1C<C4*€>sC> akkoorden De Sporthal wordt weer Jnhabehai" WALDO n voig SCHIEDAM v: Van 17 tot 25 april a.s. bet#* SPAARBANK ANNO 1820 Aantrekkelijke beurs. Deelnemers INHABE. I/id rijbeutijs JAS MIN BACHPLEIN 114 - SCHIEDAM BiJL SUPER- ENKABE MARKT Apotheek ,,Kethel' is verhuisd .V. I 21 april officiele opening Boerenleenbank J Zeer geslaagd concert Caroline van Hemert Boerenleenbank Schiedam/Kethel )/id- Op zaterdag 17 april a.s. ('s-middags 1 uur) opent in de Margriet-Sporthal de INHABE weer haar poorten. Tot en met zondag 25 april hunt U de bekende Schiedamse Industrie- en Handelsbeurs weer bezoeken en zo'n 40 stands zullen zeker Uw aandacht weten te boeien. De uit vier man bestaande nieuwe stichting die dit jaar voor het eerst de organisatie in handen had, heeft - zoals de plannen ons aantoonden - voor een aantrekkelijke beurs gezorgd. Er zijn in afwijking tot vorige jaren enkele wijzigingen aangebracht; zo is het T.V.-circuit komen te vervallen en wordt dit jaar geen nood-bijgebouw- tje aan de hal toegevoegd. Tevens wordt de opbouw van de stands wat veranderd, hetgeen het geheel nog wat gezelliger zal maken. Ook de Gemeente Schiedam zal met een stand aanwezig zijn, waarbij een maquette over de nieuwe Stadsont- wikkeling te zien zal zijn. Naar alle waarschijnlijkheid (bij het ter perse gaan van dit nummer was hierover nog geen zekerheid) zullen ook de plannen betreffende het nieuwe winkelcentrum „Kethel" openbaar worden gemaakt. Naast verschillende modeshows (dit- maal in hoofdzaak „badkleding") zul len een keur van bekende Radio- en T.V.-artisten voor prettig amusement zorgen, zoals Cocktail Trio, de Chico's en Wim Scholten. De muzikale om- lijsting wordt door het huisorkest John Wegman verzorgd, de presentatie is in handen van Henk Bukman. De INHABE is geopend op werkdagen (66k op zaterdag) van 1 tot 5 uur en 's-avonds van 7 tot 11 uur. Op zondag van 1 tot 6 uur. Toegangsprijs 1.50 voor volwassenen en 0.75 voor kinderen. Fa. v. d. Arend, foto - film; Woning- inrichting A. Bot; Co-op Nw Waterweg; Ned. Ver. tot Bescherming v. Dieren; B.B. Drankenservice; Eddy's Auto-shop; Gem. Schiedam; Hr. de Grijs, kristal; Hr. K. van Ham, pruiken; Fa. L. Hol lander n„ Stucadoor sierpleisters; Fa. Hoogendijk, orgels en piano's; Fa. Majoor-v. d. Poel, handsnijmachine voor worst en vleeswaren; Martens, Don naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R .en N.B.A. gedlpl. en erkend. LEST MET FIAT 850 TEL. 703291 - b.g.g. 702385 of 709596 zie advertentie ACHTEHPA Gilt A Tapijtenhuis; Keukencentr. ..Modern"; Hr. J. v. d. Most, rijwielen; N.V. Bran- derie „De Notenkraker"; Bestuur van de N.V.S.H.; ..Passage Vier", kunst- nijverheidsartikelen; Procolor, parfu- merie, byouterie, kleurenfoto's; Handelshuis Rivex, porselein, aarde- werk, kristal; Singer N.V.; Hr. Jalal Tamiz, perzische tapijten; Fa. F. A. van Thienen; Handelsond. Viscolar, anti-condensstiften voor autoruiten en flexiglas; Vredeswerkgroep Schiedam; Vorming en Opl. Wilton Fijenoord; Hr. J. Woldhuis, bankschroef en werk- tafel; Zonwering „Schiedam" Jaloezieen Fa. Perquin, baby-artikelen; Fa. Rit- man, sportartikelen; Huize Brabant, foto, film; W. H. Geveke Zn. elektra; Drogisterij Groenoord; Televisiepaleis; Roza, bloemen; Meijborg N.V., verwar- ming en elektr. huishoud. artikelen; „Oase", luxe artikelen; Fa. Hosman, comestibles, delicatesse; Brusse, foto's; Bah'i geloof. Nadat de Boerenleenbank al enkele weken geleden haar gedeelte van het niewe pand aan de Zwaluwlaan had betrokken, is dezer dagen ook Apo theek „Kethel" van de Schiedamseweg verhuisd naar haar gedeelte van het gebouw aan de Zwaluwlaan. Het num mer van de apotheek is 115, het tele- foonnr. blijft