Met 16.000 kuikens vlogen we s nachts naar Spanje J|P GROEI- BRILLANTEN PSVC opent weer bureau in Rotterdam -f Gevonden voorwerpen JONGEDAME KOLENBRON „B-14" staakt uitgave True Note ais gevolg van te hoge kosten L. AJJJS DONDERDAG 7 APRIL 1966 J)E LICHTEN schitteren langs de lange startbanen van het vlieg veld Schiphol. Het is maandag avond omstreeks elf uur. Regel matig wordt de stille nacht onder broken door het scherpe gieren van landende en startende straal vliegtuigen. Er waait een venijnig koud windje op Nederlands groot ste luchthaven, waar ook 's nachts een vrij grote bedrijvigheid heerst. Zelfs in de grote hangars, die het vliegveld markeren, branden de lichten nog. De avondploegen van de verschillende luchtvaartmaat schappijen zijn volop aan het werk. In één van die hangars bereidt de nachtploeg van Martin's Aircharter een nogal vreemd transport voor, Bijzonder voorzichtig laden zij grote stapels dozen op enkele handkarretjes, welke zo vlug mogelijk naar de machine ge duwd en zo zorgvuldig mogelijk worden ingeladen. Oorzaak van dit alles is dat aan Martin's Airchairteir ditmaal geen dode, maar een springlevende vracht is toevertrouwd. De vlucht, die op het programma staat zal worden gevlogen met zo'n slordige 16.000 piepkuikens van de Ia. Hamezs- veld te Hamersveld, één van de groot ste kuikenbroederijen en exporteurs in Europa. De vrijdag ervoor kreeg Mar tin' Aiirchairt.er de opdracht van de boer derij, een vlucht naar Barcelona voor te bereiden, waarvoor de lading toen nog niet bestond, want maandag zouden de eieren pas uitkomen „Weinigen hebben er een idee van, wat een moeite het kost om de zogenaam de eendagskuikens die na hun geboor te binnen 24 uur vervoerd kunnen wor den, omdat ze dan nog niets eten le vend over te brengen", zegt de heer P Houasart (47), chef Algemene Dienst van Martin's Aircharter, die louter voor zijn plezier vrijwel alle dierentransporten van de maatschappij meemaakt. Gemiddeld eenmaal per week gaan er kuikentransporten naar verschillende landen in Europa zoals Spanje, Italië, Zuidslavië en Griekenland. Ik stap tegen elf uur de grote hangar binnen. Het personeel van Martin's Air charter is druk in de weer. De kuikens worden binnen ingeladen omdat ze erg gevoelig zijn voor tocht. De heer Hous- sard stapelt de van vele luchtgaten voor ziene dozen vakkunnig op. In de Dakota, die voor deze vlucht wordt gebruikt, is een speciaal ventilatiesysteem aange bracht, waarmee frisse lucht onder de dozen wordt geblazen. „Het wordt een gemakkelijk vluchtje, want we hebben maar een hele kleine lading", zegt de heer Houssart. Meestal vervoeren we per vlucht bo'i» 30.000 40.000 eendagskui kens. Tegen twaalf uur stijgen we op. Van af het moment, dat de machine de start baan verlaat tot aan de plaats van be stemming zal er een nauw contact be staan tussen de piloten en de heer Hous sart. Uiterst langzaam komt de machine op ongeveer 9.000 voet (3000 meter). De heer Houssart vertelt, dat dit zo langzaam ge beurt omdat de Dakota geen drukcabine heeft en dat door een te snelle stijging de luchtdrukverscHillen zo gnpot zouden worden, d^J de kuikens zouden doodgaan Bovendien zijn die temperaturen in de luchtlagen .verschillend, zodat de piloten bijtijds een koude luchtlaag kunnen mel den. De heer Houssart controleert op deze tocht, die ruim vijfenhalf uur duurt re gelmatig de dozen om te kijken of er geen dode kuikens zijn. Door een dood kuiken kunnen alle kuikens in de doos dood gaan. „Je moet hiervoor een goede De Protestantse stichting voor ver antwoorde gezinsvorming wil degene die over verantwoorde gezinsvorming vra gen hebben, hulp bieden. Ze doet dit in het algemeen