Ingezonden Spofthuis Hitman Oi._ voormeubelen SPAARBANK ANNO 1820 Bazar in Spaland. vjldlll PARKWEG 201SCHIEDAM HOOFDBESTUUR van uw WIJKVERENIGING Vakantieweek van 2 t in. 9 September 1972. Hypotheken en persoonlijke leningen worden vlot en coulant verstrekt door de Waar blijven de gele strepen? Samen-Over-Leven. Voefbal J J. Levens J. B Winkelman G. de Jager H. O. Gasman C. A. P. Kortrijk Mevr. van Eerdewijk J. van Schaverbeke B. D. Roza Mevr. van Kan Mej. J. J. ter Borg J. v. d. Slot F. M. Perdaems Mevr. Jongste-Quartel Mevr. Wark P. Pons Open House in nieuwe L.O.M. school. Het nieuwe schoolgebouw van de W. A. van Liellandschool, naast Bad Groenoord, dat al vanaf het nieuwe schooljaar in gebruik is, zal op zaterdag 30 September om 10.30 uur offi- cieel worden geopend. Feestmiddag. Open House. /RictP Vo rTTr Heeft U de advertenties^ op de andere pagina's al gezien het is de moeite waard! j Ondergetekende wil het bestuur van Wykvereniging "Groenoord"dank zeggen voor de prettige en zeer goed verzorgde vakantieweek en voor het vele u erk wat Mevr. v. d. Spe'k, de gehele week voor ons heeft gedaan. Ik ben er van overtuigd, dat ik nit naam van alien spreek, als ik zeg dat het voor herhaling vatbaar is. Wat de verzorging en tigging betreft, niets dan lof, Ik kan het een iedet aanbevelen_daar de va\ antie doot te brengen (Zowel op jezelf als in groepsverband Niets dan lof voor het Vakantieoord "Dennehoeve" te Nunspeet, A. V. Door enkele telefoontjes die ik kreeg, blijkt er misverstand te zijn betref- fende de dagen waarop ik de door U vermelde schoonheidscursus geef. De lessen (totale cursus 5 lessen) zelfver- zorging worden gegeven vanaf 3 okt. a.s. op dinsdagmorgen van 9.30 tot 11.30 uur of (ter keuze) op dinsdag- avond van 19.30 tot 21.00 uur. Prijs all-in is 45.-. Er is voor enkele dames nog plaats. Met hartelijke dank voor de plaatsing Mevr. A. Bakker-Smit, Lisztplein 161. Daar ik als bejaarde niet veel om handen heb lees ik veel en ben blij wanneer er wat leesbaars in de bus valt. Ook de Groenoord-Akkoorden lees ik graag omdat er zoveel nieuws over Kethel en zo in staat. Vooral het stuk over de grote Kerk vind ik erg goed. Het stuk van meneer Capk is ook prima, omdat daar gevraagd wordt om oudere mensen te helpen en bezoeken. Ik schrijf dit om U eens te zeggen dat het fijn is om een goed wijkblad te krijgen en dat ik waarde- ring voor de sc'hrijvers heb. U mag deze brief gerust afdrukken. R. M. In numrner 9 van het als immer goed verzorgde biad "Spaland-flisten" lazen we dat eerstdaags in het bejaarden- tehuis "Spaland" een grote bazar ge- houden zal worden. Op 4 en 5 oktober a.s. zal men daar zijn geluk kunnen beproeven aan bet Rad van Avontuur, grabbelton en touwtrekken, verder zijn er talrijke stands zoals boekenstand en een rommelmarkt. De stand waar tegen redelijke prijzen sohilderijen en tekeningen te koop zijn, zal zeker de nodige belangstelling trekken. Openingstijden op 4 en 5 oktober zijn van 2,30 tot 5 uur en van 7.00 tot 10.00 uur 'savonds, Gaarne vestigen wij door middel van dit artikeltje Uw aandacht op deze- grootse bazar en wij wekken alle Groenoordbewoners gaarne op een van de beide dagen aldaar een bezoek te brengen. J. v. S. Door de veel te geringe parkeercapa- citeit van Chopinplein, Griegplein en Sibeliusplein parkeren steeds meer bewoners van die pleinen hun auto op de Peter van Anrooylaan. Die laan is dan ook 's avonds bijna volledig bezet. Zo bezet, dat men de auto's tot tegen de uitritten der pleinen parkeert. Het afrijden van die pleinen wordt zodoende vaak een zeer moeilijke en riskante zaak omdat het uitzicht op de van Anrooylaan dan, practisch ontbreekt en omdat een zeer grote tbocht moet worden genomen. Destijds werden er bij besprekingen met de politie gele strepen beloofd tot enkele meters vanaf de pleinuitgangen, doch die strepen zijn er nog steeds niet en men gaat de pleinuitgangen steeds meer blokkeren. Ook het parkeren op plaatsen buiten de parkeervakken gaat op de genoemde pleinen weer steeds toenemen nu de politie niet meer zo intensief bekeurt als enige tijd geleden. Het gaat niet goed met Moeder Aarde. Het gaat ook niet goed met alle mensen, die er op wonen. Er moet dus wat gebeuren. Maar wat? Om dat te weten, moeten we eerst maar eens de gevaren, de krises op een rijtje zetten. Er zijn drie krises aan te wijzen, die de mensheid en de aarde bedreigen le Massale vernietiging door nukleaire, bacteriologiscbe en chemische wapens. 