Leen Hubert weer onder contract bij SVV Sportgrabbelton SVV had een moeilijke uitwedstrijd te spelen DWS SPEELDE EEN GOEDE WEDSTRIJD Landelijk tafeltennis in nieuwe vorm Erik van Woerkom wint het zesde parktoernooi fc®E HAVENLOODo -njJEKDAG "15 SEPTEMBER 1966 x zucht i i verlichting ging er door de rood groene SVV gelederen, toen bekend werd dat Leen Hubert na vele weken onderhandelen toch nog een •ontract getekend had met SVV. We hadden naar aanleiding daarvan een ge sprek met de negenentwintig-jarige uit Dordrecht afkomstige, maar nu in Papendrecht wonende rechtsbuiten van SVV. Leen is een contractspeler van het eerste uur, die via Emma, DHC en NAC bij SVV kwam en nu aan zijn vierde seizoen begint bij de Schiedammers. Hubert is een zakelijk mens en al is hij dan nog geen dertig, toch al min of meer in de zaken geslaagd te noemen. 33KB": eens", zegt hij. „Dick en ik zijn al ja ren vrienden. Ik voel het spel van Dick aan en hij dat van mij. Ik weet als bui tenspeler precies waar, wanneer en hoe ik hem moet lanceren. Zonder op mijn borst te slaan geloof ik aan te mogen nemen dat het van nu af aan wel weer beter zal gaan met Dick. Leen zegt van zichzelf „Ik ben een erg "wisselvallige voetballer. Als ik het naar mijn zin heb kan ik alles, zoniet dan ben ik als een vaatdoek en niets waard." Uit het gesprek blijkt, dat Leen Hu- bert een zeer druk leven leidt, dat nu niet zo bevorderlijk is voor een speler in het betaalde voetbal. Zijn werkgever en zijn eigen bedrijf, dat als hobby met het uit voetballen verdiende geld is opgezet, vragen alle aandacht en tijd van hem. Hij heeft echter het geluk, dat zijn char mante echtgenote een uitstekende za kenvrouw is en gek op voetballen Is. „Waar ik ook moet spelen, zij rijdt er met de wagen heen. Ik geloof dat ik nog nooit een wedstrijd heb gespeeld, waarbij mijn vrouw niet aanwezig was. „Hoe lang ik nog denk te voetballen.' Ja kijk eens, als het bedrijf het toelaat, hoop ik nog zon jaar of drie tegen de bal te schoppen. Het autoverhuurbedrijf dat eerstdaags toch wel de hoofdzaak gaat worden, gaat natuurlijk voor en als het moet dan hang ik eerder mijn schoe nen aan de wilgen. Kijk, het klinkt mis schien al wat opschepperig, maar als ik een vijfendertig jaar ben. dan wil ik een gevestigd man zijn. Dat is het ide aal waar ik naar toe werk." Hubert is van plan, om indien hij er als contractspeler mee ophoudt, een elub- je te gaan trainen. Teruggaan naar een amateurclub als voetballer doet hij be- SVV mee te maken, maar dat is beide partijen op een prettige manier geregeld, zoals ook de contractkwestie tot tevredenheid van beide partijen is opgelost. Uit alles blijkt dat Leen Hubert een man is met een ongelooflijk zelfvertrou wen met daarnaast een doorzettingaver- mogen en een wil, die hem" wel naar zijn ideaal zal leiden. Onze twee in het betaalde voetbal uit komende clubs hebben het zondag j.l. weer niet zo best gedaan. Een heel pover spelend SVV, zag geen kans het sterk defensief spelend RBC te weer staan. Hermes DVS moest in Rotterdam na een goed gespeelde wedstrijd de punten bij Excelsior laten. Hermes trekt zondag naar Noad en daar in Tilburg moet het mogelijk zijn dat de blauw witten beide punten binnen halen. An ders is het met SVV, dat de verre reis naar Cambuur gaat ondernemen. Gezien liet vertoonde spel van SVV, zal er heel wat met de ploeg moeten gebeuren, o.a. Van Dijk niet zo zelfzuchtig, willen de punten niet in het hoge noorden blijven. Excelsior, was de enige club uit de KNVB. die een goede start had. Het won'de uitwedstrijd tegen VDL met 2—1. Zondag