24 mei Jaarvergadering BOOMPLANTAKTIE I Ingezonden Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Voor til Uiv Verseheringen Bypothehen Financieringen AWaalewijn Talentenjacht Naaldwijk 7 geslaagden bij Instituut de Jongh Spreekuur Samenwerkingsprojekt Maatschappelijk werk Kethel-Groenoord DE MAGNEET voor Uw huwelijks- kaarten Prachtige kollektie. Rotterdamsedijk 279 Telefoon 26 68 66. Eerste woningen Hargplein bewoond Peuterspeelgelegenheid „DE WOELWATERS" en Overblijfgelegenheid ,,'t TWAALFUURTJE" De Wijkvereniging houdt op donderdag 24 mei a.s. haar jaar- lijkse ALGEMENE LEDENVERGADERING. Gezien het bij- zondere karakter van deze vergadering roepen wij langs deze weg de besturen van alle onderafdelingen en de leden op deze belangrijke vergadering bij te wonen. Op deze avond zal o.m. een nieuw bestuur (w.o. nieuwe voorzitter) worden gekozen, een en ander mede in verband met het afscheid van de Heer J. J. Levens. Bovendien kan men natuurlijk vragen stellen. Vergeet het niet, 24 mei a.s. 8 uur in Boerderij „Landvreugd". Bestuur. Steeds groter. Overblijfgelegenheid. Peuterspeelzaal. Komt U eens langs. SCHIEDAM-NOORD (Giro 656700) totaal van i lOi .33. Geld te veel? Plant een boom. Geld te weinig? Doe het toch maar! 6 5 67 0 0 De Wijkvereniging zorgt voor Uw STAMBOOM 65 67 00 Zr. van Dalen telefoon 70 73 93 Zr. Gielen telefoon 70 57 74 Zr. Rademaker-van Klink telefoon 71 01 31 Zr. Wagenaar-Walta telefoon 70 90 90 Zr. Smink-van Kasteel telefoon 70 53 53 26 /27 mei telefoon 70 90 90 31 mei telefoon 71 01 31 Dietiste (op medisch advties), Kerkweg 8, elke 2e maandag van de maand van 10 tot half 11 voor leden gratis, voor niet-leden 5,- per konsult. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2 tot 3 uur op Kerkweg 8. (Wit-Gele en Groene Kruis) Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden; maandagavond en vrijdag- avond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 709148 KurSUSSen (prae-natale en postmatale gymnastiek, gymnastiek voor bejaarden, moeder- en -kleuterfcursussen) inlichcingen bij Mevr. M. C. v. Pelt, Meeuwensingel 78, tl. 703820. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. v. Deurzen, Spoorbaanstraat 9, tel. 70 94 11 ASSURANTIEKANTOOR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 Bij de op 13 mei j.I. in Naaldwijk ge- houden talentenjacht behaalde onze stadgenote Jacqueline Granneman (uit Kethel) de achtste plaats. Winnares werd Lennie v. d. Maaten (stond aan- vankelijk niet op de deelnemerslijst, was wel verloofd met een jurylid!) uit Den Haag; 2e werd Free Limitid uit Rotterdam; en 3e „Blue Signal" uit Hoek van Holland. 7 Leerlingen van Instituut de Jongh, Griegplein 144 deden examen voor het diploma machineschrijven en slaagden. De geslaagden waren de dames M. Ber nard, C. Brokeling-Seger, K. Dammers, F. v. d. Grijp, M. H. Wolthuis, P. J. G. Wijngaarde en L. Oosterbaan. Weer een leuk succesje van Instituut de Jongh. J.v.S. Op donderdagmiddag van 2 tot 3 uur houdt Mejuffr. T. de Boer namens het Samenwerkingsproject Maatschappelijk Werk in ,,D'e Ark" haar spreekuur. Enkele dagen geleden deden de eerste bewoners in de nieuwe woningen op het Hareplein (opzij en achter de Boe- renleenbank) aldaar hun intrede. Wij hopen van ganser harte dat zij dstar tot hun voile tevredenheid zu'Ilen wo- nen en roepen hun langs deze weg een welkom in onze wijk toe. Voor diegenen die tevens lid van de wijkver- eniging willen worden; een dubbel welkom. J. v. S. Beide zijn niet \meer weg te denken in Schiedam-Noord. Als u er nog niet. aan denkt komt dat zeer waarschynlyk omdat u nog niet op de hoogte \bent nan de mogelijkheden, of omdat u Groenoord-Akkoorden niet regelmatig leest. Logies zou zijn dat u ook nu niet Groenoord-Akkoorden leest. Leuk en vreemd blyft dat na de laatste publikatie in G.A. het kinderaantal bij beide is toe- genomen. De belangstelling is groot. Gaat dit via. via. is dit het effekt van mondelinge reklame, leest iedereen wat meer? Hoe dan ook - het kinderaantal groeit nog