Lidmaatschap Wijkvereniging Ql i tn&diq inq UW „JASMIN" voorAL BANKZAKEN Ledenvergadering Disco-soos »DE FARM« MGR. BEKKERSSCHOOL WINNAAR HANDBAL- T0URK00I 5e jaargang no. Ill 30 augustus 1972 Uitgave en advertentie-exploitatie. Bijzondere Algemene van Wijkvereniging. Op donderdag 21 September zal het bestuur van Wijkver eniging Groenoord een bij zondere algemene ledenver gadering houden. Dit is nodig oindal een 4-tal nieuwe be- stuursleden in het bestuur der vereniging moeten worden op- genomen. Statuten en huis- houdelijk reglement schrijven in zo'n geval een bijzondere ledenvergadering voor. Nieuwe taakverdeling. UW RIJBEWiJS? Bachpl. 114, Schiedam Lest met Fiat 850, thans ook met Opel Kadett Spec, Aan het lidmaatschap van de Wijkvereniging zit de betaling van kontributie nauw verbonden. Dit is de enige bron van in- komsten, waarvan het bestuur alle kosten moet dekken. Mededeling voor de bejaarden-gymnastiek -cursisten Op 10 September aanstaande zal in Boerderij "Landvreugd" oin 19.30 uur het nieuwe sei- zoen van de Disco-soos DE FARM" geopend worden, met medewerking van de Kaja dis- cotheek. Lidmaatschap is ver- plicht. De minimum leeftijd is 16 jaar. De kosten van het inschrijfgeld voor een seizoen bedragen f 2,50 per persoon. Neem bij de eerste inschrijving gelijk even twee pasfoto's mee die hebben we nodig voor de legitimatiekaart. De togangsprijs per avond is 2,50. Tot ziens op zondag- avond 10 September. De Societeitscommissie. B1JL SUPER- ENKABE RARKT GROENOORD akkoorden Orgaan van de Wijkver. Groenoord e.o. te Schiedam. Verschijnt elke 14 dagen huis aan huis. Corresp. adres Wijkver. Groenoord: Postbus 410, Schiedam. - Betalingen Wijkver.: 4.50 per kwartaal; 18.00 per jaar, t.n.v. Penningmeester Wijkvereniging Groenoord. - Giro 26 75 85, Schiedam. Redaktie: J. v. Schaverbeke, Bachpl. 189 tel. 703518 B D. Roza, telef. 70 82 47. „De Magneet", Drukkers - Uitgevers, Rotterdamse- dijk 279-281, Schiedam. Tel. (010) 26 86 66-26 66 70. Na 18.00 uur J. Levens jr., Joh. Straussplein 332, Telefoon 70 69 67. De aspirant bestuursleden zijn ail eer- der in ons iblad genoemd; het zijn: Mevr. I. Eerdewijk, Sibeliusplein 125; Mevr. E. Wark, Schubertplein 49; Mevr. A. van Kan, T. Verheystraat 55 en Mevr. Winkelman, Corn. v. Zanten- plein 23. Als er op de vergadering geen bezwaar tegen de opnarne van de nieuwe bestuursleden zal worden aan- getekend, zullen ze met onmiddellijke ingang hun werkzaamheden voor de wijkvereniging beginnen. Binnen het bestuur der wijkvereniging zijn hen reeds een aantal funkties toebedacht in het kader van een nieuwe taak verdeling. Dan naar BOVAG-ryschool V.A.M.O.R., BOVAG en N.B.A. ge- diplomeerd en erkend. Telefoon 70 32 91 b.g.g. 70 23 85 of 70 70 87 Bij het onlangs gehouden handbal- tournooi is de Mgr. Bekkersschool als winnaar uit de bus gekomen. De finale vond plaats tussen de Mgr. Bekkers school, St. Jacobusschool en de Noten- kraker, die respectievelijk als 1, 2 en 3 eindigden. De Mgr. Bekkersschool, die wij hiermede van harte feliciteren met het bereikte resultaat, mocht met een prachtige beker huiswaarts keten. Tevens werd de wisselbeker, die zij drie actereenvolgende jaren wonnen, nu hun eigendom. Hoewel de St. Jacobusschool en de Mgr. Bekkersschool met een gelijk aan tal punten eindigden, wees het doel- saldo de Mgr. Bekkersschool als win naar aan. Bij de gehouden tournooien mochten de deelnemers zich in een vrij grote publieke belangstelling verheugen, die