tcwmsj&r- r De kleine held Zelf je haar doen en een auto winnen Distilleerderijen verwachten UIT DE KERKEN daling van de omzet Rijkswaterstaat gaat wrakken hij Hoek van Holland opruimen Overtrekt nu Bankstel 1 5 b n J" V xlx f V 1 xlx V V S if 5 1 I Gevonden voorwerpen Agenda Schiedam WETSTEYN - DONDERDAG 27 JANUARI 1966 Herv. r.cmecnD' flrot# TCiarb- 1A ,,De gedistilleerd-industrie,, werd in 1965 overvallen door de regeringsvoor stellen tot verhoging van de accijns en de omzetbelasting op gedistilleerd per 1 januari 1966. ,,Dit wordt medegedeeld iu het jaarverslag van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Beneden-Maas. Het feit, dat niet alleen werd voorge steld de accijns van f 1.193,- op f 1.400.- per hl. ad 100 procent, te brengen, maar ook daarnaast de omzetbelasting van 8 op 18 procent te brengen, wordt als een dubbele slag gevoeld. In een adres aan le Tweede Kamer heeft onze Kamer niet alleen adhaesie betuigd aan het adres van het Pro- duktschap voor Gedistilleerde Dran ken, imaar ook zelf stelling genomen tegen de accijnsverhoging en discrimi natoire maatregel van de verhoging van 'de omzetbelasting. Door deze om zetbelasting alleen te verhogen voor gedistilleerde dranken en niet voor substituten zoals port, sherry en an dere wijnen wordt een verschuiving naar het gebruik van andere alcohol houdende dranken gevreesd, afgezien nog van de afzetvermindering tenge volge van de prijsverhoging. De afzet in de laatste maanden van 1965 werd in belangrijke mate beïnvloed door bovengenoemde per 1 januari 1966 van kracht geworden overheidsmaatre gelen, die tot voorraadvornaing leidden bij de detailhandel en bij het^publiek. Dit gevoegd bij de normale seizoendrukte aan het eind van elk jaar voerde tot grote omzetten. De afzet zal daarmede in 1966 nog sterker dalen, dan op grond van de accijns- en omzetbelastingverho ging normaal te verwachten zou zijn. Men rekent reeds met een afzetvermin dering van 20 procent. Gaven de eerste maanden van 1965, toen nog geen sprake was van belastingverhoging, wat de af zet betreft, geen ongunstig beeld, de hier. voor genoemde omstandigheden maken echter dat 1965 niet als een normaal jaar kan worden beschouwd. Hoe het de gedistilleerd industrie in het komende jaar zal vergaan, zal in belangrijke mate af hangen van de vraag hoe het publiek op de prijsverhoging zal reageren en van de mate waarin verschuiving naar andere alcoholhoudende dranken zal plaatsvin den. De export vertoonde in 1965 geen ongunstig resultaat. De waarde van de Een wel uitzonderlijke situatie aan dt Overschieaestraat: het water, of juister, hei ijs. stond gelijk met de straat. Lie pen deze jongens op het ijs of de straat? export bedroeg ca. jaar f 31.7 miljoen) ..onzichtbare exDort" in" de "vorm van scheeps- en vliegtuigproviand, die zeker ook groter was dan in 1964. De stijging in 1965 valt vooral toe te schrijven aan de verdere verhoging van de afzet op enkele markten zoals Enge land, België, West-Duitsland, Zweden, Canada en de Verenigde Staten. Vooral de export naar Engeland is gestegen en zal naar verwachting bijna 15 procent meer dan het vorig jaar bedragen. Toch baart een dergelijke ontwikkeling enige zorg, omdat thans /bijna de helft van on ze gedistilleerdexport naar Engeland plaatsvindt, wat uiteraard een kwetsba re positie oplevert. Het is overigens merkwaardig dat onze export naai' En geland in hoofdzaak advocaat toe genomen is ondanks alle