GRATIS Belachelijk dat we hier nog geen kunstijsbaan hebben Damclub Schiedam" won en verloor wedstrijden Alles blijft bij I Sport VOORZITTER IJSHOCKEYCLLB ROTTERDAM SVC-teams behaalden de volle winst tijdelijk goed sluitende SIERDEKSEL bij uw FAVORIETE AARDBEIENJAM Invaliden Sportbond heeft nu ook afdeling Rijnmond TSF 1 en 2 leden eerste nederlaag S -KRATZ! 1 DE HAVENLOODS DONDERDAG 18 NOVEMBER 1965 ryt zijn uiterst be- langrijke weken voor de Rotterdamse schaats en ijshockey liefhebbers:* Binnenkort namelijk, ral een grootscheepse poging worden onder nomen om in Rotter dam eindelijk een kunstijsbaan tot stand te brengen, waarmee de Maasstad dan in de pas «ou komen met steden als Amsterdam. Den Haag, Deventer, Tilburg en Den Bosch. Het is niet de eerste keer dat er in Rotterdam over kunstijs wordt gespro ken; voorlopig echter waarschijnlijk wèl de laatste keer. De actie is er op gericht om alle weerstanden die de ge meente tegen de aan leg heeft in één keer los te weken. „Ben «ware opgave, gen" »ei de heer L. R. Koopman®, voorzitter van de IJshockey Club Rotterdam. Deze 37-jarige adjunct- directeuir van een machinefabriek is pas op latere leeftijd tot het ijshockey ge- poepen. Tot voor erikele jaren diende hij het Inndhockey en hij kwam daarbij tot •en redelijk partijtje. Op het water oog- *te hij bovendien véle triomfen als zei ler. waarbij hij eenmaal een nationale «tel op zijn naam bracht Toen er enkele jaren geleden hier i*i serieuze teranen over ijshockey werd gesproken schakelde hij over en momenteel is hij een van de gangmakers van de actie. De sportliefh etobers staan met belang rijke argumenten. „Het gaat niet alleen om het ijshockey, want feitelijk spreken we uit naam van alle schaatsliefhebbers in Rotterdam en omgéving en dat zijn er vele duizenden" liet de heer Koop- mans aantekenen. Gezien de resultaten di^ elders met kunstijsbanen zijn geboekt meent hij dat een ijspiste in de Maasstad zeker rendabel zou zijn. Er komen binnenkort gedetail leerde plannen op tafel, waarbij opnieuw de aandacht zal worden gevestigd op het reeds lang bestaan plan-Brienenoord dat o.m. voorziet in de aanleg van de zozeer begeerde baan. Wanneer, zegt men, de gemeente dan geen kans ziet om op korte termijn met de uitvoering van dit plan te beginnen, dan zijn er wel parti culieren die de hand aan de ploeg willen slaan. Een andere mogelijkheid ziet men in de aanleg van een baan elders in Rotterdam. De gemeente zou daarvoor de grond beschikbaar moeten stellen en vooraanstaande zakenmensen zouden dan voor de rest willen zorgen. „Zo'n baantje is binnen een jaar aan te leggen" zei de heer Koopmams bemoe dig end èn met het voorbeeld van andere steden in Nederland voor ogen rrteende hii dat een kunstijsbaan hier zéker ook een zakelijk succes zou worden. Na vier jaar vruchteloos praten wil men proberen dit jaar de knoop door te hak ken, omdat men meent, dat de gemeente haar afwijzende houding niet langer kan rechtvaardigen. Alle ideeën zijn gebun deld en er wordt nu ai druk actie ge voerd om de kring van gegadigden zo g.-oot mogelijk te maken. Enkele weken geleden is men begonnen met het uit reiken van plak-vignetten voor auto's met de tekst: „Rotterdammers eist uw kunstijsbaan". In korte tijd werden vijf- duizend van deze gratis ter beschik king gestelde strijdleuzen verdeeld. In de bioscoop Cinerama is een ijabockey- vitrine ingericht en een groot warenhuis zal binnenkort op zijn sportafdelïng een flink aantal ijshockeyfoto's uitstellen. Geen thuiswedstrijden Met het welslagen van deze actie is het voortbestaan van de IJ.H.C. Rotter dam gemoeid. De vereniging probeert al jaren, tegen de sterke stroom in, het