door middel van het blad „Gezond Gezin", te bestellen bij het Landelijk Bureau van de P.S.V.G.. Trompstraat 77a te Den Haag. Abonne mentsprijs voor 1966 f 4,80. Daarnaast zijn door het hele land bureaus opge richt waar men direct hulp kan vra gen. Nu zal op 21 april ook Rotterdam (weer) met een bureau starten. Er is spreekuur iedere 2e en 4e donderdag van de maand van 7.30 tot 8 uur op de Van Swietenlaan 80, (Gebouw G.G. GD.), kamer 46. Er ls een mogelijk heid telefonisch een afspraak te maken. Telefoon 172500, toestel 97. WurliTzerJ N|2 neus hebben. Ik ruik onmiddellijk als er een kuiken dood is", zegt hij. Tijdens de tocht vertelt de heer Hous sart over zijn loopbaan. Dat hij veel van dieren houdt is niet zo verwonder lijk als men weet, dat de heer Houssart voor de oorlog ruim 25 jaar bij de ma rechaussee is geweest en daar dagelijks met paarden omging. Na de oorlog was hij tot 1952 in dienst bij de Bilthovense bereden politie, waar hij de taak had paarden af te richten en de veemarkten te controleren. Tot 1960 werkte hij bij de dienst luchtvaart van de rijkspolitie op Schiphol waar hij o.m. het toezicht had op het dierenhotel van de KLM. Op 1 maart 1960 trad hij als chef Alge mene Dienst bij Martin's Aircharter in dienst. Wie dacht, dat hij zich toen ai- leen maar met bureauwerk bezig zou gaan houden, had het mis, want al gauw verzorgde hij heel vakkundig enkele die rentransporten. „Ik doe dit voor mijn liefhebberij. Ik heb mijn hele leven met dieren omgegaan. Niet zo verwonderlijk dus dat de dieren me trekken", zegt hij Dierenge woon ten De heer Houssart weet veel van de ge woonten van dieren af. Dit wordt dui delijk als hij over enkele van de trans porten vertelt. „Ik moest eens een paar dolfijnen en een zeeleeuw vervoeren. De zeeleeuw was in het begin verrekt vals en probeerde me af en toe een flinke knauw te geven. Ik gaf het dier mijn jas. Hij heeft er zeker een half uur aan zit ten snuffelen. Toen ik enige tijd later weer bij hem kwam likte hij mijn han den gaf me kopjes. Het hangt er dus maar vanaf hoe je zo'n beest aanpakt". Op een andere tocht vervoerden we eens varkens. Het moeilijkste van de hele zaak was, dat het beren en zeugen waren. Nog maar nauwelijks in de lucht begon de poppenkast. De beren gingen te keer als leeuwen en wilden naar de zeugen toe. Ik had dit echter allemaal voorzien smeerde de varkens allemaal met azijn in. De verdere weg heb ik geen kind aan ze gehad. Op het moment, dat de heer Houssart vertelt, dat op een keer een stel apen in het gezicht van de stewardess plas ten, moeten we de veiligheidsriemen weer vastmaken voor de landing. Ook dat gaat gesmeerd De piloten zetten de kist als een veertje neer. De kuikens zijn alelmaal kerngezond aangekomen op de plaats van bestemming; Barcelona. Zij zullen bij verschillende farms tot goede legkippen worden opgefokt. ROB DE ROCk Uiterst voorzichtig en zorgvuldig worden de dozen met eendagskuikens persoonlijk door de heer Houssart in het vliegtuig opgestapeld. De heer P. Houssart maakt voor het ver trek enkele dozen open om te kijken oj er geen dode kuikens in zitten. Even roeren om de kuikens te verspreiden en dan weer gauw de deksel erop. Bü aankoop van een GOUDEN RING METBRILLANT ontvangt U een CERTIFICAAT VAN ECHTHEID dat U bovendien recht geeft de door U gekochte ring binnen 12 maanden na de koop voor dezelfde prijs in te ruilen voor een ring van duurdere prijsklasse. U betaalt alleen het ver schil in prijs. 