maatregelen waarmede men in, Engeland de. beste dingen tracht te beperken, tengevolge waarvan ook de import van gedistilleerd in het algemeen de gevolgen bemerkt. De oorzaak hiervan zal waarschijnlijk wel zijn, dat het publiek zich afkeert van de sterkere gedistilleerde dranken, die het hoogst met accijns worden belast en overschakelt op de minder sterke dran ken, zoals advocaat, dat uiteraard lager wordt belast. Herv. Gemeente: Grote Kerk 10 uur ds. N. Kleermaker. Rotterdam, 5 uur Open Deur-dienst: Bethelkerk 10 uur ds. D. J, Spaling. 7 uur drs. R. H. Wissink; Opstarcdingskerk 10 uur ds. A. Hoffman, 7 uur ds. D. J. Spaling; Vredeskerk 10 uur drs. R. H. Wiissink. 7 uur ds. J. G. Jansen: Kethel. Dorpskerk 10 uur ds. W. Vons, 7 uur ds. G. van Noordennen. Berkel eh Rodenrijs: De Rank 8.30 uur ds. W. Vons. Geref. Kerk: Oosterkerk 10 uur ds. W. A. Krijger. 5 uur ds. J. Couvée; Kethel ..De Ark" 9.30 uur ds. J. N. Nammensma, 5 uur ds. W. A. Krijger; Magnalia Deï Kerk 10 uur ds. P. R. Eve raars. 5 uur ds. J. N. Nammensma: D® Goede Haven 10 uur ds. H. Moll te Rot- terdam-Overschie. 5 uur ds. P. R. Eve raars: Julianakerk 10 uur ds J. Couvée. 5 uur ds. H. Moll. Ned. Protestanten Bond, Westvest. 10.30 uur ds. A. D. Klaassen. Leger des Heils, Lange Haven 81. 10 uur Heiligingssamenkomst. 6.30 uur open luchtsamenkomst Koemarkt. 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Leiding majoor en mevr. Drijver-Salomon. Oud-Geref. Gemeente, Geref. Jeugd huis, Lange Haven 97, dienst om 9 en 3.45 uur. Jehova's Getuigen, Volksgebouw. Tuin- laan 50, 6 uur toespraak, 7 uur Wacht torenstudie. Vrije Geref. Gemeente, Tuinlaan 50. 10 en 4 uur dienst, Chr. Geref. Kerk, Warande, 10 en 4 uur ds. J. Dreinth. Baptisten Gemeente, Lange Haven 125. 7 uur samenkomst. Mission to the Seamen, Anglicaanse dienst, kantine Wilton Fijenoord, iedere eerste, derde en vijfde zondag der maand v.m. <9 uur. Rev. Chr. Reeves B.A. Kerkgemeenschap tot verbreiding der Geref. leer, Lange Nieuwstraat 67. dienst 10 en 5 uur. Voorganger ds. H. Hofman. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Westvest 30. 9.30 en 4.30 uur ds. J. Goudzwaard (legerpredikant). Evang. Luth. Kerk. hoek Oranjestraat, 10 uur ris. A. Steinhart. Ned. Herv. (Geref.) Evangelisatie, ge bouw Irene. Nieuwe Haven 155, 4 uur ds. Joh. Verwelius uit Waddinxveen. 10 uur Grote Kerk ds. N. Kleermaker uit Rot terdam. Apothekersdienst De apothekersdienst vangt aan vrij dagavond 6 uur. Apotheek Jansen, Swam- merdamsingel 41. tel. 264917. Ruil-eontaetbeurs in Groothandelsgebouw In de Clubzaal op de tweede etage van het Groothandelsgebouw, wordt op zon dag 30 januari van half elf tot zes uur, een ruil-contactbeurs gehouden. De club zaal is te bereiken via de ingangen A en B, Stationsplein 45. Om de kosten, die de hoge zaalhuur met zich meebrengt enigs zins te dekken, wordt een entreeprijs ge heven. van een kwartje. GOUDEN VERTELLINGEN ^VASTBESLOTEN CONQUISTADOR VAN EEnH ywisse dood te wedden rent paslito INAAR BINNEN. CHAT0!