ros®4 H ■V'r Sportgrabbelton wefers Rolt de voetbal zondag voor de a Goed weekeinde voor Schiedams handbal zie 't zelf bij meubel- groothandel Juliana won uitwedstrijd van koploper Zandvliet 9950 DE HAVENLOODS DONDERDAG 24 NOVEMBER 1966 S'd 4 "DEGEN, regen, als maar regen. Door- J «- nat waren de widen en voor de der de keer zag de afdeling Rotterdam van e KNVB zich genoodzaakt de gehele competitie af te gelasten Hoewel ook veel wedstrijden in de KNVB niet door ,??an' sPee><»en de Seheidumse KNv B-clubs allemaal. Om bij het be taalde voetbal te beginnen moeten we de goede prestatie van Hermes DVS even uit de verf halen. Baronie, de laatste we ken opgerukt op de ranglijst, werd me daar in eigen hu-s even geklopt met 2—fl. Het is vooral Flaes geweest, die opviel bij de collega's in Breda en ook doel. man Brouwer kan bogen op een uitste kende wedstrijd. Het moet voor de blauwwitten niet moeilijk zijn, om nu tegen Tuhantia ook met de volle winst te gaan strijken. SW stelde op eigen terrein wat te leur tegen Velox. Het werd een van bei de kanten slecht gespeelde wedstrijd die door de sensatie van drie doelpunten ïh twee minuten nog wat, kleur kreeg. SVV moet wat op de tellen gaan passen en vooral de verdediging lijkt niet erg dicht te zijn. Met 34 doelpunten tegen, hoort die defensie tot een van de meest gepasseerde. De volgende ontmoeting is tegen DHC In Delft en er zit toch wel een kans in om met beide punten naar huis te komen. Het tweede team van SVV speelde op eigen grond gelijk tegen MVV, 33 en dat was beter dan de prestatie van de reserves van Hermes, die met liefst 61 verloren van Excel sior. SVV trekt naar Holland Sport en Hermes krijgt thuis bezoek van DFC. De jonge profjes van SW wonnen van Excelsior en krijgen nu een uitwedstrijd tegen DFC en moeten die ontmoeting kunnen wtinnen- De jeugd van Hermes kwam niet in het veld en krijgt nu be zoek van DHC, dat hoog op de ranglijst staat. Met een puntenverdeling mogen de blauwhemdsn gelukkig zijn. DHS moest in Rotterdam het hoofd buigen voor een toch wel beter spelend RFC. Er is eehter nog niets verloren en zondag krijgen de jongens uit Kethel weer de kans zich te revancheren. Zwijn- drecht komt op bezoek en dat moet ge wonnen kuhnen worden- Met Excelsior 20is het een vreemde zaak. Eefst: werd koploper Delft geklopt en nu verloren de zwart witten nota be ne van hekkésluiter HMSH. De volgende wedstrijd gaat tegen Aeolus uit Rotter dam dat op bezoek komt in Thurlede. De Rotterdammers debuteren in de derde klasse en doen het daar niet zo goed. In dien de Schiedammers hun tegenstan ders niet onderschatten, moet, de winst in eigen huis gehouden kunnen worden. SVDPW, dat in de laatste minuten de derby tegen Martinit won, gaat naar koploper DRL en zeer waarschijnlijk zit daar geen winst in. Martinit ontvangt Progress en gezien de prestaties van doelman Den Uyl j.l. zondag moet daar Waarom zou U het risico lopen vandaag of morgen een ongeluk te krijgen door die oude uit gesleten trap, als U nu een moderne trapkruk kunt ko pen voor nog géén tientje? Gemaakt van solide buis - met antlslipdoppen, uitgeklapt als trapje (hoogte 63 cm), treden en zitting van gelakt beukenhout Moderne keukentrapkrukken van 14.98, een en al gemak, voor nog géén tien gulden. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze solide keukentrapkruk ken (in verband met de expeditie- drukte a.u.b, /V/* zelf meenemen), mm Géén tel. of schrift. De afdeling Indien de weergoden weer geen streep door de rekening halen, dan komt de af deling ook weer in de wei. Ursus moet naar DOK. een altijd lastige tegenstan der die niet onderschat mag worden- Srhiedam ontvangt DESV en moet daar van kunnen winnen, evenals Demos van hekkesluiter Saturnus. SFC, ook al een koploper, moet nadr Swift Boys en kan daar met de winst vandaan terug ko- In de tweede klasse moet WF de aan7 val van Animo op de leidersplaats at kunnen slaan. Schiedamse Boys zou WF wat kunnen helpen als het winst zou kunnen halen uit de wedstrijd tegen de derde belager op de troon van WF. AVS. Het zou een verrassing zijn. DRZ ten slotte gaat tegen Heëevoetsluis uit geen gemakkelijke wedstrijd tegemoet. Zaterdagvoctbal HBSS gaat naar Zuidland en al zal het niet gemakkelijk gaan, winst moet er toch in kunnen zitten, evenals voor PPSC, dat, wil het de aansluiting met de kopgroep niet verliezen, moet winnen van het op bezoek komende HVO. GSS komt in de afdeling in het veld tegen ZBVH, thuis met de kans beide punten aan de tegenstander te moeten laten. GTB, zal het in Rockanje wei niet kun nen bolwerken en met een nederlaag ge noegen noeten nemen. Dubbel succes voor SVC De beide eerste teams van de Schie damse Volleybal Club hebben op fraaie wijze de volle winst behaald. Dames 1 versloeg in de Haagse Sporthal het lastige Syrèna met 3—0. Zowel aan vallend als verdedigertd bleken de Schie damse dames de sterksten. Setstanden 11—15, 10—15 en 7—15. Heren 1 ontving het Delftse Punch en moest slechts in de derde set vol uit spelen om de 3—0 zege veilig te stellen. Met gevarieerd aanvallen en een sublieme verdediging wqrd de 3e plaats op de ranglijst zeker gesteld. Hier waren de setatanden 15—8, 15—9 en 16—14 Dames 2 stelde wel heel erg teleur Van het puntloos onderaan bungelende Lekkerkerk werd met 3—0 venjoren Ook heren 4 verloor en wel met 31 ua felle strijd tegen leider DRL. nu beduidend goedkoper Terlenka-gevulde dekens, die tevens als luxe sprei Uw slaap kamer verfraaien... dus eigenlijk twee in één zijn. Een grote partij 2-persoons dekens, gevuld met Acryl of Terlenka vulling, bijzonder goed Isolerend, heerlijk warm en prima wasbaar,... voor een spotprijs. JUVENTUS KLOPTE TE WERVE Basketball vereniging Juvenilis boekte zondagavond in Sporthal Margriet een fraaie 66—40 overwinning op Ter Werve uit Den Haag. De Schiedammers gingen in een ster ke opstelling van start. De basis met Van Woerkom. Van Dalen, Lemm, De Vries en Cordemans zorgde voor een attractief kijkspel. De verdedigingsre bound was 'zeer goed. Alleen internatio nal Van Woerkom kwam aanvankelijk niet tot scoren, maar na rust. toen het spel aan bekoring iets inboette, was hij de man, die vele punten op zijn naam bracht. Dat deed voor rust de snelle Lemm, wiens afstandschot dodelijk voor de Ha genaars was. In de tiende minuut stond het dan ook al 2J7 voor de gastheren. Coach Koemans wilde echter ook een andere opstelling proberen. die liep minder gesmeerd. Het was jammer, dat de snelle Van^Toorn weer door rijn reeds geblesseerde enkel zakte. Ook speelde Van Woerkom niet vrijuit, we gens een knieblessure, waardoor hij waarschijnlijk niet de belangrijke uit wedstrijd zondagavond iji Utrecht tegen XJVV-Daggers eal kunnen spelen. Deze nochtans boeiende wedstrijd tornde echter weer aan, dat de blauw witten nog iets te weinig routine bezit ten. Daarom is het jammer, dat zij de eerstvolgende weken reeds de sterkste ploegen krijgen. De kans op een eventueel kampioen schap lijkt ons wel aanwezig. Echter, ivoor dit zeer minieme kansje zal ge knokt moeten worden: het vraagt een sterke mentale instelling van de spelers en daar mankeert het bij sommigen wegens de jeugdige leeftijden) wel een béetje aan. Topscorers: Van Woerkom 27 en Lemm 20. Afscheid drs. Hemmes In verband met zijn vertrek naar Lei den, heeft drs. H. W. Hemmes tijdens een bijeenkomst in gebouw Irene af scheid genomen van zijn wijkgemeente in Schiedam. Bij sprak hierbij over Joh. 21 vers 25 Namens de centrale kerkeraad bracht ds. J. G. Jansen voor het werk