hoofd boven water te houden en dit sei zoen is men er zelfs in geslaagd twee teams in de competitie te brengen. De moeilijkheid ie echter dat men geen thuiswedstrijden kan spelen en de regle menten, die in deze zonderlinge situatie niet voorzagen, zijn tijdelijk terwilie van de Rotterdammers gewijzigd. Zoals in deze kolommen eerder werd gemeld hebben de leden van de cluib dit seizoen de gelegenheid per week ander half uur te trainen in Amsterdam op de Jaap Edenbaan. Een kostbare en tijd rovende mogelijkheid die echter door de spelers dankbaar wordt benut. Zonder dat er in de nationale com petitie ook maar enig kans op een spor tief succesje ligt, gaan de Rotterdamse sportmensen door en zelfs een nederlaag van 151 die onlangs in de eerste com petitiewedstrijd tegen H.1J.S. Hoky in Den Haag werd geleden, termpert de strijdlust niet. „"Vorig jaar verloren we dezelfde wedstrijd met 240" zeiden de optimisten. Het meespelen in de oompetitie vergt van de spelers en de vereniging hoge uit gaven, die nog in geen verhouding staan tot het prestatieniveau. Training en ma teriaal kosten veel, terwijl er amper vooruitgang wordt gtlboekt. „Wanneer we nu ook eens een thuis wedstrijd zouden hebben, dan komt er nog eens wat entreegeld binnen, dat aan de versterking van het team besteed kan worden. Op den duur zouden we zelfs mankracht uit Canada kunnen laten ko men" zei de heer Koapmans, mijmerend over de vele mogelijkheden die er voor het Rotterdamse ijshockey in het ver schiet zouden liggen. Met de komst van Canadezen gaat het spelpeil doorgaans flink omhoog, maar omdat de Rotterdamse ijshockey club het onmogelijk kan betalen blijft het spel hier een onder-onsje met weinig pers pectief. Voor de tegenstanders van de IJ.H.C. is die omstandigheid evenmin aantrekkelijk, omdat zij hun duur ver werven Canadezen, volgens de afspraken tegen de Maasstedelingen niet mogen in- Ofscboon het 9pelen van ijshockey dus nog steeds niiet de sterkste zijde is van de Rotterdamse vereniging komen er in tussen uit het buitenland regelmatig uit nodigingen binnen om voor sterk bezette toernooien in te schrijven. Daar wordt blijkbaar als vanzelfsprekend aangeno- Jagen op een puck van hard-rubber, die met een snelheid van 120 kilometer per uur over de ijsvlakte kan scheren. Is dat een tafereel dat binnen niet al te lange tijd ook in Rotterdam kan worden waargenomen? men dat een stad van zo'n groot formaat een betamelijk ijshockeyteam op de schaats kan brengen. ,,Een belachelijke zaak dat we hier nog steeds niets hebben" zei men des te strijd vaardiger. „Binnenkort gaan we de hele stad op stelten zetten en iedereen die graag schaatst moet dan achter ons ko men staan." i voorlopig Concordia zet Juliana de voet dwars Deze week waren voor de Juliana teams geen successen weggelegd. Heren I gaf na een 20 voorsprong in een meer spannende dan fraaie wedstrijd de winst uit handen. De eerste set toonde dat het allemaal te moeilijk ging hoewel na een 410 achterstand zij toch de set met 1715 wonnen. De 2e set ging wel iswaar beter en via 156 namen zij een voorsprong van 2—0 en hadden daarmee de beste papieren. Door slecht blokkeren en verwaarloosd verdedigen van Julia na nam Concordia via 415 en 615 het heft in handen en bracht de stand op 22. De beslissende set bleek al niet veel beter «o na een achterstand van 110 en na 10U greep Concordia de winst met 1115. Dames 1 kon het te gen DRL helaas niet bolwerken, door het ontbreken van twee speelsters zat er weinig verband in de ploeg en DRL maakte daar dankbaar gebruik van en greep de volle winst 30 (10101015) Junioren dames moesten tegen het ste- ke AMVJ een nederlaag slikken via 14— 16. 