\y^^ HCE«STOP m TARIE WRAKKEN' van schepen, die zestig tot tachtig jaar geleden bij Hoek van Holland zijn gezonken, zullen gedurende de komende acht weken een dieper graf krijgen. Deze wrakken verhinderen een verbreding van de vaargeul, die nodig zal zijn om in de nabije toekomst tankers van 165.000 ton te kunnen ontvangen. Naar men verwacht zullen die kolossen, die 52 tot 53 voet diep steken, volgend jaar al naar Rotterdam komen. Met het opruimen van de wrakken kan niet worden gewacht tot het werk voor de nieuwe havénmond gereed is, omdat zij dicht bij het tracé van de te verlengen Noorderdam liggen. voor bijzonder lage prijs! Vraag vrijblijvend huisbezoek Tel. 25.31.11, Rotterdam b.g.g. tel. 28.34.63 Deze .drie wrakken zijn de ..Bakio", een uit Spanje afkomstig stoomschip van 1530 brt., dat op 26 januari 1902 tij dens een zuidwesterstorm op het Noor- derhoofd liep en zonk. de ..Fenham", een Engels stoomschip van 567 brt., dat met graan was geladen en op 19 decem ber 1882 vermoedelijk door een verkeer de opgave van de diepgang op een plaat liep. Pogingen om het schip des tijds weer vlot te krijgen, mislukten, om dat de bemanning niet wilde meewerken. Ten slotte ligt er de William Hartman", eveneens een Engels stoomschip van 802 brt. Dit schip dat met kopererts was ge laden, brak op 15 augustus 1883 tijdens een storm bij de machinekamer mid dendoor. waarschijnlijk doordat het schip uit de koers was gelopen en op de ..Fenham" was gestoten. 3 4 7 8 10 12 11 ii 16 It 17 XX 18 XX .9 21 21 22 21 29 25 2? 27 28 IS XIX Xlx x|x 29 30 31 32 33 33 35 34 37 38 41 XIX XIX 38 39 XX XX 39 w 41 41 93 44 45 B V ORIZONTAAL: ongewenst vuur lidwoord ik tandbeen soort onderwijs (afk.) gade van Amphion om te beginnen gepeupel gewicht omgang vreemde taal overeijid komen Javaans orkest bijwoord zangnoot Italiaanse stad schrijfgerei zeker omhulsel voor wapen kruisboog (gewelf) 38 aanduiding voor elektr. stroom 39 meisjesnaam 40 zangstem 41 toestand na oorlog 42 oude lap 43 Nederl. rivier 44 Frans lidwoord 45 roodachtig 46 stok met klamp 47 slaapplaats voor hoenders VERTICAAL: 1 met (veel) schonken 3 elektrode 4 meisje 5 kalebas 7 soort lans 9 voegwoord Opia. ns van <iazn pnzzal eldars 10 benul 20 vlug 21 binnenkort 22 beraad 23 gauw 24 ernstig 25 wijnsoort 27 vreemde munt 28 jongensnaam 30 slot van opsomming (afk. 31 spoedig 32 landvoogd van Palestina (bijb.) 13 soort gedicht 34 deel van toren 35 bescherming 36 jongensnaam 37 waterkant 38 Franse rivier 39 ten slotte (afk.) 40 bedorven 41 festijn 42 kledij in dit numniar Toneellessen voor jongeren De kommissie voor het Jeugdtoneel wendt weer een poging aan om bij de jeugd belangstelling te wekken voor het toneel. Voor jongens van 10 tot .15 jaar worden er tien lessen gegeven in Expres sie door woord en gebaar; voor de oude ren vanaf 16 jaar worden oefeningen of wel repetities gehouden voor het instude ren van korte éénakters, afgestemd op hun leeftijd. De lessen vinden plaats in het repeti tielokaal van de N.A.T.U., Isaac Hubert- straat 113. yoor beide groepen vindt in schrijving plaats op zaterdagmiddag 22 januari vanaf 14.30 uur aan de Schouw burg. Van Oldenbarneveltstraat, vanat v 16.00 uur 'tSlag, Strevelsweg en vanaf 13.00 in het genoemde repetitielokaal. fPABLITO BLAAST ER IN OPDAT MOMENT RENT EEN STIER BRIESEND DE ARENA BINNEN... h - "V GEMERKT LANGS EEN BE EL TORO!! lS v waker te komen ^-v j i u 'S/r ~y r CONQUISTADOR DE PICADOR DWINGT HET GEBLINDDOEKTE PAARD IN DE RICHTING VAN DE BA2ENDE STIER 'V&l .1 CONQUISTADOR iVAT IS INTUSSEN HEEFT DE PAS TOOR MET ZDN PUFFEND AUTO DE ARENA BEREIKT TOCH AAN DE HAND? NOG NOOIT HOORDE IK 33 W LAWAAI 4 'T VERVOLGT Sedert het vergaan van deze schepen heeft men verschillende malen met be hulp van springstof geprobeerd de wrak ken diepter te doen laten zinken. Thans liggen zij in een zandbed, waardoor met springstoffen geen