&et aezi /)/ees Dan DCees! Carnavalsfeest Wijkvereniging was een eclatant sukses!! OPEN HUIS in nieuwe STADSKANTOOR G.J.J. Ponje belt 7104 07 AGENDA Uitbundige stemming Voor WITTEN, SCHILDEREN en BEHANGEN 1,- voordeel p. kg Rund- en Varkensvlees Al ligt, terwijl U dit leest, al het carnavalsrumoer alweer ver achter ons, toch moeten we U nog vertellen hoe ontzettend geslaagd het grootse carnavalsfeest van de wijkvereniging in Boerderij Landvreugd was op zaterdag 3 maart. Alaaf, alaaf, jongens wat was dat oergezellig die avond. Meer dan 180 feestvierende, hossende, zingende, springende, leuk verklede Groenoorders zullen dat kunnen bevestigen. Pils was de drank Foto's te koop ^Heeft U de advertenties^ op de andere pagina's I al gezien ^het is de moeite waard! j Wie belangsteiling heeft voor Kunstzinnige activiteiten HOUD DE SCHORS IN ERE 6 5 6 7 00 Stedelijk Museum Schiedam 3 avonden bezoek e <u 13 o o ID i- o o e u o k. O Direct al am half 9, toen het feest begon, zat de stemming er geheid in maar toen Prins Rinaldo de eerste en zijn raad van Blf van de Carna- valsveremging „De Rietzeilers" om 9 uur de boerderij betraden brak de feestvreugde pas in voile omvang los. Heel de boerderij was een grote feestwierende f ami He; alle rernmen giingen los en we garanderen U dat er in heel het zuiden geen betere stem ming te vinden was, dan hier bij ons in Groenoord. Kennelijk had iedereen het arbikeltje in ons vorige nummer goed gelezen en de daarin gegeven raad opgevolgd Het 4-man sterke huisorkest, gefor- meerd uit leden der wij'kverendging, dat deze carnavalsavond1 voor de eerste keer optrad, weerde zdch wer- kelij'k fantastisch. Alle carnavals- schlagers - en dat zijn er tegenwoordig heel wat - werden de uitbundig ver- aierde zaal inges'lingerd en door de massa uit voile borst meegezongen. Hierbij bedanken we ons orkest nog eens voor de hardstikike fijne muziek. is het voordeligst en meest vertrouwde adres toch altijd Delflandseweg 250 SCHIEDAM Telefoon 70 40 14 SLAGERIJ DE GRAAF, Winkelcenfrum Holierhoek Reigerlaan 1 Vlaardingen Telefoon 34 09 69 Polonayse Ach wat moeten we U van deze carnavalsavond eigenfijk nog meer ver- tbllen. De stemming die er was kun nen we met dit artikeltje t6oh niet oveiibrengen, evenmin natuurlijk als de kater die Uw recencent op diit moment nog aanwezig weet terwijl bij deze regels aan het papier toe- vetrouwd. Want de beheerder van Landvreugd, dhr. Crama met zijn staf, had er wel voor gezorgd dat er meer dan voldoende te drinken was. Er waren 2 extra bars bijgebouwd, waaruit het bier rijkelij-k vloeide. Want bier was DE drank die avond; 66k het vrouwelijk deel der bezoekers liet dit edele vooht met graagte naar binnen g'lijden. En ach, het is maar 1 keer per jaar carnaval en dan neem je alLicht een glaasje teveel Van het hele feest en van bijna alle feestvierenden zyn vele tientallen fo- to s gemaakt, door een beroepsfoto- graaf en door leden van onze foto- club. Die foto's zijn voor slechts f 1.- te koop 'in Boerderij Landvreugd, waar ze op grote borden zyn geplakt. Dus carnavalsvierders \ga \er maar eens kijken en drink er desnoods nog zo'n heerlijk pilsje bijI In ons vorige nummer plaatsten wij een artiikel waarin we vroegen of er in Groenoord en Kethel voldoende men- sen zouden zijn die belangsteiling heb- ben voor kunstzinnige activiteiten zoals keramiek, emailleren, wandkle- den maken enz. De reactie op dit artiikel in de vorm van ingezorvden coupons was zeker bevredigend (13 stuks) doch we hebben het idee dat er nog veel meer mensen enchousiast zijn, die echiter de moeite niet namen de coupon in te vullen en naar de wijikwerenigting te zemden. Daarom bieden we U nu oak de mogelijkiheid om per te'lefoon Uw belangsteiling kenlbaar te maken. U kunt dat doen bij dhr. P. Pons, Iepenlaan 53, telefoon 71 04 07, die als bestuurslid der wijkvereniging als con- tactman zal optreden bij de onrichting van clubs op artistiek gebied. GIRO BOOMPLANTAKTIE 17 maart 1973 - 3-4 uur zaterdagmiddagorgelconsert. 