1 jaar gratis verzekerd tegen verlies en diefstal. JUWc.LAU.ti tiutiLOGE NIEUWE BINNENWEG 295 SCHIEDAMSEWEG 129 ROTTERDAM RET op Goede Vrijdag De Rotterdamse Elektrische Tram zal op Goede Vrijdag (8 april) op al haar bus- en tramlijnen de normale, door-de- weekse dienst uitvoeren. Voor de beide Paasdagen geldt de zondagsdienst; op industrielijn 51 (Centraal Station Spaanse polder - Overschie) wordt dan geen dienst gedaan. Te bevragen aan het hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 8.00 tot 17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag basballschoen (L), witte gym schoen (R), korte bontmantel, bromfiets plaatje, bromfietsplaqtje, hondenhalsband met penning, insigne (kruis met klaver blad). 1 paar zwarte dameshandschoe- stoffen dameshandschoen, zwarte stoffen dameshandschoen manchetknoop drie- wielig fietsje, diplomatentas met inhoud, plastic jongensportemonnee met inhoud, bruine portefeuille met inh., aktentasmet inhoud, Hoofdbureau van Politie te Rot terdam: fietssleutelje, ring met 2 sleu tels. Te bevragen bij de vinders: lipsleu- teltje met houder, Jungerius, Jacob Catslaan 8 ring met 3 sleutels Fa. Du- pont, Lange Haven 9; ring met 3 sleu tels, Maten, 's-Graveniandseweg 772, por temonnee met inh., P. van Eijk, Park weg 404, portemonnee met inh. E. van' Gendt, Burg. Knappertlaan 271, gevloch ten tas inh kleding, Lansbergen, Ooie- vaarstreeg 1: herenportemonnee met in houd, Schoei, dr. Boslaan 47; damespa- raplui, W. van Rij, van Marumstraat 5a, speelgoedbeertje, Verwaal, Voltastraat 18a, armbandje met plaatje, Ostermeijer Oostsingel 80, damesarmband, Voormee- ren, Nieuwe Damlaan 714, tel. 262737, kralen halsketting, N. van Willegen, Ab- benbroeksestraat 17a, dameshorloge, H. Nobel, Fabriplein 6a, grijs-witte kater, Beneker, Van Swindensingel 12, 1 paar kunstlederen dameshandschoenen, F. J. van Eijk, Buijs Ballotsingel 83; 1 paar zwarte stoffen dameshandschoenen, Kok, Louis de Colignystraat 24; zwarte da meshandschoen (L), Ypma, Wattstraat 17a, klemband voor tijdschriften, Post kantoor Tuinlaan, jeugdleesboek, A. Kalkhoven, dr. de Kuyperlaan 159, ta bakspijp Jagt, Voornestraat 11a, Boek (Kern van Economie), F. Mooij, Van der Duijn van Madamstraat 105, Vlaar- dingen, elektr. lantaarn, NI. Spoorwegen Utrecht, bromfietsplaatje, 't Hart, Van der Duijn van Maasdamstraat 27, brom fietsplaatje, Van Zanten, Treublaan 19, gereedschaptrommel met inh.. Olieman, Bosboomlaan 14c, plastic regenbroek, D. Leverstein, Rotterdamsedijk 275, kant en satijn in plastic zak. Maagdenburg, Lek straat 43a Wij verwachten enorme drukte in verband met de verkoop van gasverwarmingsapparaten. Daarom zouden wij gaarne de medewerking hebben van een die ook genegen is enig administratief werk te verrichten. AANMELDEN: VERHEIJSTRAAT 6 TEL. 4415 HUUR to, 25 zondereerste storting Demonstraties van de modellen '968 te Rotterdam dag van 10 tot 4 uui door onze Wurlitzer-orgamst Joop Walvis. Bij aanschaffing van een orgel 3 MAANDEN GRATIS ONDERRICHT. Enorme sortering I PIANO'S Prijzen vanaf 675.- HUUR met recht van koop 1 C m v.a. JU m p.mnd. zondereerste storting Letwel: hoge inruilwaarde J voor Uw oude PIANO of ORGEL I Vraag folders en inlichtingen over de nieuwe serie 1008 btt de wurlttzer-lmporteur: BSElBWil fijt Broederklooster krijgt nieuwe bewoners Het Broederklooster aan de Warande in Schiedam, dat thans wordt bewoond door broeders die onderwijs geven aan de r.k. scholen in Schiedam, zullen op 15 april dit klooster verlaten en worden ondergebracht in het klooster aan het Marconiplein te Rotterdam. In het kloos ter zal nl. worden gevestigd het bestuur en de administratie van de Congregatie der Broeders van de Onbevlekte Ontvan genis, thans te Maastricht gevestigd. Woensdag 13 april wordt door de Zuid Nederlandse Opera in het Passage thea ter te Schiedam, onder auspiën van het