verdere resultaten kunnen worden bereikt. Met het ruimen van wrakken heeft Rijkswaterstaat al enige ervaring opge daan onder andere met de beruchte „Faustus" en de „IJsselmonde" en met verschillende wrakken bij IJmuiden. „Opératie Drieling", zoals deze oprui ming wordt genoemd, stelt de technici echter voor grotere problemen, omdat de zandzuiger moet werken op een plaats waar men veel hinder zal ondervinden van de stroom en de golfslag. Bovendien wil men zo veel mogelijk vermijden, dat de scheepvaart gehinderd wordt. KANTELEN IN KUIL Om zo veel mogelijk van het meest gunstige weer te profiteren (bij een beetje krachtige wind moet het werk al worden stopgezet), wil men dan ook dag en nacht en zelfs tijdens de weekeinden doorwerken. Vooral dat laat- sta is belangrijk, omdat het gevaar be staat, dat het werk door verzanding voor een groot gedeelte teniet kan worden ge daan, wanneer het een paar dagen stil ligt. De zandzuiger zal in totaal een ander half miljoen kubieke meter zand (dat komt neer op duizend kubieke meter per uur) moeten verzetten. Naast de wrak ken wordt als het ware een kuil gegra ven, waarin men dan later de restanten van de schepen zal laten kantelen. Op die manier hoopt men de wrakken tot op een diepte van twintig meter weg te wer ken. Deze maatregelen is vooral belang rijk voor het latere onderhoud van de vaargeul, omdat men wil voorkomen, dat wrakstukken later in de leidingen van de zandzuigers terecht komen. De diepte van twintig meter wordt be schouwd als voldoende, omdat de Noord zee, zeer zeker in de aanlooproute voor Rotterdam, geen grotere diepten worden bereikt. Tevens neemt men aan, dat de diepgang van schepen van 200.000 ton niet zo heel veel meer zal zijn dan die van de schepen, die men volgend jaar ver wacht- Wel liggen in die aanlooproute nog een stuk of vijf wrakken, die ook in de toekomst opgeruimd zullen moeten worden. Die zaak is echter nog niet ur gent, omdat mammoettankers thans nog bij hoog water binnenlopen, zodat ze vol doende water onder zich hebben. In de toekomst wil men dat binnenlopen echter onder alle omstandigheden mogelijk ma ken. „Operatie „Drieling" wordt bij Rijkswaterstaat dan ook beschouwd als een voorspel voor het opruimen van de wrakken in zee. Té.bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 8.00 17.00 Uilr, 'behalve' Öp zaterdag én zon dag: wandelwagentje; hoofddoek; wollen sjaal; aktentas met inh.; herenporte monnee met inh.; portefeuille met inh.; fietstas met inh.: kralen ketting; bedel- armbandje; kunstschaats (L.heren- bril, ring met sleutels: etui met 3 sleu tels; plastic kinderhandschöen (rood); blauw-grijze want: bruine herenhand schoen (leder); rode handschoen (L.); een paar donkerblauwe gebreide hand schoenen; rode dameshandschoen (R.); rode nylon dameswant. Te bevragen bij de vinders: pijp en tabak. Vink, Strijensestraat 38: kinderleesboek. Kraayeveld. Fazantlaan 44; dekzeil, K. de Graaf Zn., Ben Jas- straat, Nw. Kerk a.d. IJssel; plakboek (schilderkunst). Slavenburg. Troelstra- laan 175; halsband met ketting, De Reu ver, Hagastraat 16: geblokte sjaal. J. Clarijs, Jacob van Lennepstraat 34; pad vindersbaret, Weenink, Steenstr, 3: Ter- lenka kinderrokje, M. Langendoen. Plein Eendragt 21kindersjaal. Het Getouw, Troelstralaan 37: dameshoed. Verhoef. Middelharnissestraat 2: glas van achter en stoplicht van personenauto), P. Blan ken. Parallelweg 226b: bruine herenpor temonnee met inh., Ballijns, Lange Ha ven 73; zwarte damesportemonnee met inh., Van Dongen. Numansdorpsestraat 5b; zwarte lederen zijtas met inh., J. Wigmans, Franselaan 236a, Rotterdam; bruine aktentas met inh., Holland Elec tro. Marconistraat 10, Rotterdam, telef. 