VAKANTIE Gezondheidszorg Kethel - Groenoord »Groenoord« CKleinc akkoordjes De sekretaris kan me nog meer vertelien Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaalvoefbalvereniging zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m,: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Wat is het ons waard? 17 September a.s. aanvang Bejaardensoos ,,'t PRAETHUYS" HOUD DE SCHORS IN ERE 65 67 00 Van de redaktiefafel -a o 3 o o o Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. Wagenaar-Walta Zr. Smink-van Kasteel Zr Kletter-v. Leeuwen telefoon 70 73 93 telefoon 70 57 74 telefoon 70 90 90 afwezig tot 10 September telefoon 71 05 27 Zoals velen van U wel zullen we- ten is er op vrijdagavond gele- genheid om via z.g. trimavonden Uw conditie op peil te houden of in het geval Uw konditie tot een bedenkelijk peil is gedaald, deze te verbeteren. Uit deze trimclub is tevens een zaalvoetbalvereniging geboren die indien het aantal leden vol- doende blijkt te zijn de competitie hoopt in te gaan met twee teams. Maar daarvoor zijn nog een aantal leden nodig. Wilt U zich e.v.t. aanmelden als lid dan kunt U in- lichtingen vragen aan de Dhr. A. Kloppers, Chopinplein 41, Schie dam, telefoon 70 90 55. Indien U geen interesse heeft in voetballen, maar wel een uur per week Uw konditie op peil wil houden, ook dan bent U hartelijk welkom. Gelieve U dan voor in lichtingen of aanmelding te wen- den tot Dhr. P. G. Immerzeel, Dirk Schaferplein 88, tel. 70 67 76. Op maandag 10 September a.s. zal de zaalvoetbalkompetitie een aan- vang nemen. Ons eerste team komt dan echter nog niet in aktie, daar wij die eerste dag vrij zijn. 1/2 September telefoon 70 73 93 8/9 September telefoon 70 53 53 Dietiste In de maand September: Geen spreekuur. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2 tot 3 uur op Kerkweg 8. (Wit-Gele en Groene Kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48. KurSUSSen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. C. van Pelt, Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. v. Deurzen, Spoorbaanstraat 9, tel. 70 9411 Donderdag 13 September komen de reserve teams in aktie. Het is ons nog niet bekend wie de eer ste tegenstander van ons tweede team zal zijn. Hierover wordt U spoedig geinformeerd. De indelingen voor beide teams zijn als volgt: afdeiing 3 Energiehal-sportgeb. Lijnbaan Vlaardingen Groenoord Eurosport DDC Demos HBSS HWD MSV 71 Nestero FC Ommoord SDV VVOH Res. afd. 2 Energiehal-sportgeb. Lijnbaan Vlaardingen DVO 32-2 Germinal 2 GLZ 2 Groenoord 2 HWD 2 Neptunes 2 NSU 70 2 TDC 2 VOB 2 VVOH 2 Behalve nachtrust heeft iedereen behoefte aan vakantie, Men dis- tantleert zich van zijn dageiijks werk, d vv z men trekt zich benoed- zaam terug en beziet alles op afstand Dat is wel eens nodig, De dagelijkse po3t stapeit zich op op de deurmat en de telefoontjes van aanmelding van nieuwe le den, informaties over consuitatie- bureaus, magazijn en de bereik- baarheid van wijkverpleegsters en over nog veel anderer zaken ont- gaat je. Je bent gewoon niet thuis. Je zoekt wat rust in het oosten des lands en je komt bij kinderen in een Overijssels dorp. De volgende dag stond ik op het betonnen dak van een garage, die bij een in aanbouw zijnd huis van mijn schoonzoon behoort. Met een klauwhamer heb ik een partij stellinghout spijkervrij gemaakt en de volgende dagen heb ik hand- en spandiensten verricht aan de spanten van het dak. We stonden 10 meter boven de bega- ne grond en zo nu en dan kijk je in de diepte met het gevolg, dat ik 's nachts wakker schrok, om- dat ik in bed ook al in de diepte keek. Het beste leek mij op mijn andere zij te gaan liggen, waar- door ik, althans voorlopig de, dieptewerking kwijt was. Dat klopt precies met wat ik reeds opmerkte; je beziet in de vakan tie alles op afstand, De ene dag je achter je schrijfmachine en de andere dag sta je als echte bouw- vakker op de stelling. Nou ja, een ec-hte "bouwvakker ben je natuur- lijk niet, maar wel een handian- ger. iemand, die balken, planken spijkers en hamer aangeeft en je hebt 't gevoel, dat je, in deze tijd van afbraak, wat maakt of helpt maken. Je hebt mensen, die op vakantie op't strand in de zon gaan liggen of op een camping wat rondkeu- telen, maar dat is niks voor mij, hoewel ik een auto- of fietstocht en het bezoek aan een interessant stadje niet versmaad. Gelukkig, dat iedereen vrij is bij de vakan- tiebesteding en dat we niet alle- maal hetzelfde willen doen. 