Kunstcentrum een opvoering gegeven van die opera „La Bohème". Onder auspiciën van de Vereniging Schiedam, wordt vrijdagavond, 15 april in de Aula een concert gegeven door het vioolduo Bouw Lemkes en Jeanne Vos, waarbij werken worden uitgevoerd van Haydn, Bartok, Boccherini en anderen. De weg naar het Beatrix-park in Schie dam is op het ogenblik in het verlengde van de Parkweg nog geblokkeerd, maar spoedig zal daar een einde aan komen. Door de Ned. Spoorwegen is men nl. bezig met bouwen van een tunnel, waar- Tot nu toe moest gebruik worden ge maakt van de onbewaakte overweg, met alle gevaren van dien, bijzonder ook Een paar lezers zonden mij brieven, waaruit hun teleurstelling sprak o postdirectie van Cyprus verstrekte reclamemateriaal. Men wist er, eerlijk gezegd, niet goed raad mee. Het is mij nu een behoefte, hen te troosten, want het betreft h-er een tussentijdse aankondiging van een bepaalde uitgifte die doorgaans gevolgd wordt door een kleurenfolder waaraan, zoals gebruikelijk, steeds een bestelformulier is gehecht. Dit bestelformulier is in zoverre voor u interessant, daar hieruit blijkt, welke series men aldaar nog in voorraad heeft. Het is een aantal series uit de afgelopen jaren, die al een overgroot deel van uw album „Cyprus" zal vullen. Er bevindt zich o.a. nog steeds een complete frankeerserie, rijk aan historische motieven, onder, die zoals elke frankeerserie (en de onze is nóg duurder!) het leeuwendeel van het te besteden bedrag opslokt. Ook is er een overdrukserie bij, die werd uitgegeven t.g.v. een door de V.N. aangenomen resolutie betreffende Cyprus. Wacht hier niet te lang mee, de oplaag schijnt niet groot te zijn. De eerste aanschaf is altijd wat kostbaar (dit gelat niet alleen bij postzegels), maar daartegenover staat, dat u dan a) het ergste achter de rug hebt en b) de vroegere uitgiften met zo eens per maand een serietje kunt aan schaffen, zodat deze kosten laag blijven. Mocht u gebruik willen maken van het aan gehechte bestelformulier, waardoor u slechts de nominale postwaarde betaalt zonder welke opslag van de handel dan ook. dan geef ik u hierbij enkele richtlijnen: sets mint aantal series ongestempeld amils (de muntsoort van Cyprus, ongeveer overeen komend met onze cent)sets cancelled to order aantal series gestempeld op verzoek. Al met al is het gebied Cyprus vandaag nog zonder veel kosten compleet te krijgen en het is een land dat het verdient verzameld te worden, omdat het geen roofbouw pleegt, een verstandige uitgifte-politiek volgt en als Europees land in opkomst, iedere dag in onze belangstelling staat. De betaling van het gewenste bedrag kan geschieden per internationale postwissel. Van de Walburg Pers uit Zutphen ontving ik kortgeleden het tweede supplement op het in 1963 verschenen boekje „Europazegels" van dr. J. Swart. In dit boek wordt, behalve een beschrijving van de Europese Organen een volledige opstelling in tabel vorm gegeven van de tot dusverre <d.m.v. beide supplementen) verschenen „Europa"- zegels. Dit is een van de onmisbare werkjes voor de verzamelaar van dit thema, dat samengesteld is door een deskundige. Zeer fijntjes vind ik de opmerking van de schrijver, als hij het hoofdstuk D „Zegels van profiteurs" behandelt. Ik ben blij, hier met een geestverwant te maken te hebben; ik moge slechts verwijzen naar mijn vroegere artikelen, waarin ik mij kwaad maakte, resp. waarschuwde, tegen de scherts- uitgiften van Paraguay en de Kanaaleilanden. De prijs van dit werk bedraagt f5.90, de beide supplementen, die dit boek jaar voor jaar bijwerkten, kosten fl.50 elk. En nu het nieuws: Bij het ICEM te Den Haag zijn verkrijgbaar postwaardestukken a 10 