filateWm MOOI WEERGEBED Maar camping De Waterman steeds leger al een jaar nagenoeg leeg GEBREK AAN RUIMTE VOOR RECREATIE....? Coolsingel WOrdt EDe beulen kwamen eraan.. 't Mooiste bruin lOO PE HAVENLOODS DONDERDAG 22 JULI 1965 9 Schiedam. 1 zaagde kreet, dat er in de Randstad Holland een schreeuwend gebrek is aan ruimte voor recreatie. De heer P. Meeu- sen, eigenaar van de camping annex jachthaven „De Waterman'' bij Baren- drecht, lacht om deze uitspraak. En te recht. Want op zijn één jaar oude cam ping, die prachtg is gelegen aan de oever van de rustig stromende Oude Maas, staan een stuk of tien tenten en misschien evenveel caravans. En dat, terwijl er op die camping plaats is voor honderd tenten en honderd caravans. „Ik vrees, dat de mensen nog niet vol doende weten, dat er vlak onder Rotter dam zo'n prachtige gelegenheid is om te kamperen," zegt de heer Meeusen een beetje triest. Want door de geringe be zetting van de camping ziet de eigenaar het seizoen, dat toch al zo „verwaterd" is, nu ook figuurlijk in het water vallen. De zorgen van de heer Meeusen stape len zich daardoor wel op. Vorig jaar, op 4 juli, werd „De Waterman" ge opend. Samen met het Recreatieschap ,Oude Maas", die onder andere heeft gezorgd voor de aanleg van de werkelijk unieke jachthaven, heeft de heer Meeu sen thans ruim een miljoen gulden m dit project geïnvesteerd. En het is lo gisch, dat hij heeft gehoopt, dat dit sei zoen hem zou helpen wat gemakkelijker aan zijn financiële verplichtingen te kun nen voldoen. „De Waterman" ligt langs de oever van de Oude Maas. Het hele terrein be slaat een oppervlakte van zeven hectaren, waarvan de camping er vier voor zijn rekening neemt. Verder zijn er ruimten voor een kantoor, een kampwinkel, een reparatiewerkplaats voor boten en een magazijn, waaruit men onderdelen voor boten kan betrekken. Tenslotte is er nog een café met een groot terras, vanwaar men een prachtig uitzicht heeft op de „Vorig jaar hebben we veel moeilijk heden gehad met nozems", vertelde de heer Meeusen. „Die reden hier op brom fietsen over de camping rond, vernielden glaswerk en boten en ze vervuilden de toiletten. Daar kreeg ik natuurlijk heel wat klachten over van„de watersporters en de kampeerders. Ik vrees, dat daar TOCH NOG PLANNEN van nozems te onderdrukken, zit hij op dit punt toch nog wel moeilijk. De grond, waarop zijn bedrijf is gevestigd, is eigen dom van Domeinen en zij is altijd be schikbaar geweest voor dagrecreatie. Die dagjesmensen bleven ook komen na dat de camping was geopend. Daar, was op zichzelf geen bezwaar tegen, rhaar met hen kwamen ook de luidruchtige cn vernielzuchtige bromfietsberijders. Pe heer Meeusen kreeg contact met de ANWB, die hem adviseerde van zijn be drijf een gesloten camping te maken, waarop geen dagrecreatie mogelijk was. Domeinen nog steeds eigenaresse van de grond heeft daar echter nog geen toestemming voor gegeven. „Voor mij en voor de kampeerders en de watersporters zou het het prettigste zijn, wanneer ik het terrein kon afslui ten", zegt de heer Meeusen. „Maar dat mag eigenlijk nog niet. Nu heb ik wel borden neergezet, dat de toegang verbo den is voor onbevoegden en ik heo een soort hek gemaakt, maar dat staat let terlijk en figuurlijk nog wankel. Voor de- rest ben ik in onderhandeling om een de finitieve status te bereiken." Overigens laat de heer Meeusen zich niet ontmoedigen. Deze week heeft hij in de jachthaven een drijvend benzine station geopend en nij hoopt bovendien nog dit jaar een botenlift klaar te heb ben, waarmee boten uit de haven naar de reparatiewerf of de winterberging kunnen worden gehaald. In de toekomst wil hij ook overgaan op botenverhuur en hij wil een zeilschool oprichten. Valse gouden vijfjes weer in omloop Op enkele plaatsen in ons land zijn