Met grote vreugde Gezondheidszorg Kethel - Groenoord TOT ZIENS DICK ROZA CKleine akkoordjes g ■B g 3 Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: GELDLENINGEN TELEFOON 7006 47 zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Peuterspeelgelegenheid »De Woelwafers» en Overblijfgelegenheid »'f Twaaifuurfje« Vereniging voor Gezondheidszorg Kethel - Groenoord Stoelenexpositie in Rofferdam Voor al Utv Verseheringen H ypo the hen Finan cieringen A. Waaletvijn o o o o o Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. Wagenaar-Walta Zr. Smink-van Kasteel telefoon 70 73 93 telefoon 70 57 74 afwezig i.v.m. vakantie telefoon 70 53 53 Je zou alleen maar het allerbeste willen voor het kind. ,,Krijgt Robert wel voldoende voeding?" „Hoe kan ik zorgen dat die rode plekjes verdwijnen?" „Ligt ons kleintje zo wel goed in 'twiegje?" Er komen vele vragen, vooral als 'thet eerste kindje is Gezondheidszorg Kethel-Groenoord wil een helpende hand bieden en organiseert daarom in het komen- de najaar weer een of meerdere moedercursussen. Vorig jaar kon ik zelf ook aan zo'n cursus deel- nemen en ik heb het bijzonder graag gedaan. De cursus verliep in de vorm van een gesprekskring. Hierdoor was het mogelijk vooral ook op de wensen en vragen van de deel- neemsters uitgebreid in te gaan. Onder plezierige en deskundige leiding werd er elke middag 6 middagen) aandacht besteed aan een bepaald onderwerp, zoals: - de zwangerschapsperiode; - gezond eten voor twee; - het grote moment; - verzorging en ontwikkeling van de baby. De laatste bijeenkomst werd in de avonduren gehouden om ook de a.s. vaders de gelegenheid te geven" de cursus te bezoeken. De gastvrije ontvangst door een van de wijkverpleegsters, de des kundige leiding van een districts- verpleegster voor de kinderhygi- ene, het enthousiasme van de deelneemsters en het smakelijke kopje koffie maakten deze cursus tot een sukses. Vandaar dat ik alle aanstaande moeders van harte kan aanbevelen zich op te geven als deelneemster aan de moedercursus U ziet de advertentie elders op deze pagina. c. M. 18/19 augustus telefoon 70 73 93 25/26 augustus telefoon 70 53 53 Dietiste ft de maand September: Geen spreekuur. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2 tot 3 uur op Kerkweg 8. (Wit-Gele en Groene Kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48. Kursussen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. C. van Pelt, Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. v. Deurzen, Spoorbaanstraat 9, tel. 70 9411 In het komende jaar zullen ongetwijfeld weer veel trotse ouders hun familie en vrienden willen vebtellen hoe gelukkig ze zijn met hun gloedmeuwe zoon of dochter. Na een voorbereiding van negen maanden gaat dan het grote avontuur beginnen. Onvoorstelbaar hoeveel aan- 5 u8? *'e £eeft.voor de baby, hoeveel gesprekstof er ontstaat rond het nieuwe mensje. A1 weer moesten wij door vertrek naar Noord-Brabant van een van onze hoofdbestuursleden afscheid nemen. Nu was het Dick Roza die door verhuizing onze gelederen heeft verlaten, hetgeen wij uit verenigingsoogpunt ten zeerste betreuren. Dick Roza was het die bijna vanaf de oprichting niet al leen een zeer aktief bestuurslid was, maar die ons blad „Groen- oord-Akkoorden" de goede stoot in de juiste richting gaf en het een beter aanzicht wist te geven. Met onnavolgbare ijver heeft hij - in het begin gedurende enkele jaren - dit geheel alleen gedaan. Het is jammer dat de zuigkracht van betere woningen en betere omgeving hem deed besluiten zijn woning (en de wijkvereniging waaraan hij zijn hart had ver- pand) vaarwel te zeggen. Wij wensen hem en zijn gezin in Drunen alle goeds toe. Namens bestuur en redaktie J.v. S. De peuterspeelzaal „De Woelwa- ters" en de overblijfgelegenheid ,,'t Twaalfuurtje", die gevestigd zijn in het Trefcentrum van de St. Martinuskerk in Groenoord en 13 augustus weer van start zullen gaan, vallen voortaan niet meer onder de verantwoordelijk- heid van de Stichting Samenle- vingsopbouw Schiedam-Noord. De te houden moedercursus, waar elders op deze pagina 6en van onze jonge moeders over schrijft, begint: Maandag 22 oktober. Gebouw: Kerkweg 8, Aanvang: Half drie. De cursus omvat 6 lessen van 1% uur. De kosten bedragen 10.