akkoorden Ga naar het lente feest in de Sport hat.. WALDO n yotg Citro^ SCHIEDAM SPAARBANK ANNO 1820 Martin Green en popgroep lfThe Flails" bij Excelsior '20 r ojx Reusachtige organisatie. Geen honger lijden. Koop portemon- naies en steun de Wijkvereniging Utv rijbewijs JASMIN" BACHPLEIN 114 - SCHIEDAM BIJL StJPER- ENKABE HARKT .V. I Nafionale collecte Kinderbescherming Oecumenische Jongeren- diensf 4 april Koop snel kaarten. Boerenleenbank Schiedam/Kethel C'M>£4*0'0/M Over enkele dagen en wel op zaterdag 3 april zal dan eindelijk het al zoveel he- sproken Lentefeest in Sporthal Margriet plaats vinden. Als om 2 uur Burgemeester Roelfsema het Lentefeest officieel zal openen, zal een einde zijn gekomen aan een maandenlange en tydrovende voorbereiding die werd geleid door onze wykgenote Mevr. G. Konings uit de Rossinistraat 25. Ze zal dan wel een grote zucht van ver- lichting slaken dat alles volgens plan is verlopen tot dan.Over het slagen van het Lentefeest beslist U die er heen gaat en Uw bears wijd open zet. Om nog even Uw geheugen op te fris- sen. Het Lentefeest moet veel, heel veel geld in kas brengen voor de bouw van een clubhuis voor alle Schiedamse invaliden. Zo'n clubhuis met alle no- dige voorzieningen moet er komen en daarom zette Mevr. Konings zich met een groep enthousiaste medewerkers wekenlang volledig in om het Lente feest te doen slagen. Ze legde vele con- tacten met de middenstand van Schie dam en kreeg vele en vaak schitteren- de prijzen voor een grote loterij. De trekking van die loterij zal plaats vin den op het Lentefeest. Tevens zullen op het feest nog talloze prachtige prij zen bij opbod verkocht worden. Tal van artisten, drumbands etc. boden spontaan enbelangeloos aan op te treden op het Lentefeest. Het volledige programma van het feest, dat van 's-middags 2 uur tot 's-avonds 12 uur zal duren, vindt U elders in dit blad. Het feest zal worden bijgewoond door een 250-tal invalide gasten uit Schie dam. Vele van hen worden met auto's gehaald en gebracht. Dat deze door vrijwilligers uitgevoerde haal- en brengdienst een reusachtige organi satie met zich meebrengt, behoeven we U niet te vertellen. De gasten krijgen ook een broodmaal- tijd aangeboden, want al kan men zich laven aan muziek zang en dans, de inwendige mens kan tijdens zo'n mara- thonfeest toch niet vergeten worden. Ook de bezoekers behoeven echt geen honger of dorst te lijden. Er is een sherry-bar, er zijn stands met fris- dranken, broodjes, worst enz. Men kan zich tussen eten, drinken, kijken en luisteren ook hog vermaken met enkele attracties, die op het moment dat we dit schrijven nog niet allemaal rond zijn, doch er moet ook nog iets ver- rassends over blijven. Mocht er in de drukte eens een ongelukje in het pu- bliek voor komen, dan zorgen een aan- (zie vervolg op pag. 7) De wijkvereniging heeft een grote partij portemonnaies laten maken. Het zijn geen super de luxe portemonnaies met veel vakken doch simpele dingen die vooral voor kinderen die eens een boodschap moeten doen en mensen die regelmatig dure portemonnaies verliezen of ergens laten liggen, ideaal zijn. Ze kosten maar 1 gulden en vijf en twintig centjes 1.25) en U kunt ze kopen bij dhr. J. v. d. Slot, Dirk Schaferplein 90 en dhr. F. M. Per- daems, Valeriusstraat 71, tel. 70 38 52. Door zo'n portemonnaitje te kopen steunt U de wijkvereniging financieel en dat heeft ze hard nodig. Dan naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R .on N.B.A. gedlpl. en erkend. LEST MET FIAT 850 TEL. 703291 - b.g.g. 702385 of 709596 xie advertentie ACHTERPAGIAA A TEL. AFD. VERKOOP 26 37 03 3e jaargang no. 73 1 april 1971 ^Orgaan van de wljkver. Groenoord o.o. te Schiedam. Verschijnt elke 14 dagen In de week van 19 tot en met 24 april wordt de „SAKOR"-colIecte van de samenwerkende kinderbescherming or- ganisaties in Nederland gehouden. Dit is de bekende, grote inzamelingsactie voor alle gezindten. Het doel van de Kinderbescherming is: „het geven van hulp en zorg aan minderjarige kinde ren, die door omstandigheden - binnen of buiten zichzelf - de begeleiding mis- sen die nodig is bij hun groei naar zelfstandigheid." 