Balletschool Tosca Balm Geeft Openbare lessen 1 voor uw reizen, Reisdeviezen 4e jaargang no. 78 10 juni 1971 Uitgave en advertentie-exploitatie. Bezorgklachten. J. F. Kamp, Telefoon 26 66 04. De alom bekende balletschool van Tosca Balm geeft dezer dagen een aantal openbare lessen. Op die lessen zullen door leerlingen van alle leeftijden de geleerde dansen worden getoond, zowel beat als klassiek. De uitvoeringen vinden plaats in Gebouw Arcade, Lange Haven 71 en zijn voor iedereen vrij toegankelijk. Zaal moet vol. Schiedam Kethel Nogmaals het secrefariaat VERZEKERINGEN Kerlcgebouw Aposfolisch Genootschap vordert snel Trots bezit. BiJL SUPER- ENKABE MARKT van Beinumlaan is hard aan v vernieuwing toe. De oneffenheden in het weg- dek van de van Beinumlaan tussen T. Verheystraat en Mozartlaan worden, lijkt wel, met de dag groter. Vooral ter hoogte van Snackbar Ketel- binkie zijn bijna Limburgse heuvels ontstaan, die a.h.w. smeken om herbestrating. De veiligheid op deze zeer druk bereden weg eist ook dat er Utt> rifbewijs? JAS MIN snel iets wordt gedaan aan dit heuvellandschap want het eist vooral van bus- en truckchauf- feurs vaak ware stuurmans- kunst om en rechte koers te varen, in het bijzonder bij uit- wijkmanoeuvres. Plan Groenoord Midden. BACHPLEIN 114 - SCHIEDAM Actiecomite anti-bulderbaan brengt tegenrapport uit. Als reactie op het enige tijd geleden in opdracht van de gemeente Rotterdam uitgebrachte NACO-rapport heeft het Centraal Actiecomite ANTI-BULDERBAAN vorige week een tegenrap port doen verschijnen. Andere visie. Dank voor steun. GROEIMOORD akkoorden Orgaan van de Wijkver. Groenoord e.o. te Schiedam. Verschijnt elke 14 dagen huis aan huis. Corr. adres Wijkver. Groenoord: B. Zweersplein 70, Schiedam. - Betalingen Wijkver.: 4.50 per kwartaal; 18.00 per jaar, t.n.v. Penningmeester Wijkvereniging Groenoord. - Giro 26 75 85, Schiedam. Redaktie: B. D. Roza, Griegplein 193, Tel. 70 82 47. J. van Schaverbeke, Bachplein 189, Telefoon 70 35 18. „De Magneet", Drukkers - Uitgevers, Rotterdamse- dijk 279 - 281, Schiedam. Tel. (010) 26 86 66 - 26 66 70. Na 18.00 uur J. J. Levens jr., Joh. Straussplein 332, Telefoon 70 69 67. Voor de kinderen van de balletklassen die in het Trefcentrum oefenen worden de uitvoeringen gegeven op zaterdag 12 juni en donderdag 17 juni. Op 12 juni om 2.00 uur beginnen de kin deren van 5-6 jaar; de kinderen van 6, 7 en 8 jaar tonen om 3.15 uur hun kunnen en de kinderen van 8, 9 en 10 jaar tenslotte zijn om 16.30 uur aan de beurt. Op donderdag 17 juni zijn de oudere meisjes uit Groenoord aan de beurt. Om 7.00 uur 's-avonds de meisjes in de leeftijd van 11 -12 jaar en om 20.00 uur de 12-13 en 14-jarigen. Als klapstuk tenslotte is er van 21.00 tot 22.00 uur een speciale les in beat- ballet. Zoals al gezegd de toegang is geheel gratis dus iedereen die van ballet houdt (en wie doet dat niet?) is op beide dagen van harte welkom in Arcade. Tosca Balm rekent op een voile zaal Zwaluwlaan 111 - Tel. 70 51 55 Nieuwlandplein 56 - Tel. 70 81 83 Hoewel gelukkig veel minder dan enige tijd geleden, komt er t6ch nog post voor de wijkvereniging terecht op het B. Verhallenplein, waar alweer enkele maanden geleden de oud-secretaris dhr. Heijes woonde. Wilt U in Uw administratie eens nazien of het adres van de wijkvereniging daar wel juist is? Dat moet zijn: Mej. J. J. Terborg, B. Zweersplein 70, telefoon 70 49 29. Stuurt U s.v.p. ook geen post meer aan Boerderij „Landvreugd", daar dit vaak zeer vertragend werkt 1 (Adverfentie) Auto-verzekering Nieuwe stijl. Reeds vanaf 100,- per jaar is uw auto W.A. verzekerd. No-claim korting tot 40 10 aanvangs no-claim voor hen die pas gaan rijden. H.H. ambtenaren speciaal tarief. Elders verdiende no-claim wordt direct overgenomen. Tevens verzorgen wij voor U persoonlijke leningen. 