Zeehavennota is een ongelukki ige misser Wereldjeugdhandbaltoernooi HUUR PIANO'S HUUR TINUS BOSSELAAR CHARLIE BOSVELD PIM DOESBURG SPARTA ontaardt in excessen" J. v. d. Touw: „Betaald voetbal Technische school St. Jozef won het kersttoernooi DE HAVENLOODS DONDERDAG 5 JANUARI 1967 S'd WurliTzer ROESTVRIJ STALEN GOOTSTENEN- LOSSE BAKJES in alle maten i gratis op elk pakje Sport moest de heer Van der Touw constate ren, dat de successen van vooral het eerste team van Schiedam nu niet ge weldig zijn geweest. Natuurlijk zouden wij heus wel in de KNVB willen spe len. en natuurlijk spelen wij voetbal om een wedstrijd te winnen, maar zeker niet ten koste van alles en ook niet al leen om te winnen. Halen we die KNVB niet, dan is het ook niet erg. Hoofdzaak i blijft in onze vereniging, ontspan- Honkbal \A gezamenlijk een toast te hebben uitgebracht op de afdeling voetbal, liet de heer Van der Touw de andere afdeling de revue passeren en hii geloof de niet. dat de afdeling honkbal moet gaan". Het softball feliciteerde de voorzitter met hun succes bij het vor men van adspirantenteam. waarmee Schiedam de enige vereniging in het westen van het land. is, met zon jeugd- team. Joop van Gent, die twintig jaar het clublad heeft verzorgd, werd in het zonnetje gezet evenals de „moeder" van de vereniging Mevr. Bras. Voor beiden was er een grote taart. De heer Van der Touw sprak er zijn vreugde over uit, dat de Schiedamse scheidsrechtersvereniging ook aanwezig was, „want" zo zei hij jullie horen er nu eenmaal bij onze familie." Hierna werd een dronk uitgebracht op Schiedam, waarna men nog lang bijeen In het Sportfondsenbad werd van de 14-jarige A.B. zes gulden en een por tefeuille ter waarde van vijftien gulden gestolen. De 40-jarige A.B.K. stootte bij het lopen door de draaideur in de Herna zo danig zijn hoofd, dat hij onwel werd. Door de GGD werd hij eerst naar de Dr. Nolet- stiehting en vervolgens naar huis ver voerd. v"."r, D/\i\.n,n m aiie maten voorraad leverbaar. H. v. d. ENDEN showroom: STRAATWEG 36, R'DAM TELEFOON 180857 't Voordeligste adres in Nederland. Rustige oudejaarsavond vöor Schiedam Nog maar nauwelijks waren de twaalf slagen van het oude jaar verklonken, of in de Schiedamse brandweerkazerne ram melden de alarmschellen voor de eerste brand in 1967. Nu bleek dat nogal mee te vallen en ook de twee volgende alar meringen van deze nacht waren niet on rustbarend. Het betrof in hoofdzaak straatbranden, waarbij bedreigingen ont stonden voor de woningen zodat ingrij pen door de brandweer noodzakelijk werd geacht. Dat ging niet altijd „con amore" van de bewoners der betrokken buurt, die ook niet zozeer van de gevaren v: i brand overtuigd bleken te zijn, maar de brand weer deed hetgpen des brandweers is en zo kon worden voorkomen, dat het nieu we jaar brandend voor Schiedam werd ingezet. Ook de jeugd op straat roerde zibh nogal, vooral in de omgeving van de Passage, maar de aanwezigheid van een aantal politiemannen bleek reeds vol doende, om alles binnen de perken te houden. VOORZITTER ROTTERDAMSE •>y In de rede die de voorzitter van de Rotterdamse Kamer van Koophandel en Fabrieken, ir. J. van den Berg, op 3 januari hield, zijn enige belangrijke vraagstukken aan de orde gekomen waarmee de Nederlandse economie en vooral Rotterdam wordt gecon fronteerd. Na te hebben aangegeven wel ke onderwerpen de laatste jaren in het middelpunt van de belangstelling ston den, analyseerde de heer Van den Berg de soeiaal-eeonomische toestand in Ne derland. Kern van zijn betoog was dat men in Nederland teveel sociaal-econo mische doeleinden tegelijk in een te hoog tempo heeft willen verwezenlijken. De instrumenten om conjunctuur schommelingen te beheersen en om een regelmatige, structurele groei te be werkstelligen zijn bekend en ze kunnen voldoen, maar te vaak ontbreekt de politieke bereidheid emaar te handelen. Er is een harde, uiteindelijk rechtvaar dige, maar niet steeds populaire so ciaal-economische politiek in Nederland nodig: dat schenkt weer vertrouwen en een gevoel van zekerheid, waaraan zulk een behoefte is. Handhaving van de welvaart en daar- na vergroting van die welvaart