23 maart 1973 20-22 uur voor beziahtiging Salon van de Maassteden. 24 maart/24 aprdl 1973 - Tentjoonstelliing Salon van de Maassteden. 6 april 1973 - Pirn ,Joe" Aanvang 20.00 uur. SALON VAN DE MAASSTEDEN. Voor de zesde maal word't deze ten- toonstellinig, die een beeld tracht te geven van de ontwikkelirtg op het ge bied van de beeldende kunst in Rijn- mond, nu gehouden. FILM „JOE". Dit is een uiterst modeme film en gaat over de arbeid der Joe, die in een bar in kontakt komt met de zakenman Bill die zijn hart lucht over zijn afkeer van luie negers, homofielen hippies e.d. Bill zit zwaar in de kreu- kels, zijn aan drugs verdlaafde dochter is van huis weggelopen en beland to het ziekenhuis. Haar vriend wordt in wioede door Bill vermoord. Een film met problemen en een dramatische climax. Nu het nieuwe Stadskantoor van de gemeente Schiedam sinds twee maanden •in gebruik is bij het College van Burgemeester ten Wethouders, bij de Cemeen- tesecretarie,. de dienst van Gemeentewerken, de gemeentelijke Woningdienst, de Accountantsdienst en de Bedrijfs-Economische dienst en de bewoners al aar- dig gewend zyn geraakt aan hun nieuwe werkomgeving, nu heeft het gemeen- tebestuur gemeend ook de inwoners van Schiedam in de gelegenheid te moeten stellen kennis te maken met het Stadskantoor. Daarom zal gedurende drie avonden en een morgen "Open Huis" worden gehouden in het Stadskantoor, waarbij iedere ingezetene van de stad welkom zal zijn. Men wordt in de gelegenheid gesteld vrijelijk over alile vijftien eta- ges te dwalen; de moderne kantoor- ruimten met de op elike etage ver- schillenide indeling te bekijken; o>p de hoogste verdiepinjg het fraaie uitzidhit over de stad te bewonderen en om tenslotte in de ruime recreatiezaal op de begane grond een verversing te gebruiken. Men kan gerust de buisge- noten meenemen, doch jonge kinderen kunnen zonder geleide van een vol- wassene niet worden toegelaten. Een indeling voor het bezoek is als volgt: Vrijdagavond 16 maart van 19.00 tot 21.00 uur. - ibezichtigiing door de hoisgenoten van de werkers in het kantoor, maar ook van de oud-ambteparen van de ge meente. Dinsdagavond 20 maart van 19.00 tot 21.00 uur - Open huis speciaal voor de "buurt- bewoners" van het Stadskantoor. De bewoners dus van de Singelwijk, het Oosten en van de omgeiving van de Broersvest. Donderdagavond 22 maart van van 19.00 tot21.00 uur en Zaterdagmorgen 24 maart van 9.00 tot 12.00 uur. - Open huis voor alle andere inwoners van Schiedam. Orndat het niet de bedoeling is om persoonlijke uitivodiigingen te verstu- ren wordt de speciale aandaoht voor deze bezichtiging gevraagd van de oud- amibtenaren van de gemeente en van de buurtbewonens rond het Stadskan toor. In het bijzonder zullen ook wel kom zijn de buitenilanders die als gas-ten in Schiedam wonen en werken, opdat zij kermis kunnen maken met dit nieuwe centrum van ook hun stadsbestuur. De offiaiele ingeibruikinemmg van bet Stadskantoor zal plaatshebben op za terdagmorgen 28 apriil a.s. Prins Carnaval

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 11