ongewijzigd n.l. 70 99 27. De opening van de nieuwe apotheek is zonder enig officieel vertoon ge- paard gegaan. Men is zo snel als moge- lijk de gehele inventaris van de Schie damseweg naar het nieuwe pand over- gebracht en heeft daar toen de deuren voor het publiek geopend. We zullen een volgende keer nog uitvoerig de indeling en de faciliteiten van de nieu we apotheek Kethel onder de loep nemen. A TEL AFD. VERKOOP 26 37 OS 3e jaargang no. 74 15 april 1971 In 1957 startte de Heer J. C. Sturken- boom de ..Boerenleenbank - Kethel" met als hulpje een „tikjuffrouw" voor halve dagen. Twee jaar later kreeg de bank zijn vestiging op de Schiedamse weg hoek Zwaluwlaan met een kan- toorkracht voor hele dagen Wat voor enorme vlucht de bank sindsdien ge- nomen heeft, kunt U met eigen ogen zien aan het splinternieuwe gebouw aan de Zwaluwlaan 111 (150 meter verwijderd van het vorige adres). Hier in dit hyper-moderne gebouw zetelt directeur Sturkenboom met z'n 16 man personeel en is door diverse uitbreidingen in staat een goede en snelle service te verlenen. Zo heeft de afdeling „Verzekeringen" een aparte plaats gekregen en is links in het pand een gezellige „Reisafdeling" gevestigd. Want de Boerenleenbank beweegt zich nu ook op dat terrein en waar U ook heen wilt, naar Frankrijk, Oostenrijk of het Zonnige Zuiden, U kunt hier Uw reis boeken. Met agentschappen van o.a. Hotelplan, Centouri, Mij. Zee- land of Snel Co. is de bank in feite het eerste reisbureau in Groenoord. Bovendien is het door architect C. C. van Kluyven ontworpen en door fa. Baron gebouwde pand de eerste zaak in het nieuwe winkelcentrum „Kethel". Voorwaar een bank waar vaart in zit, die er met zijn omzet in 1970 van maar liefst 260.000.000 gulden best mag zijn. Belangrijk is dat Uw geld er wel heel safe is, want er is maar even- tjes een vier dubbele beveiliging I De kas is b.v. achter een van gepantserd glas voorziene ruimte ondergebracht en het interne celdverkeer vindt via een lopende band-systeem plaats. Op 21 april a.s. zal de nieuwe bank officieel door de burgemeester worden geopend. Die dag is de bank voor alle transacties gesloten, doch U wordt gaarne in de gelegenheid gesteld 's-middags van 3-5 uur en 's-avonds van 7-9 uur UW bank te bezichtigen. En dat moet U zeker doen Or gaan van de wljkver. Groenoord e.o. te Schiedam. Verschljnt elke 14 dagen Corr. adres: ..BoerderlJ Landvreugd" Sweellncksingel 7, Schiedam. Betallngen Wijkver.: t.n.v. Pennlngm. wljkver. Groenoord. Giro 26 75 85 S'dam. Redaktie: B. D. Roza, Grlegpleln 193. Tel. 70 82 47. J. v. Schaverbeke, Bachpleln 189. Tel. 70 35 18. Ultgave en advertentle-exploitatle. ,,De Magneet", Drukkera Uitgevers, Rotterdamsedljk 279 - 281 - Schiedam. Tel. (010) 26 86 66 - 26 66 70. Na 18.00 uur J. J. Levena Jr., Joh. Strauaapleln 332. Tel. 70 69 67. Bezorgklachten. J. F. Kamp. Tel. 26 66 04. Het concert dat de wijkvereniging op donderdag 1 april in de Martinuskerk organiseerde en waaraan werd mee- gewerkt 'door Caroline van Hemert, het Prinsekerkkoor en het Rehoboth- koor benevens de organist Aad van der Hoeven is een bijzonder groot sukses geworden. Ruim 275 bezoekers genoten van een rijkgevarieerd pro- gramma dat werken omvatte van o.a. Bach, Purcell, Handel, Beethoven, Mo zart en Franck. Hoogtepunt was wel de Engelse hymne ..Rejoice in the Lord alway" van G. Rathbone, gezongen door de beide koren, Caroline van Hemert en de bas dhr. G. v. d. Heuvel. Het enthousiaste publiek liet Caroline van Hemert en de beide koren niet gaan zonder een forse toegift. Veer Uw Reisdeviezen ea Reisverzekeringtn Traveller cheques Zwaluwlaan 111, felef. 70 5155 Nieuwlandplein 56, tel. 708183

Groenoord Akkoorden | 1971 | | pagina 1