't Gaat er maar om, dat je van de vakantietijd hebt genoten en je weer fit bent om aan 't werk te gaan, hetgeen de wens is van een simpele ziel, de sekretaris Onder deze titel verscheen er van het P.P.R. aktiecentrum te Schie dam een 8 pagina's tellende bro chure. Het gaat over de nadelen van de plastic vuilniszak, zoals deze al enige tijd in Schiedam wordt gebruikt. In de brochure wordt nader inge- gaan op de voor- en nadelen van de papieren vuilniszak en wordt er een uiteenzetting gegeven van de fabricage van deze beide vuil- nisverzamelaars. Het is een door Rob in't Veld ge- schreven, alleszins interessante brochure. Belangstellenden kun- nen door storting van 1.00 op girorek. 1783242 (t.n.v. Penningm. P.P.R. Schiedam) het geschrift verkrijgen. J.v.S. GIRO BOOMPLANTAKTIE Wegens plaatsgebrek moesten en- kele artikelen vervallen en - blijkens enige reacties - valt dit niet altijd in goede aarde. Het spreekt vanzelf dat wij ons aan de tendienste staande ruimte moeten houden en dat wij dan genoodzaakt zijn een selectie te maken. Dat juist Uw artikel dan tot een latere uitgave wordt ver- schoven is vervelend, maar helaas noodzakelijk. We zijn er nu eenmaal tot onze spijt nog niet in geslaagd de zij - kanten van ons blad te bedruk- ken. Natuurlijk zullen we trach- ten de zaken zo redelijk mogelijk te verdelen, die garantie willen wij gaarne geven. Red. 4J IH 0 1 T3 i- V v- Q Tarief: letter woord of leesteken 5 10 ot. Brieven onder nummer 1 gulden extra, bidden niet vooraf betaald, incassokosten 1,50. Het maximum aantal regels is bepaald op 15. Akkoordjes kunnen worden opgegeven bij Fa. J. Hipke - P. Pons - „De Faivoriet" F. J. Elderhorst - Slijterij - Wijnhandel „Ohandon". COSMETICA. - Heeft U interesse voor de cosmetica van MOARA SHIRA, bekend van T.V.? Vraag dan inlichtingen: Molensingel 57, Kethel, telefoon 70 41 28. Aardige ATTENTIE bij al- le bij ons bestelde geboor- te-, verlovings-, huwe- lijks- en visitekaarten. Verkoop dageiijks van 19.00 - 21.00 uur. Drukkerij ,De MAGNEET" Rotterdamsedijk 279 - 281 Schiedam - Telef. 26 86 66 TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij Slijterij - Wijn- geven bij: Slijteij - Wijnh. 'Chandon', Schied.weg 41c. Pedicure - Manicure Schoonheidsspecialiste Mej. M. Maliepaard, tel. 70 24 10. Bachplein 444, Schiedam - Groenoord. TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: F. J. Elderhorst, Noordeinde 1, tel. 70 10 91. Heeft U ideeen om de leefbaarheid in Schiedam- Noord te verbeteren. Stuur ze naar de Wijkvereniging. Post bus 410 - Schiedam. Zij worden graag voor U uitgewerkt. Verloren een step. Onder het plankje staat Zegel, Parkstraat. Graag terug te bezorgen op Griegplein 84. TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: „De Favoriet", Winkelcentr. „De Ketel". TE KOOP bomen door de hele wijk. Maak Schiedam- Noord groen. Giro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiedam-Noord. Balletstudio Tosca Balm Trefcentrum Groenoord heeft nog enkele plaatsen vrij voor kinderen van 5 t.m. 12 jaar. Klassiek /beatballet. Inlicht.: Mevr. v. Alphen, Fasantlaan 32, tel. 70 13 89 Voor slechts 10 cent per woord zetten wij uw ad- vertentie voor koop of ver koop en komt deze adver- tentie onder de ogen van baast 20.000 mensen. Is dat te duur? Probeer het eens, succes verzekerd. Help mee Schiedam-Noord leefbaar te maken door lid te worden van de Wijkver. Postbus 410, Schiedam. Losse centen zijn lastig en haast niets meer waard. De centenaktfe heeft ze graag en weet er wel weg mee. Voor bejaarden, invaliden, alleen- staanden, zieken, enz. enz Bel. 7010 65 en ze worden even gehaald. Opgave nieuwe leden Wijkvereniging Groenoord tel. 7010 65 of Postbus 410. Kosten sltchts f 1.50 p. mnd. Frisse lucht te koop. Stort een willekeurig bedrag op giro 65 67 00 t.n.v. Boom plantaktie Schiedam-Nrd. U kunt tevens een plaats vragen en de soort boom. TE KOOP een reebruin 3 maanden oud klein ras- hondje, dwergpincher, is waakzaam en blijft klein. Jozef Oreliosingel 13. Voor meestbiedende te koop: onderscheidingen uit 2e wereldoorlog w.o. 1 medaille Korea 1950. Telefoon 70 78 49. Engelse konversatielessen gevraagd. - Telef. 70 48 81. TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bijHIPKE Winkelcentr. „De Ketel". Wij gaan VERHUIZEN en bieden te koop aan over- gordijnen, vitrage, diverse andere overname. R. de Kok, Alb. v. Raalte- plein 134, telefoon 70 91 34. Balletstudio Tosca Balm Trefcentrum Groenoord begint een nieuwe cursus Beatdansen voor 12, 13 en 14-jarigen op woensdag- avond van 6.00 - 7.00 uur. Inlicht.: Mevr. v. Alphen, Fasantlaan 32, tel. 70 13 89 Ritmische Gymnastiek voor Dames vanaf dinsdag 4 September, 's-avonds van 7.00 -8.00 u.; 8.00-9.00 u.; 9.00 - 10.00 uur, in het Trefcentrum W. Andries- senlaan 65 (Martinuskerk) Groenoord - o.l.v. Mevr. Fleischmann, Griegplein 82 telefoon 71 14 36.

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 5