15—8, 15—11, 1511. Hoewel zij goed speelden konden zij niet tot winst De beide eerste teams van de Schie- darnse Volleybal Club hebben ditmaal op fraaie wijze de volle buit in de wacht gesleept. Dames 1 won met 31 van Li banon 1, met de setstanden 15—4, 10—15, 156 en 158. De eerste set werd te gemakkelijk gewonnen, waardoor de Schiedamse meisjes in de tweede set te nonchalant werden. Libanon greep deze kans dankbaar aan. De SVC-dames schrokken echter op tijd wakker en gre pen goed in, wat twee punten opleverde. Heren 1 zegevierde eveneens, en wel met 30 van een tegenvallend Zand- vliet 2. Via de setstanden 157. 155 en 1512 werden weer twee kostbare punten behaald. Dames 3 gaf leidster DOS goed partij, doch kon tegen dit geweld toch niet op. Een 30 nederlaag was hier het resul taat. Dames 4 echter gaat onverdroten voort. Ditmaal werd Concorida 3 met 30 geklopt. Heren 4 is voorlopig nog het kind van de rekening. Ook nu werd verloren en wel met 31 van Libanon 5. Heren 6 ten slotte deelde de punten (22) met Libanon 6. Zaterdag spelen beide eerste teams uit. Dames 1 gaat op bezoek bij Scorpio iu Den Haag, terwijl heren 1 HML 2 een bezoek brengt (eveneens in Den Haag). Twee wedstrijden, die zeer moei lijk zullen blijken. Clubbladennieuws „Op naar de Velden", het clubblad van de Schiedamse Chr. Korfbalclub be vat een waarschuwing aan de leden, die al te gemakkelijk weg blijven. Voor een wedstrijd kwamen slechts 8 leden op dagen, zodat de kans bestaat dat nu f20 boete wordt opgelegd en 2 verliespunten. 41 „De Martinitter", het maandblad van deze voetbalvereniging maakt melding van een „ernstige bestuurscrisis", om dat de huidige secretaris bereid is ge weest zijn functie nog drie maanden te vervullen, maar nog steeds geen opvol ger is gevonden. Voorzitter C. Hofman heeft nu voorlopig het secretariaat er maar bij genomen. Het maandblad der Chr. gymnastiek vereniging D.O.K. deelt mede. dat het tamboers- en pijpercorps in de nieuwe spullen zal worden gezet. HUISHOUD JAM B Voor dagelijkse variatie Hero Extra jam in handige één-persoons verpakking De organisatoren van de indrukwekken de sportdemonstratie, door en vooral /vóór gehandicapten, die in juni 1965 werd gehouden op en om rit- terreinen van Leonidas hebben hun werk met suc ces bekroond gezien. Door een grote op gave van deelnemers aan de vele tak ken van sport, die voor de gehandicap ten mogelijk blijken te zijn was het op richten van een plaatselijke afdeling van de Nederlandse Invaliden Sporthond mo gelijk- Teneinde een zo groot mogelijk bereik te hebben werd besloten om het gebied "VOORZITTER KIEBOOM: „Ik was onaangenaam getroffen door de opmerkingen van onze trainer Willy Kment in „De Havenloods" van vorige week", zei de heer G. Brox, manager van Feijenoord. De trainer liet toen' duidelijk uitkomen dat hij er weinig prijs op stelt volgend seizoen nog'voor de Rotterdammers te blijven werken. Hij zou dan binnen de tien jaar de vijfde trainer worden die met Feijen oord breekt. Jaap van der Leek, So- botka, Fudhis en Höfling gingen hem WVS organiseert weer St. Nicolaaswandeltocht De Schiedamse Wandelsportvereniging W.V.S. organiseert zaterdag 20 en zon dag 21 nov. voor de 18e maal de tra ditionele St. Nicolaaswandeltocht. Ver wacht wordt, dat hieraan drieduizend per sonen zullen deelnemen. Het startlokaal is in de Korenbuers aan de Dam, waar zaterdag tot half drie en zondag tot 12 uur aanmeldingen voor deelname kunnen plaats vinden. Het inschrijfgeld bedraagt voor perso nen tot en met 16 jaar fl,15 en daar boven fl,30. Inschrijvings-administratiekosten 50 ct. Iedere deelnemer ontvangt een Trekvo- geltje. Er zijn tal van prijzen beschik baar. De