Uitslag kleurwedstriid Boerenleenbank. deStam '1 HOEFIJZER voor meuoeien RARKWEG 201 SCHIEDAM Weet U hoe loot het is? CKleine rust 45 c Openbare lessen Tosca Balm groot sukses. twee uur rijden kwart uur Juwelier Boot akkoordjes Ketting uitzoeken. SNACKBAR PRESENTEERT de gehele week van vrijdag 25 juni t.m. donderdag 1 juli reklame Frikandellen van 60 cent voor de gehele volgende week van vrijdag 2 juli t.m. donderdag 8 juli reklame Loempia's van 1.25 cent voor 1.00 SNACKBAR 'T HOEFIJZER - Schiedamseweg 41 TELEFOON 70 23 87 Op centrale plaats. G. KRABBENDANT Borodinlaan 54 - Tel. 704384 Mgr.Nolensl. 698-Tel. 7024 23 De serie openbare lessen van Balletschool Tosca Balm in gebouw Arcade zijn een zeer groot sukses geworden. Alle voorstellingen mochten zich in een grote belangstelling van ouders en geinteresseerden verheugen. Beat favoriet. De ter gelegenheid van de opening van het nieuwe kantoor van de Boerenleenbank aan de Zwaluwlaan gehouden kleurwedstrijd voor kinderen is een geweldig sukses geworden. Honderden en nog eens honderden mooi gekleurde tekeningen werden ontvangen en na de inzendtermyn (7 mei) door het gehele personeel beoordeeld. Na veel wikken en wegen kwamen tenslotte onderstaande prijswinnaars en winnaressen uit de bus, die alien schriftelijk van hun prijs op de hoogte werden gesteld. Op een enkele na zijn de prijzen inmiddels afgehaald. De hoofdprijs werd gewonnen door de 11-jarige Pauline de Bruyn van het Bachplein 293. Aanvankelijk was de hoofdprijs een horloge, doch omdat Pauline al een horloge had, ging ze samen met de directeur van de bank dhr. Sturkenboom naar de juwelier om daar een fraai gouden ketting met sterrenbeeld uit te zoeken. Voorwaar een hele belevenis natuurlijk voor onze winnares. 4 jaar 5 jaar 6 jaar 7 jaar 8 jaar 9 jaar 10 jaar 11 jaar 12 jaar 13 jaar 1 Jolanda van der Graaff, Jac. Urlusplein 92, pop; 2 Wim de Veld, Joz. Oreliosingel 115, auto; 3 Eddy Vaarting, Kerklaan 156, kleurdoos. 1 Hans Miither, Chopinplein 40, auto; 2 Annette v. d. Drift, Polderkeg 184, kinderservies; 3 Eric de Jong, Joz. Oreliosingel 5, kleurboek mee potloden; 1 Erika Timmers, Seringhof 13, schooltas; 2 Wilko de Groene, J. Boezemanstraat 169, Maassluis, boot; 3 Nancy Stendahl, Hargsingel 7, kleurboek met potloden. 1 Hanneke v. d. Ende, Kerklaan 20, ministeck; 2 Pauline Heerschap, Nachtegaallaan 2, kangeroebal; 3 Herman Keijsers, Kerklaan 75, jeux de boules. 1 Jolanda Olsthoorn, Polderweg 148 b, rolschaatsen; 2 Miranda van Vessem, Bachplein 74, frobeldoos; 3 Miranda Emons, P. van Anrooylaan 48, leesboek. 1 Ginnie Elshof, Bachplein 441, ministeck; 2 Tjeerd van de Berg, Kievitslaan 71, verfdoos; 3 Ronald Han, Henr. Bosmanplein 108, leesboek. 1 Robby Lux, Vivaldilaan 95, leren voetbal; 2 Ria Verboon, Oostveenseweg 17, Schipluiden, spel; 3 Angelique Jansen, Bachplein 352, leesboek. 1 Pauline de Bruijn, Bachplein 293, gouden ketting met sterrenbeeld; 2 Raoul Lemaire, Mozartlaan 19, duikbril met snorkel^ 3 Sylvia de Jong, Joz. Oreliosingel 5, leesboek. 