2. de grote kloof tussen rij'ke en arme landen. 3. de rampen die zullen komen door de groei van de bevolking en de industriele productie op een eindige aarde. De laatste krises is bier en daar al ziohtbaar. Grondstoffen als metalen en brandstoffen raken op. Toenemende vervuiling van water, lucht en bodem. Het gaat inderdaad niet goed. Zo luidt de aanhef van een circulaire, welke wij van de Stuurgroep Samen- Over/iLeven ontvingen. iDeze groep (P.v.d.A., D'66, P.P.R., P.S.P., N.V.V., N1VON enz.) gaat hierover discussie- programma houden. Inlichtingen hier over worden verstrekt door C. Hogen- birk, Job. Straussplein 192, tel. 70 78 13 en P. C. Tijsen, Nwe Damlaan 539, telefoon 70 3811. Zaalsporten voor al uw sportarlikelen Oranjestraat 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey Voorzitter, Beheerscornmissie, S.S.S.N. Johann Straussplein 332, telefoon 70 69 67; C. van Zantenplein 23, tel. 70 97 01; Secretaris. Henriette Bosmansplein 125, telefoon 70 10 65; Penningmeester, toneel, bejaarden ,'Breng eens een Zonnetje". Bart Verhallenplein SO, telefoon 71 03 21; 2e Voorzitter, soc. comm., beheerscornmissie, Bejaarden tocht. Johann Straussplein 189, telefoon 70 41 72; 2e secretaris, archivaris, schaakvereniging, cultureel werk. Sibeliusplein 125, telefoon 70 05 15; 2e penningmeester, S.S.S.N. Bachplein 189, telefoon 70 35 18; Redactie Groenoord-Akkoorden, S.S.S.N. Griegplein 193, telefoon 70 82 47; Redactie Groenoord-Akkoorden, cultureel werk. Toon Verheystraat 55, telefoon 70 47 62; Redactie Groenoord-Akkoorden, cultureel werk, kontakten gemeente, Oudercommissie. B. Zweersplein 70, telefoon 70 49 29; Commissie wijkcentrum, Lustrum org., St. Nicolaasfeest, Bejaarden tocht. Dirk Schaferplein 90, telefoon 70 48 53; Beheers Commissie, soc. commissie, sportcomm., V.N.F.G., Bridge afd., Bejaarden tocht. Valeriusstraat 71, telefoon 70 38 52; Postzegelclub, Klaverjas afd., soc. commissie. Schiedamseweg 7, telefoon 70 58 51; Kinderspelen, kontakt Kethelbewoners, Choubertplein 49, telefoon 70 47 01; Sportcommissie, kontakten Gemeente. Iepenlaan 53, telefoon 71 04 07; Kontakt Tuindorp. Na het officiele deel van de opening zal door de leerlingen een uitvoering worden gegeven van "Komt U nu eens kijken", een speciaal voor de opening ingestudeerd toneelstuk. De voorbe- reidingen voor dit stuk worden voor- namelijk gedaan tijdens de school- werkweek in Oosterhout die wordt gehouden van 25 t.m. 29 September. Deze officiele opening zal alleen voor genodigden z;'n. De ouders der leer lingen worden diezelfde middag om 15.00 uur verwacht om samen met hun kinderen - die ook "Komt U nou eens kijken" weer opvoeren - een feest middag te bebben. De kinderen laten hun ouders dan ook zelf de nieuwe school zien. Nadat de kinderen dan nog op 2 okt. een fijne filmmiddag in de eetzaal der school hebben meegemaakt, krijgen de feestlyke openingsplechtigheden hun beslag met een OPEN HOUSE die zelfde avond van 19.00 tot 21.00 uur. ledereen uit Groenoord en Kethel is dan van harte welkom om te zien wat voor een zeer fraaie school voor L.O.M. Onderwijs (er is nu ook een speciale kleuterafdeling) Schiedam is rijk ge- worden. Onderstaande adressen waaronder zelfs iemand van buiten de stad spaar- den voor het mooie doel weer de nodige hoeveelheid centen en wel: Een Mevrouw H. uit Bussum Mevrouw B., Molensingel Bejaardensoos op vakantie in Nunspeet Bewoonster Huize Spaland Vergadering Wijkvereniging Mevrouw L„ Diepenbrockstraat Mevrouw D., Sohubertplein 161 125 443 328 241 246 204 1748 Allen heel hartelijk dank daarvoor. Mevr. de J. voor Chemisch Reinigen ook voor Uw Nappa en Su6de Liu 11 herenmodes Iepenlaan 51 - Tuindorp Telefoon 70 50 83

Groenoord Akkoorden | 1972 | | pagina 9