ONFRISSE SITUATIE VRAAGT AANDACHT Juliana is kampioen in overgangsklasse LENTETOOI KETHEL SP0RTT0T0 op15-en19mei 2 toto's met een bijzondere attractie EXTRA PRIJS fl. 25.000 Tennistoernooi met zonnig weer gestart Autotentoonstelling Schiedamse sporthal Gevonden en verloren Toneelwedstrijden zijn «eëindijüd UITNODIGING Openbare les vakopleiding van volwassenen FLOODS DONDERDAG 5 MEI 1966 6 P. Tn het vroege uur van 8e koude tiende -C decembernarht van het vorig jaar, brandde aan de Polderweg een woning uit, bewoond door de familie Boogaard. De brandweer, die een hele rit moest maken naar deze grens van de gemeente Schiedam, wist de uitbreiding van de brand te voorkomen, want het perceel maakte deel uit van een rijtje huizen, dat door nog acht andere gezinnen wordt be woond. Bü het blussingswerk werd ren deel van de inventaris naar buiten ge- Een hond en ook een aantal siervogels kwamen bij de brand om. Tot zover wat in die nacht voor de be woners van deze huizen plaats vond. Het gezin Boogaard heeft inmiddels een andere woning gekregen. En hiermee schijnt dan de officiële bemoeiing met de gebeurtenis op te houden. AVant wanneer men thans, vijf maanden 11a het gebeurde, bij dë uitgebrande woning een kijkje gaat nemen kan men constateren, dat het er spaar... door nu te kopen ,lf het geen prestatie om in deze tijd, waar eigenlijk alles (en voor al de luxe artikelen) prijsver hogingen ondergaan... een 30 cm langspeelplaat uit de series tot 15 gulden... te kunnen bren gen voor nog géén vier gulden. Een grote partij uit Engeland, langspeelplaten van eerste klas kwaliteit, alle mogelijke soor ten, zoals populair, jazz en beat- muziek, fabrieksnieuwe platen, voor een bespottelijke prijs. Kies Uw lievelingsplaat, en pro fiteer door nu Uw platencollec tie flink uit te breiden, o.a. Wiener sïngerknaben, Strauss- walzen, Glenn Miller, Hawaii- muziek, Volks-muziek, Z. Am. muziek, Mono en Stereo, fabrieksnieuwe 30 cm langspeelplaat r ligt t' We v 1 het r bed, heel en half verbrande kledingstuk ken, meubilair, delen van de keukenin ventaris, het ligt er allemaal op het achT terpad van de uitgebrande woning en op de plaats, waar voortdurend de andere bewoners der huizen moeten passeren. Dit alles moge op zichzelf een weinig verheffende aanblik zijn, bepaald schan delijk is, dat ook het kadaver van de omgekomen hond en de resten van de vogeltjes tussen dat alles ligt. Verbrande goederen verspreiden op zichzelf al geen aangename reuk, maar die wbrtjt hier verergerd door het kada- Voor ongedierte zoals ratten, moge deze situatie aantrekkelijkheden bezitten, al lerminst voor de bewoners der huizen. De sloot die vlak langs de woningen loopt; is al vunzig genoeg Waarom de bewoners het allemaal zelf niet opruipien? Ze weten niet of ze daar mee de handen zouden oranden. In fi guurlijke betekenis dan. Wie wel verant woordelijk is voor deze vunzige situatie? Is het de betrokken woningbouwvereni ging: de gemeente Schiedam; gemeente reiniging? wél l deze ergerlijke zeker bij de nadering seizoen toch wel op korte termijn een einde mag worden gemaakt. Wat tot dus ver door de betrokken bewöners daartoe werd ondernomen, heeft niet tot het ge wenste resultaat mogen leiden. Al ligt de Polderweg dan aan de rand van Schiedam, een dergelijke middel eeuwse „hygiënische" toestand is ook hier ontoelaatbaar. W aterpolo tijdens de sportmaand Zaterdag 7 mei wordt in het Sport- fondsenbad een waterpoio-toernooi ge- den. De eerste wedstrijd begint om 19.30 uur. Er zal worden deelgenomen door AZC Alphen a. d. Rijn, TZV Tilburg, Maas Rotterdam en last but nog least onze