKSTER GEVRAAGD. Voor maandag- en donderdagochtend vragen we 'n werkster voor het schoon- maken van onze zaak. Loon 30.—. Snackbar „Het Hoefijzer" Schiedamseweg 41 Kethel, tel. 262388. WITWERK Voor al Uw wit- en onderhoudswerk vraagt U natuurlijk even prijs bij de fa. G.C. Hagenaars, Valeriusstr. 68, Schiedam. Telefoon 26 01 29. FRE WO Voor Bloembakken, Kunstnyverheids- geschenken, Rotan artikelen enz. Kom kijken in onze intieme winkel in de Lange Kerkstraat 44. PEDICURE-MANICURE SCHOONHEIDSSPECIALISTE Mej. M. Maliepaard, telefoon 35 24 10 Bachplein 444 - Schiedam-Groenoord SIERPLEISTER. Decoratief en gemakkelijk in onder- houd. Niet meer behangenl Ook in kleuren. Kosten: 10.-- tot 12.-- per vierk. meter. Vraag gratis advies of monster aan fa. G. C. Hagenaars, Valeriusstr. 68, Schiedam, tel. 26 0129.

Groenoord Akkoorden | 1970 | | pagina 5