weer pogingen gedaan om een „ver valst" gouden vijfje te koop aan te bie den. Gebleken is dat het hier een ver valsing betreft die door een leek moei lijk is te constateren. Enkele jaren geleden is al een ver valsing op de markt gebracht, die waar schijnlijk in Italië was nageslagen. De Verschillen met de originele munt zijn op die vervalsing duidelijk herkenbaar.' De munten die hu te koop zijn aange boden zijn nagegoten van echte en ver tonen zper minieme afwijkingen, die slechts onder, een loep, die tienmaal vergroot en dan vaak alleen nog voor de vakman herkenbaar zijn. De herkomst van deze ,-,naslag" is nog on bekend. Door zijn zeldzaamheid heeft het ori ginele gouden vijfje een waarde van on geveer f 160. Van een zogenaamde na slag is de waarde moeilijk te bepalen, maar men dient er van uit te gaan dat die niet ver boven de goudwaarde van ongeveer f 13 ligt. De Federatie Goud en Zilver waar schuwt het publiek met klem geen gou den munten te kopen van onbekenden, maar zich hiervoor te wenden tot de bo nafide juwelier, die over afbeeldingen van echte en valse vijfjes beschikt. Bin nenkort zal een uitgave „Goud, munten en penningen" van de Federatie Goud en Zilver verschijnen (prijs f 1.50) waar in de afbeeldingen van alle vervalsingen en de kenmerken zijn opgenomen. Voor nadere inlichtingen: Federatie Goud en Zilver, afdeling voorlichting. Van de Spiegelstraat 3, 's-Gravenhage, telefoon 070-333858. volle jachthaven TT/EER gaat een groot Rotterdams café- restaurantbedrijf sneuvelen. Op 1 september zal Bristol aan de Coolsingel de deuren sluiten. Op de plaats waar voor de oorlog Pschorr heeft gestaan, zal men na die datum in een showroom glanzen de automobielen kunnen bewonderen. De dancing Bristol zal nog blijven bestaan en er zal nog een klein café overblijven. Bristol gaat dus het voorbeeld van Atlanta en het Beurscafé om ons alleen maar tot de Coolsingel te beper ken volgen. Als gevolg van een com plex van oorzaken blijkt de exploitatie van dergelijke horecabedrijven niet meer lonend te zijn. Men heeft hiervoor wel eens de schuld gegeven aan de bouw van de Metro, maar daarin kan de oorzaak toch niet helemaal liggen. Als dat het geval was geweest, zou Bristol het nog wel hebben uitgezongen. Ondertussen geeft de gemeente Rotter dam kapitalen uit om van de Coolsingel een riante boulevard te maken. De Cool singel zal in zijn oude glorie worden her steld, heet het dan. Maar wat is die oude glorie dan geweest Vertel de Rotter dammers-van-voor-de-oorlog nou maar niét, dat die oude glorie bestond uit grote bankgebouwen, uit kantoorruimten, uit showrooip.S\ twee bioscopen en enkele winkels. Natuurlijk, de Coolsingel is het hart van de stad. Want, nietwaar, aan de Coolsingel vindt men het postkantoor en vooral het stadhuis. Trekpleisters van de eerste orde. Het stadhuis voor de trouwerij en de aangifte van nieuwe Rot- terdammertjes en het postkantoor voor de zegelverkoop en de geldzaken, zoals dat in postorale taal heet. Maar dat is alleen overdag, 's Avonds dromen beide gebouwen in hun vooroorlogse grauw heid van de vergane oude glorie, die toch nooit meer terug zal komen. En waarom dat alles? Omdat de Rot terdammer zo huiselijk is Omdat hij overdag zo hard moet werken, dat hij 's avonds vroeg naar bed gaat Omdat hij zo geboeid is door de televisie, dat hij zijn kopje koffie, zijn biertje of zijn borreltje liever drinkt, wanneer hij voor zijn huisbioscoopje zit Geef op deze vragen een volmondig „ja" als antwoord en de zaak is opgelost. Maar dan heeft het ook geen zin om van de Coolsingel een riante boulevard te maken. Dan hadden we ook geen Doe len hoeven te bouwen. Dan kunnen we de tram- en buslijnen na acht uur 's avonds ook wel grotendeels stop zetten. Wij blijven er van overtuigd, dat de Rotterdammer 's avonds niet in bewe ging komt, omdat er niets is, wat hem in beweging brengt. Wie gaat er straks over de Coolsingel wandelen, langs en kele gesloten winkels, een bioscoop, waar hij dan misschien nog naar binnen kan gaan, langs het donkere postkantoor, het even donkere stadhuis, het K.L.M.