eigen SZC. AZC beschikt over een snel le en produktieve ploeg die wel moeilijk te kloppen zal blijken te zijn. Vooral hun spectaculaire doelverdediger zal er het zijne toe bijdragen om een hoge klasse ring waar te maken. De Schiedamse Zwemclub moet in eigen huis tot ver rassingen; in staat zijn. De ploegen uit Tilburg en Rotterdam zullen ook hun ter genstanders zijn in de op starten staan de zomercompetitie van de KNZB. Een volled.ig SZC blijft voor elke tegenstan der een gevaarlijke opponent. Maas en Tilburg ten slotte zullen willen bewijzen dat hun promotie naar de 2e klas een verdiende stap is geweest op weg naar nog hogere regionen. Het eerste herenteam van Juliana Schiedam heeft dank zij twee fraaie over winningen in de beslissingswedstrijden tegen Blokkeer D.E.S. 2 en Orawi 2, be slag gelegd op het kampioenschap in de overgangsklasse. De Schiedammers hebben alle ver wachtingen overtroffen door de wijze waarop zij in beide wedstrijden, die een zeer emotioneel verloop hadden, het hoofd koel wisten te houden en hun te genstanders dopr gevarieerd en intelligent aanvalsspel keer op keer wisten te over troeven. Tegen Blokkeer D.E.S. keek Ju liana al direct in de eerste set tegen een achterstand op, die zelfs tot 136 uitgroeide. Er was echter geen spoor van paniek in de Sehiedamse ploeg. Met beheerst spel namen zij het ini tiatief over en stonden hun tegenstan ders geen punt meer toe (1513). De tweede set gaf een zelfde spelbeeld te zien. Weer namen de Hagenaars een voorsprong maar bij 913 keerden de kansen. Geïnspireerd door het goede werk van Jaap Keizer en aanvoerder Hams Schreutelkamp, zette Juliana de achterstand om in een 1513 set-zege. Ih de volgende set kwam, niet geheel onverwacht, een terugslag. De Hage naar profiteerden hiervan dankbaar en wonnen met ruim verschil: 15—3. De Ju- liana-spelers lieten zich hierdoor geens zins uit het veld slaan en lieten er in. de vierde en laatste set geen twijfel over bestaan wie de sterkste was: 15— 9. In de tweede beslissingswedstrijd te gen Orawi 2 hebben de Scniedamjmers nog duidelijker hun superioriteit bewe zen. Weliswaar ging de eerste set, na gelijkopgaande strijd, met 1512 ver loren, in de resterende set hebben zij geen steken meer laten vallen. Juliana was aan het net, zowel in de aanval als met het blokkeren, sterker. De Dordtse verdediging werd onder zware druk ge zet met als gevolg dat steeds meer fou ten werden gemaakt. De weer uitstekend op dreef zijnde Aad Bremer van Julia na lanceerde tevens Jaap Keizer zoda nig dat menige smash volkomen over het Dordtse blok kon worden geslagen. De setstanden in de tweede en derde set waren 15—10 en 15—6. Er leek dus geen vuiltje meer aan de lucht. Orawi dacht daar anders over en begon in de vierde set met een enorm offensief wat de Schiedammers in grote moeilijkheden bracht. Bij de stand 2—9 kreeg Juliana echter weer val op de bal en toen was het vrij snel bekeken. Onder luide toe juichingen van de supporters joegen hoofdaanvallers Cees de Monnik, Jaap Keizer en Peter Soeters hun keiharde smashes dwars door de Dordtse verde diging. De achterstand werd geheel teniet gedaan en na de tussenstanden 8—10, 11—10 en 14 —10 scoorde Cees de Mun- nik het verlossende punt. Juliana gaat nu samen met de over gangsklasse kampioenen uil Amersfoort en Zwolle trachten de hoofdklasse te be reiken. De Schiedamse ploeg heeft een redelijke kans daar twee van de drie ploegen voor promotie in aanmerking komen. Het jongensteam zorgde in het grote volleybaltoernooi in Sporthal-Margriet voor de beste prestatie door als enige van alle aanwezige ploegen, zonder