Wim de Haan op de bres voor de bokssport in Schiedam vleugels Sportgrabbelton NOAD VERLOOR OOK TWEEDE WEDSTRIJD wrmÊÊ ■Ml Zaalhandbal gaat ook weer van start TIBETAANSE TAPIJTEN IXE HAVENLOODS DONDERDAG 27 OKTOBER 1866, 6 S'd gen gesprek met Wim de Haan is een gesprek over boksen. Dat is niet zo vreemd, want het leven van de 3f-jarige boksinstructeur wordt geheel door de pugulistiek beheerst. Het is eten en drinken voor hem. Wim heeft het de afgelopen jaren niet gemakkelijk gehad. Deels had hij dit misschien wel aan zichzelf te wijten, deels aan anderen. Hij is echter volkomen gerehabiliteerd en gelouterd uit de strijd gekomen. Hij is zijn wilde haren kwijt en maakt een vertrouwde indruk. Het is een echte volksjongen en verloochent dat beslist niet. Hij draait nergens omheen en praat reclht uit het hart, dat hem vooral wat betreft de bokssport, op de tong ligt. Met' hem. pratende we hebben u paringen gebabbeld maakt hij ee en de bokssport bepleitend. Aan zijn charmante vrouw heeft Wim een enorme steun en zonder haar had zich misschien niet uit alle narigheid kunnen werken. Zij begrijpt hem en zij u ook. dat haar man geen vogel is om in een kooitje op te sluiten. Ook al zou kooitje van goud zijn. We zijn met Wim gaan praten naar aanleiding van zijn eerste, zo succesvol- v er lopen, georganiseerde bokswedstrij den. „Nachten heb ik daar over wakker gelegen" vertelde hij ons. „Ik moest en zou slagen, want deze eerste boksavond in Schiedam mooht eenvoudig niet ver keerd lopen. Mijn toekomst die van de vereniging en van de school stond er mee op het spel. Ik moest en zou min stens vier A-partijen in de ring brengen, wat me dat ook zou kosten. Die taak had ik mij o.m. gesteld. Dat die partijen niet zijn geworden wat ik er van ver wachtte. dat is wat anders. Een wed strijd heb je nu eenmaal niet in de hand, maar ik heb, al heeft dat heel wat moeite opgeleverd de vier partijen kun nen brengen. Ik heb geloof ik wel good will gekweekt voor het boksen in Schie dam. Met de wedstrijden in Musis Sa crum is bewezen, dat Schiedam wel de gelijk rijp is voor het boksen. Natuurlijk wil en kan ik uiteraard Theo Huizenaar in Rotterdam geen concurrentie aandoen. We hebben elkaar nodig en ik zal alleen organiseren in Schiedam, indien er in Rotterdam geen wedstrijden zijn. Ik praat maar steeds over mezelf, maar het is natuurlijk de nog jonge boksvereniging De Haan, die organi seert. Natuurlijk hoop ik zelf nog wel eens een profwedstrijd te organiseren in onze gemeente. Mijn licentie kan ik zo van de NBB krijgen en het geld dat voor die wedstrijden nodig zou zijn, kan ik ook op tafel brengen. Het zal echter nog wel even duren voor het zover is. Sporthal NATUURLIJK zou de vereniging graag wedstrijden organiseren in de Sporthal, maar voorlopig is de vraag prijs van de hal voor de vereniging geen haalbare kaart. Het is vergeleken met wat anderen voor die hal betalen te hoog en dat vinden wij niet redelijk. Misschien en dat hopen wij, komen wij nog wel tot een compromis met de direc teur van de hal en zullen er nog wel eens bokswedstrijden plaats vinden. Uit eindelijk is het een sporthal en geen ten toonstellingshal voor automobielen, al is dat natuurlijk voor een sluitende begro ting nodig". Wim moet tijdens het gesprek nogal eens opstaan, om het ringwekkertje in te «tellen waarna op zijn commando de boksers die in zijn gloednieuwe school trainen, weer voor twee minuttn, totdat het wekkertje weer afloopt, hun oefen programma weer af kunnen werken. Ja, die school is toch wel de trots van