- gebouw en tenslotte een auto-showroom. De moedigen zullen dat een keer doen en dan langs de andere kant terugkeren. Die kant is iets beter, maar toch ook niet zo veel, dat zij een barre wandeling goed kan maken. Men gaat niet ergens naar toe, waar men niets te zoeken heeft. Een wandeling door een stad, waar dan ook, eindigt vaak in een horecabedrijf of bij mooi weer op het terras van een dergelijk bedrijf. De keus is in de binnenstad zo langzamerhand erbarmelijk klein ge worden. Natuurlijk kan men stellen, dat het geen aangelegenheid is voor de stedelijke overheid. Zij zorgt er voor, dat de straten goed zijn aangelegd en daarmee is voor haar de kous af. Maar is dat wel zo Had men. bij de planning Van de binnen stad geen rekening moeten houden met ruimte voor kleine horecabedrijven Het is nu zo langzamerhand wel overduide lijk bewezen, dat de grote, zaalachtige bedrijven geen toekomst meer hebben. En met kantoren, banken, showrooms en winkels alleen kan men geen binnenstad bouwen, die aantrekkelijk is. Laten we in ieder geval niet meer spre ken van het in de oude glorie herstellen van de Coolsingel. Want die kreet is om te huilen. Tn de Beierse hoofdstad München wordt momenteel een verkeerstentoonstelling ge- houden, die zjjn weerga in de geschiedenis nog niet heeft gehad. Treinen-, sche pen-, automobiel- en ruhntevaartenthousiastellngen kunnen hier tegen een entree van DM 6vlakbij hun geliefkoosde onderwerpen hun hart ophalen. Uiteraard zijn de Amerikanen er met raket en ruimtecapsule present, maar ook komt er even het drama van de eindeloze strijd in Zuld-Vietnam om de hoek kijken: in het Amerikaanse paviljoen is een helikopter met brancards opgesteld, doorzeefd met kogelgaten. In een enorme hal staat een natuurgetrouw model van een koopvaardijschip van ca. 8000 brt op ware grootte. Niet alleen dat u een trein over een kort traject zelf mag besturen, u kunt ook epn proefrit maken met Duitslands snelste trein, die op het trajekt naar Augsburg een snelheid van 210 km zal halen. Bezoekers, maar ook thuisblijvers, kunnen hun post in het Nederlandse paviljoen laten afstempelen met een bijzonder stempel. Mocht u als thuisblijver erin geïnteres seerd zijn, dan gelieve u uw kaarten of omslagen, voldoende gefrankeerd met geldige Nederlandse postzegels AU0i!Mf>MTSÖt€AS>«AC en beschermt tegen zonnebrand Pigmaderm.Tube f 2,95 Cadeau van njoeder Kiitlie Moeder Kathe boog vorige week enigszins verlegen het hoofd, toen onze fotograaf haar pas geboren zoon kwam bewonderen. Nog ietwat wankel op zijn lange beentjes en zijn hoofd wat onzeker balancerend op de niet minder lange hals kijkt het borelingske nog wat verwon derd om zich heen in Diergaarde Blij dorp. Moeder K&the heeft hiermee de jubilerende diergaarde een prachtig ge schenk gegeven. ien wonderlijke bejaarden naar Brabant. Over de Moerdijk gekomen, begon het te stortregenen. Het leek niet meer te zullen ophouden. Toen begon die man te bidden tot God. Hij zei tegen de Heer, dat die oude mensen het hele jaar op dit uitstapje hadden gevlast en dat het zo'n grote teleurstelling zou zijn, als het deze dag slecht wéér was. Tien minuten later werd het weer droog en nog wat later kwam de zon door de wolken. Wat moet je nu van zo'n verhaal zeggen? Op die gespreks- kring was er veel verschil van mening. De één zei, dat het natuurlijk fijn voor die bejaarden was, dat het toch nog mooi weer werd, maar dat dat allemaal niets met het gebed te maken had. Het