is no dig: daarvoor hebben de hoogste priori teit het herstel van de aarzelende werk gelegenheid, van het betalingsbalanseven- wicht en van het stabiel prijsniveau. Om dit te bereieken dienen de kosten beter bewaakt te worden, móet meer se lectief worden geïnvesteerd, moet het vestigingsklimaat worden verbeterd en meer aandacht aan de exportvergroting worden gegeven. Op het Europese niveau werd uitbrei ding van de E.E.G. zeer wenselijk ge- .noemd met name met het Verenigd Koninkrijk, omdat dat land veel over eenkomstige belangen heeft, vooral door dat daar het oog op de gehele wereld gericht wordt gehouden net zo als Ne derland dat gewoon en verplicht is te doen. Over Rotterdam sprak de heer Van den Berg zich optimistisch uit, omdat het de haven met het vele dat daarbij hoort in 1966 beslist niet slecht is ge gaan. Het aantal schepen nam in 1966 nauwelijks meer toe, maar de tonnen- maat en de goederenoverslag deden dit nog wel: de groei is er dus nog niet uit. De sterke en moderne economische structuur van het Nieuwe Waterwegge-" bied en de grote bijdrage van dit ge bied aan de nationale welvaart de kostwinnersfunctie van Rotterdam werden gereleveerd. A LLE handballers in Nederland gaan dit jaar het 25-jarig bestaan van het Nederlands Handbal Verbond feestelijk vieren. Het is dit jaar ook veertig jaar geleden, dat er in Nederland voor het eerst handbal werd gespeeld. In die be- geinperiode was handbal een onderdeel van het Koninklijk Nederlands Gymna stiek Verbond. Eerst in maart 1926 maakten de handbalverenigingen zich los van het KNGV en stichtten een eigen organisatie, het NHV dat nu een 41.0(10 leden onder haar vanen heeft. In de be ginperiode, werd het handbal gespeeld op velden waarvan de maten overeen kwamen met die van een voetbalveld. Na de tweede wereldoorlog kregen de zaalsporten steeds meer de aandacht en al heel spoedig ontstond toen het zaal- handhal. Dit werd heel snel populair en is het veldspel aan het verdringen. Ne derland is nog een van de weinige lan den, waar het veldspel nog intensief wordt beoefend. Het is hier vooral de jeugd die meer en meer „in" raakte voor het zaalhandbal. Hieraan zal het meer spectaculaire spel niet vreemd zijn. Toen het bestuur van het NHV de ju bileumviering ter sprake kwam, gingen de gedachten uit naar sportieve evene menten waarlbij vooral de jeugd be trokken zou zijn. Het resultaat was. dat men de Internationale Handbal Federa tie een plan voorlegde, om ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan in Neder land een wereldjeugdtoernooi te laten verspelen. In 1964 gaf het IHF hiervoor toestemming. Toen het aantal inschrij vingen alle verwachtingen ver overtrof, besloot het IHF-congres dat dit jaar in Kopenhagen werd gehouden, dat dit Meer dan 2 miljoen boekingen Qp woensdag 28 december werd door De Spaarbank te Rotterdam de twee miljoenste boeking van 1966 verricht. Het. passeren van deze mijlpaal bete kent dat voor het eerst in de geschie denis van De Spaarbank meer dan twee miljoen keer een spaarbankboekje ter behandeling werd aangeboden, voor het bij-schrijven van een inleg of het af schrijven van een terugbetaling. In totaal vonden er rond 1.325.000 in- 1 eg-boekingen plaats en 675.000 terugbe talingen. werd zeer felle kritiek uitgeoefend op de publikatie van de z.g. „Zeehaven nota". waarover o.a. werd gezegd dat het een nuttig intern discussiedocument had kunnen zijn. A!s basis voor een zeehavenbeleid van de Rijksoverheid is de nota ver beneden de maat gebleven waarmee in Rotterdam noodzakelijker wijs wordt gemeten. Rotterdam kan het Europese centrum voor container- en unit-load vervoer worden doordat bedrijfsleven en over heid in die stad de tekenen des tijds verstaan; de wereld moet echter weten wat in Rotterdam kan en wal daar ge beurt. Men behoeft niet te donken dat Rotterdam niet meer zal groeien: met het publiceren van de Zeehavennota zijn immers nog geen beslissingen geno men over de toekomst van Rotterdam. Die toekomst zal er anders uitzien dan is aangegeven in de Zeehavennota. die een „ongelukkige misser" van de cen trale overheid werd genoemd. Nadat de heer Van den Berg