t. Kees Vlug, tijdens (eeslavond gehuldigd Boerenleenbank SPAARBANK ANNO 1820 Finale Schoolhandbal- toernooi Bingo dansanf op zaterdag 29 mei VERZEKERINGEN voor uw reizen, Reisdeviezen JASMIN» EERSTE MEUBEL- ZAAK IN GROENOORD Feest op he* Bachplein 4e jaargang no. 77 27 mei 1971 Uitgave en advertentie-exploitatie. Bezorgklachten. J. F. Kamp, Telefoon 26 66 04. Tijdens de jaarlijkse feestavond an de wijkvereniging welke gehouden werd op zaterdag 15 met in „De Rank" werd de bin- nenkort naar Hoofddorp verhuizende oud-voorzitter van de wijkvereniging Kees Vlug uitbundig gehuldigd. Moeilijke beginperiode. Eigentijds blijspel. U hebt in onze vorige uitgave al kunnen lezen dat de socie- teitscommissie van de wijk vereniging op zaterdag 29 mei in Boerderij „Landvreugd" een grootse bingo-avond zal houden waar tussen de bingo- spelen door gezellig gedanst kan worden. de bank voor iedereen Schiedam Kethel BIJL 8UPER- ENKABE MARKT tlu> rijbewijs BACHPLEIN 114 - SCHIEDAM Dinsdag 18 mei om bij zessen kwamen de kinderen reeds van alle kan ten opzetten. Die avond zouden immers de 6 scholen van het Bachplein (hun scholen) feestelijk ge- opend worden. Paard naast politie-agent. GROENOORD akkoorden Orgaan van de Wijkver. Groenoord e.o. te Schiedam. Verschijnt elke 14 dagen huis aan huis. Corr. adres Wijkver. Groenoord: B. Zweersplein 70, Schiedam. - Betalingen Wijkver.: 4.50 per kwartaal; 18.00 per jaar, t.n.v. Penningmeester Wijkvereniging Groenoord. - Giro 26 75 85, Schiedam. RedaktieB. D. Roza, Griegplein 193, Tel. 70 82 47. J. van Schaverbeke, Bachplein 189, Telefoon 70 35 18. „De Magneet", Drukkers - Uitgevers, Rotterdamse- dijk 279 - 281, Schiedam. Tel. (010) 26 86 66 - 26 66 70. Na 18.00 uur J. J. Levens jr., Joh. Straussplein 332, Telefoon 70 69 67. De huidige voorzitter John Levens bracht in zijn dankwoord aan Kees Vlug de moeilijke begintijd van de wijkvereniging nog eens naar voren. Ontstaan uit het initiatief van een aan- tal enthousiasten die de vergroting van de leefbaarheid van Groenoord voor ogen stond werd de wijkvereni ging in die beginperiode in 1968 toch wel voor een heel groot deel door Vlug gedragen. Hij zorgde er met zijn vastberadenheid en enthousiasme voor dat die beginperiode goed werd door- gekomen waardoor de wijkvereniging een grote bloei tegemoet ging. Ook aan de realisering van Boerderij Land- vreugd als contactcentrum voor de wijk droeg Kees Vlug menige waarde- volle steen bij. Namens het huidige bestuur en alle aanwezigen in „De Rank" dankte John Levens de ver- trekkende voorzitter heel hartelijk voor al zijn inzet. Hij deed zijn dank vergezeld gaan van een prachtige tuinschommelbank die zeer goed van pas zal komen in de fraaie tuin van Vlug's nieuwe huis. Mevr. Vlug deelde in de hulde van haar man met een fraai boeket. Daarna bood Mevr. G. v. d. Spek namens de Ieden der bejaardensoos 't Praethuys" eveneens voor Vlug's tuin een polyester bloemenbak aan, gevuld met prachtige planten. Toen was het woord aan de toneelgroep Groeton die het geestige blijspel „Oh die sexy Josephine" voor het voetlicht bracht. Ook in dit stuk verweven en wel in de vorm van een bekende tophit (Chirpy Chirpy Cheep Cheep) werd Kees Vlug nog eens geroemd. „Oh die sexy Josephine" bleek een eigentijds en vlot geschreven blijspel, waaraan zowel Groeton als de bezette zaal veel plezier beleefde. Nadat het muzikale entertainment voor de aanvang der avond en tijdens de pauze was verzorgd door Ger Hage- naars aan het electronisch orgel be- sloten vele van de aanwezigen de feestavond in Boerderij Landvreugd, waar op de vlotte muziek van „The Flamingo's" o.l.v. Jo Heynsbroek nog tot in de vroege