weer is eenvoudig een kwestie van vochtigheid, lucht druk en temperatuur. Daar kornt God helemaal niet aan te pas. Een ander zei, dat die man hét heel góed bedoelde met zijn gebed, maar dat je bidden niet als een tovermiddel moet ge bruiken. Bidden is niet iets als „tafeltje-dekje" of „Sesam, open u" uit het sprookje. Met ondingen als mooi weer moet je de Grote God niet lastig vallen. Dat is egoïstisch. Een derde zei, dat je zulke verhalen vooral niet aan iemand moet vertellen, die nóg nauwelijks weet wat bidden is. Zo iemand wil allicht ook wel eens zo iets wonderlijks proberen. Maar als hij nu bidt, en het blijft pijpestelen regenen? Dan ligt heel zijn geloven, dat een beetje begon te groenen, zo maar verdord tegen de vlakte. Ik ylei me niet met de hoop, er zelf helemaal uit te komen. Want in dit eenvoudige voorval gaat het opeens om de diepste dingen van het leven. Ik wil graag alleen maar een opmerking ten beste geven. Allereerst geloof ik, dat het heel moeilijk is, over het gebed van een ander te oordelen. Bidden is niet alleen maar vragen, het is een stuk van je omgang met God, en in het verkeren met God wordt aan de ene mens duidelijk dat hij dit aan de God mag en moet vragen en aan de ander weer wat anders. In elk geval leert Jezus ons dat we orik om ons dagelijks brood mogen yragen aan God. Brood is eigenlijk de samenvatting van alles wat we op stoffelijk gebied nodig hebben. Daar kan ook best KMPEÜUQir: KR.W'l eens mooi weer bij horen. Zeker als we het vragen voor ande ren! „Ieder zij In zijn eigen gemoed ten volle verzekerd", zegt de BijbeL In de tweede plaats moeten we in het oog houden, dat gebeds verhoring eigenlijk nooit te bewijzen is. Je kan er alleen maar in eenvoudig geloof van getuigen en afwachten of je getuigenis ergens in het hart van de ander resonneert. Zelfs als er een ongeneeslijk zieke beter wordt, kan niemand bewijzen, dat God dit op het gebed gedaan heeft en dat het niet eenvoudig „de natuur" is. We zingen in een bekend gezang van God, die wolken, lucht en winden, loop en baan wijst, en van Jezus, dat ook de wind en de golven van de zee Hem gehoorzamen, en ik zie niet ook niet over het weer met Hem zouden mogen vergezeldvan een onge- frankeerde retour-omsiag waarop uw naam en adres, in te sluiten in een verza- mel-omslag gefrankeerd met 40 et voor 20 gram, t/m 40 gram 1,20 en per 20 gram méér 45 et, voor de heen- en terugzending), die moet worden geadresseerd als volgt: Niederlandische Postverwaltung, Internatio nale Verkehrsausstellung, Malle 20, 8 München, Deutschland. Bij deze gelegenheid wil ik opmerken, dat in het Zwitserse paviljoen behalve de gangbare Zwitserse frankeer zegels en bijzondere zegels tevens verkrijgbaar zal zijn het NABRA-blokje. Verder zijn aldaar vertegenwoordigd de posterijen van België, Fomosa, Frankrijk en Italië. Mij is niet bekend, of deze ook hun eigen zegels verkopen, vermoedelök echter wel. Verder zijn momenteel alhier de volgende bijzondere handstempels in gebruik: 8e congres IVVV te Amsterdam 7 t/m 16-7; Jeugdland '65 Energie- en Ahoyhal Rotter dam 26-7 t/m 20-8 en ten slotte, ter stimulering van de verkoop van de Zomerzegels 1965 het Auto-PTT-kantoor te 's-Gravenhage van 12 t/m 23-7. De stimulering van de zomerzegelverkoop schijnt wel nodig te zijn, want met de verkoop schijnt het vol gens opmerkingen van diverse loketambtenaren niet hijzonder te vlotten. De prijs ligt ook nogal aan de hoge kant. Voor de belegger de raad: koop een paar series, want het wordt een serie met toekomst. En aan onze PTT het welgemeende advies: doe het voortaan wat kalmer aan, want wij verzamelaars (bij de gratie waarvan onze PTT, mogen we de extremisten onder ons geloven, haar bestaan te danken zou hebben) zijn noch uit telgen uit het geslacht