van Ergelijke vormen dierenmishandeling SHOD!I TOYOTA SHOW invitatie POLY huldigt Kath. werknemers bond jubilarissen Uit de Kerken Kruisverenigingen bieden veel hulp aan bejaarden Jeugd van Schiedam-Zuid wandeldein Soestdijk Dame overleden bij auto-ongeluk 2/5,M V00R ÜW UITBEIJERSE oud DONDERDAG 5 MEI 1 DIERENBESCHERMING ONTHULT: Haal vandaag nog een voor een praktijk-demonstratie van Haar-Cosmetica Komt U zelf eens kijken hoe fijn en gemakkelijk het is om thuis zélf Uw haar te verzorgen. Het Camissehuis, Lepelaarsingel 49 Dordtsestr. 483 Gratis kaarten verkrijgbaar bij alle drogisterijen, parfumerieën en an dere speciaalzaken. Voor zover nog voorradig, zijn er 's avonds kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Het verdere programma voor het gebied rond Rotterdam luidt als volgt: Vlaardingen: 16 en 17 mei Hoogvliet: 16 en 17 mei Schiedam: 23, 24, 25. 26 en 27 mei Pernis: 23 mei Maassluis: 24 mei Spijkenisse: 25 mei Rozenburg: 26 mei Brielle: 27 mei Dordrecht: 31 mei, 1, 2 en 3 juni Zwijndrecht: 2 en 3 juni TTET jaarverslag v rr* m van X- De afdeling Schiedam van het Ned. Kath. Vakverbond telt deze week vier jubilarissen in de afdeling Werkmees ters. Het zijn de heren Hengst (60 jaar lid) Ileinsbroek en Bos (ieder 50 jaar) en Sluyters (40 jaar). Zij zijn respectievelijk 47 jaar, 21 jaar SI jaar en 10 jaar in de Werkmeesters- bond opgenomen. Deze wel zeer trouwe leden zullen tijdens een vrijdagavond 6 mei in Arcade te houden bijeenkomst door leden van het hoofd- en afdelings bestuur worden gehuldigd. Wat de heer Heinsbroek betreft, voor hem is er nog een geheel ander jubi leum. In feite, een „straatjubileum". Hij is nl 40 jaar bewoner van de Hout straat in Schiedam-Zuid. Weliswaar Is hij een keer van huis opgeschoven maar de straat is het echtpaar een flink stuk van het leven trouw gebleven. De heer J. P. Heinsbroek kwam op 14- jarige leeftijd in het bondswerk, toen hij de avondtekenschool St. jozef bezocht bij leraar L. Vincent en de heer De Boer. Hij werd lid van de propagandaclub St. Paulus en hielp bij verspreiden van allerlei propagandalectuur. Bij verkie zingen werd door het „kalken" nogal eèns met de politie strijd geleverd. Toen in de Gorzen een Patronaat en een St. Jozefgezellenvereniging werd gesticht, werd de heer Heinsbroek de eerste se nior en gaf hij zich gedurende 8 jaar aan het gezellenwerk. Hij werd lid en bestuurslid van diverse organisaties, de voetbalclub, toneelclub, het kerkkoor, zij vonden in hem een harde werker. Na zijn huwelijk met mej. A. Janssen, beperkte hij die werkzaamheden maar deed veel voor de Metaalbewerkersbond St. Eloy. In 1941 was de heer Heins broek werkmeester geworden bij de NKF in Alblasserdam, waarna hij se cretaris van de Werkmeestersbond werd. i de afdeling Schie- van de Ned. Ver. tot Bescher ming werpt een scherp licht op de wijze, waarop sommige lieden met de dieren omspringen. De inspecteur van de afdeling, de heer C. Spermon, somde in diens jaarverslag voor de algemene vergadering een aan tal van deze voorbeelden op. 0 In een weiland liep een koe met bloedende uier. Nadat de eigenaar van toet dier was gevonden, verklaarde hij de koe zelf te hebben gesneden, omdat het daareeh ontsteking