uweliex oot Sef otu i)Ues oan DCtes! SPECIALE 'RANDSTADDAGEN FLEVOHOF IN GROENOORD Schaakvereniging Groenoord WEDEROM KAMPIOEN Sporthuis Hit limn I 656700 Laat Uw bromfiets nief buiten sfaan BOOMPLANTAKTIE t V Een nieuw horloge of een sieraad koopt U bij de vakman O Dr. Wibautplein 15, Telefoon 70 69 05 SCHAAKVERENIGING ■4 v.s Nooteboom's Automobielbedrijf 1,- voordeel p. kg Rund- en Varkensvlees SCHIEDAM-NOORD (Giro 65 6700) S GIRO BOOMPLANTAKTIE H Schiedam-Noord Rechtgevend op 50% REDUKTIE op de toegangsprijs voor de Normale prijs: Reduktie- prijs: Flevohof: volwassenen 5.- 2.50 kinderen t/m 12 jr. 2.50 1.25 Deze bon is geldig voor twee personen tijdens de Randstaddagen van 23 maart tot en met 7 april 1973. Inleveren bij kassa van Flevohof. G CJ "0 i-, o o o 0 G 01 o la Dinsdagarvond 13 maart j.l. stond ge- heel in het tCken van de wedstrijd Groenoord 1 - Shell I. Ons eerste team kon deze avond een ongeslagen kampi- oensohap hinnenhalen hetgeen bete- kende dat de zenuwen strak gespan- nen waren. Geheel onverwachts hadden de soha- kers van Shell in de voorlaatste ronde hun kampioenskansen door een onver- wachte nederlaag verspeeld, zodat de opgave voor Groenoord iets eenvoudi- ger leek. Niets werd echter aan het toeval overgelaten, waardoor het vol- ledige tiental zioh inzette voor de strijd. Zoals U reeds uit de aanhef hebt begrepen is de wedstrijd voor Groenoord een groot succes geworden. De heer Schoonderwoerd, bord 10, gaf snel het goede vooribeeld door Groen oord aan de leiding te helpen, waarna een grote nederlaag voor Shell zich duidelijk ging aftekenen. Bij de stand 5-1 voor Groenoord was het kampioenschap een feit, maar dit was voor deze aivond nog niet genoeg. De onzen liepen uit naar een eindscore van 8-2, waarmee Shell I zich nog ge- Lukikig mag prijzen omdat enige Groen- oordspelers in de slotfase ervan af zagen een betere stelling jn winst om te zetten en in remise berustten. Mede uit onderstaande competirie- stand kan geconcludeerd worden dat Groenoord een geweldig seizoen aohter de rug heeft. Als debutant in een van de strkste tweede klassen heeft het ronduit verrast. Bij de vreugde van het kampioenschap ■zullen vele sohakers reeds denfcen aan het grote feest dat gaat volgen en dat een even groot succes belooft te wor den als vorig jaar. BLNDSTAND 2e KLASSE A, R.S.B. fonder enig voorbehoud). Groenoord I Oversdhie II Shell I Unilever I Spangen III Onesimus I Shah Mata II Houten Paard I gesp. :gew. gelijk verb pnt. foordipnt. 7 6 1 0 13 47-23 7 5 1 1 11 46i/2-23i/2 7 4 0 3 8 35i/2 34 y2 7 3 0 4 6 261/2 -43 y2 7 2 1 4 5 31-39 7 2 1 4 5 30-40 "7 0 4 4 4 32-38 7 1 2 4 3H/2 - 38y2 Voetbal Zaalsporten voor al uw sportartikelen Oranjetfraaf 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey 'tWas best een leuk verjaardagsfeestje daar bij Rob en Ria. Het was zelfs zo gezellig, dat een van de gasten wat langer bleef en toen maar bleef slapen. Ach, de bromfiets stond veilig op slot, 't bed was goed, een goede nachtrust was dus gegarandeerd. Het opgewekte afsoheid de volgende morgen kreeg wel een doatper, de bijna riieuwe bromfiets was verdwenen. Na wat zoeken zag men hem echter in de kelder staan. Nu doen bromfiet- sen over het algemeen wel hun best, maar dat ze zelf een onderdak voor de nacht zoeken is toch wel wat vreemd. Hij zag d'r oak niet best uit; alle kabels waren doorgeknipt, bijna alle vitale onderdelen (o'ok de lamp) ver dwenen. Een verhaaltje? Vergeet het maar! Het gebeurde op 22 maart, Lisztplein. U bent gewaarsohuwd. Schiedamseweg 33 - Kaihel - Tel. 708328 Aral Benzlnestafion geopend van 6.30 uur TOT 22.00 uur Zalerdags van 7.00 uur - 20.00 uur SLAGERIJ DE GRAAF, Winkelcentrum Holierhoek Reigerlaan 2 Vlaardingen Telefoon 34 09 69 Zoals verwacht heeft het planten van de 7 sier'bomen op 16 maart j.l. in onze wijk een aantal Groenoorders aan het denken gezet met het gevolg dat de winkeliers van „De Ketel" een toezeggiing hebben gedaan van 100.-. Wat denken de winkeliers van „De Prelude" van een aantal sierbomen in het perk aan de voorzijde? Als bijzonderheid maken wij melding van een gift van f 50.- door een be- woonster van Huize Spaland geschon- ken. GeweUig Wie stort hier nog even 50.- bij om nog vbor 1 april een Japanse kers te kunnen zetten in de diirefcte nabijheid van Huize Spaland, b.v. aan de zijde van de Laan van Bol'Es. Even voor het ter perse gaan kregen wij nog per giro binnen een bedrag van 25.- geschonken door een nieuwe bewoonster van het Hargplein. Wij vinden het geweldig dat onze aktie ook to deze wijk is doorgedrongen. Het is een bewijs dat begrepen wordt dat deze aktie voor heel Kethel is en niet alleen voor Groenoord. Daarom de naam: B o orrtp I an t akfci e Sch ied am-No o r d Verder blijven wij doorsparen voor de volgende planttijd in oktober. De penningmeester. Van 23 maart tot en met 7 april a;s. zal in het welbakende "Flevohof" een aantal speciale "Randstaddagen" worden gehouden. Daar aan het Veluwemeer - even voorbij Eiburg - op het 150 ha recreatieterrein zullen verschiillende steden acte de presence geven, zo zal b.v. Zandvoort op 31 maart o.m. een folkloristische sohouw geven. Men kan er voorts gaan kijken hoe zuivelproduk- ten ontstaan, hoe eieren worden gesorteerd, men kan er van bijenwas kaarsen maken. Voorts vindt men er een demonstratie-slagerij, een bloemenveiling. Ook is er een schitterend park, waar maar Iiefst 200.000 bollen zijn gepilant. In het speciale kinderdorp kunnen de kirideren zelf pannekoaken baklken, pony rijden, er is een indianendorp, een knutselhuisje, ja zelfs een heuse televisiestudio. Nu de lente dan zijn intrade heeft gedaan, is het misschien wel leuk samen met met de kinderen daar eens een bezoek te brengen. Bn erg duur is het ook al niet, vooral wanneer U onderstaande bon - speciaal voor de lezers van ons blad - gaat gabruiken. Dat scheelt U even 50% En wie houdt er nu niet van een voordeeltje Irlevotno x

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 11