ANWB Geblindeerde vensters in Kethel Bridge-club Groenoord Waar blijven de telefoonboeken CKlcinc akkoordjes Gezondheidszorg Kethel-Groenoord AFSCHEID G. A. H. M. POELS Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaterdag en zond.ag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Autorijschool GROENOORD Lest nu ook in Morris-Mini TELEFOON 70 91 15 of 15 97 52 Het is al weer enige tijd geleden dat wij schreven over de pandjes aan de Vlaardingseweg. Nog steeds verkeren deze thans onbewoonde huisjes in een verwaarloosde staat. Nagelcomen bericht kascommissie De Wijkvereniging zorgt voor Uw STAMBOOM 6 5 67 00 Zr. van Dalen telefoon 70 73 93 Zr. Gielen telefoon 70 57 74 Zr. Rademaker-van Klink telefoon 7101 31 Zr. Wagenaar-Walta telefoon 70 90 90 Zr. Smdnk-van Kasteel telefoon 70 53 53 23/24 juni telefoon 70 57 74 30 juni/1 juli telefoon 71 01 31 Dietiste (op medisch advies), Kerkweg 8. elke 2e maandag van de maand van 10 tot half 11 voor leden gratis, voor niet-Ieden 5,- pet konsult. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2 tot 3 uur op Kerkweg 8. (Wit-Gele en Groene Kruis) Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden; maandagavond en vrijdag- avond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 709148 Kursussen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor bejaarden, moeder- en kleuterfcursussen) inliohcingen bij Mevr. M. C. v. Pelt, Meeuwensingel 78, tl. 703820. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ladenadministratie, Th. v. Deurzen, Spoorbaanstraat 9, tel. 70 9411 In hec verleden kregen we wel eens klachten dat er in een of meerdere telefooncellen in Groenoord geen boek aanwezig was. We hebben steeds ge- tracht hieraan iets te doen. Vorige week (om juist te zijn het was op 12 juni j.l.) keken wij bij het posten van enkele brieven eens goed naar de telefooncel op het Bachplein. Op de grond lagen de kapot gescheurde bladzijden van zeker 1, misschien wel 2, telefoonboeken. Hoewel wij beslist geen goede maatjes met de P.T.T. zijn (we hebben nu een- maal de pest aan de eeuwig durende prijsverhogingen), kunnen we ons nu wel begrijpen dat de Telefoondienst er niets voor voelt steeds maar weer deze telefoonboeken te vervangen/vernieu- wen. Ouders, drukt Uw kinderen toch op het hart dergelijke onnodige ver- nielingen achterwege te laten. In een wijk waarin zoveel speelplaatsen voor de kinderen aanwezig zijn, dachten wij dat dit helemaal niet nodig is. Ouders die door deze regels zich op de tenen getrapt voelen, schrijft U ons maar geen brief, zegt U alleen maar even „Au". Voor ons is dat voldoende. J.V.S. Voor een goede verantwoorde opleiding R. HAAN naar Uw rijbewijs W. HAAN BACHPLEIN 269 Groenoord SCHIEDAM Rijks V.A.M.O.R.-M.I. gedlplomeerd insfrucleur Rapport kascommissie dato 18 mei '73: De kascommissie, bestaande uit de heren P. Hebing, W. Groenendaal en K. Vlug hebben op heden (18 mei) de saldi van de Boerenleenbank, postgiro en kas, alsmede steeksgewijs de bijbe- horende belegstukken gecontroleerd en in orde bevonden. De kascommissie dringt met klem aan. gezien de ervaringen opgedaan bij de controle over 1972, in de volgende kas commissie 2 leden van de huidige com- missie aan te houden en een nieuwe aan te stellen, waarna jaarlijks bij toer- beurt 1 lid wordt vervangen. De com- missie verzoekt het bestuur hiervoor een voorstel tot statutenwijziging voor te bereiden. De kascommissie wil be- paaldelijk haar gevoelens van tevreden- heid ten aanzien van de aktiviteiten van de penningmeester tot uitdruk- king brengen. Zij verleent derhalve de penningmees ter voor het jaar 1972 decharge. De kascommissie. GIRO BOOMPLANTAKTIE Hebt U dat nou ook, dat U geblin deerde vensters zo'n triest gezicht vindt? Telkenmale als je langs deze toegespijkerde ramen gaat is het of je wat mist het wezenlijke van een huis. Je zoudt de vensters van een huis de ogen van een huis kunnen noemen, het direkt kontakt met de buiten- wereld. Nu staan daar die huisjes, ver- vallen en verkrot, met als enig in het oog springend teken, dicht-gespijkerde ramen. Planken welke de ramen heb ben vervangen. Wij kunnen ons voor- stellen dat iemand met een bepaald doel deze huisjes heeft gekocht, maar wa.t wij ons niet kunnen voorstellen is dat de Gemeente deze koop heeft toe- gestaan. Uiteindelijk zal men deze pan- den wel afbreken teneinde de ruimte, welke dan vrij-komt, voor andere doel- einden te gebruiken. Maar het evenwicht, de eenheid, is dan wel danig verstoord. Bovendien heeft men woonruimte aan de bestemming onttrokken, en dat lijkt in deze tijd van woningschaarste toch een laakbare daad. Want al zullen velen van ons er wellicht niet voor voelen in zulk een huisje te gaan wonen, het is zonder meer duidelijk dat er toch ook genoeg mensen zijn, zeker jonge mensen, die zulk een huisje