afstanden bedragen 8-12-20 en 35 km. Het tiental van „Damclub Schiedam' heeft een verdienstelijke prestatie ge leverd door te winnen van het eerste tiental van damclub „Ons Genoegen" uit Bolnes. Het waren de eerste pun ten van onze stadgenoten. De vorige wedstrijden werden verloren met drie maal de cijfers 11—9 (tegen CDR, Maeslandtsluys en Charlois 2), met 16—4 van Vlaardingen en met 19—1 van Vreewijk. Schiedam begon met twee klinkende overwinningen. Eerst kwam Louis Vrij land met een verrassende slagzet tot volle winst en een kwartiertje later kon ook J. de Wilde het volle pond binnen halen (ook hij kwam via een slagzet, die dam opleverde, tot winst). Pas een uur later wist men de volgende uitslag. Remise bij A. Risseeuw. De heer J C Onink wist in een voor beide speler* moeilijke stand een voordelige 6 om 6 ruil te bewerkstelligen. Toen zijn tegen stander ook nog een zet verwisselde met een andere waren de punten ook aan dit bord binnen. W. C. Heuvelman speelde een frisse aanvalspartij. Hij kreeg iets moeilijker spel dan zijn tegenstander, maar toen het kruitdamp van het slag veld weggetrokken waren, bleek er niets meer dan remise in de stelling te zitten. C. W. Sleeuwenhoek ontsprong de dans doordat zijn tegenstander na de Kikke- zet uitgevoerd te hebben niet doorzette, maar verder afruilde, waardoor de stand wat stukken aantal betreft gelijk bleef. De partij eindigde ten slotte in remise. H. Mirck wist na een zeer boeiende, klassieke partij in een eindspel van 4 tegen 1 nog de veilige remisehaven te bereiken. Ook M. denHouting speelde remise. Cees den Boer kon het niet bol werken evenals M. Veldt. Den Boer wil de teveel, speelde te aanvallend waar door hij zijn verdediging moest uitdun nen. Dit werd hem tenslotte nog nood lottig. Veldt kon niet uit de lange-vleu- gel opsluiting komen. Hij stond met te veel stukken opgesloten. Hij moest ein delijk capituleren. De tweede wedstrijd van „Damclub Schiedam" is maandagavond gespeeld tegen Dos uit Rozenburg. Vol goede moed trokken de Schiedammers er heen. Dos had, evenals Schiedam, twee pun ten en Schiedam moest winnen of op zijn minst gelijkspelen wilde het nog een kans behouden om in de hoofdklasse te blijven. Maar hetzelfde geldt voor Dos. Het zou dus spannend worden. Uiteinde lijk heeft Dos aan het langste eind ge trokken. Schiedam incasseerde zijn vier de 119 nederlaag. Het heeft echter niet aan spanning ontbroken. Tweemaal nam Schiedam een voorsprong. Om 9 uur nam A. Risseeuw de eerste winstpartij voor zijn rekening. Hij won doordat zijn tegenstander, die dit jaar kwam en materieel verlies niet meer kon ontgaan. (2—0). Toen was Dos weer aan de beurt. C. W. Sleeuwenhoek had remise in handen, maar maakte een font en moet de winst afstaan aan Dos (2—2). Cees den Boer kon niet verder komen in een overigens zeer agressieve partij van de 19-jarige Schiedammers dan een remise. Na een grote ruil, waarbij 16 stukken verdwenen, bleef er een 6 om 6 stand over met iets voordeel voor Den Boer maar niet Voldoende voor winst (3—3). Onink kwam slecht uit de opening, kreeg de éne verplichte zet na de ande re, werd in een slechte hoek gedrukt. Maar toen Van Bochove ixi tijdnood een foute voortzetting koos, liep de partij snel remise (4—4). Ondertussen was M. den Houting ook tot beslissend voordeel gekomen. Hij kon twee punten incasseren. (4—6). C. W. v. Dam kon het niet bolwerken en moest verliezen (66). M. Veldt maakte In een zeer goede stelling een grove fout, waar door £ij de winst liet glippen en remise moest toestaan (7—7)In hevige tijdnood verkeerde ook H. Mirck. Hij moest nog 13 zetten doen en had daarvoor nog 4 minuten. Hij kon remise forceren, maar