Rothschild noch melkkoeien. De tarieven zijn toch al hoog genoeg en diegenen, die de opbrengst het hardst nodig hebben, worden uiteindelijk hiervan de dupe. Kortgeleen ontving ik van Johan Enschedé Zn, Haarlem, onze vermaarde post zegelfabrikanten, een buitengewoon leerzaam en daarom interessant boek over de vervaardiging van postzegels. Bewust heeft men hier de (drukkers-) vaktaal ver meden en is het boek in populaire bewoordingen gehouden, hetgeen de uitleg van de diverse druktechnieken bijzonder duidelijk maakt. Ook de postzegelverzamelaar moet met zijn tijd meegaan en bijv. offset, rotogravure enz. mogen voor een door gewinterde verzamelaar dan ook geen holle kreten blijven. Het boekje „Hoe worden postzegels gemaakt met een groot aantal tekeningen en foto's is, onder verwijzing naar deze rubriek s.v.p., verkrijgbaar door storting van f 4,50 op postrekening 5743 van Joh. Enschedé Zn., Haarlem. Suriname: Op 31-7 wordt in Suriname ene serie luchtpostzegels uitgegeven met de volgende waarden: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 65, 75 Sur. ct. De motieven zijn merendeels ontleend aan de diverse specifieke Surinaamse industrieën en zien er over het algemeen geslaagd uit, behalve de drie hoogste waarden. Gelukkig ver telt ons de toelichting, dat we hier o.a. met een bierbrouwerij en een houtzagerij te maken hebben. Nederlandse Antillen: De iage waarden van het overbekende type Van Krimpen worden op 25-8 afgelost door aansprekende zegels van 1 t m 6 NA ct in driekleurendruk met de specifieke motieven der zes Boven- en Benedenwindse eilanden van het Koninkrijk. Bondsrepubliek: Op 28-7 verschijnen drie zegels van 20 Pf elk; de eerste ge wijd aan „20 jaar vluchtelingen" met hetzelfde motief als tien jaar geleden, alleen in gewijzigde kleur, de tweede t.g.v. de 12e Evangelische Kirchentag te Keulen en de laatste ter aankondiging van de op 28-8 te Stuttgart te openen radio-tentoonstel ling. Oplaagcijfers resp. 30, 20 en 30 miljoen exemplaren. Oostenrijk: Mooie zegels verschijnen aldaar t.g.v. de te Wenen plaats hebben de 4e Gymnaestrada. De zegels van S 1,50 en S 3,—, voorstellende twee turners en twee turnsters, zijn reeds verkrijgbaar. Het is voor de Rotterdammers wel interes sant om te weten, dat de eerste Gymnaestrada, naar een idee van onze landgenoot Sommer, voor het eerst in 1953 in de Ahoyhallen plaats vond. In een volgend artikel kom ik nog terug op een aanvullend uitgifte-programma voor dit en het volgende jaar. Liechtenstein: In tegenstelling tot wat vele verzamelaars menen, is dit vorstendom ook wat zijn uitgifteprogramma betreft, een der meest serieuze landen. Wie het niet gelooft, hoeft er alleen maar de Yvert op na te slaan. Dat e.e.a. met de Europa-uitgifte 1960 uit de hand liep, is zeer beslist niet de schuld geweest van dit kleine land, dat overigens veel van zijn uitgiften in miniatuur-velletjes van 20 stuks aan het loket brengt. Maar zodra 15.000 vellen door een gering aantal speculatie-zuchtige handelaren wor den opgekocht, die het dan maar qua prijs voor het zeggen hebben, dan meent men al gauw de schuldige ge vonden te hebben. Door deze mani pulatie werd door dit soort heren handelaren de mode van het „Klein- bogen"-verzamelen gecreëerd. Toen zich in 1961 dezelfde tonelen voor de deuren van het hoofdpostkantoor te Vaduz begonnen af te spelen als het jaar daarvoor, werd onmiddellijk be sloten de oplaag drastisch te verho gen om zodoende de speculatie krach tig de kop in te drukken. Het doet mij daarom plezier een bijzonder mooie serie wapenzegels aan te kondigen, die op 31-8, tezamen met de Europazegel, het licht zal zien. De wapendeskundigen onder u wijs Ik nog op eenzelfde serie van het vorige jaar. Frankrijk: In het kader van de in vorige rubriek genoemde