V olkskerstzangfeest m mat. wt.m. m. ..JASMIN" Boerenleenbank BANKZAKEN Aan de nieuwe bewoners lAJieuwjaarssoos, Qvotc CKerstprijsvvaac) met prijzen KXKXKXHXXXWOOOOOOOOOOj X 65G900 XXHHXXHKXHHKKKKKXXXXKK 5e jaargang no. 118 13 december 1972 Uitgave en advertentie-exploitatie. „De Magneet", Drukkers - Uitgevers, Rotterdamse dijk 279 - 281. Schiedam. Tel. (010) 26 86 66- 26 66 70 Na 18.00 uur J. J. Levens jr.. Joh. Straussplein 332. Telefoon 70 69 67 Zoals wij reeds in Groenoord-Akkoorden van 27 September mededeelden zal op zaterdag-avond 23 december om 20 uur 15 wederom een VOLKSKERSTZANGFEEST worden gehouden in de Martinuskerk. Het Bestuur van de Wijkvereniging is zich ervan bewust, dat men door deze dienst te organiseren, zeer velen een goede dienst bewijst. Dit is nu eens echt een samen- komst voor het gehele gezin, d.w.z. zonder de al te jeugdige gezinsleden, want die liggen dan reeds lang in hun bedjes. Bijna wekelijks ziet men nieuwe bewoners zich installeren in vrijgekomen woningen in Groenoord of in de nieuwe woningen aan het van Beethovenplein en in de Woudhoek. De meeste van deze bewoners zijn in Groenoord niet bekend en is het voor hen van belang om zo spoedig mogelijk met de nieuwe omgeving vertrouwd te raken. Samen zingen. Kom luisteren. Gratis toegang. KOOPAVONDEN Na een drukke, gezellige en vooral feestelijke december- maand valt het meestal niet mee de saaie maanden januari en februari binnen te rollen. UW RIJBEWIJS? Bachpl. 114, Schiedam Lest met Fiat 850, thans ook met Opel Kadett Spec. de bank voor iedereen Deelnemers St. Nicolaasbezoek ZIE PAGINA 5 H GIRO BOOMPLANTAKTIE jj y Schiedam-Noord GROENOORD akkoorden Orgaan van de Wijkver. Groenoord e.o. ce Schiedam Verschijnt elke 14 dagen huis aan huis Corresp adres Wijkver. Groenoord: Postbus 410 Schiedam. - Betalingen Wijkver.: 4.50 per kwartaa! I 18.00 per jaar, t.n.v Penningmeester Wijkvereniging Groenoord Giro 26 75 85. Schiedam Rt-daktie: J. v. Schaverbeke, Bachpl. 189 tel. 703518 Medewerkers: B. D. Roza, tel. 708247; C. A. P. Kortrijk, telefoon 704172; Mevr. A. van Kan. telefoon 704762. Samen zinigen kan van grote waarde zijn. Zingende mensen zijn immers ge- lukkige mensen Welnu dan, komt in grote getale naar de St. Martinus kerk en zingt mee, ja zingt alien mee, de oude vertrouwde kerstliederen. Kent U ze niet meer U krijgt een keurig programma zodat U alle liederen al lezende kunt zingen. Bovendien zijn er vele zangkoren die hun uiterste best doen er een fijne dienst van te maken. Hieronder volgen de koren die mede- werktng verlenen: het gereformeerd kerkkoor Kethel het hervormd kerkkoor Groenoord het hervormd kerkkoor Kethel het R.K. parochiekoor ,.Sint Jan" het bejaardenkoor ,,Spalandia" en het R.K. kinderkoor. Al deze stammen tezamen zullen mach- tig kliniken als zij onder leiding van de Heer F. van Rhijn hun liederen ten ge- hore zullen brengen. Al deze koren, in eendrachtige samenwerking, hebben er recht op dat U naar hen komt luis teren. Aan het orgel zit, als van ouds, de Heer C. G. Hagenaars. Wii wensen U een stemmige maar ook een prettige en goede zangdienst toe. De toegang is vrij, het programma krijgt U gratis, maar er zijn toch kosten te maken om alles goed te laten verlopen, daarom doen wij nu reeds een beroep op U de kollekte aan de uitgang ruim te willen gedenken. Toont Uw dankbaarheid voor het ge- foodene met een goedgeefs gebaar. Wij verwachten een stampvolle kerk met zingende mensen. capk. In verband met de Kerst- dagen en de jaarwisseling mogen de winkels op woens- dag 20, donderdag 21, vrij- dag 22 en zaterdag 23 de cember tot 09.00 uur s a- vonds open zijn. Evenzo op zaterdag 30 december a.s. Eerste nieuwjaarsdag lukt nog wel. Het vuurwerk is net afgestoken en de oliebollen liggen nog zwaar op de maag. Maar dan Dit jaar willen we feestelijk