komt bij de zwart witten Ver- burgh op bezoek en weer zit er kans tot winst in voor onze stadgenoten. DHS, voor het eerst uitkomende in de tweede klasse, speelde tegen het gerenomeerde VFC gelijk en dat geeft moed voor de uitwedstrijd tegón DCL. Ook daar mag DHS wel rekenen op, een gelijkspel. In de vierde klasse gaat SVDPW voor het eerst liet veld in. Het moet, uit tegen RDM en wanneer het daar met een punt vandaan terug komt. mogen de jongens van Ome Toon dankbaar zijn. Martinit heeft tegen Voorwaarts niet best gespeeld en het lijkt er op dat de roodwitten een zeer moeilijk seizoen zijn ingegaan. Ook tegen het op oezoek ko mende WCR z e Martinit n I IIJ bezit in Papendr autoverhuurbedrijf i nog inkoper voor een scheepswerf. Hij is daardoor vanzelfsprekend zakelijk Inge steld en mede daardoor zijn de moei lijkheden rondom het contract bij SVV waarsèhijnlijk wel ontstaan. Hij had de kans bij FC. Den Bosch een heel goed contract af te sluiten, maar SVV ging niet akkoord met het aangeboden be drag. Toch zou Leen zijn weggegaan bij SVV als hij niet net voor het beëindigen van de transferperiode met vakantie was geweest. DFC deed twee dagen voor het aflopen van die periode een bod, dat door SVV werd aanvaard, maar teen was Hubert in Joegoslavië onvindbaar. Gezien zijn maatschappelijke status, zit Leen beslist nief te springen om de bijverdienste als coptractspeler. „Hoofd- Als Moeder nu toch de stad in gaat verdient ze het retourtje tram of bus dubbel en dwars terug door deze aanbieding hagelwit herenondergoed. Prachtige hereninterlock, van gebleekte katoenen garens, in prima pasvorm, goedblljvend ook na vele malen wassen, on dergoed Uit de series van bij de twee gulden, morgen door el kaar voor nog géén gulden vel een principiële kwestie geweest." vertrouwde hij ons toe „Ik voetbal heus nog voor mijn plezier, maar Ik wil me zo duur mogelijk verkopen, daar ben- ik zakenman voor." Vi transfer rije 1TUBERT die vorig seizoen liefst ze- ventien doelpunten scoorde, verheel de nipt dat hij bij SVV een prettige tijd heeft gehad. Er wordt veel gedaan om een bepaalde sfeer te scheppen en moei lijkheden worden niet uit de weg gegaan, er zal altijd geprobeerd worden die op te lossen. Vooral voor de trainer, de heer Gbo'sehs. heeft Leen Hubert een grensloze bewondering die haast grenst De lieer Goosens is beslist geen zaken man. Wel is hij een uitzonderlijk goed mens en een vakman tot in de toppen van zijn vingers. Voor hem is voetbal alles en hij leeft er elk uur vari de dag mee. Hij weet een fijne Sfeer te schep pen en toch baas te blijven over de jon gens. Kortom; Gooseps ii voor mij een trainer zoals .er maar weinig zijn. Met het tekenen van het contract heeft Hu- bert bereikt, dat hij in 'Juli een vrije transfer krijgt. „Dit si voor mij een gro te gok", vertelde Hubert daarvan. „Ik wil mezelf zo duur mogelijk verkopen en ik zal er dit seizoen tlus tegen aan móe- ten. Hoe beter ik speel, zoveel groter kan mijn vraagprijs zijn." Deze instel ling kan voor S;VV alleen maar gunstig IAe DWS-heren hebben afgelopen zon- 1dag blijk gegeven dat het hun ernst is met het behalen van het" kampioen schap. dat hun tot nu toe twee maal voor de neus is weggekaapt. De ontmoe ting met Operatie '55 II ongetwijfeld de sterkste tegenstander die zij moeten bekampen werd een levendige en aantrekkelijke ontmoeting. \a hij de rust reeds een 116 voorsprong le heb ben behaald, sloten de DWS-ers de strijd af met een verdiende 14li overwin ning. Volgende week krijgen zij het Rotterdamse RODA op bezoek. Als de blauw-witten dan weer tot