In de pauze griezelen met „Spook van het Louvre" BIJ DE FOTO'S V DE HAyENLQODS DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1965 GRAND GALA DL DISRLE Middenhoven Zaterdag zal het televisie-kijkend publiek voor de zesde maal getuige kunnen zijn van de Grand Gala du Disque Populaire. De grote show van binnen- en buitenlandse artiesten zal om twintig over acht beginnen en om ongeveer half tien zal het eerste deel worden afgesloten. De vol gende drie kwartier zal men kunnen kijken naar „Het spook van het Louvre", waarna de Vara-reportage het tweede deel van de Grand Gala begint. Tot 23.55 zal dit (overladen) programma doorgaan en men zal hard moeten werken om iedereen een kans te geven en om aan de presentatie geen afbreuk te doen. De presentatie komt dit keer voor rekening van Marijke Merckens en Jan Thijs. Guus Oster zal aan de volgende artiesten de elf Edisons uitreiken: Willeke Alberti, Esther Ofarim, Louis van Dijk, ZZ en de Maskers, Oliver Nelson en Frank Pourcel, die aanwezig zullen zijn en aan (de afwezige) Toon Hermans, The Beatles MBE, Leo Ferré, Joan Baez en Alice Babs Sven Asmus- sen (samen). Vera Lynn, die al vanaf 1932 in het vak zit en direct na de W.O. II beroemd werd met Auf Wiedersehen. Linksboven naar beneden Esther Ofarim, die uit het duo met Abraham is gestapt en alleen is gaan werken, waardoor er meer mogelijkheden kwamen; Wayne Fontana and the Mindbendersdie dit jaar de top haalden met The Game of Love, maar al in '63 een wereldhit produceerden: Vm, um, um, um. De populaire Franse zanger Claude Frangois. Het Trio Hellénique, die hun populariteit voor een deel danken aan de popula riteit van de film „Zorba, de Griek" en de dans Sartaki. Rechtsboven naar beneden De IS-jarige Italiaanse Rita Pavone, die in 1962 werd ontdekt op het Festival der Onbekenden, maar nu goed is voor 4 miljoen platen; hier samen met Paul Anka. De vrolijke, vlotte en jeugdige Les Surfs, waarvan en waarover we al heel lang niets meer hebben vernomen. Diana Ross van The Supremes. die de Mototownsound vertegenwoordigen. De Nederlandse beat is aanwezig met de befaamde ZZ en de Maskers. De nog verse Engelse beatgroep The Unit Four Two, die verleden jaar uit de lucht kwam vallen met een geheel eigen versie van Greenfeelds.

De Havenloods | 1965 | | pagina 17