zag in de tijdnood niet de juiste zet (9—7). Eindelijk had Dos een voorsprong en zou deze ook niet meer afstaan. Hoewel Schiedam in de persoon van B. Quist de gelegenheid daartoe bezat. Quilt kwam gewonnen te staan, maar ging aan de verkeerde kant van het bord dam halen. Zijn tegenstander nam de remise niet, waardoor Quist weer gewonnen staat. W. C. Heuvelman, in een 4 om 3 stand sloeg een remise aanbod af. Daar had Schiedam niet genoeg aan. Tien minu ten na het middernachtelijk uur forceer de zijn tegenstander de remise. Heeft Heuvelman toch nog de winst laten zit ten? We weten het niet. Het is gegaan zoals het gegaan is. De winst was voor Dos. Nu zal „Schiedam" het moeten uit vechten tegen Constant 2. Dit wordt de laatste wedstrijd van onze stadgenoten. Wie van die twee verliest degradeerd. We voorspellen niet veel goeds voor Schiedam. Constand kennende. Gedetailleerde uitslagen: Schiedam— Ons Genoegen: 1 J. C. Onink—A. v. d. Grient 2—0, 2 C. den Boer—A. Kanters 0—2, 3 W. C. Heuvelman—A. Kersten, 1—1. 4 C. W. Sleeuwenhoek—B. Malie paard 11, 5 H. MirckJ. van Deelen 11, 6. M. den Houting—W. Humphrey 1—1, 7 J. de Wilde—P. v. d. Waal 2—0, 8 L. VrijlandG. Veldhuizen 2—0, 9 A. Risseeuw—A. Groendijk 11, 10 M. Veldt—P. C. v. d. Wal 0—2; Dos—Schie dam: 1 B. van BochoveJ. C. Onink 1—1, 2 C. L. PolsC. den Boer 11, 3 P. Kleywegt—W. C. Heuvelman 11, 4 H. v. d. KnoopC. W. Sleeuwenhoek 2—0, 5 C. A. Wezemer—H. Mirck 2—0, 6 L. Koorneef—M. den Houting 0—2, 7 R. KuiperA. Risseeuw 02, 8 A. Degeling M. Veldt 1—1. 9 Chr. Degeling—C. W. van Dam 2-0, 10 J. W. Pols—B. Quist 1—1. interview beklaagde de oefen- zich er voorts over dat hij te weinig wordt betrokken in belangrijke transacties met spelers en over het feit dat hij tijdens de ontmoeting van de Rotterdammers tegen Real Madrid niet net als de spelers aan leden van het koninklijk huis werd voorgesteld. „Het was mij niet bekend dat de heer Kment deze grieven had", zei manager Brox. „Naar aanleiding van de publi- katie hebben wij vrijdag direct een onderhoud gehad met de trainer". Dit onderhoud is in vriendelijke sfeer ver. lopen en men heeft geen termen ge vonden om Kment van zijn functie te ontheffen. Voorlopig blijft dus alles bij het oude en in de afgelopen dagen heeft de trainer die tientallen reac ties heeft ontvangen zijn werkzaam heden bij Feijenoord normaal kunnen voortzetten. De heer C. Kieboom, voorzitter van de vereniging bevestigde dat men bij Feijenoord niets wist van de klachten die bij de oefenmeester leefden. Hij merkte op: „Ik zal niet ontkennen dat de Rijnmond als geheel onder te brengen en de Rijnmond Invaliden Sport* bond op te richten. Als onderdeel van de Sportbond verenigen zich nu een aantal verschillende sportclubs die onder des kundige leiding vele takken van sport beoefenen. Voor het vinden van oefenge legenheid wordt medewerking van vele zijden ontvangen en zo zijn de onder staande afdelingen al vol enthousias me aan het werk: Zit Volleybal: Wedstrijdspelers: Done derdagavond - van Ghentkazerne 20.00— 22.00 u. Beginners: Woensdagavond Vredenhofweg 13 20.00—22.00 u. Tafeltennis: Woensdagavond - Mytyl school 19.30—21.30 u. Gordelweg. Gymnastiek: Maandagavond Gym nastiekzaal Dijkzigt, 19.3020.30 uur. Zwemmen: Maandagavond - Oostelijk Zwembad 21.00—22.00 u. Hierbij zijn ooli de gezinsleden of begeleiders welkom! Boogschieten: Hiervoor wordt door de leider de internationaal bekende schut- tér Piet 'Blankert; nog gezodht naar een ongeveer 30 meter lange verwarmde ruimte (hal, bergplaats, souterrain ol i.a.). Wie helpt? Rolstoelbasketbal en behendigheidsrü- den: De speciale wedstrijdstoelen zijn in de maak en spoedig zal ook hiervoor een