hetzelfde spel iu staal zijn. is een overwinning niet uitgesloten. I)e dames van DWS hebben zich hersteld van de nederlaag die zij vorige week leden tegen ANIMO De ontmoeting met Dynamo verliep ditmaal uitstekend. De verdediging komt nu ook langzaam aan tot een geheel. Dit Is af gelopen zondag duidelijk gebleken, met 7—3 werd Dynamo vrrslagen. A.s. zon dag ontmoeten xlj de Schutter» uit Rot terdam lift moet mogelijk zijn om ook dan weer tot een overwinning te komen De UVG-dames blijven in de running. Tegen het moeilijk te bevechten Roda uit Rotterdam kwanten ze tot een ver diende 3—2 overwinning. Het ging niet gemakkelijk maar de sterke eenheid de grootste kracht van het team was ook nu weer een enorme steun. Voor zonda-g staat de uitwedstrijd tegen Ani mo II op het programma. Ze zullen het daar beslist niet gemakkelijk krijgen en een puntenverdeling ligt dan ook in de lijn der verwachtingen. De heren van UVG hadden Spartaan op bezoek en vonden hier in een te sterke tegenstan der. Met 10 man hebben zij in' de eerste helft, .nog, heel goed stand weten te hou den 1 -2), maar in de'tweedc helft was er geen houden aan. De UVG-ers moeten beslist meer aandacht gaan besteden aan het teamverband, want nu hangt alles als los zand aan elkaar, waardoor goede kansen onbenut blijven. Spartaan behaalde een 2—8 overwinning. Voor zondag zien we ook geen winst voor UVG tegen Schutters dat een zeer ster ke tegenstander is. De dames van Wil ton hadden het gerenommeerde Hygiënft II op bezoek en hebben hiértegen zeef goed partij gegeven. Vooral de tweede helft was uiterst spannend, toen Wilton de Hgagse flames steeds meer ging be- een open vraag. Het Haagse team is pas gepromoveerd, maar heeft reeds laten blijken dat het een tegenstander is, waar danig rekening mee moet wor den gehouden. De herenontmoeting RODA—Wilton liet een zich goed herstellend Wilton zien. De Rotterdammers namen al spoedig een 40 voorsprong, maar dat kon de werfmensen niet ontmoedigen. Ze vormden zich steeds meer tot een eenheid en waren 'daardoor beter in Staat, een tegenslag op te vangen. Na met de., thee reeds met 74 achter te hebben gestaan, moesten zij gedogen dit RODA een- 5—7 overwinning behaal de, maar het getoonde spel geeft alle hoop voor de toekomst. Het zou ons dan ook niet verwonderen als de thuiswed strijd tegen ANIMO, die zondag om 11.00 uur start, in een Schiedamse ning zou eindigen. dreigen. De Wiltonspeelsters konden met opgeheven hoofd het veld verlaten, want een 6—7 nederlaag tegen Hygiëna is op zich reeds een prestatie. Wat de ont moeting tegen Eridos zal brengen is nog 0 Bij WF begrijpt men zeer goed dat de sfeer in een elftal heel belangrijk is. Na de eerste competitiewedstrijd is ge constateerd dat ei' nog wel het een en ander te verbeteren valt aan deze sfeer, vooral bij het eerste elftal. Het bestuur is vast van plan daar verandering in te brengen. Zo wordt er van iedere speler van welk elftal dan ook verwacht, dat hij minstens een kwartier voor de aanvang van de wedstrijd aanwezig is. Dit is een vaste spelregel, waarvan niet afgeweken zal worden. Verder zal het bestuurhiet nalaten:-spelers die de srfeér' in een elf ttal niet ten goede 'komen, te vervangen. Uit de weekbrief blijkt, dat dit vervan gen net zolang door zal gaan, totdat een Schoolvakanties De vakantieregeling voor de g.l.o.. b.l.o. scholen en kleuterscholen te Schie- 'dam zijn voor het tijdvak 31 okt. 1966-4 nov. 1967 als volgt geregeld: herfstvakan tie 31 okt. tot en met 4 nov.: middag van 5 dec.: kerstvakantie van en met 26 dec. tot en met 6 jan.: 10 jan.: paasvakantie, van en met 24 maart tot en njet 31 maart: koninginnedag, weekeinde He melvaartsdag, 4 en 5 mei: pinksterva kantie van en met 15 mei tot en met 17 mei: zomervakantie van en met 3 ju li tot en met 11 aug. Vrienden Vrijdag en zaterdag verkopen wij dit prachtige hereninterlock, singlets en slips, in dc maten 5. 