toeristenserie ver schenen inmiddels nog enkele aanvullingswaarden: op 12-7: 0,75 F de doorbraak van de rivier Tarn bij Lozêre (Zuid-Frankrijk), 0.95 F landschap in de Vendée (aan de Golf van Biskaje) en 1 F Alignements de Carnac, een groot aantal stenen, rechtop staand in een rechte lijn geplaatst en waarvan de betekenis nog niet kon worden opgehelderd. Op 19-7: 0.30 F de aanlooproute tot de tunnel onder de Mont-Blanc, die onlangs door de Franse en Italiaanse president voor het verkeer is opengesteld (zie ook Italië) en 0.60 Aix-les-Bains aan het Meer van Bourget hij Chambéry. 11 a 1 ië: Ter gelegenheid van het gereedkomen van de Mont Blanc-tunnel ver scheen ook hier een herdenkingszegel (30 Lire). In een volgend artikel hoop ik op beide zegels terug te komen. E. R. HOFMANN Maar we zien hier toch ook wel gevaren. God is meer dan ei noodhelper. Het gaat er niet alleen maar om, dat Hij veel vo kan doen. Het gaat er vooral om, wie Hij eigenlijk v Tientallen oranje biljetten met het opschrift: „The Hangmen are coming" (De beulen komen er aan) hebben en kele dagen geleden consternatie ver wekt onder het Rotterdamse politie korps. De jongelui die de biljetten aan is. Als je ongetrouwd bent, kan een huishoudster heel veel voor het opplakken waren werden gearres- je doen. Maar ze is tenslotte een vreemde, en je blijft aan haar zijde eenzaam en alleen. Als je gelukkig getrouwd bent, loopt de boel misschien lang niet zo gesmeerd, als toen de huishoud ster het waarnam. Maar er is nu een hart, dat helemaal voor je openstaat, waarmee je moogt leren, alles te delen. We kunnen een God hebben, die eigenlijk niet meer dan een huishoudster is. Iemand, die voortreffelijk allerlei karweitjes voor ons opknapt. We kunnen roemen in wat Hij allemaal voor ons doet, terwijl Hij toch eigenlijk een vreemde voor ong is. Do bedoeling is, dat we een God hebben, met wie we gelukkig getrouwd zijn. Die niet alleen veel voor ons doet. Maar die alles voor ons i s. Hij geeft niet alleen zon. Hij i s de zon yan ons leven. Als we daar niet heen willen, is ons bidden zo heel gauw allèen maar wensen. En ons geloof een wensdroom, een illusie. Dr. K. J. KRAAN. teerd, omdat de pelitie hen dacht leden te zijn van een anarchisti sche groepering, die door middel van aanplakbiljetten hun ongenoegen over de verloving van prinses Beatrix wil den uiten. Op het bureau Bergsingel kwam de aap uit de mouw. De jongelui waren leden van het band je „The Rocking Electrics". De mana ger van het bandje had besloten dat er een naamsverandering moest komen. De nieuwe naam werd „The Hangmen". Er werden flink wat aanplakbiljetten gedrukt met het bovengenoemde op schrift en de eerste de beste gelegen heid werd aangegrepen om ze aan mu ren en lantaarnpalen te plakken. Dat dat midden in de nacht om half vier was de „Hangmen" kwamen terug van een feest in Scheveningen deer de hen niet. Er kwam echter een kink in de plakkerijkabel toen de politie ten tonele verscheen met een paar overval wagens. De politie had namelijk een tip gekre gen dat die nacht een anarchistische groepering activiteiten zou gaan ont plooien. De agenten die door de stad patrouilleerden zagen de oranje biljet ten, keken niet naar het opschrift, volg den het spoor, (wat niet zo moeilijk was, omdat elke lantaarnpaal ermee gesierd was) en grepen de „anarchis ten" in hun kraag. Op het bureau werd alles uitgelegd en na een uur mochten de plakkers weg gaan De „Hangmen" waren overigens erg te spreken over de correcte en vriendelijke behandeling van de politie. Daarom bieden zij de politie aan gra tis muziek te verzorgen op de eerstko mende feestavond van het korps. De manager van The Hangmen, K. Hoog- duyn, Loosduinseweg 909," Den Haag, wacht nu op de uitnodiging.

De Havenloods | 1965 | | pagina 9