2e hypo- theken en auto-financieringen. Uw auto-premie is per maand betaalbaar. Assurantie-kantoor S. J. Kuipers N.V. Sibeliusplein 172 Schiedam Tel. 710824 De nieuwe plaats van samenkomst van Het Apostolisch Genootschap aan de Lindeyerstraat in Kethel vordert snel. Als alles verder volgens plan verloopt, zal op zaterdag 21 augustus a.s. de officiele ingebruikneming kunnen ge- schieden. De bouw van het complex zal dan precies een jaar en een week geduurd hebben, want vorig jaar werd op 14 augustus de eerste van de 42 palen voor het gebouw gestagen. Een rondgang door het in aanbouw zijnde pand toonde ons dat het Apos tolisch Genootschap er als het gereed is, bijzonder trots op kan zijn. De grote kerkzaal met orgel, de talloze zalen en zaaltjes voor o.a. cathegesatie, voor- ganger, hobbywerk etc. de ruime fietsenberging onder het gebouw etc. geven de in ruimtenood zittende bree ders en zusters van het Genootschap alle mogelijkheden tot ontplooiing van hun mooie werk. Zoals we vorig jaar augustus al meldden doen de leden van het Genootschap ook zoveel moge- Iijk zelf aan hun nieuwe samenkomst- gebouw. Vooral die werkjes die niet speciaal door vakmensen gedaan moe- ten worden, doch vele uren werk kos- ten, zoals het opruimen van bouw- materiaal etc. We zullen U van de vorderingen in de bouw op de hoogte blijven houden. advertentie ACHTERPAGIAA Dan naar AUTORIJSCHOOL V.A.M.O.R .en N.B.A. gedipl. en erkend. Er zijn reeds lang plannen om de weg zijn definitieve vorm te geven, com- pleet met parkeerhavens en een zeer fraaie aansluiting op het kruispunt Mozartlaan - Vivaldilaan, doch e.e.a. was nog afhankelijk van het beschik- baar komen van de zo nodige gelden. Deze kredieten waren verwerkt in het plan ..Groenoord - Midden". Hiervoor stelde de gemeenteraad op 24 februari 1964 reeds een krediet van 4.700.000 beschikbaar, doch door loon- en prijs- stijgingen sindsdien was een aanvullend krediet nodig van 2.650.000. Dit aanvullende krediet werd door de gemeenteraad in haar vergadering van 22 maart j.l. goedgekeurd. Zodra nu Gedeputeerde Staten eveneens haar goedkeuring heeft gegeven, kan Groenoord-Midden verder worden afge- werkt. Ook de thans onmogelijke van Beinumlaan zal dan gerenoveerd kunnen worden. LEST MET FIAT 850 TEL. 706756 b.g.g. 709373 In dit tegenrapport dat is samengesteld door A. Koning, E. L. Kruyne, Prof. Ir. N. Luning-Prak, E. H. P. Swarte en drs. A. van Tilburg geeft men een geheel andere visie op de op handen zijnde uitbreiding van Luchthaven Zes- tienhoven dan de gemeente Rotterdam in haar NACO-rapport. Het rapport van het actiecomite is getiteld: „De bezwaren tegen en beschouwingen naar aandeiding van het rapport betref- fende de ontwikkeling van Luchthaven Rotterdam van de n.v. NACO". Het is in een aantal van 1.000 stuks verzon- den aan alle bij de uitbreiding van Zestienhoven betrokken en geinteres- seerde lichamen en instanties zoals B. W.'s van alle omliggende ge- meenten, Rijnmondraad, Prov. Staten, 2e Kamer, le Kamer, Rijksluchtvaart- dienst enz. enz. en natuurlijk ook naar alle grote dag-, week- en nieuwsbladen, radio en t.v. De gelden die nodig waren om het rapport te doen samenstellen zijn voor een zeer groot deel afkomstig uit de recent gevoerde affiche-actie, waaraan in Groenoord en Kethel ruim 1500 mensen mee hebben gedaan. Want bijna 90% van de affiche-opbrengst kon aan het rapport worden besteed! Het aantal verkochtte affiches was zeer bevredigend, in aanmerking ge- nomen dat op de dag van de aanbie- ding (22 mei j.l.) zeer veel mensen niet thuis waren vanwege de „vrijetijds- vierdaagse" na Hemelvaartsdag. Het actiecomite afd. Schiedam dankt mid- dels deze publicatie alle affiche-afne- mers voor hun morele en financiele steun, waardoor zoals al gezegd, het nu uitgekomen rapport gefinancierd kon worden. Het comite hoopt dat de gemeente Rotterdam het rapport de aandacht zal geven die het zeker ver- dient en dat men zal inzien dat de slogan ZESTIENHOVEN NEE! ten voile gerechtvaardigd is

Groenoord Akkoorden | 1971 | | pagina 1