ochtenduren werd gedanst. Na de reeds op acht avonden gespeelde wedstrijden, die georganiseerd zijn door de wijkvereniging in samenwer- king met Oranjevereniging „Wilhel- mina", volgen in het schoolhandbal- toernooi nog op: Dinsdag 1 juni: Poule A: Willem Gehrelsschool - Kon. Julianaschool II. Poule B: Kon. Juli- anaschool I - Dr. v. d. Kuyschool. Woensdag 2 juni 1971 Poule A: Mgr. Bekkersschool I - Mgr. Bekkersschool II. Poule B: Kon. Juliana- school I - Mgr. Bekkersschool III. De finale vindt plaats op DONDERDAG 3 juni a.s. Wedstrijden en finale vin- den plaats op het sportterrein Chur- chillweg hoek Laan van Bol'Es. Aan vang 19.00 uur. Direct na de finale- wedstrijd volgt de prijsuitreiking in Boerderij „Landvreugd". Verzuimt U vooral niet de wedstrijden en zeker de spannende finale bij te wonen. Deze bingo-dansant is uitsluitend toe- gankelijk voor leden van de wijkver eniging. Zij zullen hun geldige contri- butiekaart dan ook bij de ingang van de zaal moeten tonen. Denkt U er reeds lang over om lid van de wijk vereniging te worden en vindt U zo'n bingo-avond je van het, dan kunt U zich op de avond zelf nog als lid opgeven. De societeits-commissie heeft voor bijzonder mooie prijzen gezorgd en de band zal er wel voor zorgen dat de danslustigen goed aan hun trekken komen. We rekenen op een massale oqkomst van zowel bingo- als dans- liefhebbers 1 Advertenfie Auto-verzekering Nieuwe stijl. Reeds vanaf 100,- per jaar is uw auto W.A. verzekerd. No-claim korting tot 40 10 aanvangs no-claim voor hen die pas gaan rijden. H.H. ambtenaren speciaal tarief. Elders verdiende no-claim wordt direct overgenomen. Tevens verzorgen wij voor U persoonlijke leningen. 2e hypo- theken en auto-financieringen. Uw auto-premie is per maand betaalbaar. Assurantie-kantoor S. J. Kuipers N.V. Sibeliusplein 172 Schiedam Tel. 710824 Zwaluwlaan 11 - Tel. 70 5155 Nieuwlandplein 56 - Tel. 70 81 83 advertentie A CUTE HP A GUV A Dan naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R .on N.B.A. gedipl. en erkend. LEST MET FIAT 850 TEL. 706756 - b.g.g. 709373 De Heer F. J. Elderhorst, reeds enkele jaren zelfstandig gevestigd J. Orelio- singel 19, gaat nu pas 6cht zaken doen. Want op donderdag 27 mei a.s. opent hij op het Noordeinde 1 in Kethel (voormalige zaak van de Heer Bijl) zijn winkel. Het wordt een complete woninginrichting met meubelen, vloer- bedekking, gordijnen e.d. Op het ogen- bilk wordt er nog hard gewerkt om de zaak een wel geheel ander aanzien te geven als voorheen het geval was. Daar er aan een dergelijke winkel in Kethel-Groenoord beslist behoefte en de Heer Elderhorst een bekwaam vak- man is, zullen de bewoners van onze wijk de weg naar 't Noordeinde 1 zeker wel weten te vinden. En wat hebben de ouders in de mees- te gevallen zal dit toch wel de moeder zijn) hun best gedaan op de soms werkelijk leuke pakjes die de kinderen droegen. Natuurlijk waren de boeren, boerinnen, Indianen, cowboy's en clowns bijzonder goed vertegenwoor- digd. Ook Zeerovers zagen we vredig lopen naast kleine Cruyfies en Mou- lijntjes. Om half zeven begon de teken- wedstrijd op het trottoir om de scholen heen en een paard (met een pracht van een staart) tekende naast een politieagent die z'n krijtjes broederlijk deelde met een zwaar in het verband zittende „g!aasje-op" figuur. Een dok- ter met bril zat met de tong tussen de tanderf naast een lieftallig bruidje. Om kwart voor acht arriveerde vooraf gegaan door 12 perfect manouvrerende Majorettes het muziekcorps O.B.K. Na een rondgang over het plein be- sloten een aantal kleurige vuurpijlen om half negen het goed geslaagde feest.

Groenoord Akkoorden | 1971 | | pagina 1