Wim. Ze is gevestigd in een gedeelte van een verenigingsgebouw in de Aleida- «traat hoek St. Luduinastraat- Er is door Wim aan getimmerd en geverfd. Hij heeft het echter niet alleen hoeven te doen, want o.a Robby van Loenen en Dick Hoppe, twee jongens van zijn school hebben hem daar dapper, even volhoudend als bun instructeur, mee ge- de Engelse bokssport en een vriend van Henry Cooper, ook in Nederland open bare trainingslokalen waren. Wat hebben de boksers in Nederland voor elkaar te verbergen? Een geheim wapen? Och kom, alle boksers en zeker het handjevol professionals in Nederland kent elkaar van haver tot gort. Wat zou het niet prettig zijn als boksers van verschillen de scholen nu eens hier, dan weer daar, in het openbaar met elkaar oefenen Mede daardoor zou er een grote vriend schap ontstaan. Op een school, hebben de betere boksers steeds dezlfde sparring partners en daar raken zij op uitgeke ken. Zoals ik het in mijn gedachte heb. zou dat anders worden." Wij zijn dat met Wim de Haan eens, maar ons boks- wereldje kennende, zal het wel bij een gedachte van De Haan blijven. De boksvereniging De Haan gaat zich nu opmaken voor de Zuidhollandse kam pioenschappen, waar naast de vijf wed strijdboksers Leen van der Valk, Henk van Loenen. 'Frans Klepke, Jackie Sprin ger en Dirk Hoppe, het nieuwe talent van De Haan hopenlijk naar voren komt. Eerst echter nog een boksavond in Schie dam. Kontakten zijn er al gelegd en toe zettingen, o.a. van Pierre Doorenbosch uit Den Bosch en de boksvereniging Eindhoven, om met de beste jongens naar Schiedam te komen zijn al gedaan. We weten zeker dat Wim de Haan het niet gemakkelijk zal krijgen en dat weet hij zelf ook, maar zo zegt hij daar zelf van „Ik voel dat als een uitdaging voor mezelf om op de ingeslagen weg door te gaan". Voorleeswedstrijd Nadat twee groepen hadden deelgeno men aan de voorleeswedstrijd welke lan delijk voor de televisie zal plaats vin den, is een tiental gevormd Voor de fi nale waarin waordt uitgemaakt, wie Schi dam zal gaan vertegenwoordigen. Dit zijn dan^Jrma van Dijk, St. Jansschool, Fem- meke de Graauw, St. Jansscnool, Jaap Verwey. Burg. Verveenschool, Janny de Graaf, Thorbeckeschool, Elma Middel, Dr. De Visserschool, John Lelieveld, St. Aloysiusschool, Annetje Pet, Erasmus- school, Anja van Kemenade, St. Maria- school, Cobi Reedijk, Oranje Nassau- school, Yvonne Bastiaanse, St. Cathari- naschool. holpen. Wim wil niet verhelen dat zijn baas, de aannemer G. Assenberg uit Vlaardingen een baas is uit duizenden. „Wat die man al niet voor mij heeft ge daan en nog doet grenst aan het onge looflijke. De douchecellen hier zijn door zijn personeel gemaakt en voor de rest heb ik alle medewerking van hem. Zo is het ook met mijn maat, Wim is timmer man, Henny van der Hoek die mij overal bij helpt. Wij gaan nu oinnenkort zelf een ring bouwen. Mijn maats helpen daarbij en het materiaal komt, hoe kan het anders, van mijn patroon. In inze vrije tijd zullen we er aan werken. Ik twijfel er niet aan of dat komt best voor elkaar". Wim vertelde ons, dat hij op de school ongelooflijk veel jongens heeft met ta lent en we konden ons daar van overtui gen. Het is enkele van die stug trainen de jonge knapen aan te zien, dat zij bokstalent hebben. Of het er uit zal ko men, dat is een tweede. Om dat te zien zullen we nog enkele weken moeten wachten, als boksschool De Haan het jongie goed in de ring gaat brengen tij dens de Zuidhollandse kampioenschap pen. Als het net zo gaat als in 1960, dan maig instructeur De Haan niet moppe ren. Tal