VAN NELLE'S Voor elke een keus uit de leukste *h<uU-artikelen ROEMRUCHTE RUITJES Destree verlovings ringen: uniek en voor altiji Voor Senior Zelfbinder Zeer exclusieve stijldas, in bordeau, Schipper niet met uw zaak; neem „De Havenloods" aan boord geurige Kentucky tabak en niets dan datl zoveel méér aroma, zoveel béter gemêiangeerd een wereld van rookgenot kreeg, met het stempel van „De Weduwe", een wereldreputatie ROTTERDAM-SCHIEDAM AMSTERDAM DE HAVENLOODS DONDERDAG 25 NOVEMBER 1965 - Rijswijk - Heerlen - Roermond. bruin, blauw en groen. Met chique „panels". Pochette in dezelfde kleur erbij 4„90 Manchetknopen Zeer gedistingeerd model, stevige uit voering. In fraai geschenkdoosje 5.90 Zijden shawls Diverse dessins, jacquard geweven, in vele moderne kleuren 7.90 Fantasie-vest In beige en zwart gentieroy, met imi tatie lederen knopen 17.90 Handschoenen Buffalo-leder Heerlijk soepel. In bruin en grijs met tricotvoering 17.90 Wollen pullover Grof gebreid, prachtige zware kwali teit. Raglan mouwen en V-hals. In effen bordeau en grijs, ook in grijs en groen met zwart effect 39.50 Kamerjas Zeer soepel flanel van zuiver wol. Met koord afgebiesd. Fijn geschakeerde ruiten in blauw,,bruin en bordeau 49.75 Wollen vest Ideaal voor thuis of in de auto. Met lange mouwen en suède voorpanden in beverkleur. Perfekte afwerking. 69.50 Voor Junior Zelfbinder In effen kleuren met leuk sierkettinkje 2.90 Wollen shawls In fris blauw, groen, beige/bruin en rood/groen 4.25 Jongens pullover Dralon. V-hals. In grijs, beige, rood, groen en cognac. 4 jaar Q.oo Bontmuts Imitatie Astrakan. Met rand, als oor beschermer te gebruiken 9.90 Handschoenen Echt leder 'PeccarisóIn zwart, bruin en grijs. ±10 jaar 11.°° Tinneroy-vest In zwart, rood en groen. 14 jaar 15.50 Van maandag 29 nov. t/m vrijdag 3 dec. 's avonds tot 9 uur geopend. Iedere vrouw, die gezellig meedoet met de mode, heeft deze winter „een ruitje" In haar garderobe. Of meerdere! Vlnke brengt ze In vele variaties. Vooral verwerkt tot heerlijk warme pantalons en rokken. Rotterdam CCoolsingel hoek Meent) - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Den Bosch - Dordrecht 1 Wat 'n verrukkelijke col heeft deze fully fashioned lambswool pullover. Stralende tinten Pantalon met nieuwste pijp in 100% wollen Higgins-ruit Heel mooie kleurstellingen 2 Lieve, tevens sportieve Bermuda blouse. Kies uit verschillende leven dige kleuren ruitjes. 3644 14. Gerende rok van zachte, soepele wollen flannel. Geheel gevoerd. In camel, bottle en zwart. 3444 19. LambsWool pullover in donszachte Angora-kwal iteit Fully Fashioned. Tal van tinten Hier kom ik! Met m'n kwieke, wollen Higgins-ruitjes-rok. Geheel ge voerd. Incl. ceintuur 21."

De Havenloods | 1965 | | pagina 18