6 en 7, door elkaar per stuk f ii overgangsklasse, zal een totaal nieuwe competitie regeling gelden Zijn. dan voorgaande jaren. Twee van onze ta- feltennisverenigingen, Noad en Service zullen daarmee te maken krijgen. F,d H„t zal gespeeld worden in verschillende pou- QPmerkeluk dat de prestaties les, e,k bestaancle uit vijf clubs. De i va". <*e topscorer van het vorige sei- competitie, die in oetober van start zoen, Dick van Dijk. tot nu toe beneden gMt u dn>> na acht „edstrijd.cn beëin digd. De twee best geplaatste clubs uit 2 afdelingen worden nu bij elkaar in gedeeld. met de beste derde vereniging uil beide poules. Dit vijftal gaat nu weer spelen voor een kampioenschap, met daaraan verbonden de kans op promotie. De twee laagst geëindigden van de eerste competitie, met de slechtste der de gaan weer een competitie apelei, met als inzet, degradatie te voorkortten. De ze Vórm van de competitie moet voor tal van clubs wel interessant zijn, want in ieder geval blijven na december de best geplaatsten over en zal het spelpeil voor de beter geplaatste clubs veelal op een hoger niveau liggen. Bij NOAD is men zich al danig aan het vóórbereiden np de nieuwe competi tie. Voorzitter de lieer Marijnen vindt de nieuwe competitie wel aantrekkelijk. „Ais je een beetje meedoet en bij de bovenste groep eindigt, tian worden de 'wedstrijden aantrekkelijker." Trainer Hemy Seelaar. kan zich ge heel inzetten voor de training, omdat hij zelf niet meer zal uitkomen voor hel in de hoofdklasse spelende Xerxes De heer Seelaar zal kunnen beschikken over een zevental spelers van ongeveer gelij ke kracht, om het eerste team samen te Stellen. Freek Suttoru Is eigenlijk de eni ge die zekei' is van zijn plaats in dat eer ste team. Waarschijnlijk zal dat 'dan aan. gevuld worden met Nol Braak en Bert van de Oever. Fied ScegeiNico Almen- dinger. Johnny Buik en Frans Meijer slaan' echter klaar om een opengevallen plaats in te nemen. Braak en Van de Oever zullen voor hun plaatsje in het eerste team moeten knokken, als de competitie over twee weken begint. Noad is ingedeeld met Never Despair uit Den Bosch. St. Aloysius. een debu tant in de overgangsklasse. K en K uit Gouda en het Rotterdamse Eendracht 4. Laatstgenoemde is de enige - bekende club voor de spëlerS van Noad. De tweede Schiedamse overgangsklas- ser is het pas gepromoveerde Service. De vreugde over de promotie is daar wat getemperd, toen Eikmans van de dokter te horen kreeg een poosje met spelen te moeten stqppen. Juist mede Soliietuitslagen Door de SV Maasland werden onderlin ge schietwedstrijden.gehouden. De uit- sj|"g is jals volgt, korpswédstrtjö op .basis van 50; punten: U. Kiéifi Hesseïink 49: M. P. Hanemaaijer 48; Fr. van Staaldui nen Pzf\ 45: W. van Roon «45; C. Poot Dzn 43: A. den Topm 43: A. van Dorp 42: K. van Roon 42; A. Korpel 42; A. J. V.d. Fffij 41: A. v.d. Berg 40; H. J. Kor pel 40: J. van Zwienen 39: P. Boekestijn 39: J J. van Buuren 38: P, Kalkman 36; IJ. Boekestijn 36; G. M. Dekker 32; P. v.d. Pol 80 en D. van Wijk 28 punten. Vrije baan op. basis van 3.0 punten: H. J Korpel 30; M. P. Hanemaaijer 30: A. Korpel 30: J J. van JBüurén 30; M. G. Bakker 29; C. Klein Hessolink 2»; J, vgn Zwienen 28: Fr. van Staalduinen Pzn28; C. Poot Dzn 27: A. v.d. Berg 27: IJ. Boekestijn 27; K. van Roon 76: P. v.d. Pol 26; P. Boekestijn 26; P. Kalkman 26: A den Toom 24:A. J. v.d. Pol 24 W. van Roon 24 punten. WSV Se hied a in-Zuid «Fint»; op slap In vier groepen en in totaal met 85 leden heeft de wandelsportvereniging Schiedam-Zuid deelgenonmn aan de be kende Airborne-mars te Oosterbeek. Het was een prachtige tocht welke was uitgezet en de leiding van de Schiedam se groep was in hinden van mei. Riet Kaufman mej. Joke Kraaienveld en de heren Van Hees en Swart. Er was geen enkele uitvaller zodat een ieder de fraaie medaille wist te be halen. Het was een goed geslaagde dag, begunstigd door mooi weer en des avonds omstreeks halfacht. arriveerden de Schie dammers, die per autobus naar Ooster beek waren gereden, weer bij het post kantoor in Schiedam. dank Zij hem. was de promotie bereikt. Voorzitter de heer De Raay vond dat. aan de competitie nieuwe stijl meer na delen dan voordelen kleven O.a. vier kepr dezelfde tegenstander. Het eerste team'zal bestaan uit Dic.k Boer, Hans Kreischer en N. van Slobbe, die vorig, seizoen nog bij de beste Nederlandse jeugdspeler* behoorde. Service heeft niet de beschikking "ver 'n vainer voor de senioren. Voor de opleiding van de junio ren U men echter wel bezig een trainer aan te trekken. Voor Service ziin de vier tegenstan ders in de competitie volkomen nieuw. Het zijn Belcrum II uit Breda. Irene. (Tilburg), Vriendenschaar 'Gouda) en Germinal uit Rotterdam. De heer De Raav hoopte dat zijn team goed mee zou draaien in de competitie en hij ver wacht veel van de jeugdige Van Slobbe. Als het een beetje mee zal lopen met onze twee overgangsklassen, dan zullen zij elkaar in de strijd om het kampioen schap ontmoeten, omdat uit de afdelingen El en E2. waarin beide clubs uitkomen, in januari de nieuwe poules sgmenge- winning en dat zal dan moeten gebeu ren tegen het op bezoek komende AVS. De overwinning die WF boekte op Nestoro, geeft de scheepsbouwers hoop op de toekomst en misschien zit er zon dag tegen Animo weer winst in. Een puntenverdeling ligt meer in de lijn der verwachtingen. DRZ ten slotte krijgt HellevoetslUis op bezoek en kan zich in dien wordt gewonnen een hele „spekko- De zatërdagclubs die uitkomen in de KNVB hebben een goede dag gehad. PPSC won van DOTO, door o.a. twee doelpunten van Piet van Veen en trekt nu naar Ameide. Het moet daar wel met beide punten vandaan komen. De asnvalskracht van de tegenstanders is niet groot, een doelpunt in drie wed strijden. De verdediging zit met zo best in-elkaar, tien keer ging in die drie wedstrijden de bal over de doellijn, dus alle kansen voor Van Veen c.s. HBSS dat uit van Nieuw Lekkerland •won door een doelpunt van Mulder, kwam daarmee tot de derde overwin ning. De vierde ligt zaterdag in het ver schiet als DUNO op bezoek komt. De clubs uit de afdeling deden het niet zo best. GSS verloor met niet minder dan 3—0 van SDV en GTB onderging het zelfde lot. 5—0 tegen NBSVV. Voor GTB is er zaterdag in de uitwedstrijd tegen Hellevoetsluis weer niet veel eer te be halen evenmin als voor, GSS dat naar BVCB moet. a de Ursus dat in de laatste minui wedstrijd NRC een gelijkspel 1 staan, krijgt zondag tegen DOK de kans de beide punten in de wacht Le slepen. Schiedam moet naar DESV. dat in de eerste competitiewedstrijd Demos een gevoelige nederlaag bezorgde. Schiedam moet daar op zijn minst een puntenver deling kunnen bewerkstelligen. Demos, zondag j.l. uit de slof gescho ten met een overwinning van 7—2 op WRW zal zpndag tegen Satiirnus de volle winst moeten kunnen grijpen. SFC heeft zondag j.l. pech