INSTUIF Landvreugd Groenoord Gezondheidszorg Kethel - Groenoord CKleine akkoordjes Een nieuw horloge of een sieraad koopt U bij de vakman Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Verkeerslichfen afslag Rijksweg 20 Op tijd stoppen. Voor Delicatessen en Primeurs naar H. HOFLAXD Winkelcentr. „Prelude" Bachplein 597 - Schiedam Telefoon 70 64 85 Waar is dat bord gebleven? Zaalvoetbalvereniging GROENOORD Dr. Wibautplein 15, Telefoon 70 69 05 Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. Wagenaar-Walta Zr. Smink-van Kasteel Zr Kletter-v. Leeuwen telefoon 71 03 59 telefoon 70 57 74 telefoon 70 90 90 telefoon 70 53 53 telefoon 71 05 27 13/14 oktober telefoon 70 57 5-3 20/21 oktober telefoon 70 53 53 Dietiste elke 2e maandag van de maand van 10,00 - 10 30 uur. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2 tot 3 uur op Kerkweg 8. (Wit-Gele en Groene Kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48. Kursussen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. C. van Pelt, Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. v. Deurzen, Spoorbaanstraat 9, tel. 70 9411 Het zal ongetwijfeld menigeen verwonderd hebben, dat de reeds lang geleden geplaatste verkeers- lichten bij de afslag van rijksweg 20 nog steeds niet in werking zijn. Daar het ons bekend was, dat reeds bijna twee jaar geleden door de gemeente Schiedam aanvragen zijn gericht aan rijks- en/of pro vinciate instanties, vonden wij het wat vreemd dat deze o.i. toch broodnodige verkeersregeiing zo'n absurd lange tijd ongebruikt was. We zijn daarom enkele dagen ge leden eens op onderzoek uitgegaan en ons is na informatie gebleken, dat bmnen zeer korte tijd de ver- keerslichten hun werk gaan ver- riehten. Eindelijk zal dus de situatie aldaar op - naar wij hopen - juiste maar beslist veilige wijze worden gere- geld. Wei zal dat wellicht voor de autorijders uit de richting Schie dam een kleine vertraging met zich meebrengen. Het verkeer vanaf de rijksweg krijgt n.m. via de nieuwe installatie ,,voorrang", hetgeen bijna vanzelfsprekend is. Opstoppingen op de afslag en vooral op de rijksweg zijn na- tuurlijk bijzonder gevaarlijk. Voor alle kinderen van 6 t.m. 11 jaar gaat de Instuif haar poorten weer openen en wel op zaterdag 13 oktober a.s. om 10.00 uur. Ook voor dit seizoen willen wij de entree houden op 25 cent per kind. Sluiting omstreeks 12.00 uur. Tot december hebben wij het vol- gende op ons programma staan: 13-10: Filmvoorstelling. 20-10: Schilderen. 27-10: Leerbewerken. 3-11: Spelochtend. 10-11: Filmvoorstelling. 17-11: Knutselen, plakken e.d. 24-11: lets maken wat betrekking heeft op het komende Sinterklaasfeest. 1-12: Sinterklaasfeest. Natuurlijk kunnen er veranderin- gen komen in het programma maar we zullen ons best doen er zo weinig mogelijk van af te wijken. Gedurende het vierde Instuifjaar hopen wij Uw kinderen weer vaak te zien en hen 'n beetje enthousi- ast te maken voor de diverse aktiviteiten. Ouders en belangstellenden zijn altijd welkom tijdens de Instuif- morgens. Wij verzoeken U vrien- delijk zoveel mogelijk te voorko- men dat de hele kleintjes met hun oudere broertjes of zusjes mee komen. Onze ervaring is n.l. dat juist de kinderen waarvoor de Instuif bestemd is er dikwijls het minste aan hebben omdat zij op hun kleine broertje of zusje moe- ten passen. Tot ziens in de Boerderij! Medewerkers INSTUIF. Kontaktadres: Mevr. Kraak, B. Verhallenplein 68, tel. 70 67 68. Door de storm die in maart over Schiedam raasde, sneuvelde ook het naambordvan winkeloentrum Prelude". Tot op heden zagen wij dit bord niet meer terugkomen en we verkeerden niet in de ver- onderstelling dat dit bord zo ver met de wind was meegenomen, dat het ettelijke kilometers verder vernield was neergekomen. Welnu, dat is ook niet zo, want het staat achter het winkelcen- trum wat verborgen achter een vuilcontainer. Hoewel we er van overtuigd zijn, dat de klanten het winkelcentrum toch wel weten te vinden, zouden wij het prettig vinden dat het bord z'n oude plaats weer inneemt. 