willen kopen, he,t zo- danig verbouwen en inrichten dat men een zeer acceptabel woongerief ver- krijgt. Mag men dit de mensen ont- nemen? Namens de bewoners van de Leerkrachten en bestuur Ouderver. bie- den de Heer G.A.H.M. Poels een re- ceptie aan bij zijn afscheid als hoofd van de Mgr. Bekkersschool. De re- ceptie zal plaatsvinden in boerderij Landvreugd te Schiedam op Zaterdag 23 juni a.s. van 15.00 tot 17.00 uur. Vlaardingseweg protesteren wij thans wederom tegen het onttrekken van huizen aan hun normale bestemming en tegen de troosteloze aanblik welke deze huisjes thans vertonen. Wij weten niet of de zaak nog is terug te draaien, doch wij als Wijkvereniging vragen met klem aan hen, die de ver- antwoordelijkheid voor dit gebeuren draagt, herzie Uw plannen en maak het mogelijk dat verwaarlozing plaats maakt voor goede bewoonbare huisjes. Zet deze pandjes te koop of te huur en U zult zien hoe spoedig de geblin deerde vensters verdwijnen om plaats te maken voor glinsterende vensters. capk. Het seizoen September 1972 tor en met mei 1973 is beeindigd. De bridgeavonden zijn gezellig en spor- tief geweest. Het is verheugend t ver- nemen, dat de paren die voor het eerst in clubverband spelen, nu al naar het volgende seizoen verlangen. Op 3 September hebben wij een korte ledenvergadering en op 10 September zijn nieuwe paren van harte welkom. U gelieve dan wel in de Boerderij „Landvreugd" op maandag om 19.45 u. aanwezig te zijn. Eventuele nadere in- lichtingen telef. 70 56 42 na 1 juli 1973. Df eindstand aan de top gedurende het gehele seizoen is het navolgende: 1. Hagemann - Schibbe 57.76 2. Echtpaar Janse 55.56 3. Echtpaar Elderhorst 55.01 4. Brouwer - v. d. Kraan 52.99 5. Echtpaar Antes 52.73 Het bestuur. Tarief: Ieder woord of leesteken a 10 ot. Brieven onder nummer 1 gulden extra. Indien niet vooraf hetaald, incassokosten 1,50. Het maximum aantal regels is bepaald op 15. Akkoordjes kunnen worden opgegeven bij Fa. J. Hipke - P. Pons - „De Faivoriet" F. J. Elderhorst - Slijterij - Wijnhandel „Ohandon". COSMETICA. - Heeft U inte- resse voor de cosmetica van MOARA SH1RA, bekend van T.V.? Vraag dan inLichtingen: Molensingel 57. Kethel, telefoon 70 41 28. Aardige ATTENTIE, bij alle bij ons bestelde geboorte-, verlovings-, huwelijks- en visi- tekaarten. Verkoop dagelijks van 9.00 - 21.00 uur. Drukkerij „DE MAGNEET" Rotterdamsedijk 279-281 Schiedam - Telefoon 26 86 66 Te koop Puch 3 versn. Akoes- tische gitaar Liztplein 181 tus- sen 18.00 en 20.00 PEDICURE-MANICURE SCHOONHEIDSSPECIALISTE Mej. M. Maliepaard, telefoon 70 24 10. Bachplein 444, Schiedam-Groenoord. TE KOOP diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: F. J. Elderhorst, Noordeinde 1 telefoon 70 10 91. Heeft U ideeen om de leef- baarheid in Schiedam-Noord te verbeteren. Stuur ze naar de Wijkvereniging. Postbus 410, Schiedam. Zij worden graag voor U uitgewerkt. TE KOOP. Diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: „DE FAVORIET", Winkelcen- trum „De Ketel". Zelf Witten, SchiMeren of Behangen? - Dan eerst naar ..PERHAPS", S't. Liduiinastr. 3, telefoon 26 37 08. Voor vak- kundige voorlichting en eerste Mas materialen. Iedere zaterdag een geweldige reMame stunt TE KOOP bomen door de heie wijk. Maak Schiedam-Noord groen. Giro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiedam-Noord. TE KOOP diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: Slijterij - Wijnhandel Chandon Schiedamseweg 41 c. Weggevlogen 2 parkieten 1 lichtblauw 1 blauwgroen met gele kop. Tegen beloning terug te bezorgen, Chopinplein 271 of bellen 70 75 55. 1 Losse centen zijn lastig en haast niets meer waard. De centenaktie heeft ze graag en weet er wel weg mee. Voor bejaarden, invaliden, allecn- staanden, zieken, enz. enz Bel. 7010 65 en ze warden even gehaald. Help mee Schiedam - Noord leefbaar te maken door lid te worden van de Wijkvereniging Postbus 410, Sohiedam. p Opgave nieuwe leden Wijkvereniging Groenoord tel. 7010 65 of Postbus 410. Kosten sltchts 1.50 p. mnd. Mevrouw ELS WIJNTJES-VAN VELZE, schoonheidsspecialiste Griegplein 216, Sohiedam, Groenoord, telefoon 7111 33. COSMETICA. Heeft u interesse voor Avon produeten met vele aanbiedingen. Bel 70 38 54. Te koop Fender telecaster gitaar 2 maanden oud met koffer tegen aantrekkelijk prijs Telefoon 70 52 73 na 18.00 uur Te koop gevraagd: VERKADE ALBUMS Chopinplein 65 - Tel. 70 96 17 Voor schoonmaken, restaure- ren en opnieuw inlijsten van schilderijen, reprodukties en borduudwerk naar .PERHAPS' St. Liduinastr. 3, tel. 26 37 08. Frisse lucht te koop. Stort een willekeurig bedrag op giro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiedam-Noord. U kunt tevens een plaats vra gen en de soort boom. Bijverdiensten aangeboden voor dames Ink tel. 70 27 73.

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 5