gehad. Een in eigen doel getrapte bal bracht de nederlaag. Tegen Swift Boys moet het naar eens bewijzen 'dat het ernst maakt met de te rugkeer naar de KNVB. In de tweede klasse B blijkt Schie damse Boys moeilijk doelpunten te kun nen maken. Twee keer een gelijkspel, 1_1 en 9—0 vraagt nu om een over- Welvaart Is lagere prijzen Zonder punaises en zonder lijm, alléén met een schaar brengt U met dit zelfplakkende plastic nieuwe kleur en fleur op oude, lelijke kasten ...verveloze ven sterbanken, tafeltjes, deuren, kastplanken, dienbladen, boven de gootsteen enz. En van dit zelfplakkende plas tic, waarvan de vastgestelde prijs 2.25 per meter is, brengen wij nu een bijzondere aanbieding. Zelfplakkende plastic in twee effen kleuren en twee dessins, ais éénmalige aanbieding, niet voor 2.25 ...maar per meter voor nog géén gulden. opgebouwd van elf vrienden. Tonny van Ede, vroeger een gewaar deerde kracht bij Sparta en vorig sei- 'zoen nog rechtsbuiten bij Hermes DVS, hreeft de voetbalschoenen nog 'niet aan de wilgen gehangen. Hij zal ze nog dik wijls aanhebben als trainer van Euro sport, dat uitkomt in de eerste klasse van de afd. Rotterdam van de KNVB. Tonny van Ede is namelijk geslaagd voor zijn trainersdiploma-B. Tal van voetballers dóen" niéts liever dah een wedstrijd spelen, maar naar die wedstrijd toeleven en detraining bezoeken, dat is dikwijls teveel voor de heren. Dit moeten wij constateren uit de Junior Goalgetter. de weekbrief voor ju-, nioren van Excelsior. De schrijver van deze brief merkt op dat van de negen ge speelde wedstrijden door de divers* ju niorelftallen er maar vier werden ge wonnen en liefst vijf verloren. Dit, al dus steller, laat zien dat trainen geen,, overbodige luxe is. Het was bij diverse" spelers duidelijk te merken dat zij.,tot nu toe hun traming verwaarloosden. Nu hopen we alleen maar, eindigt het be richt, dat de spelers hieruit wat geleerd, hebben. 0 Met het winterseizoen komen voor de diverse sportverenigingen ook weer de contactavonden cn voor de voetbalver eniging Ursus is de eerste van eert reeks gepland op vrijdagavond 30 september. Gezien de sfeer die er altijd bij Ursus heerst, zal er van die contactavonden een druk gebruik worden gemaakt en misschien zal het clubhuis wel te klein zijn. 0 De commissie zwemonderwijs van de KNZB organiseert in verschillende plas; sen in Nederland ook dit jaar weer een cursus voor zwemonderwijzer(es). Wc nemen aan, dat niet iedereen staat te dringen om aan deze cursus deel te gaan nemen, maar in Schiedam zal ook een opleiding plaats vinden en hij of zij die daar belangstelling voor heeft, kan alle inlichtingen krijgen bij de heer J. J. A. Garnaal, van Dijckstraat 12b. Voor de tafeltennisvereniging Service is het prettig te weten dat de heer J. J. v.d. Horst het waarnemen, beslommeringen van zijn club ander over moeten laten, maar van nu ai kan men voor het secretariaat weer op d? Mesdaglaan 25 terecht. Het telefoon nummer van de heer v.d. Horst is 263819. Vrijdag en zaterdag verkopen wij dit bekende, zelfplakkende plastic, bestand tegen vocht en vuil, zó schoon, ...in per meter Uitreiking grafiekprijs Tijdens de opening der tentoonstelling van grafische kunst vat) Hannes Postma en Dick Cassee, heeft prof. dr. H. L. C. Jaffe, voorzitter der Nederlandse sectie van de Association Internationale des Critiques d' Art aan Postma de mu-, seum-grafiekprijs uitgereikt. Hij wees. erop dat dé grafiek een toenemende be langstelling verkrijgt en het werk van de jonge kunstenaar Postma hijzonder mag worden genoemd. In het museum zijn 24 werken