had. „Mijn vader deed dat oök altijd", verklaarde hij. Aan de man is verteld wat de gevolgen van deze daad kunnen zijn en hij werd ver wezen naar zijin dierenarts. Later bleek, bij navraag bij de dierenarts, dat de koe onder behandeling was. 0 Een varkenshouder heeft een waak hond, doah deze wordt niet gehouden zoals vermeld in art. 1 van de Wet op de Dierenbescherming. De man werd een week de tijd gegeven om het geheel in overeenstemming te brengen met dit artikel. Bij later controle bleek de hond te zijn afgemaakt bij de Gemeentereini ging en het hok afgebroken omdat de man niet nodig vond dat er nog meer kosten aan die hond gemaakt moesten worden. 0 Een dierenhandelaar had een hond verkocht zonder zich te houden aan art. 2 van de Wet op de Dierenbescherming. Aan de handelaar is een waarschuwing gegeven. 0 Advies werd gegeven bij de Ver enigde Glasfabrieken inzake zwerfkatten die een grote overlast bezorgen. De val welke was gemaakt is goedgekeurd. 0 Bij Spoorwegen Schiedam was een moederhond met jong aangekomen. Ge adresseerde wilde de hond niet hebben omdat het moederdier in verwaarloosde toestand was afgezonden. De dieren wer den in \et asiel gebracht. Tegen de af zender werd prodes-verbaal opgemaakt en is inmiddels veroordeeld tot ƒ100, of 20 dagen hechtenis. 0 Een eigenaar van een hond kwam terug van vakantie en hoorde van de buurman, die het dier verzorgde, dat het 8 jongen had geworpen. De jonge dieren werden levend begraven. Na 4 uur wer den de dieren opgegraven en waren er nog 6 in leven. Tegen de eigenaar werd proces-verbaal opgemaakt. 0 Een andere eigenaar van een hond, die het dier als waakhond gebruikte, kreeg proces-verbaai omdat ook deze hond niet werd gehouden in overeen stemming met art. 1 Wet op de Dieren bescherming. Hij werd inmiddels veroor deeld tot 125,— boete. Resultaat Paasaktie Schiedam-Zuid De MiddenstandsverenigingSchiedam- Zuid heeft gedurende de paasweek een aktie gevoerd, waarvoor veel belangstel ling bestond. Aan de volgende inzenders werden prijzen toegekend: H. M. Mielo, Een- drachtstraat 34, B. Winsveen. Nassaulaan 65, mevr. Winsveen-van Gerven, Geer- vlietstraat 18a; N. Veldhoven, Hoofd straat 105; N. van Hoeft, Gasstraat 9; R. Steenbergen. Pendrechtsestraat 2; L. Woertink, Roozenburgerstraat 17a; K. Wester, Pr. Mauritsstraat 34; Van der Linden, Dwarsstraat 37: L. J. ICooyman, Maasstraat 25; mevr. Muilwijk. Lely- straat 15: P. Mak. Eendrachtstraat 36: Jac. Oomen. Brouwerstraat 50; A. J. Kools, Putterhoeksestraat 56: A. v. d. Bie, Lekstraat 20b; A. Blokland. Lek straat 41b: Th. J. Stam. N. Maasstraat 116b; F. Borsboom. Beierlandsestraat 63; A. D. Mosch. Gasstraat 8; A. van Kruiningen, Brielsestraat 6. Schiedam in cijfers Blijkens het overzicht van de bevol kingsstatistiek, nam het aantal inwo ners van Schiedam in de maand maart met 64 toe en bedroeg dit op 1 april 81.868, nl. 40.758 mannen en 41.110 vrou wen. Er vestigden zich 376 personen, vertrokken precies hetzelfde aantal, 376. Er werden 111 personen levend geboren, overleden 56, waardoor dus de vermeer dering plaats vond. 