set- verlies eerste te worden in haar poule. Het meisjesteam legde beslag op een tweede prijs. Het eerste herenteam was ook van de partij maar wist, met de twee zware beslissingswedstrijden nog in de benen, het niet verder te brengen dan een twee de prijs. Chr. technische school gaf openbare les Het was twee avonden aaneen een „vol huis" in de Schiedamse Chr. Lagere School, want heel wat ouders en belang stellenden maakten van de gelegenheid gebruik om de school zelf en ook de werkstukken van de leerlingen te zien. Daartoe waren, behalve de directeur, de heer H. van der Waal. ook de leer krachten aanwezig, die waar nodig de gewenste informaties verschaften. Met vol enthousiasme gaven de leer lingen zich aan hun taak en voerden allerlei werkzaamheden uit in het timme ren, autoherstellen, lassen, elektrotech niek en wat al meer. Er is dus een zeer ruime technische opleiding, waarbij echter ook aan ontspanning de nodige aandacht wordt besteed. De openbare les heeft ongetwijfeld een goede indruk bij de talrijke bezoekers achter gelaten. MAASKANT BEHANGSEL Vakkundige behangers VRAAGT STAALBOEKEN 2«MIDDELLANDSTR.2-Tel. 233192 WOLPHAERTSB. 236 - Tel. 274825 ROTTERDAM I. In onze Dlscohoek verkopen wij deze magnifieke fabrieksnieuwp platen, 30 cm langspeelplateri in een groot sortiment per stuk AN het eindpunt van buslijn 40 te Kethel-tuindorp ligt de Lindeyer- straat. Deze straat is genoemd naar een hekend schoolhoofd die hier vroeger groot aanzien had. De fonkelnieuwe buurt leunt hier nog tegen de oude dorpskern rond de bekende vierwegskruising, aan. Vandaar dat men hier nog landelijke hoekjes aantreft die het oog boeien. De tekening toont een oude boerderij mei toebehoren gezien van de Lindeyerstraat af. Het aloude hervormde kerkje steekt nog even zijn spits boven de huizen en de lommerrijke bomen uit. OCTAVE DECONINCK (OFFICIEEL BERICHT) Lees vooral het strooibiljét. In een deel van de strooi biljetten is in art. 1 sport- prijsvraag 34 genoemd. Dit is niet "juist. De extra prijs geldt uitsluitend voor de sportprijsvragen 35 en 36. De 48-jarige mevr. Z. L.-E. uit Rot terdam verloor op de Rotterdamsedijk de macht over het stuur van haar brom fiets en viel. Zij brak een enkel en werd naar het Gemeenteziekenhuis vervoerd. Na te zijn behandeld, kon zij naar huis Onder ideale weersomstandigheden is het tennistoernooi op d« Schiedamse ba nen van Spieringshoek begonnen. Het slechte weer zal misschien wel van in vloed zijn op het spelpeil maar geluk kig niet op de groei van de Schiedam se tennisverenigingen. Vice Versa, dat alleen in de zaterdagcompetitie speelt heeft het grootste aantal ploegen inge schreven van het district. Vice Versa 1 komt uit in de hoofdklas se B met de dames Baris en Nesse en de heren J. Ringeling en H. Bos een team, dat zeker hoge ogen zal gooien. Het tweede Vice Versa-team met de da mes Akkerman en Bos en de heren Bak ker en Harreman moeten in de eerste klas in staat worden geacht een zeer hoge plaats te gaan innemen. De ver dere teams zijn samengesteld uit gerou tineerde spelers vandaar onze ver wachting dat we dit jaar, waarin het tweede lustrum wordt gevierd, de kam- pioensvlag toch op z'n minst één keer in top zal gaan. Het 7e en 8e team' be staat uit jeugdspelers die in de derde klasse moeten tonen wat ze waard zijn en een hele hoop tenniservaring kunnen opdoen. De andere op Spieringshoek spelende vereniging is Keep Smiling, die ook al een jubileum viert n.l. het 25-jarig be staan welk feit enige Weken geleden met een groot feest is gevierd. Het eerste en tweede team komt uit in de tweede klas se van de