van andere instructeurs keken toen een beetje jalours naar Wim, die me daar maar eventjes met twaalf jon gens naar die kampioenschappen kwam en acht titels in de wacht sleepte. Grote troef /"kP het moment is voor boksschool De Haan de 22-jarige Leen van der Valk de grote troef. Leen is tot nu toe de eni ge A-klasser van de school. Ondanks het drukke leven, hij heeft 'n bar in de Pas sage, leeft Van der Valk bijzonder se rieus. Hij traint trouw elke dag en heeft dat zelfs gedaan onder de moeilijkste omstandightden. Al gaat hij dan veel met bier en spiritualiën om. Leen zal er niets van gebruiken. Een glas limonade of een frisdrank is het enige wat hij uit zijn zaak nuttigt. Twee uur lang, elke dag wordt het hele programma afgewerkt. Bal en zak, touw tjes springen, schaduw boksen en wat sparren met een partner. Voor het bij schaven van de techniek zorgt dan Wim de Haan, wiens aanwijzingen en wijze raadgevingen vol vertrouwen door Leen en de andere jongens worden opgevolgd. Er heerst op de school een ijzeren disci pline, maar ondanks dat toch een gemoe delijke sfeer, die Wim er in weet te brengen door de jongens in hun eigen taal toe te spreken. Wim zijn wil is wet en daaraan moet ook Leen van der Valk zich onderwerpen. Dit gebeurt ook, want de enige A-klasser van boksschool De Haan weet dat dit voor zijn bestwil is. Leen is gaan. boksen in militaire dienst. Hij verbleef tijdens zijn diensttijd in Den Haag en bokste bij school Wete- ?a luk nog ontbreekt, dan moet de winst Theo Hmzenaar bij Wun de J&jmje- uit hand«n worden gegeven, Noad heeft spinetten clavecimbels Rotterdam, (Vert.) Schledamae Vest 67. 122766. GOES - AMSTERDAM HILVERSUM HAARLEM Onze toptafeltennissers hebben met wisselend succes hun wedstrijden ge speeld. Noad trok naar Zeeland om St. Allaysius te bekampen en verloor met 6t. Service ontving Belcrum uit Breda en won die ontmoeting met 7S. In de wedstrijd die Noad speelde, was het geluk niet aan de zijde van de Schiedammers, want bijvoorbeeld in de oartij die Nol Braak speelde, stond hij in de derde game voor met 1814 en moest toch nog de partij gewonnen ge ven. Dat gebeurde precies eender met Daan van den Oever. Freek Suttorp won zijn.drie partijen. Braak kwam tot een winstpartij en Van den Oever moest zijn drie partijen ge wonnen geven. Ook het dubbel ging naar de tegenstanders. Overigens bleek in de ze wedstrijd weer overduidelijk, dat het krachtsverschil bijzonder gering is. Er wordt gespeeld om de tegenstander het scoren te beletten en daardoor wordt het eigen spel te krampachtig om succesvol te zijn. Als dan het kleine beetje ge recht en heeft daar onder de moeilijkste omstandigheden, in een verbouwd schuurtje achter het woonhuis van Wim in de Mariastraat, elke dag zijn twee uren getraind. de Schiedammers met een overwinning gestart, doch moest reeds nu de eerste verliespunten aksepteren. En nog wel duidelijk ook: met 91 bleven Wittop Koning c.s. baas in eigen huis, dt Ba- rendrechtse formatie alleen het wed strijdgenot en het redden van de eer gunnend. Dat redden van de eer kwam op reke ning van mevr. v.d. Ree Munters, die John Schilperoord zowaar met 18 21 1821 van de tafel deed gaan. Van de overige negen partijen kenmerkte er zich slechts één door spanning: die tus sen Paul de Looze en H. Weitering (B.T.T.C.i. Slechts met de grootst mo gelijke inspanning wist de TSF-er deze wedstrijd te winnen (21—17 13—21 23—21) er daarmee voor zorgend dat zijn on geslagen record in het eerste team nog gehandhaafd bleef. Eenzelfde resul taat boekte *ot