40.000 kinderen in ons land redden het niet alleen. Zij hebben hulp nodig en evenveel recht op een menswaardig bestaan als ieder ander. De kinderbescherming wil die hulp geven. Het Rijk stelt wel een belangrijke subsidie ter beschikking, doch dat is lang niet voldoende. Er is een landelijk tekort van enige mil- joenen. Daarom wordt voor deze col lecte een beroep gedaan om Uw mede- werking als collectant te verlenen. U laat deze kinderen toch niet op de stoep staan? Zij rekenen op Uw hulp, want ze kunnen er niet buiten. Daarom deze: OPROEP aan alle dames en heren, maar ook aan de leden van sport- en andere verenigingen: „Reikt de helpende hand." Doe iets voor een ander en meldt U als collectant bij: Mevrouw G. v.d. Spek, Obrechtstr. 6, tel. 70 95 38 Op zondag 4 april om 19.00 uur zal er in „De Rank", Schiedamseweg (Kethel) een oecumenische jongerendienst plaats vinden. In samenwerking met de Oe cumenische Werkgroep Kethel hebben jongeren uit diverse kerken een litur- gie opgesteld rond het thema „Leven en dood". Hierbij zullen jongeren zelf hun - uiteraard - verdeelde meningen over leven en dood naar voren bren gen. Pater W. Staalenhoef en drs. E. Verwaal zullen ditzelfde onderwerp belichten vanuit de bijbel en de lijdenstijd bezien. Muzikale medewer- king zal door een combo worden ver- leend. Ieder is van harte welkom. Corr. adres: ..BoerderlJ Landvreugd" Sweelinckslngel 7, Schiedam. Betalingen Wljkver.: t.n.v. Penningm. wijkver. Groenoord. Giro 26 75 85 S'dam. Redaktie: B. D. Roza, Griegplein 193. Tel. 70 82 47. J. v. Schaverbeke, Bachpleln 189. Tel. 70 35 18. Ultgave en advertentle-exploltatle. „De Magneet", Drukkers Ultgevers, Rotterdamsedljk 279 - 281 - Schiedam. Tel. (010) 26 86 66 - 26 66 70. Na 18.00 uur J. J. Levens Jr., Joh. Strausspleln 332. Tel. 70 69 67. Bezorgklachten. J. F. Kamp. Tel. 26 66 04. Op vrydag 16 april a.s. zal er wederom een drive-in show plaats vinden in het clubgebouw „De Toekomst" Van Excel sior '20, Sportpark Thurlede. Niemand minder dan Martin Green zelf zal achter de draaitafels plaats nemen om de plaatjes met praatfes aan elkaar te lijmen. Behalve de Super 100 W Stereo-installatie bevat zijn discotheek ook nog een fantastische lichtshow. Gezien het sukses op de vorige drive-in show en de ontvangen verzoeken om een herhaald optreden, zal de levende muziek ook ditmaal worden verzorgd door Popgroep „THE FLAILS". Deze jonge groep heeft daartoe een aantal nieuwe TOP-40 nummers aan het re pertoire toegevoegd. Deze show, welke toegankelijk is voor leden en niet-leden vangt aan om 20.00 uur. Kaarten a 1.50 p.p. zijn verkrijgbaar: a) In het clubgebouw van Excelsior '20; b) L. Janse, Leeuweriksingel 33, Schiedam (Kethel); c) J. Smits, Jac. Urlusplein 65, Schiedam (Groenoord). Bij de voorgaande drive-in show was het clublokaal volledig uitverkocht en moesten tientallen jongelui worden teleurgesteld. Een ieder wordt daarom geadviseerd zich vroegtijdig van een toegangsbewijs te voorzien. Gaarne tot ziens op 16 april in het clublokaal van Excelsior '20 en Hartelijk welkom. Voor Uw Reisdevieren ea Reisverzekeringeo Traveller cheques Zwaluwlaan 111, telef. 70 5153 Nieuwlandplein 56, fel. 708183

Groenoord Akkoorden | 1971 | | pagina 1