landelijke competitie. Keep Smiling 1 met de gerenommeerde spe lers Harry Meyer en Jaap Beyer zullen het zeker wel klaren, maar zullen om de bovenste plaats ie bereiken goede steun van de dames nodig hebbèn. Ge zien de sportieve eerzucht en vechtlust van de dames Kersbergen en Van der AUTO MIJ. VINK EN CO. 40 JAAR rPER gelegenheid van het 40-jarig be- 1 staan van het bedrijf van de Auto Mij Vink en Co. Schiedam-Vlaardingen, wordt als eerste in de nieuwe Schiedam se Sporthal een auto-tentoonstelling ge houden van de Amerikaanse Ford-mer ken. Het bedrijf werd in 1926 door de hui dige direcleur. de heer G. Vink opge richt. Aanvankelijk trok hem hei zee mansleven, maar toen hij later de be tekenis van de auto onderkende, bleef hij aan wal en werd, Ford-dealer voor het rayon Schiedam. Vlaardingen, Maassluis, Maasdijk. 's-Gravenzande en Hoek van Holland. Het bedrijf werd toen gevestigd aan de Willemskade te Schie dam. De werkplaatschef, de heer H C Schipper, viert het jubileum mee. Na vele besprekingen werd besloten een nieuw pand te bouwen en wel aan de stadhouderslaan waar het nog steeds is gevestigd en welke laan eigenlijk na 1930 een van de mooiste lanen van Schiedam is geworden. Het resultaat is geweestl een grote moderne garage, in gericht zoals hel behoorde, voor die tijd een unicum. Werden er in de eerste ja ren van het bestaan ongeveer 100 wagens per jaar verkocht, bij het begin van de crisisjaren zakte de verkoop ai gauw tot op ongeveer 50 pet., wat heeft geduurd totdat de gulden devalueerde waarna een opleving intrad. Bij elkaar werden door hem voor de Tweede Wereldoorlog ongeveer 1100 nieuwe Ford automobielen verkocht. De oorlogsperiode is voor het bedrijf zoals voor vele bedrijven een zéér moei lijke periode geweest. Na de capitulatie werd men gedwongen voor de bezet ters te werken, wat na een half jaar ophield omdat men niet bereid was haast achter de gegeven opdrachten te zetten. Ongeveer 3' i jaar hield men zich bezig met het inbouwen van gasgeneratoren, waarna het bedrijf werd gevorderd door de Duitsers, omdat dhr. Vink niet bereid was voor hen te werken. Gedurende een jaar kwam de heer Vink slechts 2 maal per dag gedurende een kwartier op kan toor om naar de Engelse zender te luisteren. De gehele garage was aan het eind van de oorlog totaal leeggeroofd. Een ledige brandkast en een onbruik bare schroevendraaier plus het pand Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 8.00— 17.00,uur, behalve op zaterdag en zondag: schooltas inh. schoolboeken; geruite fiets tas met inh.; bruine bromfietshandschoen (post Buitenhavenweg i; zware dames glacé (1.); ring met 3 sleutels en hangslot; zwarte aansteker; damesbril in etui: kon- taktsleuteltje; ring met 10 sleutels: bruin schooletui met inh.: bromfietsplaatje BJT 850: kettinkje met kruisje; linker steun zool; l pakje margarine. Te bevragen bij de vinders: damespara- pluie in hoes. Verhoef, Nieuwe Maas straat 36a; etui met inh., Kraaij, Putters- hoeksestraat 28: plastic kinderportemon nee iledig). De Bruin Lange Kerkstraat 78: knipportemonnee met inh., J. Smit, Rembrandtlaan 76b: damesportemonnee met inh., Hosman, Molensingel 52, Over- schie; damesportefeuille met inh., post kantoor Tuinlaan; bruine portemonnee met inh., Machielse. Burg. van Haaren- laan 1127; damesparapluie, v. d. Vlies, Groenelaan 85; kinderma'nteltje, Koogje. J. van Lennepstraat 15; Terlenka" heren regenjas, van Dommelen, Cort v.d. Lin- denlaan 26; bruine damesglacé. Papaver, Korte dam 3; kindervestje. Houtzager, Villastraat 116: 1 paar bruine dameshand schoenen, v.d. Vlies, Groenelaan 85: jon- gensbril. v.d. Sman, Groenelaan 30; sleu tels met hanger, Geeratz, Heenvlietsestr. 