nu toe trouwens Huug Wittop Koning. Ook de overige TSF-teams boekten op nieuw goede resultaten, zij het, dat het tweede team door een gelijkspel tegen Sunlight 1 het eerste verliespunt moest incasseren. Jan Bouwer en Don Nuis lieten elk twee punten voor enkel-spel- zeges en samen één voor het gewon nen dubbelspel noteren; helaas kon Fred Jorritsma daaraan niet de enkele zege eind- Medicijn Zijn het niet juist die steeds weerkerende uitgaven, zoals voor kousen, die op de lange duureen forse hap van Uw zuur verdiende geld opslokken? Daarom... koop twee paar de zelfde Nylons, waar U langer mee doet. 20 Denier Mousse Nylons, normale prijs 1.79 per paar, zeer elastisch en rekbaar, slank en glad Uw been omsluitend, per twee paar voor een rijksdaal der. trots op, dat een medicus uit Schie dam een patiënt van hem naar boks school De Haan stuurde. De bokstrai- ning was voor de patiënt de beste me dicijn had de arts gezegd. „Ik stond er wel een beetje van te kijken. De dokter kende ik niet evenmin als zijn patiënt, die met dit verhaal bij mij kwam. De man oefent nu al enige tijd op de school en heeft zelfs enige kennissen meege bracht. Kijk dit is niet alleen reclame voor onze boksschool, maar voor de bokssport in het algemeen. De Haan zou graag zien dat het als in Engeland, hij is helemaal in de ban van twee wedstrijden gespeeld, en beide ontmoetingen verloren. Bij service gaat het beter. Zaterdag werd in de Beurs van Belcrum gewonnen met 7—3. Nico van Slobbe won zijn drie partijen. Hans toevoegen die nodig was Kreise moest het met twee gewonnen overwinning (5—5) partijen doen en Dick Boer kwam een- maal tot winst. Het dubbel Slobbe-Boer boekte ook winst. Bij de tegenstanders was Joosen, die de centrale B training volgt de gevaarlijkste man, maar hij bood voor Nico van Slobbe geen gevaar. Deze week staat de uitwedstrijd tegen Vriendenschaar op het programma. De Gouwenaars zijn misschien wel de zwaar ste tegenstanders in deze competitie en met een gelijkspel mag Service dik te vreden zijn. Bij TSF gaat het uitstekend. Het eerste team won nu weer met 9—1. Het tweede team van de Barendrech se Tafeltennis Club heeft weinig plezier beleefd aan de uitwedstrijd, die het in de tweede kompetitieweek tegen TSF 1 moest spelen. B-T.T.C. 2 was evenals Nyl°0 Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze Mousse Nylons, 20 de nier, In fraaie modekleuren, Giin til. ef schrift, best. Dat de handbalvereniging niet zomaar alleen een sportvereniging is, maar ook een vereniging met inhoud bewijst iede re keer weer de banden die voor eeuwig gesloten worden tussen heren en da mesleden. Morgen, vrijdag wordt er het gemeentehuis in Schiedam. Twee in DWS groot geworden mensen geven el kaar het ja-woord. Twee bestuursleden zullen voortaan het leven zij aan zij doorgaan, maar al gaan zij dan een ge zin stichten, DWS waar zij elkaar leer den kennen, zullen zij beslist nooit ver geten. Rina de Graaf en L. Könemann worden een echtpaar en heel DWS zal met hun meeleven. Als Rina, mevr. Kö- nemann-van der Gaag is geworden, zal zij haar bestuursfunctie neerleggen. Zij vervulde het secretariaat. Alle corres pondentie zal nu gestuurd moeten wor den naar de heer De Vries. Burgemees ter Jasstraat 1, Nieuwerkerk a.d. IJssel. 