in Schie dam verricht en welke dank hij ook me vrouw Hemmes—Stoel betrok. De heer H. Gotink bood naméns de wijkgemeente een fiets, boekenbon en bureaukast aan. Velen maakten van de gelegenheid ge bruik persoonlijk van het echtpaar Hemmes afscheid te nemen- Acryl- en Terlenka gevulde 2-persoons dekens 160 x 210 cm snijmaat Met Acryl Met Terlenka Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze moderne dekens, als deken en sprei Ideaal, voor prijzen, die U geen tweede keer kunt verwachten. tTET spel van de Schiedamse hand- bailers is het afgelopen weekend niet zonder sticce« geweest Alle eerste teams behaalden de volle wimV, in hun wedstrijd. De dames van Wilton waren in de Haagse Houtrusthallen te gast bij AHC en kwamen hier verrassend goed voor de dag. Als de Schiedamse dames het in de tweede helft niet gemakkelijk hadden opgevat bij een 3-9 stand, dzn hadden zij met nog grotere cijfers kunnen winnen' dan nu het geval was (69). Volgende week zondag ont- Skiërs hielden een geslaagde teach-in Het bestuur van de afdeling Rijn mond van de Nederlandse Ski Vereni ging kan terugzien op een buitengewoon goed geslaagde Teach-in, welke vrijdag avond plaatsvond in restaurant Euro- Meer dan honderd gasten hebben na het borreluurtje en het nuttigen van een fonduemaaltiid geboeid- geluisterd naar 'dr, Herald Herbert, een ski-leraar van formaat. De heer Herbert heeft niet al- Griekse Olympische Skiploeg. Over en kele dagen hoopt hij naar Amerika te gaan, om daar zijn lessen en zijn ken nis van de skisport aan skienthousiasten over te brengen. Dr. Herbert hield zijn gehoor boeiend bezig over de historie van de skisport en ging uitvoerig in over de huidige skitechniek. Voor de liefhebbers van deze winter sport was Jhr. Sandberg. van het bu reau van de Nederlandse Ski Vereni ging een vraagbaak, over alles wat met deze sport te maken heeft. Enkele leden van het nationale team waren aanwezig met de Churchillbokaal, de prijs voor het kampioenschap der la ge landen, die dit seizoen verdedigd zal moeten worden. Het was voor de skiliefhebbers een zeer leerzame en voor de organiserende skiërs een dank bare avond. nergens plet ting als u warm tapijt hebt gelegd GLAWO is tapijt dat warm is (40% scheerwol in de bovenlaag), dat stilte veroorzaakt (wolvilten onder laag), dat bestand is tegen stoel poten, naaldhakken en alle andere pletting (geperst tot 3% van zijn oorspronkelijke dikte), dat ge-, weldig sterk is (60% perion In de bovenlaag), dat geen stof aantrekt (de scheerwol leidt de statische elektriciteit af), waarin geen stof en vuil doordringen (gesloten op pervlak), dat makkelijk is te onder houden (geen loslatende vazels). dat motvrij en kleurecht is en dat rafelvrlj Is te snijden. Van GLAWO kunt u ook zelf magnifiek een vast tapijt leggen (banen 160 cm breed a 28 - per m*). In de vorm van tegels (40x40, 29.80 per m2) legt u GLAWO zelfs zonder kit, dus lós en toch als een gaaf geheel! Vijftien gloeiendegemêleerde kleu ren met al het advies dat u wilt Roo-Valkstraat 25 Rotterdam Tel.. 010 24 32 26 levering via de woninginrichter 0 Tal vin sportgebeurtenissen of zaken rondom de sport of sportverenigingen hebben in de voorafgaande sportgrab belton de revue gepasseerd. Alle Schie dammers, ons blad vvordt toch huis aan huis door heel Schiedam en Kethel ver spreid, hebben daarin iets over of rond om een bepaalde club of vereniging kun nen lezen, met of zonder commentaar. Er zijn nog tal van verenigingen of clubs, die nog nimmer in dit hoekje ge noemd zijn. Dat ligt niet aan ons, maar aan de betreffende verenigingen zelf. Be stuurders, indien er iets in uw vereniging plaatsvindt, dat misschien ook wel een ander interesseert, stuur dan een be richtje naar de sportcorrespondent, waar ook uw