16: zwarte poedel (4 maanden) en zwarte hond. reu, pl.m. 1,5 jaar, halsband, witte borst (gemeentereinigingsdienst Buiten havenweg; groene parkiet. Smit. Park weg 321: bromfietsplaatje BSS 966, H. Lelieveld, Troelstralaan 26; bromfiets plaatje JPZ 019, Landsbergen, Polderweg 86: sierdop en velg (Ford Taunus 12 Mi, Ark Anjo, t.o. Nieuwe Haven 147: wieldop auto (verm. Dauphine), Prins, Fr. Hals plein 4c: bankbiljet, Westerveld, Th. a .Kempesstraat lb: schakelarmband, R. Maan. Mgr. Nolenslaaa 654: bankbiljet, Overbeken, Singel 49a; bankbiljet, Grims, Burg. van Haarenlaan 1179: autostep, Joosen. Kommiezenlaan 10; autostep op luchtbanden, Goode, Rotterdamsedijk 164; 6 trouwfoto's. Feelders, Anth. Mijsstr. 28: ruitenwisser. Hoogendam, Hogenbanweg 23b; verpleegstersinsigne (ooievaar), Bol le, Goeman Borgesiuslaan 12. Tijdens de wielerwedstrijden in de Lange Nieuwstraat kwam de 15-jarige M. F. uit Schiedam in botsing met de 13-jarige M. V. uit Rotterdam, die plots de straat overstak. De wielrijder viel zodanig dat hij een lichte hersenschud ding bekwam en naar de dr. Noletstich- ting vervoerd moest worden. de enige bezittingen. Na de oorlog werd begonnen de zaak weer op te bouwen. Al gauw was het mogelijk om dump-vrachtwagens te ko pen van het vliegveld Deelen. Via deze wagens, kwam de distributiel op gang. De heer D. J Ruseier werd eerst be drijfsleider en in 1950 volgde zijn be noeming tot bedrijfsleider. Do huidige directeur, de i heer P. E. Bijloo, is af- .komstig uit de levensmiddeleiöftranche, maai na een grondige opleiding, kwam ook hij in dit bedrijf. Voortdurend is het bedrijf in omvang toegenomen. Bijzon der dankbaar is men voor hetgeen de heer Vink tot stand heeft weten te bren gen. In het rayon van de firma werden in 1965 meer Ford-automobielen verkocht, dan in 14 jaar bestaan' voor de Tweede Wereldoorlog. Om het veertigjarig be staan luister bij te zetten, wordt vanaf donderdag 5 tot en met zondag 8 mei in de Schiedamse Sporthal een tentoon stelling gehouden waarin 70 van de nieuwste Amerjkaanse. en Duitse Ford- produkten te zien zijn. Burgemeester Roelfsema heeft zich bereid verklaard deze tentoonstelling dés morgens 11 uur officieel te openen. Naar de directie ons mededeelde bestaat hei voornamen, het bedrijf aan de Stadhouderslaan, dat in 1964 werd vergroot, nog meer uit te brei den. Wilt. hebben we goede hoop. Het twee de team bestaat uit de bekende spelers mevr. Blaisse en mej. Legen en de he ren Hofman en Hoogendoorn, een team dat al vele jaren samen speelt, vele ma- len kampioen is geworden en zelfs 'di verse malen naar de overgangsklasse is gepromoveerd. Het zal zich zeker weten te handhaven. Maar of er dit jaar een kampioenschap in zit, daar zijn we riiet zo zeker van. Van de andere teams valt weinig te zeggen, daar de meesten nog niet eer der met elkaar een ploeg vormden, maar gezien dé persoonlijke prestaties van de diverse spelers mogen we zo hier en daar toch wel wat successen ver- wachtei. Als enige Schiedamse vereni ging neemt Keep Smiling ook deel aan de zaterdag heren competitie, maar ge meten naar de resultaten van het vori ge seizoen zijn onze verwachtingen rjiet hoog. De eerste resultaten zijn nu bekend ge worden en luiden als volgt: Keep Smi ling 1'Oud Wassenaar 3>'4oor K, S. ge wonnen met 6^—2. De persoonlijke 're sultaten waren: A. J. Metman—W. B. H. Kamp. 6—1, 6—1; T. Hoogendoorn— C. v.d. Bergh 66, 64: dames enkel mej. J. M. Legenmej. L. van Cleef 64, 64; mevr. E. J. Blaisse—mej. T. van Wijhanden 6—1, 7—3; dames dub bel: mevr. E. J. Blaisse, mej. J. H. Lagen—mevr. T. van Wijngaarden, mej. C. van Cleeff 6—4, 6—3. Gemengd dubbel: mej. J. M. Legen, mej. T. van. "WijngaardenH. J. Hofman. W. Runderberg 3—6, 46; mevr. E.' J. Blaisse, mej. L. van CleefJ. Hoogen doorn, R v.d. Bérgh 64, 6—3 In de wedstrijd Lucky Stroke (Den Haag)—Keep Smiling werd het resul taat 62. Hierdoor wordt L. S. kam pioen in de hoofdklasse. Bij L. S. viel het spel op van Jaap Beyer, hoewel die voor zijn eind-examen zit en J. v.d. Knaap. Zaterdagmiddag speelde Vjce Versa 1' tegen Racketiers uit Rotterdam met tegen de verwachtingen in 50 als resultaat. V.V. 2 speelde thuis tegen Off Day 1 met 5—0 als resultaat. V. V. 3 won van Heineken 1 met 41 Van 27 juni tot 3 juli wordt door Keep Smiling het jubileum-tdernooi gehouden, waarvoor' thans de inschrijving open Vanaf morgen knapt U zelf die kleine karweitjes op... zonder vakkennis of dure materialen... Met Vinyl wandbekleding in een wip... en goedkoop. Vinyl wandbekleding, het meest ideale, afwasbare mate riaal, Vinyl plastic op papierbasis voor het bekleden van deuren, wanden, kasten enz. In handige rollen van 70 cm breed in lichte kleuren en rollen van 140 cm breed in donkere kleyren, per meter door elkaah voor nog géén tachtig De jaarlijkse toneelwedstrijd, georga niseerd door de sectie toneel van dc Schiedamse Gemeenscha'"' riin voor pp eindigd en tijdens een bijeenkomst in de aula. van het Stedelijk Museum, is d. beslissing van de jury bekend gemaakt De eerste prijs werd toegekend aan Utile Dulci met 79.8 punten met ditmaal Geron op de tweede plaats met 74.14 punten. Derde Brederode met 71.12 pun ten. Othello vierde met 70,85 punten. Intermezzo tweede prijs 55,43 punten en Tot steun in de strijd werd derde met 55,25 punten. In de persoonlijke prijzen werd de eerste prijs toegekend aan EHy van Eyk van Geron. 2e prijs Reina Kleipool van Utile Dulci, en voor wat de heren betreft ie prijs R. de Vries van Utile Dulci en 2e J. Gudde van Brederode. Bij groep B. werd de le prijs behaald door Joke van Heel. van Onyx. 2e Edna Sanders van dezelfde groep en in de he ren le pr. K. v. d. Most van Onyx en 2e T. Uyl van Intermezzo. De prijzen werden door burgemeester Roelfsem» uitgereikt na een waarderend toespraakjV Vervolgens werden nog enkele be schouwingen gegevenover het spelpeil. Virty! wandbe kleding 70 cm jm- b reed 140 cm breed Op onze eerste verdieping ver kopen wij deze Vinyl wandbe kleding, in donkere en lichte kleuren (met kleine foutjes), 140 door elkaar Géén tel. of schrift, beit Oecumenische dienst in Grote Kerk De plaatselijke Oecumenische Raad van kerken te Schiedam organiseert aan staande zondag een oecumenische dienst in de Grote Kerk aan de Lange Kerk straat. Aanvang 19 uur. In deze dienst zullen, voorgaan ds. C. v. Steen hervormd predikant welke de li turgie zal veezorgen. Advertentie Vele volwassenen tonen een toenemende belangstelling voor de mogelijkheid om nog voor een vak te worden opgeleid Om grotere bekendheid te geven aan de mogelijkheden, die er voor personen van 18 jaar en ouder, met name voor een vakopleiding in de bouw?- en metaalsector bestaan, zal oo vrijdag 6 mei 1966 van 18.00 tot 21.00 uur eh op zaterdag 7. met 1966 van 9.30 tot 14.30 uur het Centrum, voor Vakopleiding van Volwassenen te Rotterdam in vol bedrijf kunnen worden bezichtigd. De opleiding van volwassenen geschiedt overdag. Tijdens de opleiding wordt o.a. een aan het huidige loonpeil aangepaste Loondervingsvergoeding gegeven. e bereiken met bus 51 vanaf Inlichtingen worden ook- verstrekt door de Arbeidsbureaus.

De Havenloods | 1966 | | pagina 6