0 Henk Eykmans, de bekende Schiedam- se tafeltennisser, werd al enige tijd ge kweld door een hardnekkige hernia. Ge lukkig is hij nu geopereerd en weer wat aan de beterende hand. Henk. die maar naar het plafond ligt te staren houdt er goede moed in en tafeltennissers die hem daarbij willen helpen kunnen met een briefje of een kaartje hem een riem onder het hart steken. Zijn adres is Ica- sia ziekenhuis afd. 6 b Rotterdam-Zuid. Waarschijnlijk in het laatst van no vember zal de jaarlijkse vergadering zijn voor de bij SBLO aangesloten ver enigingen. Daar zullen de sportvereni gingen dan afscheid kunnen nemen van wethouder mr. P. van Bochove, die de portefeuille van Sportzaken niet meer beheert Natuurlijk staan er nog veel meer punten op de agenda en het is voor de verenigingen toch wel heel belangrijk een afvaardiging naar de vergadering te zenden. 0Het negende team van Service is tot een overwinning gekomen. U vraagt zich natuurlijk af, of dat nu zo geweldig is, dat het een stukje in onze grabbelton waard is. Volgens ons wel, want wat is het geval? Dit team is het z.g. dames team van Service en het speelt al 18 maanden competitie. Het kwam echter nooit tot een overwinning en de gewon nen wedstrijd tegen Feijenoord 4 was dan ook de eerste keer dat op de formu lieren een overwinning voor dit team ge schreven kon worden. De dames Ooster- berg, Groenendijk en Van Dorp hebben alleen al door hun moedig volhouden een pluim verdiend. Steeds maar weer ver liezen en toch monter en vrolijk weer aan de volgende wedstrijd beginnen met in het achterhoofd, dat winst toch niet mogelijk is, dat toont een karakter vast heid. waar tal van sportmensen een voorbeeld aan mogen nemen. Aan het bestuurderloze tijdperk van de afdeling Rotterdam van de NTTB komt waarschijnlijk een einde. Op vijf novem ber zal in een buitengewone algemene ledenvergadering, het tafeltenniscentrum te Rotterdam door het bondsbestuur de nieuwe candidaten worden voorgesteld. Het is te hopen dat persoonlijke vetes nu opzij gezet worden, tot heil van het tafeltennis in de afdeling Rotterdam. T.S.F. 3 won de uitwedstrijd tegen R.N. 1 met 6—4 en boekte dus zijn tweede overwinning. Aad Maan was veruit top scorer voor de Schiedammers: hij won alle drie zijn enkelspelen, leverde een belangrijke bijdrage in de dubbelspelze ge en mag dus met recht de sterkste man van deze wedstrijd worden genoemd. Faas v. Valderen en Wiepke Voorbaeh waren, met elk één overwinning, ditmaal minder produktief. Ook het tweede junio renteam van T.S.F. tenslotte het eers te was vrij deze week) behaalde even eens zijn tweede overwinning: met 41 toonden Fred Geyp en Ruud v.d. Linden zich de meerderen over De Drie hoek 1. De uitslagen van de overige Sohiedam- se teams zijn: Eendracht 5 Noad 2 7—3: Noad 3 Intiem 1 55; Noad 4Nationale 3 82; Germinal 5 Noad 5 46; 21Up 4 Noad 6 4—6; Favoriet 3— Noad 6 6-4; Noad 7— SVA 3 6—4; Noad 8 In tiem 3 5—5; Noad 9Centrum 3 2—8; Intiem 6 Noad 11 6-4; Noad 11— 21 Up 8 4—6; Deroda 2— Noad 10 3—7; 2lUp 2 Service 2 7—3; Service 4Cebeco 2 10—0; Deveko 5 —Service 5 28; Ser vice 6 Atlantic 5—5; NS 3— Service 7 1—9; Service 8 Meeuwenplaat 3 010; Feijenoord 4— Service 9 46. SVC behaalde een dubbele winst De eerste teams van de Schiedamse Volleybal Club hebben ook ditmaal voor de volle winst gezorgd. Dames 1, op be zoek bij het Haagse Blokkeer, zegevier de met 1—3. De eerste set was het wennen aan de nieuwe sportzaal, wat een 1511 achterstand opleverde. De tweede set bracht met 1315 de winst bij de SVC-dames, doch pas in de bei de volgende sets toonden zij zich wer kelijk de sterksten. Deze werden, voor al door een betere techniek met 815 en 10—15 gewonnen. Heren 1 leverde een pracht prestatie. Met drie invallers spelend werd het sterke Concordia 2 met 3—1 naar huis teruggezonden. De eerste set was