'Van het aantal ge boren kinderen, waren 39 eerstgeboren, 2 onwettig. Van de 56 overleden perso nen. was er 1 beneden de leeftijd van 1 jaar. 1 tussen 25-39 jaar, 1 van 40-49 jaar. 5 van 50-59 jaar. 12 van 60-69 jaar, 12 van 60-69 jaar, 17 van 70-79 jaar, 19 van 80 jaar en ouder. Er werden in die maand 72 huwelijken voltrokken. Van het aantal gehuwden, kregen er 25 een eigen woning, 18 gin gen bij ouders inwonen, 1 bij vrienden, 9 door onderhuur, 9 elk afzonderlijk en 10 vestigden zich buiten Schiedam. Er vonden binnen de gemeente 468 verhuizingen plaats, waarvan 122 gezin- Sport door en voor de gehandicapten Het is op initiatief van de Lions Club Schiedam, dat nu de mogelijkheid aan breekt voor lichamelijk gehandicapten om sport te beoefenen. Dit zal geschieden in de nieuwe Margriethal en zaterdag 14 mei volgt de eerste wedstrijd. Het programsna vangt 's morgens om 10.15 uur aan, waarna een welkomst woord wordt gesproken. De eerste wed strijd is van 10.30-11 uur, nl. een zit-vol- leybal wedstrijd, gevolgd door een tafel tenniswedstrijd. Van 1212.30 uur een rolstoel-basketbalwedstrijd. Dan is er de lunchpauze, waarin een broodmaaltijd zal worden aangeboden. Na deze inleiding, ligt het in de be doeling een afdeling Schiedam van de Ned. Invaliden Sportbond op te richten, waartoe zaterdagmorgen 21 mei om half elf in gebouw Irene een vergadering zal worden gehouden. Degenen die de wed strijd op 14 mei wensen bij te wonen en over geen vervoer beschikken, kunnen zich richten tot de heer E. van Ommen, Prins Bernhardlaan 92. 0 In de strenge koude van de afgelopen winter had iemand nog steeds geiten buiten staan zonder beschutting. Binnen een uur na de waarschuwing had de man de dieren elders ondergebracht. 0 Een moederhond met 5 jongen werd in verwaarloosde toestand aangetroffen en in beslag genomen. Tegen eigenaar werd proces-verbaal opgemaakt. Indien nodig, werd bij deze gevallen veel medewerking verleend door de politie en wanneer een diergeneeskundige verklaring noodzakelijk was, verklaarde dierenarts De Kaper zich steeds bereid odk zijn medewerking te verlenen. Uit het voorgaande blijkt dat de ver eniging beslist niet slaapt. Zelfs de recherche heeft van de diensten gebruik gemaakt. Iemand in Scheveningen kreeg n.1. een anonieme briefkaart uit Schiedam waarin stond dat de hond, welke 2 jaar geleden uit Scheveningen was wegge lopen, nog leefde. Een foto van de hond werd door deze mensen aan de recherche verstrekt. De recherche riep de hulp in van de dienst, en door de inspecteur is de hond opgespoord en aan de eigenaar in Scheveningen teruggegeven. 0 Verder is controle uitgeoefend op het Gemeentelijk Slachthuis, bij de hondendressuurcluto, kinderboerderij en het paardrijden van een Schiedamse rijschool. 0 Ook bij de Gemeentelijke Reinigings. dienst is regelmatig controle uitgeoefend en advies gegeven op de door de politie gébrachte dieren welke na sluiting van het asiel daar werden ondergebracht. 