clubblad welkom is. Het adres waar u uw correspondentie heen kunt sturen is: P. Bul Mgr. Nolenslaan 590, telefoon 269658. De afdeling Rotterdam van de NTTB, gaat ook nu evenals verleden jaar aan begaafde jeugdige tafeltennissers uit de afdeling een training geven, tot het op voeren van hun spelpeil. Bij de negentien junioren die een ver erende uitnodiging ontvingen deze cen trale training, gegeven door Remij See- laar. bij te wonen zijn ook een paar Schiedammers. Het zijn de junioren A. Broeren, W. v.d. Poort en J. Smit van Service en D. de Vaal van Noad. Jam mer is voor TSF dat niet één jeug dig lid van deze vereniging waardig is bevonden deze training te bezoeken. 0 Het is van de tafeltennisvereniging Noad een goede gewoonte geworden, we kunnen nog niet spreken van een tradi tie. dat in de eerste week van het nieu we jaar, het eerste team In de Beurs een wedstrijd speelt tegen een team dat is samengesteld uit oud internationals. Ook in 1967 zal dit evenement weer plaatsvinden en wel op zaterdag 7 ja nuari. Het team van de oud-spelers is nog niet bekend. Wel is zeker, dat aan deze wedstrijd een nieuwjaarsreceptie zal worden gekoppeld en dat belooft heel gezellig te worden. Met het contracte ren van het trio Lou Wiesebron, is er de zekerheid, dat het muzikale gedeelte rond is en dat er naast de gelegenheid tot een drankje en een praatje ook ge danst zal kunnen worden. 0De voetballers van WF, dat aan de kop gaat van hun afdeling, willen niets aan het toeval overlaten. Het weer wordt te slecht om buiten te trainen en toch willen de heren in conditie blijven. Om niet vara het weer afhankelijk te zijn, gaan de scheepsbouwers nu een keer in de week in de zaal trainen. Wordt op zon dag de wedstrijd yoor het eerst afgelast, ook dan wordt de zaal opgezocht. Bij WF begrijpt men dat conditie een van de pellers tot het succes is. 0 Met de intrede van het slechte weer en de daarmee gepaard gaande slechte voetbalterreinen, zou het contact tussen de leden en de club wat losser kunnen worden. Voor de junioren heeft Ursus daar wat opgevonden. Net als andere jaren zullen de jonge leden zich niet be hoeven te vervelen, want op zaterdag middag kunnen zij altijd in het clubge bouw van de vereniging terecht. Daar- staan de verschillend» jeugdleiders klaar om hun op te vangen en die jon ge knapen bezig te houden. Ursus noemt hot „Sport-en spel' -middag. 0 In de weekbrief van de voetbalver eniging Schiedam vonden wij een op roep tot hulp aan de heer R. Schell, de volijverige ciubbladredacteur. Rinus heeft van een oud clublid, oude clubbla den gekregen en wil deze gaarne in het archief van Schiedam opnamen. Helaas ontbreken aan da stapel, de eerste is ge dateerd januari 1946 en de laatste decem ber 1964, enkele nummers. In de week brief nu, doet de heer Schell een oproep aan leden en oud leden eens een duik te nemen in de kelder of op de zolder. Misschien wordt er dan nog wel een nummer van het clubblad gevonden- Het is de bedoeling dat Indien de jaargan gen compleet zijn, ze ingebonden wor den en uw kinds-kinderen nog iets kun nen lezen uit de geschiedenis van Schie dam. Het adres van de heer R. Schell is; Amalia itan Solmstraat 10a- 0 Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Als dat waar is dan moet de Schiedamse Zwemclub een ontzettend goede toe komst hebben. Zaterdagmiddag waren er tenminste heel wat jeugdige leden aanwezig in de foyer van Musis Sacrum. Het was het jaarlijks uitreiken van de prijzen die behoren bij de «clubkaxn- pioenschappen. Voor de jonge sportmen sen was het natuurlijk mooi een beker in ontvangst te mogen nemen vpn voor zitter Rodenrijs. Het was een groot mo ment ln hun nog jonge leven. Wellicht zullen uit deze jongens en meisjes kampioenen groeien die in