vari Postma en 44 van Cussee te bezichtigen. waarmee de win- terexposities zijn aangevangen. Tot 9 ok tober zijn deze te bezichtigen. Hoe (le duiven vlogen S.C.V. DE POSTDUIF SCHIEDAM Uitslag van de wedvlucht voor jonge en oude duiven vanuit Quivrain. afstand 178 km. Gelost: 11 september 1966 om 8.30 uur. Deelname: 371 duiven Eerste finaïe'heen Hugo Wittopkoning duif 10.37.31 uur. Laatste prljsduif 11.03.01 ^an #ueJ( geprobeerd Erik van Woerkom Zijn spel te halen, maar de smashes Vorige week won Margrid Sneep de titel bij de dames. Erik van Woerkom heeft deze week beslag gelegd op de ti tel bij de heren te Schiedam. Iri de fina le versloeg hij Hugo Wittopkoning met 6—3. 6—4. Alle andere finales zijn, on der schitterende weersomstandigheden verspeeld. In de gezellige kantine van hel tennispark werden zaterdag-avönd j.l de prijzen uitgereikt. Hugo Wittopkor.ing won yan Wim de Ruiter in de halve finale met 6—8, 6—4, ,.C Anker- Toutljn 1 3 6 15 27 28 63 65. W v.d. Kant 2 13 17 26 31, H Crama 4 14 J Dankelman 5. A Boes 7 9 23 24 36' 40 47 75 84 91 93 A Smits 8 25 62, G Meyer 10 32 88. A Karreman v.d. Grijp 11 22 56 79 81 82 86, mevr. II- mer 12 16 20 46 54 H Veltman 18 42 74 85. A v. Gogh 19. W. Gilden 21, A. Brokling 29. P v. Os v.d. Grijp 30 41 44 60 J de Koster 33 59 69. C de Tuinder !?4 66. M. v.d. Waal 35, D v.d. Hertog 37. F Koppenhagen 38. D v.d. Tuyn 39 68 89. P Sparla 43 64 70 87, A Lökc 45 48 58. A Brouns 49 77 92. J Vis 50 H v.d. Kant 51 55 61 83, H Brokling 52, J Suttorp 53. A Hersbach 57 90. O Bolkenbaas 67, A Middendorp 71, A Vis 72 J de Waard 73. J in t Veld 76, L v.d. Mey 78, G Herweg 80, H Breuker diploma. de dodende services waren voor Hit- go toch te sterk <6—3, 6—4). In het gemengddubbel van de B-klas- se waren Nel v.d. Vaart en Hugo Wit topkoning verreweg de meerdere van Els Zwanenburg en Wim v. d. Heuvel ,6-2. 6—2). Het damesdubbel in deze klasse is gewonnen door Margrid Sneep en Nora Vis van Els Zwanenburg en Het herendubbel was een zeer spannende partij. Wim de Ruiter en Wim v. d. Heuvel trokken ten slotte aan het langste eind tegen Wil Baard en Hugo Wittopkoning (68. 79, 6—3). Bij de dames legde Elly Kemper be slag op de titel door een overwinning op de jeugdige Saskia ter Braak <7—5. 2—6 6—4). Bij de heren overwon Henk Aben na een enerverende partij Guus v.d. Wiel 6—4). Het damesdubbel werd overwinning van Ank van Rijswijk en Gré Ólthof zij versloegen Agnes Rietveld en Wiepke Voorbach in twee sets 6—3. 8—6. Het herendubbel. de laatste partij var. het tournooi werd gewonnen door Jack Oprei en Hugo Wittopkoning, zij versloegen Dan Forehead en Wim de Rui ter <6—3, 10—8). Het gerriengddubbel gaf ook weer een spannende partij te zien Inge Timmer en Wim v. d. Heuvel versloegen Nel Op tel en Henk met 7—5, 7—5. Bij de veteranen moest Dan Forehead het onderspit delven tegen Piet Ruseier, 6—2 8—6. Het geinengddubbel verd een overwinning voor hst echtpaar Oprei op mevr. v.d. Bos en Rein Niessink 75, 6—1 in het herendubbel waren Dan For- head en J de Jong sr. verreweg supe rieur over dhr. J. v. d. Griend en Hans dc Ruiter 61, 6—1. In enkelspelen versloeg Nora Vis, Marions Zoetmulder met 64, 6—1eu Niek Spithoven Piet Ruseier 6—2, 2—6, 64 Het damesdubbel werd een over winning voor Agnes Rietveld en Nel Op- rel over Wiepkte Voorbach en Leidy Boon (6-3, 4-6, 6-3). In het herendubbel versloegen Dan Forehead en Niek Spit hoven de heren van Elswijk en Oyen (6—1 6—3) Het gemengddubbel werd een overwinning van het echtpaar Bulte op het echtpaar Spithoven 3—6, 6—2,

De Havenloods | 1966 | | pagina 4