0 Er zijin in het afgelopen jaar vele klachten behandeld en aan mensen advie zen gegeven in het belang van de dieren. Mede door het propagandistisch werk van de inspectie- en controledienst méldden verscheidene nieuwe leden zich bij de vereniging aan. In het jaarverslag werd nog mede gedeeld. dat de heer A. Stip, Wagenaar- straat 60 te Schiedam is toegevoegd als controleur. Thans zijn in Schiedam vier controleurs aangesteld, die in samenwerking met de politie, diverse gemeentelijke diensten en de dierenarts, dr. J. J. de Kaper, Veel en belangrijk weik verrichten in het belang van de dienen. De vergadering stond ander leiding van de heer H. Willems van Beveren, die enkele mededelingen deed over het werk der afdeling. Veel aandacht werd besteed aan het te bouwen nieuwe dierenasiel, dat zal voldoen aan alle voorwaarden als gesteld in het Honden- en Kattenbesluit, waar voor B. en W. de vereniging bun mede werking reeds toezegden. De voorzitter maakte bekend, dat in middels de „Commissie Nieuwbouw Dierentehuis Schiedam" is opgericht, onder voorzitterschap van het lid, de heer M. Heeroma. Sinds september 1965 is het huidige asiel in de St. Annazusterstraat gesloten, o.a. wegens vertrek van de beheerder. De voorzitter bracht dank aan het college van B. en W. voor de financiële bijdrage inzake de zwerfdieren, waardoor het mo. gelijk zal ziln het bestaande asiel binnen kort weer te openen. Verder dankte hij allen, ilie het werk van Dierenbescher ming in het afgelopen jaar daadwerkelijk hebben gesteund. Na de pauze werd de film „Mens en Hond" vertoond, die zeer instructief was en de aanwezigen een duidelijke kijk gaf op het nog zo noodzakelijke werk van Dierenbescherming. Door de sym pathieke geste van twee der leden kon de kas van de nieuw opgerichte com missie worden verrijkt met als eerste inzet een bedrag van ƒ225, Herv. Gemeente: Grote Klerk 10 uur ds. D. J. Spalimg, 5 uur Oecumenische dienst; Bethelkerk 10 uur ds. T. D. van, Soest. Rotterdam. 7 uur ds. C. J. van der Sluijs, Overéchie; Opstandingskerk D. J. Spaling; Vredeskerk 10 uur ds. C. van der Steen 7 uur ds. J. G. Jansen; Kethel, Dorpskerk 10 uur ds. W. Vons, 7 uur ds. J. W. Zimmerman, De Rank 8.30 uur ds. W. Vons. Geref. Kerk, Oosterkerk 10 uur drs. P. de Bruyn uit Den Haag 5 uur ds. E. Warnink uit Nieuwerkerk a. d. IJssel; Kethel „De Ark" 9.30 uur ds. J. M.- Naimmensma, 5 uur drs. P. de Bruy; Magnalia Deï Kerk 10 uur ds. P. R. Everaars 5 uur ds. Nammensma: ..De Goede Haven" 10 uur ds. G. van Duinen uit Wassenaar, 5 uur ds. P. R. Eve raars; Julianakerk 10 uur ds. E. Wan- nink 5 uur ds. G. van Duinen. Chr. Geref. Kerk, hoek Warande. 10 en 4 uur ds. J. Drenth. Ned. Prot. Bond, Westvest. 10.30 uur ds. A. D. Klaassen Leger des Heils. Lange Haven 71. 10 uur Heiligiragssamenlkamst. 6.30 uur openluehtsamenkamst Koemarkt 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Leiding majoor en mevr. Drijver-Salomon. Oud-Geref. Gemeente, Geref. Jeugd huis Lange Haven 97, dienst om 9 uur en 3.45 uur. Oud-Kath. Gemeente. Dam 28. 10 uur H. Mis. Jehova's Getuigen, Volksgebouw. Tuin- laain 50 6 uur toespraak. 7 uur Wacht torenstudie. Vrije Geref. Gemeente. Tuinlaan 50. 10 en 4 uur dienst. Baptisten Gemeente, Lange Haven 12a, 7 uur samenkomst. Mission to Seamen, Anglicaanse dienst, kantine Wilton-Fijenoord. iedere eerste, dérde en vijfde zondag der maand v.nu 9 uur. Rev. dir. Reeves B.A. Kerkgemeenschap tot verbreiding der Geref. Leer, Lange Nieuwstraat 67, dienst om 10 en 5 uur. Voorganger ds. H. Hofman. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Westvest 30, 9.30 en 4.30 uur ds. C. Vonk. Evang. Luth. Kerk, hoek Oranjestraat, 10 uur ds. A. Steinhart. Gemeente voor Oorspronkelijk Chris tendom, gebouw Lange Haven 129, 4 uur voorganger de heer N. v. d. Brugge uit Den Haag. Ned. Herv. (Geref.) Evangelisatie, ge bouw Irene Nieuwe Haven 155, 10 uur de heer A. de Reus uit Ouddorp, 4 uur ds. A. Kastelljn uit Capelle a. d. IJssel. de Vlaardingerdijk zodanig, dat hij een been brak. Zijn vriendjes vervoerden hem zo goed en kwaad als het ging naar zijn woning aan de Dr. Schaep- mansingel, waarna de knaap naar de dr. NoletstiChting werd gebracht. VOOR ONZE OP DONDERDAG 5 HM VRIJDAG 6111 I VAN 10 UUR ZATERDAG 7 1 I 1 TOT32 UUR IN HET RIJNHOTEL in ga tig Mauritsweg Nieuwe Binnenweg 311, tel. 350945 Volmarijnstraat 130-146,tel. 233546 Kortekade 48-52, tel. 131642 AGENDA We hebben in een reptrtage verteld over alles wat in Schiedam gebeurd door de diverse „Kruisverenigingen" en andere instanties voor de bejaarden zorg. De „grote lijnen" die getrokken wor den in dat opricht sijn hierbij wel dui delijk opgevallen, maar er wordt ook op kleiner schaal aandacht besteed aan bejaarden en aan zieken Daartoe behoort ook de Gereformeer de Vereniging voor Ziekenzorg en Maat schappelijk Werk, van welke vereniging de heer L. Ligthart voorzitter is Het is een vereniging met ruim 1200 leden, waarbij het werk dat gedaan wordt in vier secties is verdeeld Ten eerste de Wijkverpleging, die met 2 wijkverpleegsters wordt in stand gehouden. De wijkverpleging omvat niet alleen de kinderhygiëne, i dotr naar de bejaardenzorg heel wat bejaarden. gelijks of wekelijks komen. Dan volgt de Gezinsverztrging en 3 gezinshelpsters. Wanneer in een bejaar- dengezin de vrouw ziek wordt en het gezin in nood komt te verkeren, dan komt de gezinsverzorging in aktie Vervolgens komt de bejaardenzorg en deze tak van dienst draait geweldig. Zij heeft een eigen leidster in mevrouw M. J. v.d IJssel-Oosterhoff. Graaf Floris- straat 55, die over niet minder dan 20 bejaardenhelpsters beschikt, die aan plm. 50 bejaarden hulp verlener En ten slotte het maatschappelijk loopt al naar behoefte De afdeling telt nu 80 leden. In septem ber 1963 legde de heer Heinsbroek zijn werk neer, na bijna 25 jaar bij de NKF werkzaam te zijn geweest. TAe jeugd van Schiedam-zuid heeft zich bij de Oranjefeesten niet on optocht. Een grote dag was het zaterdag, toen werd deelgenomen aan het défilé voor de vorstelijke familie te Soestdijk. Onder leiding van de heer van der Tuyn en met hulp van Elly Meulstee en Joke v. d. Tuyn is hard gewerkt om de nieuwe uniformen klaar te krijgen en aj te leveren. Zo werd de reis naar Soestdijk ge maakt en deelgenomen aan het défilé. Men zag dat de koningin voor de groep een applausje had. Prinses Margriet stootte haar verloofde aan en vestigde diens aandacht op de groep uit zijn woonplaats. Ook de t.v.