vaste oefen avond kunnen worden vastgesteld. Ponyrijden: zal binnen afzienbare tijd worden mogelijk gemaakt. Hiervoor is het wachten op het klaarkomen van een overdekte ruimte, aar ue Verder is het de bedoeling om in de Fniisn zomermaanden ook speerwerpen, kogel- r eijen- stoten en andere geschikte buitenaetivi- teiten te ontwikkelen. Een ambitieus pro gramma waar, zoals vermeld, reeds ve len gehoor aan gaven, maar waar het bestuur nog hoopt op vele aanmeldingen. Het is een bekend verschijnsel, dat vela presteren en het is vooral deze groep waartoe een oproep tot deelname wordt gericht. Het secretariaat van de R.I.S. (Spinbollaan- 50b, Rotterdam, tel. 227421) geeft graag inlichtingen. onverwacht grote cijfers (19) van het eveneens nog ongeslagen BTTC 1 en TSF 2 verloor thuis van het onbe rekenbare Nassaukade 1 met 37, Tegenover deze teleurstellende neder lagen voor TSF deze week staan drie overwinningen van de vierde klas-teams twee van TSF 4 en één van 'SF 5. Deze drie overwinningen en een totaal resultaat van 60 pet winst in de afgelo- aantal uitlatingen van Kment op pen week hebben echter de verliezen waarheid berusten. Ik spreek bij voorbeeld niet tegen dat hij tijdens de ontmoeting tegen Real niet aan de le den van liet koninklijk huis is voorge steld. Ik wil echter niet aannemen dat dit met opzet is gebeurd. We hebben altijd pogingen gedaan hem in zijn waarde te laten." Het contract van de trainer met de ver eniging loopt tot volgend jaar juni. Zal men Willy Kment tot op die datum handhaven? De heer Kieboom: „Natuurlijk blijft hij voorlopig als trainer in dienst. Dat is het enige wat ik over deze kwestie kan meedelen. In de vergadering van vo rige week is door alle partijen besloten verder geen commentaar te geven. Het is in het belang van de vereniging dat deze kwestie de eerste tijd blijft rusten. Er is de laatste dagen al veel te veel over Feijenoord gesproken". Voor fraaie, degelijke MANICURE- ETUIS 1. f. I Korte Hoogstraat 18-Rotterdam I telefoon (OIO) 13 57 63 de hoogste teams niet goed li maken; alleen TSF vier is nu nog onge slagen en staat mede aan de kop van de ranglijst van zijn afdeling. TSF 1 heeft in mede-kampioenspreten dent BTTC 1 dus in eerste instantie zijn meerdere moeten erkennen en nog wel met overtuigende cijfers; 19. John Schilperoord startte voor zijn team uit stekend door het een 10 voorsprong t« geven; bij dit voorspoedige wedstrijdbe- gin bleef het echter ook voor TSF. Han Wigmans bleef, vrijwel kansloos, geheel zonder winst en hetzelfde lot wachtte Huug Wittop Koning, die wel tweemaal kans op een zege had maar die door gebrek aan tweede klas-ervaring) zag verloren gaan. Door deze overtuigende, maar toch te hoog uitgevallen nederlaag heeft TSF 1 de aansluiting met de kop groep op het ogenblik helaas verloren. TSF 2 dolf ook het onderspit: thuis tegen Nassaukade 1 met 3—7. Paul de Looze (tweemaal) en Jan Bouwer (een maal) zorgden voor de drie winstpun ten voor de thuisclub, die echter niet voldoende bleken om L. Verlinde c.s. te verslaan. De vierde klas TSF-teams hielden de eer van hun vereniging ditmaal hoog TSF 4 won uit van Honor 2 met 10—0 en thuis van De Wildert 1 met 82 n TSF 5 prolongeerde ook zijn kam pioenskansen door het behalen van een zij het moeizame 4—6 overwinning in de uitwedstrijd tegen Centrum 5. Bijeenkomst voor motorrijders Race-enthousiasten met interesse voor de motorsport worden verwacht op de bijeenkomst die woensdag 24 november in Hotel Café Bestebereurtje aan de Sta tionsweg 14 te Barendrecht belegd wordt. Aanvang 20 uur precies. Belegger van deze bij «^komst is: Wegracegroep '65, rayon R^erdam.

De Havenloods | 1965 | | pagina 13