de toekomst een prijs mogen ontvangen uit handen van een functionaris uit de internatio nale zwemwereld. Indien zij goed hebben gekeken naar de vertoonde films, o.a. over de training vande Canadese ploeg voor de Olym pische spelën, een instructiefllm van Forbes Carlile en een jfilm over de trai ning van de nationale poloploeg uit Hongarije, dan zijn zij al een heel eind op de goe moeten zij in de Rotterdamse Energie- hal RODA. Dit Rotterdamse team is al tijd een moeilijk te bevechten tegenstan der geweest. Ziet Wilton kans om in de late avonduren (21.15 uur) een ge lijkspel uit de str'.id te halen, dan is het al een hele prestatie. De heren van Wilton ontmoetten in de Margriethal de resereves van Dynamo uit Rotterdam. Beide teams deden in kracht niet veel voor elkaar onder. De Wilton-aanval draaide gesmeerri. mei een opvallend goed spélende Herman Heesbéen, die met vijf doelpunten een groot aandeel had in de 17—*13 over winning van de Schied nraets. Zondng zijn dé heren van Wilton vrij. Mis- sc.iien is dit een goede gelegenhe'd o' met doelman v.d. Sloot eens danig te gaan ti ten op de afstandschoten want daar hc* hij afgelopen zondag weinig kijk op. De heren van UVG hebben blijkbaar meer kaas gegeten van het zaalspel dan van dat op het veld. Het getoonde spel in de zaalcompetitie is van beter gehalte dan we tot nu to ge wend waren. Afgelopen zondag hadden ze de strijd aaan te binden met Vire- 3 uit Gouda. De teams deden niet veel voor elkander onder. UVG nad iet meer succes met het schieten Met een 9—11 overwinn n? wren de ^oen-Wit ten bijzonder tevreden. De dames van UVG gaan zondag naar de Haagse Hout rusthallen om de strijd aan te binden .net GOM4. De eerste wedstrijd teg'-i. EDH konden ze met de hakken over de sloot winnen Het Haagse OMA b een goed spelend team, dat niet snel tot hard spel overgaat. Iets waarmee de UVG-dames bijzonder blij kunnen zijn, want ais zij 'hun spel volledig kun nen spelen, dan is het mogelijk dat zy de punten mee naar huis nemen. Mis schien dat het herenteam hun dames- cluogenoten de nodite steun kunnen gaan geven, nu zij zelf een vrije zon dag he boei! De dunnes an IHvS ont moetten zaterdagavond in de Margriet waren de blauw-witten bijzonder zenuw achtig, maar toen ze begrepen l.iiwi dit team niet kansloos te zijn, kwamen zij beter los en behaalden een verdiende 73 over a inning. Zondag gaan zenaar Poeldijk o.n dagr (ie stiy.ci pan t* oin den met de réserves van Verburgh. In het vtz d n waren de ontmoet.trten tus- sen DWS en Verburgh altijd geladen 'met svïs®tie. terwijl net puol.ek verze- kerd was van goed en aantrekkelijk spel. De wjenten van beide teams ont lopen elkander >'in het te houden. op e DWS r de I a zai - 1 Rieni jeugd goede weg. Het leerzame middag SZC. Het eerste herenteam van Juliana vol leybal is er afgelopen zaterdag na on gelooflijk spannende strijd in geslaagd het leidende Zandvliet in eigen huis te verslaan. hagenaars dui delijk sterker en' deze wónnen dan ook de eerste en de tweede set verdiend met de cijfers 15—12 en 15—10. In de derde set kwam echter de ommekeer. De Haagse ploeg had veel van haar krach ten gevergd en moest daarvoor nu boe ten. Juliana daarentegen ging steeds be ter spelen en wist nu herhaaldelijk de sterke verdediging van de tegenstanders te verschalken- Vooral Cees en Peter de Munnik droegen er met goed geplaatste smashes toe bij dat de derde set met 15—10 door Juliana werd gewonnen. In de daaropvolgende set was Juliana, mede door voortreffelijk verdedigen in heti achterveld, verre superieur aanhaar tegenstanders en werd met de ruime cijfers 155 gewonnen. In de laatste en beslissende set keek Juliana aanvanke- Een grote uitgave te doen? Finata helpt u snel\aan contant geld door een persoonlijke lening Laag rentetarief - Geen aanvraag- of behandelingskosten-Derestantschuld wordt bij overlijden kwijtgescholden. 