-omroepster, Ageeth Scherphuis maakte speciaal melding van de groep, toen een mooie mand met bloemen en een lint in de Schie damse kleuren aan het bordes werd afgegeven. Na het défilé, werd nog een rondrit gemaakt, de kinderen getracteerd en daarna de thuisreis ondernomen. De voorzitter der Wandelsportvereniging Schiedam-zuidde heer H. de Smits, heeft daar de medewerkenden aan deze tocht, bijzonder de heren G. v. d. Tuyn en A. van Oorschot dank gebracht voor hetgeen zij hadden bijgedragen. De vereniging zal nu gaan deelnemen aan de Jeugd- Rode Kruis-mars, de Avond-Vierdaagse, Jeugd-Vierdaagse te Breda. Er zijn thans 80 geüniformeerde le den en er zijn nog enkele plaatsen open. Aanmeldingen kunnen geschie den bij het secretariaat, de heer A. van Oorschot, Hoofdstraat 157. G. v. d. Tuyn, Schaperlaan 25 en H. de Smits, Beierlandsestraat 36. werk. waarin de maatschappelijk werk sters mej. M. Snoek en mej. T. de. Boer zijn aangesteld. Zij geven leiding aan de gezinsverzorging en verzorgen, het algemeen Maatschappelijk werjf. ook onder de bejaarden. Na jarenlange opbouw is men erin ge slaagd in, de krjng van het Gereformeerd Kerkelijk leven ruim gezien, want tot de vereniging rijn ook leden van dé vrij gemaakt Ger. Kerk en b.v. de ChA. Ger. Kerk toegetreden een organisatie op te bouwen, welke alle taken kan vervul len, en waarin de bejaarderizorg een belangrijke plaats inneemt Daarbij is de samenhang met het werk van de andere Schiedamse organisatie? niet uit het oog verloren. Om te begin nen heeft de vereniging ook zitting in de coördinatie-commissie van de Schie damse ver'eriigingen en stichtingen voor de gezinszorg en de bejaardenhulp en de voorzitter van onze vereniging is voorzitter van deze coördinatie-com missie Naast de bejaardenzorg in engere zin, de hulpverlening in de huizen van de bejaarden, zijn er in de gereformeef- de kring ook. nog andere activiteiten, zoals b.v. de ger. bejaardensociëteiten, het comité voor reisjes met de bejaar den, de auto-haal- en brengdienst naar de kerken enz Al deze activiteiten, wel ke niet alle van de vereniging uitgaan zijn gebundeld fn een Gereformeerd co mité bejaardenzorg, waarin de vereni ging met een bestuurslid, een wijkver pleegster en een maatschappelijk werk ster, zitting heeft. Op het kruispunt Schiedamseweg-Zwa- luwenlaan verleende de 44-jarige autobe stuurster A. J. van B.-T. uit Rotterdam geen voorrang aan een auto, bestuurd door de 22-jarige mevr. A. J.-K. uit Vlaar dingen. Bij de hevige botsing die plaats vond. werd de 77-jarige ïnevr. W. Tem- perman-Baars zodanig gewond, dat zij na vervoer naar het Gemeenteziekenhuis Schiedam bleek te zijn overleden. 0 Maandag, 9 mei zal in de Oud-Katho lieke kerk van Schiedam door de orga nist S. W. J. Schade van Westrum een concert worden gegeven met medewer king van mej. Digna Schade van Wes trum altblokfluit en mej. Elly Zopmer- meyer (alt). „De goede woning" hield vergadering Onder voorzitterschap van de heer A. Goudswaar heeft de Schiedamse woning bouwvereniging „De Goede Woning" de jaarvergadering gehouden. Het jaarver slag bracht in herinnering, dat het afge lopen jaar 90 nieuwe woningen in Groen- oord bezet konden worden. Dit heeft veèl werk ook aan het bestuur gekost, waar bij de goede samenwerking met het Bu reau Huisvesting werd gereleveerd. Ook de oude woningen die leeg kwamen kon den vlot worden verhuurd, omdat de hu ren hiervan nog laag liggen. De aftre dende bestuursleden werden herkozen en het jaarverslag goedgekeurd. Minder prettige klanken werden verno men over het feit, dat het herstelwerk aan de oudere woningen uitblijft; reeds drie jaar worden pogingen aangewend om die woningen te verbeteren, hetgeen bij andere woningbouwverenigingen wel is gebeurd. De voorzitter wees op de ve le moeilijkheden welke zich op dit gebied doen gelden, maar 'het bestuur blijft trachten tot het gewenste resultaat te komen. 