cent. die werden gedrukt voor de Marathon actie. De kaarten waren echter uitsluitend verkrijgbaar met een opgeplakt blok. ICEM heeft zich nu bereid verklaard, de over gebleven kaarten aan de verzamelaars te verkopen a een kwartje per stuk. Voorzover ik kan nagaan is dit het eerste postwaardestuk ooit in het thematisch gebied „Europa" uitgegeven en als zodanig uniek. Wilt u een of meer kaarten hebben, dan gelieve u een kwartje dan wel een veelvoud ervan te storten op girorekening 333 t.n.v ICEM Den Haag. I Op 26/3 verschijnt in SURINAME een serie van vier zegels r. het eeuwfeest der Paters Redemptoristen in Suriname. I De 4 en 15 ct tonen ons de portretten van pater P. Donders resp. I mgr. J. B. Swinkels, terwijl de kerk van Batavia Coppename en f de kathedraal van Parmaribo zijn afgebeeld op de zegels van in 25 cent. lieden ontving ik ook de ontwerpen van de op I 13/4 uit te geven Paas-weldadigheidszegels. Als motief hebben f alle zegels de symbolische voorstelling van de bijbeltekst I Johannes 20 vers 18 („Maria Magdalena ging heen en bood- I schapte de discipelen, dat zij de Heer bad gezien en dat Hij 1 haar dit gezegd had." De serie bestaat uit vijf zegels in de 1 waarden 10+5, 15+8, 20+10, 25+12 en 30+15 ct. i VERENIGDE STATEN: De als eerste in de reeks Prominente i Amerikanen" verschenen zegel van 4 ct (A. Lincoln) wordt op I 28/5 a.s. gedurende de conventie van de Lincoln Society of I Philately in rolienvorm uitgegeven, d.w.z. tweezijdig (vertikaal) getand. Op 9/4 verschijnt een zegel t.g.v. het eeuwfeest van de Amerikaanse Vereniging voor Dierenbescherming, opgericht in 1866 te New York door Henry Bergh. In aansluiting op het eerder door mij gepubliceerde uitgifte-programma zal dit jaar nog worden uitgegeven een zegel t.g.v. het 50-jarig bestaan van het Korps Mariniers Reserve, een zegel ter ondersteuning van het programma om Amerika (nog) mooier te maken door bestrijding van vuil en het planten van bomen en planten binnen de steden en ten slotte volgt een zegel ter herdenking van 1000 jaar cultuur in Polen, een land waarmee Amerika nauwe banden onderhoudt. De oplaag van het gedurende de Sipex-tentoonstelling uit te geven blokje van 5 ct is bepaald op 5 miljoen exem plaren. De Nationale Bank van GRIEKENLAND, opgericht op 30 maart 1841 viert binnenkort haar 125-jarig bestaan. Ter herdenking hiervan verschijnt op 30/3 een serie van vier zegels; twee ervan dragen de portretten der beide stichters Stavros en Eynard (2.50 en 1.50 dr.), terwijl de hogere waarden van 4 en 6 dr. i-esp. de afbeeldingen van het bankgebouw en een bankbiljet uit 1867 van 25 drachmen tonen. De oplagen bedragen in bovengenoemde volgorde 2, 3, 1'/, en 1 miljoen stuks. In de reeks ZWEEDSE monumenten verschijnt op 26/3 een serie van 30 Bre en 2.30 kr voorstellend het trappenhuis van de Nationale Galerij 100 jaar geleden ten tijde van dé inwijding. WEST-DUITSLAND: Kardinaal Von Galen van Münster, bekend door zijn verzet tegen het nationaal-socialisme stierf 20 jaar geleden. Ter herdenking hiervan geeft de West- duitse PTT een zegel van 20 pf nit met een oplaag van 30 miljoen stuks. ISRAEL: In de loop van maart verschijnt de hoogste waarde uit de serie „Wapens van Israels steden": 3 11. Tevens verschijnt in de waarden van 8 en 12 agorot een vel met horizoi^i^n vertikalc tussenstegen, waarin tevens een viertal zegels in tête-bêche. De LUXEMBURGSE Posterijen waarschuwen voor aankoop van ongetande zegels van het type „Bassin Minier" van 15 f. Het betreft hier twee vellen uit een door Johan Enschede voor de archreven van de Luxemburgse PTT vervaardigde herdruk, die gedurende het transport spoorloos zijn verdwenen. Het