met 615 voor de Rot terdammers. Wat overmoedig geworden door deze simpele zege liet Concordia de teugels wat vieren. Het SVC-zestal greep deze kans dankbaar aan en won de 2e set met 15—5. De derde set was zeer spannend. De Schiedammers speel den laaiend enthousiast en grepen de ze set en ook de laatste volkomen ver diend. (15—13 en 15—10). Het 2e dames- zestal zegevierde met 3—0 over Concor- TVe overmatige regenval bracht in het L» afgelopen weekeinde een handhaUo- ze zondag. Gelukkig is de competitie waarschijnlijk niet tot ein juli gespeeld hoeft te word'en eer de beslissingen zul len vallen. Indien zondag de competitie reeds aardig gevorderd, zodat er zeer waarschijnlijk niet tot eind juli gespeeld niet door regenval zal worden gestoord gaan de dames van DWS, op bezoek bij hekkesluiter Dynamo. Thuis wonnen de Schiedamse dames met 7—3, zodat d.e verwachting Is, dat DWS de wed strijd gaat winnen. De dames van Wil ton gaan op bezoek bij Hygiëa, waar van zij op het laatste moment (6—7) In de thuiswedstrijd verloren. Ht zou ons niet verwonderen, als de speelsters van Wilton het ditmaal tot de volle winst zouden brengen. De dames van UVG gaan een blizon- der zware strijd tegemoet tegen Roda op het terrein Laag Zestienhoven. De wedstrijd op Harga was niet erg vriende lijk, want de bezoeksters tartten toen elk besef van sportiviteit. Het is te ho pen dat de scheidsrechterscommissie dit maal een krachtig optredende scheids rechter deze wedstrijd zal laten leiden. Geheel kansloos zijn de Schiedamse dames zeker niet. Bij de heren gaat allerwegen de be langstelling uit naar de wedstrijd Ope ratie '55-DWS. De blauw-witten hebben drie punten voorsprong op hun gasthe ren Wel wonnen de Schiedammers de thuiswedstrijd met 14-11, maar nu ligt toch een puntenverdeling in de lijn der verwachtingen. Wilton krijgt bezoek van Roda, dat de vierde plaats bezet. De uitwedstrijd werd DAMUITSLAGEN heeft "de Schiedamse Damclub (DCS^ slechts twee punten behaald. Ging de eerste wedstrijd, tegen Maeslandtsluys schandelijk verloren met 4—16, de an dere drie wedstrijden tot nu toe ge speeld verliepen heel wat gunstiger. Het zat DCS echter niet mee. De twee de wedstrijd, tegen koploper VDV uit Vlaardingen ging met 137 verloren, hoewel onze stadgenoten kans hadden op winst en zeker gelijkspel. Tegen Dos, Rozenburg leek het of DCS direkt naar winst zou lopen. Na met 6—2 voorgestaan te hebben, ging de wedstrijd toch nog wat onfortuinlijk met 128 verloren voor de Schiedam se Damclub. Doch DCS liet het hier niet bij zit ten en donderdag trok het dan ook vol goede moed en strijdlust naar Chariots te Rotterdam. Daar aangekomen bleek den Boer maar over negen spelers te beschikken. We begonnen dus ai met een achterstand (20) Ook dit kon de Schiedammers echter niet deprimeren. Na anderhalf uur spe len bracht J. C. Onink aan bord 2 da stand weer gelijk (2-2). Direkt hier na volgde een doorstoot voor DCS. Overwinningen van J. de Wilde en M. den Houting en remises van B. Quist en C. Korpel (beide invallers) brachten de stand op 8—4. Een half uur later kwam Charlois echter weer op gelijke voet met Schiedam. (8—8). De spanning Steeg nu ten top. Voor Schiedam waren nog bezig aan hord 1 C. den Boer en aan bord 7 C. W. Sleeuwenhoek. Deze spelers waren ech ter niet meer te zien door de vele om standers, die zich rond beide borden hadden geschaard. Door een fout van zijn tegenstaner kon Sleeuwenhoek uit een iets mindere stelling de winst naar zich en naar Schiedam trekken. (8—10). Nu moest alleen Den Boer nog uit