't Is misschien wel niet zo belang- rijk, maar ach, een beestje moet toch een naampje hebben? J. v. S. Dit brengt ons nog op een ander punt. Het is ons al eens opgeval- len dat auto's uit de richting Schiedam het kruispunt Churchill- weg/Laan van Bol'Es met zeer grote snelheid naderen om op het laatste ogenblik (zelfs vele malen door het rode licht rijdend, zoals een politiefunctionaris ons beves- tigde) de verlengde Churchillweg „te nemen" Daar aan de rechterzijde - vooral op het spitsuur - een groot aantal fietsers en bromfietsers klaar staan om bij groen licht de weg over te steken, behoeft het geen betoog dat dit een levensgevaar- lijke manouvre is. Ongetwijfeld zullen de nieuwe verkeerslichten de snelheid wel wat gaan afrenmmen, maar zolang deze lichten nog niet werken, wil len wij de automobilisten drin- gend verzoeken hun snelheid te matigen en niet op vermeld kruis punt op het laatste ogenblik nog een verkeersslachtoffertje (want het zijn juist zo dikwijls sehool- kinderen die daar staan!) te maken. Overigens, door rood licht rijden is altijd en overal fout J.v.S. Op maandag 17 September traden onze beide teams aan tegen RVOH 1 en GLZ 2. Deze avona. werd voor beide teams echter geen suk- ses want zij verloren met dezelf- de cijfers 1-8. Op 24 September kwam ons eerste team uit tegen F.C. Ommoord. Het was duidelijk te merken dat onze jongens wat meer gewend waren, want na enkele minuten namen zij een voorsprong door T. van Zijl. De vreugde van deze voorsprong was echter van korte duur, want Ommoord zag kans om de eerste helft af te sluiten met een 3-1 voorsprong. Groenoord gaf zich echter niet gewonnen en zij kwamen door doelpunten van al- weer van Zijl en de Klerk langs- zij Ommoord. De strijd werd na deze gelijkmaker uitermate span- nend. Eerst weer de leiding, maar een krachtige tussensprint bracht Groenoord weer aan de leiding 5-4. Ommoord zag daarna weer kans om de stand op gelijke voet te brengen, maar de laatste 10 mi nuten waren duidelijk voor Groenoord hetgeen te danken was aan een duidelijk betere konditie. Jan de Ridder mocht even voor tijd een strafschop nemen, hij maakte daarmee geen fout en be- zorgde Groenoord de eerste over- winning. Groenoord 2 kon ook in zijn derde wedstrijd niet tot sukses komen, ondanks keihard werken moesten zij met 7-0 het onderspit delven tegen Germinal 2. Het spel is nog steeds te gehaast en niet georga- niseerd, hetgeen alleen met kei hard zwoegen niet te kompense- ren valt. Tarief: Ieder woord of leesteken 4 10 ot. Brieven onder nummer 1 gulden extra. Lndlien niet vooraf betaald, incassokosten 1,50. Het maximum aantal regels is bepaald op 15. Akkoordjes kunnen worden opgegeven bij Fa. J. Hipke - P. Pons - „De Favoriet" F. J. Elderhorst - SKjterij - Wijnhandel „Ohandon". TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: Slijteij - Wijnh. 'Chandon', Schied.weg 41c. Voor slechts 10 cent per woord zetten wij uw ad- vertentie voor koop of ver- koop en komt deze adver- tentie onder de ogen van haast 20.000 mensen. Is dat te duur? Probeer het eens, succes verzekerd. Pedicure - Manicure Schoonlieidsspecialiste Mej. M. Maliepaard, tel. 70 24 10. Bachplein 444, Schiedam - Groenoord. Opgave nieuwe leden Wijkvereniging Groenoord tel. 7010 65 of Postbus 410. Kosten sltchts f 1.50 p. mnd. Help mee Schiedam-Noord leefbaar te maken door lid te worden van de Wijkver. Postbus 410, Schiedam. TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: „De Favoriet", Winkelcentr. „De Ketel". Aardige ATTENTIE bij al le bij ons bestelde geboor- te-, verlovings-, huwe- lijks- en visitekaarten. Ver koop dagelijks van 19.00 - 21.00 uur. Drukkerij ,De MAGNEET' Rotterdamsedijk 279 - 281 Schiedam - Telef26 86 66 TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: F. J. Elderhorst, Noordeinde 1, tel. 70 10 91. Losse centen zijn lastig en haast niets meer waard. De centenaktie heeft ze graag en weet er wel weg mee. Voor bejaarden, invaliden, alleen- staanden, zieken, enz. enz Bel. 7010 65 en ze worden even gehaald. Frisse lucht te koop. Stort een willekeurig bedrag op giro 65 67 00 t.n.v. Boom- plantaktie Schiedam-Nrd. U kunt tevens een plaats vragen en de soort boom. Heeft U ideeen om de leefbaarheid in Schiedam- Noord te verbeteren. Stuur ze naar de Wijkvereniging. Postbus 410 - Schiedam. Zij worden graag voor U uitgewerkt. TE KOOP bomen door de hele wijk. Maak Schiedam- Noord groen. Giro 65 67 00 t.n.v. Boomplantaktie Schiedam-Noord. TE KOOP diverse kleine akkoordjes voor slechts 10 cent per woord, sukses verzekerd. U kunt ze op- geven bij: HIPKE Winkelcentr, „De Ketel". TE KOOP Dia projektor f 75.-. Te zien na telef. afspraak 70 80 62. IE KOOP TRABANT in goede staat. Na 18.00 uur telefoon 70 37 49.

Groenoord Akkoorden | 1973 | | pagina 5