235830 (toestel 101); rode damesporte monnee, Postkantoor, Tuinlaan; twee muntbiljetten, v. d. Brand, Hogenbanweg 77d; parelketting, W. J. Loman. Lange Nieuwstraat 97; bewerkte verlovingsring. S. de Swarts, Rijnstraat 22c; bankbiljet. Stokvis, Anna van Burenstraat 15; he renpolshorloge, P. J. Offerrfian, Alb. Thijmstraat 90 a; bedelarmband, Van Tilburg, De Meeslerstraat 36; armband je met steentjes, H. v. d. Meer, Fran cois Haverschmidtlaan 25; bankbiljet. Van Veen, concierge Gymnasium, Lange Nieuwstraat; damespolshorloge, P. Nes se, Brugmanstraat 2b: dameshorloge. Pieters, Jan Oudegeeststraat 46; slede, polshorloge, Bart, Buijs Ballotsingel 7: Ketting met munten, W. Peters, Polder weg 230: rode step, Zwanenburg, Vale- riusstraat 66; zwart-oranje schaatbe- schermer, Rënkelford, Westfrankelandse- str. 11b; lichtblauwe step, v.d. Oos ten, Talmalaan 57; schaatsje (L). Van Kempen, Joh. Wagenaarstra at 46: slede. Bergman. Gordonstraat la; schaatsje (rode riempjes), Van Beek, Rozenlaan 5; zwarte poedel, Gem. Reinigingsdienst, Buitenhavenweg; klein zwart hondje, T. Maas, Troelstralaan 125; rood-bruin ge streepte poes, J. Koster, Van Heems kerkstraat 54: zwarte hond, gladharig. Eijgenraam, Broersvest 49a; zwarte da meshandschoen, Biesheuvel, Prof. Kam. Onneslaan 88; zwarte want <L), v. d. Klooster. Westfrankelandsestraat 64b: he- renhandsch. (bruin (R). B. Stam, Nie- we-Maasstraat 116b; bruine herenglacé (R), v.d. Tuijn, Am. van Sólmsstraat 2: dameshandschoenen (Petrol), Postkan toor, Tuinlaan; bruine herenglacé (R). Zwaan. Jan van Zutphenstraat 23; een paar plastic kinderwantjes, Zuidema, Edisonstraat 59c; gehaakte herenhand schoen (R), Veth, Anth. Muijsstraat 71; bruinlederen damesglacé L)J. van Eek, Nieuwe Maasstraat 86; bruine sué- de want (R), Khainoosky, Van Heuven Goedhartstraat 108; een paar groene ny lon wanten, J. van Oordt, Nieuwe Dam- laan 690; herenbril, Van Rosmalen. Reau- rnurstraat 11b; lipssleutel. Foppen, Dal tonflat. Dieselstraat 72; ring niet twee sleuterls. Onderdeiinden. Poortugaalse- straat 8b: rode etui met vier sleutels, J. Romijn, Singel 45c; zakmes (verpakt); Kuipers, Rotterdamsedijk 455. CONCül HS DE IA)K Twee-en-zeventig vrouwen en meisjes uit alle delen van ons land zullen elkaar in de komende weken het gouden sieraad betwisten, dat de inzet is van het Concours De Gouden Lok. Behalve dit sieraad krijgt de winnares ook nog een Fiat 850. De tweede en derde prijswinnares krijgen respectievelijk een radio grammofoon-combinatie en een gouden horloge. Er zullen eerst provinciale finales gehouden worden. Die voor Zuid-Holland is op woensdag 9 februari in Musis Sacrum, Lange Haven 111-115 te Schiedam. Daaraan zullen deelnemen de damts: mevrouw M. J. Baan-Rietdijk, Buys Bal lotsingel 84, Schiedam, mevrouw A. Poot, Weth. Venteweg 99, Gouda, mevrouw T H. M. C. Salters-v, d. Poel, Robijnhorst 165, Den Haag, mevrouw R. A. v. Gel der-de Leeuw, v. Weenen Wulpstraat 32, Hellevoetsluis, mejuffrouw G. Timmers, Prof. v. 