20 bijkantoren in Nederland Inlichtingen bij FINATA N.V. Vlotte jong der capuchon, in effen of gèru 1 |adr-35r50 17.75 2\par2fr3tï 13.75 3\oar2<Mtr 19.75 4 jaar 4-hrSff" 20.75 5iaar^50 21.75 DWS--V res is zaterdag met sensatie verlopen. Het was, een prettige spórtiew >„r -«taf ondanks dat zag scheidsrechter Hout- oraker zien gsnooorSBki o n t.yee spe- Vires van het veld te zenden man Gommel naar het strafbankje zag verhuizen, De scheidsrechter verklaarde na afloop dat Gommel nagetrapt zou hebben, maar deze was zich daarvan niet bewust Het is jammer maar het ziet er nu naar uit dat DWS het mui- stens drie wedstrijden zorider haar d.oel- van der Most. die inviel voor Gommel. liet zien dat hij ook n staat is hei. doel te verdedigen. DWS behaalde eer) ruime 1812 overwinding' a.s. Zonde trekken de heren van DWS evenals de dijk. Zij ontmoetten daar het Haégse HVP. oat iKt. ,o. .go seizoen èen lastige tegenstander was voor DWS. Maar we houden het toch op een over winning voor onze stadsgenoten. Sint Nicolaas komt v oor Dilettantjes Zaterdagmiddag, 26 november a.s. om 2 uur in zaal Tivoli, Nieuwe Ha ven 237 komt tér gelegenheid van het 13e jaarfeest van Schiedams Jeugd To neel vereniging De Dilettantjes Sint Nicolaas. De Schiedamse jeugd wordt weer uitgenodigd tegen slechts 50 cent Dit grandioze feest voor de jeugd waar bij de Sint nog enige malen zal trac- aange- teren en bij het verlaten van de »r de zaal ieder kind nog een verassing wacht Kaarten van 1 tot 2 uur aan de zaal. Keus uit 3 voortreffelijke kwaliteiten100% zuiver wol TREVIRA 55/45 TERLENKA 55/45 lijk tegen een s>rote achterstand aan (5—9i Dank zij hun ongelooflijke veoht- lust slaagden de Schiedammers er an dermaal in de achterstand weg te wer ken en zelfs de set nog met 15—12 te winnen waardoor de uitslag dus 3—2 in het voordeel van Juliana werd. Het tweede herenteam maakte korte metten met het zwakke Libanon '50-111. De setstanden 15—10, 154 en 1510 laten hieromtrent eveneens geen twijfel bestaan. Bij de Schiedammers stak voor al Aad Visser weer in voortreffelijke Nog veel duidelijker was de ning van Heren-3 op het Rotterdamse DRL-315—2, 15—1 en 15—5 Deze Juli- ana-ploeg is nog steeds zonder één en kel verliespunt en lijkt een goede gooi te doen naar het kampioenschap. Ook hier is de weg echter nog lang en kan er nog veel gebeuren. Slechts.het vierde herenteam leed een nederlaag tegen het sterkere Animo- 0—3. Twee Juliana-teams zullen het deze week allesbehalve gemakkelijk krijgen. Heren-1 krijgt a.s. zaterdag om 8.00 uur n.m- heit sterke HVS uit Haarlem op be zoek in de Thomas a Kempisstraat. Bei de ploegen verblijven momenteel in de middenmoot van de hoofdklasse en heb ben beide punten hard nodig. Het onge slagen Heren-2 gaat a.s- donderdag het eveneens ongeslagen ZVC bestrijden in de "Energiehal. Beide ploegen zijn ern stig kampioenskandidaat en kunnen zich geen nederlaag permitteren. Centr. verwarming gewenst? Vanwege de gemeentelijke woning- dienst zijn in Schiedam-ooBt plm. 6000 enquête-formulieren uitgegeven waarin de mening wordt gevraagd omtrent aan brengen van centrale verwarming, zulks in verband met het aardgas. De kosten bedragen plm f 10 per week waarin begrepen zijn de kosten van installatie. Er zijn speciale tarieven voor ver warm ngsdoeleinden en geraamd wordt, dat de kosten hiervoor tegen da f300 per jaar belopen. Het ligt in de bedoel ng om eerst een beperkt aantal installa ties aan te brengen. SERIE I, olleen dit week-end vonvoor /J.076 SERIE II, alleen dit week-end van lOPrfSrvoor 00 75 SERIE III, alleen dit week-end van J2Pr?5'voor 00 75

De Havenloods | 1966 | | pagina 4