spelen. Al le toesohouwers schaarden zich rond om bord 1. Beide spelers verkadr- den in hevige tijdnood. Den Boer had een veel betere stelling opgebouwd en het zag er dus gunstig uit voor DCS. De Charlois-speler moest echter winnen om nog een gelijkspel voor zijn club te halen. De jeugdige eerste-bord-speler van Schiedam gaf echter niet toe en maakte geen fouten. Hij won verdiend na een sterke partij. (8—12). Opgelucht verlieten de Schiedammers het kleine en benauwde lokaal van de damvereniging Charlois. De eerste pun ten waren binnen. door de scheepsbouwers verloren, maar we mogen niet verhelen, drt zi; tf>en door heel veel pech achtervolgd werden. Het is te hopen dat de werfmannen; ditmaal meer succes zullen hebben, zo dat zij zich wat meer uit de gevaar lijke hoek kunnen werken. Sporthal Margriethal de zaalhandbalcompeti-1 tie. Dit wordt voor on:e s;ar«no n de: kans kennis te maken met dit spel, dat* hand over hand toeneemt en het veld- handbal aan het verdringen is. De derde plaats, wat een goede prestatie was voor een debutant in de districts eerste klasse. Schutters en Snelwiek wa-' rentoen de naaste concurrenten en daar- beide clubs zich hebben geplaatst in, de overgangsklasse, is het nu de kans voor DWS om toe te slaan. Moeilijker zal het worden vpor de da mes van DWS. Vorig seizoen moesten' zij hun plaats in de overgangsklassei prijsgeven. Het team is nog in opbouw^ en zal het niet gemakkelijk krijgen te gen de over het algemeen met meer rou- tine uitgeruste tegenstandsters. De da mes van UVG gaan het voor de 2e keer in de districtd 2e klasse proberen. Vo rig sizoen werd een eervolle derde plaats, behaald, maar wat er nu gepresteerd» zal worden blijft en vraag. Meer mogelijkheden zijn er v.oor het herenteam van Wilton, dat degradeerde- naar de afdelingsklasse. Het team be-; schikt over voldoende materiaal om het verloren terrein terug te winnen. De da mes zullen het moeilijker krijgen. Vo-, rig seizoen werd op de laatste plaat» geëindigd, al werd die gedeeld met AHC. Dynamo en Hollandia. Dynamo werd' uiteindelijk degradant na een sensatio-. Een waar Perzenparadijs DE GROOTSTE KEUS DE LAAGSTE PRIJS Importeert sinds 1964 DE PERZEN-SPECIALIST MAURITSWEG 58 ROTTERDAM TELEFOON 010 13.59.93. Bil j artuitslagen Uitslagen en standen Bedrijf» Biljart competitie 1966-67. 18 Okt. Sbell-ÏI— ENCK 1 8—4, Wilton Feijenoord—Heine- Gedetailleerde uitslag:^ 1. J. Hannikken 39; 19 okt. PelmolenSHell 3 012, Mutaties brandweer Tot brandwacht bij de Schiedamse Boer en M. H. Weber. Met ingang van nader te bepalen datum is benoemd tot concierge van het complex van 231 wo ningen aan de Delflandseweg de heer K. W. Kalden, thans concierge bij het complex B.L.O.-scholen. Tot aankomend bediende is ter gemeenteseêretarie. afd. algemene zaken benoemd de heer H. C. Janson. Aan de heer H. Hartman van de: afd. Bevolking is met ingaiïg van 1 jan. 1967 wegens bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd, eervol ontslag ver leend. w. den Boer 02, 2. H. van Doorn J. C. Onink 0—2, 3. Joh. van Eek— J. de Wilde 0—2, 4. W. Bogaard—n.o. 2—0 5. J H. LatooyC, W. van Dani 2—0," 6. A. C. Kortman—M. van Erkel 2—0, 7. L. Vlasblom—C. W. Sleeuwen hoek 02, 8. J. HerrewijnM. den Houting 0—2, 9. A. van de BoschB. Quist 11, 10. L. Lauers—C. Korpel 1—1, Charlois—D. C.S. 8—12. dia 2. Dames 3 verloor met 30 van geklopt door een sterker Kangeroes- He ren 4 deelde de punten (2—2) met Jong Pendrecht 3 en het jongensteam tenslot te speelde 2—2 tegen de junioren van CVV.

De Havenloods | 1966 | | pagina 6