't Hoffstraat 15, Sliedrecht. me vrouw I. L. v. Denzel-Peterson, Burg. Hermanstraat 49, Rijnsburg, (reserve): mevrouw J. de Fijter. De Kolk 12, Ba- rendrecht, (reserve) mejuffrouw M. Hai- kes. W. de Zwijgerlaan 41, Waddinxveen. Het concours De Gouden Lok is be slist geen miss-verkiezing. Het is een krachtmeting, waarbij de handigheid van de deelneemsters en de persoonlijke 27 januari: Chr. Soc. Belangen 20.00 uur Rhetorica: Spreken in het open baar. Irene 20.00 uur N.C.B O.Kontakt- avond. De Rank: 20.00 uur Chr. Gymn. Ver. Animo": Jaarvergadering. Sur- sum Corda 19.00 uur Tamboers- en Pij percorps ..Harmonie": Vergadering. Ar cade: 20 00 uur Ned. Kath. Vakverbond: Bestuursvergadering. 28 januari: Irene 20.00 uur Pers. Ver. Boral Verffabr Personeelskvond. 29 januari: Marijke: 14.00 uur Het Sin gelkwartier: Filmmiddag. Beatrix 20.00 uur Oud Leerl. v. h. St. Liduina Lyceum: Jaarfeest, Musis Sacrum 20.00 uur HES Ver. „Onder Ons": Dansavond. Tivoli 20.30 uur Schied. Jazz Sociëtei! ..Guillau- me": -Bijeenkomst. Wijkcentrum 20.00 uur Gerepatrieerden: Feestavond. Arca de 20.00 uur S.V.IN.: Dansavond. 30 januari Arcade 20.00 uur R.K. In stuif: Dansavond. Galerie Punt Vier; 1 Kijk Koqp Kunst. Galerie Wiegman Geor ge Belzer, metaalplastieken. Australische handelsexpositie in Rotterdamse Hilton Hotel Voor het eerst zal in Nederland een Australische Handelstentoonstelling wor den gehouden. Op deze expositie die van 14 tot 18 februari in het Rotterdamse Hilton Hotel wordt gehouden zullen on der meer Australische produkten wor den tentoongesteld. Bijna 100 Australi sche ondernemingen zonden produkten in voor deze expositie. Vogels voor laatste maal gevoerd Maandagmiddag zijn de buitenvogels in Maasland voor de laatste keer gevoe derd. Dank zij de medewerking van de verschillende scholen is het voederen van de vogels in Maasland met succes be kroond. Veel werd door de schooljeugd bijeengebracht niet alleen brood maar ook diverse vogelzaden mocht men ont vangen. Aan allen kom) zeker pen woord van dank toe en ongetwijfeld zal men weer bij een vorstperiode op de medewerking van de ingezetenen kunnen rekenen- smaak een doorslaggevende rol speldt. De concurrenten in de twaalf provin ciale finales. geselecteercfe uit ruim drie duizend aanmeldingen, moeten namelijk ten overstaan van een deskundige jury hun eigen haai; een golfljehandeling ge ven Vervolgens moeten zij dan, met be hulp van de bekende watergolfkrullers een mooi kapsel tevoorschijn toveren. Doel van het concours: Aan iedereen te bewijzen, dat de Nederlandse vrouw h^r eigen haar en kapsel zonder hulp J ïffelijh ..rrom dan ook „ere-saluut" aan -de honderddui zenden Nederlandse vreuwen. die dit, vaak reeds jarenlang zeil gepresteerd hebben De jury-leden van De Gouden Lok zul len er bij hun beoordeling op letten, hoe de wikkels bij de golfbehandeling worden ingezet, Wót het resultaat is van de ba- sisgolf, hoe de dames omgaan met de krulspelden en, ten slotte, welk kapsel er uit de bus komt. Voor alle vier onder delen v/orden punten gegeven, hetgeen de kansen voor de deelneemsters echt te- lijk verdeelt. De provinciale finales'zijn toegankelijk voor het publiek, dat kaarten kan kópen aan de zalen <}f aan verscheidene voor verkoop-adressen. Deze finales krijgen een feestelijk karakter doordat daaraan een uitgebreid .artiestenprogramma ver- oonden is. Het wordt gepresenteerd door Maud van Praag en Bennie Vreden en bevat klinkende namen als die van het Cocktail-trio de Spotlights, Rexis, Rita Mill enz. Aanbouwkeukens Beierlandsestraat 2a (hoek Groenelasn - Schiedam) Tel. 010-26.51.16 (financiering mogelijk)

De Havenloods | 1966 | | pagina 2