ongetwijfeld genoten van de sportieve en op hoog peil staande wedstrijdm. Samen met alle deelnemers mag de wijkvereniging op een alleszins ge- slaagde sportmanifestatie terugzien. J. v. S. In overleg met de directrices van Huize Spaland en de Harg en met enkele cursisten, heeft de Verg. voor Gezond- heidszorg besloten haar cursus be jaarden-gymnastiek te doen opgaan in de gratis bejaardengymnastiek-lessen, die er zowel in Huize Spaland als in De Harg gegeven worden en wel in: HUIZE SPALAND op woensdagmorgen van half 11 tot 11.00 uur o.l.v. de heer Koerts, erk. fysio-therapeut. HUIZE DE HARG op vrijdagmiddag van half 4 tot 4.fl0 uur o.l.v. mejuffr. Kievits.i erk. fysio-therapeute. De Verg. voor Gezondheidszorg advi- seert derhalve haar leden, die per vrij dagmiddag 1 September (dus morgen) in het Trefcentrum weer zouden deel- nemen aan het nieuwe cursusjaar, zich aan te sluiten bij de gratis cursussen in bovengenoemde huizen. U behoeft niet te bespreken of te bellen; U wordt op de vermelide tijden gaarne verwacht door de resp. directrices, die in deze samenwerking een ondersteuning zien van hun aktivi- teiten, die gericht zijn op een grotere integratie van de bewoners van de bejaardentehuizen in de wijk. Het wordt aangenomen dat elk lid bij het begin van het kwartaal of jaar (dus vooruit) zijn of haar kontributie betaalt, hetzij per giro of per bank aan de penningmeester. Voor enkele leden die geen giro- of bankrekening hebben is er afgespro- ken dat het geld bij hen aan huis wordt afgehaald. Dit aantal mag niet uicbreiden omdat de Wijkvereniging Hiermee hebben wij het genoegen alle leden van de Wijkvereniging uit te nodigen om op 8 September a.s. in Boerderij "Landvreugd" aanwezig te zijn ter gelegenheid van de officiele heropening van de Boerderij. U kunt dan kennis maken met de nieuwe pachter Dhr. Crama en meteen zien hoe de binnenzijde van de Boerderij opgeknapt is. Wij zijn er van overtuigd dat er een uitgesproken goede sfeer zal zijn. (Zoals U zich dat misschien van vroeger nog wel herinnert). Tevens zal er gezorgd zijn voor een gezellig achtergrond muziekje Wij hopen velen van U daar weer te mogen ontmoeten. Het Bestuur. niet over enige inkasseerders beschikt. Helaas moet worden gezegd dat een niet onbeduidend aantal leden vergeet de kontributie op tijd te voldoen en dan moeten zij door de penningmeester herinnerd worden aan de betaling, het- geen eigenlijk onnodig werk is. Maak een notitie bij Uw geregeide betalingen of geef een periodieke betalingsopdracht en de Wijkvereni ging krijgt haar geld op tijd. Formulieren hiervoor liggen klaar bij de penningmeester, even per telefoon een verzoekje en U krijgt ze toege- zonden. Dan zijn er in de loop van het jaar verschillende leden geweest die bij een betaling gelijk doorgeven dat zij hun lidmaatschap wensten te beeir. digen omdat men b.v. door werkzaam heden te weinig tijd heeft enz. Dit kan toch eigenlijk geen motief zijn daar het doel van de Wijkvereni ging is de leefbaarheid in alle op- zichten en voor alle bewoners van Groenoord (en Kethel) dit zijn alle gezonden, zieken en invalieden te bevorderen en zolang U in Groenoord of Kethel woont hebt U en ook Uw medemensen er belang bij. Blijf dus lid, betaal op tijd. Op Uw steun wordt gerekend. Penningmeester. sim atlvm rteiUie ACUTEKPAGIXA Schiedom Keihel Zwaluwlaan 111 - Telef. 70 51 55 Nieuwlandplein 56 - Tel. 70 81 83 Groenelaan 54 - Telef. 26 21 60

Groenoord Akkoorden | 1972 | | pagina 1