Parket van Luxemburg heeft het onderzoek ter hand genomen en iedereen wordt verzocht, zijn medewerking tot de opsporing van de vermiste zegels te geven. In FRANKRIJK worden binnen kort tijdsbestek drie zegels gelanceerd: op 21/3 een zegel van 0.25-Ml.lil t.g.v. de Dag van de Postzegel (toeslag t.b.v. het Rode Kruis), op 28/3 een zegel van 1 fr. „Cratère de Vix" en ten slotte op 4/4 een zegel van 0.60 fr. t.g.v. het Inter nationale Schaakfestival. In ANDORRA verschijnt op 4/4 een wintersportserie met waarden van 0.25 en 0.40 fr. DDR: Ter herdenking van de 20e verjaardag van de Socialistische Eenheidspartij Duitsland (SED) ver schijnt op 31/3 een serie in de waarden 5—101520 25 pf. Een Veilig-Verkeerserie van 10—1525—50 pf komt uit op 28/3. Op 7/3 verschenen in LUXEMBURG twee zegels van ieder 3 fr: een zegel t.g.v. de opening van het nieuwe hoofdkwartier van de Wereldgezondheidsorganisatie, de ander t.g.v. het 50-jarig bestaan van het Nationale Vakverbond. PORTUGAL:.Ter gelegenheid van het Congres ter Verdediging van de Christelijke Beschaving geeft dit land een serie van drie zegels uit in de waarden 1, 3.30 en 5 esc ml os. Datum van uitgifte is 28 maart. voor de jeugd. Het treinverkeer heeft door deze tunnelbouw weinig of geen vertraging ondervonden, omdat reeds jaren geleden met de uitvoering van het werk rekening is gehouden. Toen werden nl. reeds steunpunten voor de tunnel aangebracht. Wanneer de tunnel gereed zal zijn, is de toegang tot het recreatiegebied van Schiedam be langrijk verbeterd, alhoewel ret twijfel achtig is, of hiervan nog in dit seizoen zal worden geprofiteerd. Met het 53ste nummer van True Note, het orgaan van de Rotterdamse Jazz- sociëteit „B-14", is voorlopig een einde gekomen aan de verschijning van deze periodiek, die met kop en schouders uit stak boven de meeste clubbladen van dit genre. Met veel genoegen lazen we de artikelen die door de vele belangeloos meewerkende „jazz-Uundigen" hierin neergepend werden. Bij de zesde jaar gang is het gebleven en Paul Karting zegt hiervan: Het aantal bezoekers in „B 14" daalde en op verschillende concerten moest geld bijgelegd worden. Om nu te probe ren „B-14" uit de moeilijkheden te hel pen hebben wij moeten besluiten de True Note, die iedere keer een grote onkosten post is, op te heffen. Wat concerten be treft moeten wij het waarschijnlijk alleen zoeken in concerten met buitenlandse mu sici. Dit komt voornamelijk doordat de Nederlandse jazz bijzonder weinig inte ressants te bieden heeft Twee drie combo's zijn momenteel nog interessant. Dat is een toelichting waarin opep kaart gespeeld wordt. Het is jammer dat het zo loopt in de Rotterdamse jazz- wereld waarin „B-14" een zo geheel eigen plaats inneemt. Als het daar slecht gaat, dan gaat het slecht met de jazz in deze stad! Rotterdam werd geacht een voorsprong veroverd te heb ben waarop heel jazzminded Nederland jaloers was. In f-tite was dit ook zo; dat hebben we meermalen mogwn vast stellen. Toch heeft het actieve bestuur het niet kunnen bolwerken. Het is een teken aan de wand. De beatclubs flore ren en de echte jazzclubs verdwijnen. Misschien klinkt het allemaal een beetje pessimistisch want tenslotte gaat het alleen maar om een periodiek en niet om „B-14" zelf. Want ergens in deze True Note staat ook: „We hopen dat de toestand in de Nederlandse jazz zal gaan verbeteren. Zodra die verbete ring komt, zullen we weer proberen een blad als True Note uit de mottenballen te halen." Het is jammer. Ergens begraven we niet alleen True Note, maar ook een flink stuk Rotterdamse jazz. We hopen dat er spoedig gunstige tijden mogen ko- JOOP MEKES

De Havenloods | 1966 | | pagina 9