1 Anita Straver, Mozartlaan 143, platenbon; 2 Annette Kazenbroot, Burg. Verveenstraat 4, lottospel; 3 Frank van Hees, Joz. Oreliosingel 211, ruimtevaartdomino. Die vraag wordt vaak gesteld op straat en vooral door kinderen die nog geen horloge hebben. En waarschynlijk wordt die vraag dan in Groenoord nog vaker gesteld dan elders; we be- schikken in onze wyk n.l. niet over een openbare klok. In oudere stadsdelen is de tijdsbepaling niet zo moeilijk. Daar zijn klokken op kerktorens, aan winkelpuien en open- bare gebouwen. Maar in Groenoord moeten we het zonder die openbare klokken doen. Kerken met klokken (uitgezonderd dan de dorpskerk in Kethel) zijn er niet en ook in de beide winkelcentra is - mede door het ont- breken van een horlogerie - geen klok te vinden. Evenmin beschikken we over openbare gebouwen die een klok hebben. Daarom is een openbare klok op een centrale plaats in onze wijk beslist geen overbodige luxe. In Rot- terdams buitenwijken zoals Schiebroek, Hillegersberg en Overschie zagen we dat daar wel grote en duidelijke klok ken staan. Mogen we dan ook ons gemeentebe- stuur vragen of ze dit klokkenprobleem eens onder de loep willen nemen. Wie weet kunnen we dan over enige t'yd op de vraag: „Weet u hoe laat het is?" antwoorden: „Kijk maar op die klok daar". Een goede plaats lijkt ons dan bijv. op de E. van Beinumlaan ter hoogte van de J. Oreliosingel of de Laan van Bol'Es, voor de CO-OP. Voor Tosca Balm moet het wel een zware opgave zijn geweest om haar ruim 600 leerlingen op al die open- bare lessen te begeleiden. In totaal werd er op 6 verschillende dagen in 3 weken tijd ruim 18 uur gedanst. Een ware dansmarathon dus. Zelf waren we met onze eigen dochter op 6en van de lessen aanwezig en we raakten er onder de indruk van de heerlijk spon- tane sfeer die er heerste. Het was aandoenlijk om al die kleine danse- resjes te zien in hun door de moeders met grote ijver gemaakte pakjes. Er werd zowel klassiek als beat gedanst en vooral de laatste dansvorm spreekt de kinderen toch wel het meest aan dachten we. In enkele dansen werd zonder enige oerening spontaan ge- beat naar Tosca's voorbeeld en het ging allemaal erg soepel. Het einde van de door ons bijgewoonde les gaf een massaal beatfestijn te zien, waar- aan zowel de kinderen als de ouders en andere bezoekers meededen. De hele zaal van Arcade was gevuld met een grote kring dansers en danseressen, waarin de frele, doch zo pittige Tosca het enerverende middelpunt en voor beeld was. a MODEL CLAUDIA Dr. Wlbaulplein 15 Telefoon 70 69 05 Tarl.f: leder woord of leesfek.n a f 0,10 Het maximum aantal regela la bepaald op 15. Akkoordjea kunnen achrlftelljk en telefonlach »orden opgegeven blj de redaktle. Tev.ns bij fa. J Hipk., Huisboudelijke- luxe art. en apeelgoed In winkelcentrum DE KETEL Te koop VW, kenteken XK 58-56, kleur blauw. In redelijke staat. Leuk „bood- schappenwagentje". Vraagprijs 250.-. Te bevr. Griegplein 36, tel. 70 7185. Grote sortering TUINMEUBELEN. Decor en modellen 1971. Gratis thuis- bezorgd, Telef. 70 40 76. HIPKE, Winkelcentrum „De Ketel". COSMETICA. Heeft U interesse voor de cosmetica van MOARA SH1RA, be- kend van T.V.? Vraag dan inlichtingen: Molensingel 57, Kethel, Tel. 70 4128. OP VAKANTIE? Voor zomer speelgoed eerst naar HIPKE, Winkelcentrum „De Ketel". FREWO. Voor Bloembakken, Kunst- nyverheids-geschenken, Rotan artikelen enz. Kom kijken in onze intieme win- kel in de Lange Kerkstraat 44. PEDICURE-MANICURE SCHOON- HEIDSSPECIALISTE. Mej. M. Malie- paard, telefoon 70 24 10, Bachplein 444 Schiedam-Groenoord. FAMILIE DRUKWERK. Snelle service ruime sortering. Als U 26 86 66 belt komen wij graag even langs. U kunt ook zelf naar Drukkery „De Magneet" komen Rotterdamsedijk 279, Schiedam van 's-morgens 8.30 -'s-avonds 9 uur. TE KOOP: prima spelende Philips radio t.e.a.b. Telefoon 70 78 49.

Groenoord Akkoorden | 1971 | | pagina 5