steeds. Men zoekt naar meer mo- gelijikheden, men blijft aktief. Dat wil niet zeggen dat er niet meer kinderen geplaatst kunnen worden. De inzet van de leidsters is enorm, de persoonlijke belangstelling groot, de lichamelijke verzorging goed. Tussen haakjes: een blijk van grote be- hoefte, veel deelname aan beide moge lijkheden, moet straks aardige cijfers op kunnen leveren voor een beetje sub- sidie. De inzet van vrijwiUigers kan dan beloond worden met een akkom- modatie, speelmateriaal en begeleiding die voor ieder gunstig is. Geef daarom uw fiat, geef uw kind de mogelijkheid zich buiten het gezin te ontwikkelen, onderzoek zelf de goede kansen aan deze zaak. De overblijfgelegenheid is in 't Tref- centrum op de Willem Andriessenlaan 65 (naast de Martinuskerk). De kinderen kunnen er tussen de mid- dag met hun boterhammetjes terecht. Voor drinken wordt gezorgd. Als uw kinderen op de kleuterschool zitten kunnen ze afgehaald worden als u dit van te voren vraagt. De overblijfgelegenheid is open op maandag. dinsdag, donderdag en vrij dag van 10.30 tot 13.30 uur. 's-Woensdags is ze didht. De peuterspeelzaal is ook in het Tref- centrum. D'e peuters moeten 3 jaar zijn en door de ouders gehaald en gebracht worden. De zaal is open van 9 uur tot 11.45 uur op dezelfde dagen als de overblijfgelegenheid. Dus niet, zoals eerder foutief vermeld werd op woensdag. De kinderen krijgen een uitstekende begeleiding en verzorging door de da mes Essens, Wissenburg, Van Slobbe en Veldboer. Er i.s materiaal en speel- goed bescbikbaar. Ga eens kijken, of win inlichcingen in bij de leidsters of de Stiohting Samen- levingsQpbouw Schiedam-Noord. Bankrelatie: Boerenleenibank, Schiedam Kethel. Rek. nr.: 12.54.86.669. Giro rek. Boerenleenibank: 38.26.23 t.n.v. Penningmeester Stiohting Samen- levingsopbouw SchiedamiNoord. a.v.k. Hoewel het oorspronkelijk in de bedoe- ling lag de vermelding van de binnen- gekomen gelden en de stand van de rekening gedurende de komende maan- den even te laten rusten moet er deze keer toch een uitzondering worden ge- maakt omdat naar aanleiding van de Plantenmarkt van 5 rqei gehouden op het Bachplein en bij de Mgr. Bekkers- sohool zulke grote bedragen zijn bin- nen gekomen. Zo ontvingen wij namens de leerlingen van de 5de k'las van de Ouverture. Bachplein f 10.00 de Heer H., Griegplein 5.00 de Heer v. D„ Vivaldilaan 5.00 Oudercommissie W. Gehrelschool f 60.00 Hoofd Dr. Sauerschool namens de leerlingen 60.00 Verder ontvingen wij nog een coezegging van een der afdelin- gen van de Wijkvereniging 25.00 Totaal in 2 weken 145.00 Hierdoor is de stand per 19 mei ge komen op een En wij gaan nog steeds door! Groenoord moet groener! de penningmeester. GIRO BOOMPLANTAKTIE Geachte redactie, Om de waarheid te zeggen, dacht ik helemaal niet meer aan de Paaspuzzel- prijsvraag. Zoveel te groter was de ver- rassing een prijs in ontvangst le mogen nernen. Sedert dien ben ik enorm op- geknapt. Erg leuk, het was een fijne verrassing. Dank U u>el. Mevr. B. v. d. H. Redactie: Opgeknapt dank zij de arti- kelen van JOOHBM ZALM. Namens de landelijke stichting „Vreug- de bereiden aan zieken en eenzamen" te Zeist vraag ik U beleefd Uw aan- dacht voor het onderstaande. Bovengenoemde stichting organiseert in tehuizen voor geestelijk gehandi- capte kinderen eens per jaar 'n feest- dag, waarop aan ieder kind 'n stukje speelgoed, 'nboek, grammo'foonplaat of iets dergelijks wordt gegeven en om dit te kunnen doen, vraag i'k -Uw mede- werking. Het is nl. de bedoeling, dat deze pre- sentjes niets gaan kosten en door an- dere kinderen, die op 'nbepaald stuk speelgoed uitgekeken zijn, worden weg- gegeven. Ook oud speelgoed, dat nog gerepa- reerd kan worden (dit wordt door 65 ers gedaan) is geschikt voor dit doel. Het speelgoed kan afgegeven worden bij of afgehaald worden door/ibij: E. Marcus - Sohiedamseweg 84 Schiedam - Telefoon 70 73 72. Bij voorbaat U dankend veriblij-f ik, Hoogachtend, E. Marcus. GIRO BOOMPLANTAKTIE

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 9