0 Op de Alg. Begraafplaats is woens dagmorgen namens de afd. Schiedam van de Nederlandse Stichting Oorlogsgraven een krans gelegd ter herdenking van da oorlogsslachtoffers. Donderdag 5 mei: gesloten. Vrijdag 6 mei: Stadsgehoorzaal 20 u. Rita Corita en Rijk de Gooijer Show. Harmoniezaal 20 uur: Ned. Metaalbe werkersbond. Zaterdag 7 mei: Stadsgehoorzaal 20 u. Film Geheim Agente in Gibraltar. Har moniezaal 20 uur: Toneelavond NATU. Zondag 8 mei: Stadsgehoorzaal 18.30 en 21.15 uur: Film 'Geheim Agente in Gibraltar, Dinsdag'10 mei: Stadsgehoorzaal 9 u. Congres Provinciale Raad voor de Volks gezondheid in Z-Holland. Stadsgehoor zaal 20 uur: Film Geheim Agente in Gi braltar. Woensdag 11 mei: Stadsgehoorzaal 20 uur: Film Geheim Agente in Gibral-* tar. Film toegang 14 jaar. Uitslag van de wedvlucht vanuit Quie- vrain. afstand: 176 km. Gelost 1 mei 6.30 uur. Deelname 390 duiven. Eerste duif: 9.02.02 uur en de laatste prijsduif 9.35.35 uur. A. Boes 1, 6, 17, 25, 27, 37, 71, 81; P. Sparla 2, 95; N. v. Ark 3, 70; A. Smits 4, 13, 21, 30, 31; H Breuker 5; J. Flip- se 7; A. Suttorp 8; L. v.d. Mey 9, 56; A. Broonfe Co 10, 11, 66 72, 88, 90, 94; G. v. Tricht 12, 16, 19, 28. 34: T. v. Wee- lie 14, 18; A. Brökling 15, 23, 43, 48, 65, 78; J. de Koster 20, 36, 92; A Anker Toutyn 22, 33; H. v.d. Kant 24, 61; A. \.d. Tuyn 26, 86; H Brökling 29, 74; A. in 't Veld 32, 44; J. v. Harmeien Vol 35; L. Vis 38; P. v. Os 39, 50, 57; C. de Tuinder 40, 62, 83; C. v.d. Grijp 41, 49. 98; M. v.d. Waal 42, 93; A. v.d. Grijp 45. 51, 73, 89; C. Herwig 46, 68: A. Vis 47. 85: L. Borani &Co 52, 80: A. v. Gogh 83: J. Vis 54; J. Christen 55; W. Gilden 58; T. Jansen 59, 84; W v Deur zen 60, 64. 69, 75; G. Vermeer 63. 96: G. Boon 66; W. v.d. Kant 79; J. Silvius 76; H. Veltman 82, 97; J. Boot 87; E. v. Smirren 91, dipl- Tijdelijke voortzetting van onze grandioze INRUILAKTIE Bij aanköop van een nieuw, T.V - toestel o-a. Philips - Erres - TeJe- funker. - Grondig enz. geven wij ONGEZIEN OUDE T.V. 59 cm grootbeeld, luxueuze edèl- houten kasi^ ontvangst Ned. 1, 2 em straks dok 3. Automatische syn- MODELLEN 1966 b.v. Philips 998- ongezien voor uw oude T.V. 275,- U betaalt slechts 723,- Kontant oL desgewenst 10,. p/week We geven M ONGEZIEN - Voor uw oude stofzuiger bij aankoop van het nieuwste Philips Ketelmodel 169.-- 0 Enorme zuigkracht.. 0 5titer stofinhoüd 0 Moderne voetschak'e- vo.,p.»^.p Kleiweg 125 - Telefoon 183462 Kleiweg 167 - Telefoon 1839® 0 Door de weersomstandigheden kon ook dit jaar het schoolvoetbal en handbal- toernooi gedurende de paasvakantie niet worden afgewerkt. Dit zal thans geschie den donderdagmiddag. 5 mei voor wat betreft voetbalprogramma van de reser ve-elftallen lagere scholen en voor het handbaltoernooi voor de lagere scholen op vrijdag, 20 mei, de dag na Hemel vaartsdag. De prijsuitreiking zal geschie den op vrijdag 20 mei in de kantine van Hermes-DVS na het handbaltoernooi.

De Havenloods | 1966 | | pagina 4