voortzet- ten. Maak daarom het goede voor- nemen om 5 januari. vrijdagavond, vrij te houden voor de Nieuwijaarssoos in Boerderij „Landvreugd". Na de zeer geslaagde Bingo-avond en bet Wijn- feest willen we er verder geen woorden aan vuil maken. Natuurlijk komt u weer. natuurlijk zijn ook nieuwelingen van harte welkom. Tot ziens op vrijdag 5 januari op de Nieuwjaarssoos. Sooskommissie. Gelukkig ontvangen alle bewoners van Woudhoek en Groenoord om de 2 weken „Groenoord-Akkoorden", het of- ficiele orgaan van de Wijikverenigiimg ..Groenoord", dat gratis wordt ver- spreid en kunnen zij Meruit veal te weten komen, o.a. welke winkeliers, Ibanken, kerken enz. in deze wijken zijn gevestigd. Verder allerlei zaken welke voor de bewoners van belang zijn. Toen oirca 6 a 7 jaar geleden de eerste honderden nieuwe bewoners zich in Groenoord kwamen vestiigen zagen deze mensen al spoedig in dat zij in dit fonkelnieuwe stadsdeel op allerlei ge- bied op elkander waren aanigewezen en werd besloten tot de oprichting van de Wijkvereniging Groenoord. Door de verdere uitbouiw van de wijk Groenoord en door de belangstelling van vele bewoners van Kethel en nu de bouw van de Woudhoek rijpt bij het bestuur de gedachte de naam te gaan wijzigen, de wijkvereniging is immers bedoeld voor alle bewoners van Schie- dam-Noord! De Wijkvereniging „Groenoord" telt thans diverse onderafdelingen, bijv. Indoortraining voor Dames, Indoortrai- ning voor Heren, Toneelclub, Bridge- club, Klaverjasclub, Sohaakclub en Postzegelruilbeurs voor de jeugd, waar- van U de kontaktadressen in Groenoord Akkoorden kunit lezen. Voorts is er vrijdagavond soosavond in de Boerderij Landvreugd aan de Sweelincksingel en verder is er om de 2 weken een soos- middag voor de 65-plussers. Dan voor de zieken en invaliden zijn er 2 dames die deze personen aan huis bezoeken, tot zelfs worden de leden die in een ziekenhuis zijn opgenomen af en toe een bezoe'k gebraoht, mits ons dit wordt doorgegeven. Wilt U verdere inlichtingen of wilt U zich melden als lid bel even naar onderstaande adressen: de heer G. de Jager, Henr. Bosmansplain 125, tel. 7010 65; de heer C. A. P. Kortrijk, Joh. Straussplein 327, tel. 70 41 72. Het Bestuur. Dan naar BOVAG-ryschool V.A.M.O.R., BOVAG en NBA. ge- diplomeerd en erkend. Telefoon 70 32 91 b.g.g. 70 23 85 oo.o O O o Aan het door de wijkvereniging ge- organiseerde werkbezoe'k van Sint Ni- oolaas, aan Schiedam-Noord, hebben onderstaande winkeliers hun mede- werking verleend: OP DE LAAN VAN BOL'ES: OO-OP; Doe het zelf; Dameskapsalon Zalm; Cash and Carry Simons; Slijterij Otto en Jansen; Drogisterij Slots. IN WINKELCENTRUM „DE KETEL"; Rijwielhandel „De Favoriet"; Warme bakker Bruggeman; Slagerij v. d. Meer; Groenten en fruithandel Simons; Huis- houd. en speelgoed Hipke; Dranken- super; Drogisterij Coops; Sigarenmag. Bot; Herenmodes Windsor House en Supermarkt A. BijI. IN WINKELCENTRUM ..PRELUDE"; v. d. Bosch Supermarkt; Zimmerman textiel; Dijkshoorn optiek; Huize Bra bant foto; Hofland, groenten en deli catessen en Schoenmagazijn Manelli. IN HET DORP KETHEL: Woninginrichting Blderhorst; SJagerij v.d. Selm; Rijwielhandel 't Centrum; van Beurden, sigaren en textiel; Quartel, speeleoed en huishoudelijk; Snackbar't Hoefijzer; Slijterij Ohandon IN TUINlDORP; Sigarenmag. Pons; Slagerij v. d. Selm. Ook heeft de wijkvereniging een gift ontvangen van de Boerenleenbank. De Wijkvereniging zegt al deze zaken mede namens de Sint. zijn pieten en niet te vergeten alle kinderen uit de wijk hartelijk dank voor hun welwil- lende medewerking. Het Bestuur. o o o o oow vooow vooow vo oow VPoPW vo o.°W \o VR?.® Schiedam Kethel Zwaluwlaan 111 - Telef. 70 51 55 Nieuwlandplein 56 - Tel. 70 81 83 Groenelaan 54 - Telef. 26 21 60 Zie voor enkele correcfies Gids Schieda m-Noord pagina 5

Groenoord Akkoorden | 1972 | | pagina 1