— per cursus. U kunt zich opgeven bij de wijkzusters of via „Stichting Kruisraad", postbus 314, Schiedam Schikt het U beter dan kunt U zich ook opgeven voor de moeder cursus in Schiedam. Deze wordt gehouden: Maandag 12 September, half drie Gebouw: Westerkade t.o. nr. 24 opgave: zelfde adres; tel. 28 68 22. Wij willen ook Uw aandacht vra gen voor de kleutercursussen. Deze worden gehouden voor moe ders met jonge kinderen. Ze worden geleid door een lerares K O - Kinderverzorging en Oudervoorlichting. Wij kunnen U 2 van deze cursus- sen aanbieden: Dinsdag 28 augustus; Dinsdag 16 oktober. Deze cursussen omvatten 7 lessen en worden gehouden in het wijk- gebouw Kerkweg 8. Aanvang 20.00 uur. Kosten 10.— per cursus. U kunt zich opgeven bij Uw wijk- zuster. Wie van „lekker zitten" houdt, raden wij aan de expositie te gaan bekijken van „gemakkelijke" stoe- len. In het Bouwcentrum te Rot terdam worden zo'n 175 van der- gelijke stoelen geexposeerd. De stoelen van hout, stof, metaal en kunststof zijn voorzien van de fabrikantennaam en van prijs. Van 22 augustus tot 23 September kunt U zien wat er in Nederland al zo op dit gebied te koop is. ASSURANTIEKANTOOR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 Tarief: Ieder woord of leesteken 10 ct. Brieven onder nummer 1 gulden extra. Indlien niet vooraf betaald, incassokosten 1,50 Het maximum aa-ntal regels is bepaald op 15. Akkoordjes kunnen worden opgegeven bij Fa. J. Hipke - P. Pons - „De Favoriet" F. J. Elderhorst - SKjterij - Wijnhandel „Ghandon". COSMETICA. - Heeft U inte- resse voor de oosmetica van MOARA SH1RA, bekend van T.V.? Vraag dan inlichtingen: Molensingel 57, Kethel, telefoon 70 41 28. Aardige ATTENTIE bij al- le bij ons bestelde geboor- te-, verlovings-, huwe- lijks- en visitekaarten. Verkoop dagelijks van 19.00 - 21.00 uur. Drukkerij ,De MAGNEET' Rotterdamsedijk 279 - 281 Schiedam - Telef. 26 86 66 Help mee Schiedam - Noord Ieefbaar te maken door lid te worden van de Wijkvereniging Postbus 410, Schiedam. p PEDICURE-MANICURE SCHOONHEIDSSPECIALISTE Me}. M. Maliepaard, telefoon 70 24 10. Bachplein 444, Scbiedam-Groenoord. TE KOOP diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: F. J. Elderhorst, Noordeinde 1 telefoon 7010 91. Heeft U ideeen om de leef- baarheid in Schiedam-Noord te verbeteren. Stuur ze naar de Wijkvereniging. Postbus 410, Schiedam. Zij worden graag voor U uitgewerkt. TE KOOP. Diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: „DE FAVORIET", Winkelcen- trum „De Ketel". TE KOOP bomen door de heie wijk. Maak Schiedam-Noord groen. Giro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiiedam-Noord. Balletstudio Tosca Balm Trefcentrum Groenoord heeft nog enkele plaatsen vrij voor kinderen van 5 t.m. 12 jaar. Klassiek /beatballet. Inlicht.: Mevr. v. Alphen, Fasantlaan 32, tel. 70 13 89 Voor slechts 10 cent per woord zetten wij uw ad vertentie voor koop of ver koop en komt deze adver tentie onder de ogen van haast 20.000 mensen. Is dat te duur? Probeer het eens, succes verzekerd. Losse centen zijn lastig en haast niets meer waard. De centenaktie heeft ze graag en weet er wel weg mee. Voor bejaarden, invaliden, alleen- staanden, zieken, enz. enz Bel. 7010 65 en ze worden even gehaald. Opgave nieuwe leden Wijkvereniging Groenoord tel. 7010 65 of Postbus 410. Kosten sltchts 1.50 p. mnd. Mevrouw ELS WIJNTJES-VAN VELZE, schoonheidsspecialiste Griegplein 216, Schiedam, Groenoord, telefoon 7111 33. Frisse Iucht te koop. Stort een willekeurig bedrag op giiro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiedam-Noord. U kunt tevens een plants vra gen en de soort boom. TE KOOP een reebruin 3 maanden oud klein ras- hondje, dwergpincher, is waakzaam en blijft klein. Jozef Oreliosingel 13. TE KOOP diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: HIPKE Winkelcentrum „DE KETEL" TE KOOP diverse kleine ak koordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze opgeven bij: Slijterij - Wijnhandel Chandon Schiedamseweg 41 c. Balletstudio Tosca Balm Trefcentrum Groenoord begint een nieuwe cursus Beatdansen voor 12, 13 en 14-jarigen op woensdag- avond van 6.00 - 7.00 uur. Inlicht.: Mevr. v. Alphen, Fasantlaan 32, tel. 70 13 89 Ritmische Gymnastiek voor Dames vanaf dinsdag 4 September, 's-avonds van 7.00-8.00 u.; 8.00-9.00 u.; 9.00 - 10.00 uur, in het Trefcentrum W. Andries- senlaan 65 (Martinuskerk) Groenoord - o.l.v. Mevr. Fleischmann, Griegplein 82 telefoon 71 14 36.

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 5