uitvoe rig had geschilderd hoe hij via een op het prijsmechanisme gebaseerd, gedif ferentieerd parkeerdistributiestelsel de steden hun vele nuttige functies wil la ten behouden, benadrukte hij in het slot van zijn rede de behoefte aan samen werking, omdat niemand in deze gecom pliceerde wereld meer alleen grote da den kan stellen. Alleen door samenwer king kan iets goeds en blijvends tot stand wpnden gebracht. De soms afschuwelijke gevolgen van het gooien van vuurwerk door onverant woordelijke elementen hebben zich op nieuw gedemonstreerd, toen op de Gro te Markt de 58 jarige mevr. F.T. die aan het Oude Kerkhof woont, de vonk van een rotje in haar oog kreeg. Enkele jongens in de leeftijd van omstreeks 14 jaar wierpen het vuurwerk in haar richting. De vrouw liep zodanig letsel op. dat zij naar de Dr. Noletstichting moest worden vervoerd en daar opgeno- Van het dak van de familie F.J.S. aan het Nieuwsticht werd de tv. antenne ter waarde van f 180,- gestolen. jeugdtoernooi een IHF-manifestatie zou worden. Aan dit toernooi zullen deelnemen spe lers en speelsters van 18 tot 22 jaar. Aan het toernooi zullen deelnemen: West-Duitsland, Denemarken, Honga rije. Polen, Roemenië, Zweden, Tsjecho- Slowakije, België. Oostenrijk, Senegal, Spanje, Zwitserland en Nederland. Het toernooi is in het teken van de jeugd gehouden om aan te kunnen to nen welk een centrale plaats de jeugd in het NHV inneemt. Ook wil men dit evenement gebruiken als een springplank voor de Olympische Spelen in 1972. Reeds vele jaren doen de handballers verwoede pogingen om hun sport ook op de spelen vertegenwoordigd te krijgen. Tot nu toe echter zonder resultaat. OOK SCHIEDAM De opening van dit hamdbalfeest zal in Amsterdam gebeuren en wel op zon dag 12 maart. De finale partij wordt in de Rotterdamse Energiehal verspeeld Dfe tusseliggende wedstrijden zullen in verschillende plaatsen in Nederland wor den gespeeld. In het wedstrijdschema is ook Schiedam opgenomen, want in on ze Margriethal, worden de halve finales gespeeld op vrijdag 10 maart. Het een en ander zal hier niet onge merkt passeren, want het ligt in de be doeling dat de wedstrijden muzikaal om lijst zullen worden door een muziek korps en de mogelijkheid bestaat dat burgemeester Roelfsema verzocht zal worden de afworp te doen. Voor het zover is zullen de handbal lers nog wel een paar krachttoeren moe ten verrichten. Vooral de financiële kant van de wedstrijden in Schiedam brengt nogal wat hoofdbrekens met zich mee. Er zijn enkele acties gaande om aan dit geld te komen. Zo is men gestart met een jubileumactie, waarbij men zich kan verzekeren van een plaats bij de opening van die finale. Daarnaast zal worden getracht de verschillende gemeentebesturen, van die steden waar een wedstrijd wordt gespeeld, voor dit evenement te interesseren. Voor de tota le organisatie is een kostenraming van 3 220.000. Dit is een niet onaanzienlijk bedrag, maar met het enthousiastme waarmee de handbalverenigingen aan bet werk zijn, zal het ongetwijfeld luk ken. met recht van koop O C a v.o. «p.mnd. zonder eerste storting Demonstraties Van de modellen 1967 te Rotter dam dag. van 10-4 uur door on ze Wurlitzerorganlst Joop Walvis met recht von koop 1 E? m v.o. JL ^9 p.mnd. zonder eerste storting Let «vel: hoee inruilwaarde vuor uw oude PIANO, HAR- MONIUM of ELECTRONISCH ORGEL. Fa. J.van Urk °8n Westersingel 42-44 R'dai tel.(010)135025 handtekeningen van en vele anderen van Het bestuur van de afdeling Schiedam- der Nederlandse Vereniging tot Bescher ming van Dieren maakt bekend dat in januari 1967 een cursus EHBO voor die ren gaat starten onder leiding vtin de Schiedamse dierenarts J. J. Kaper. Voor deelname aan deze cursus zijn enkele bepalingen gesteld; men moet n.l.: Ie lid zijn van bovengenoemde vereniging, 2e ouder zijn dan 18 jaar, 3e bereid zijn aan een examen deel te nemen, het welk wordt afgenomen in Schiedam, 4e 'zich schriftelijk aanmelden bü het sec retariaat van dierenbescherming, pVa. Burg. v. Haarenlaan 855 te Schiedam, vóór 14 januari 1967. De cursus omvat een 1012 tal lessen. De cursusavond is gesteld op woensdag. Het leerboekje, het welk men nódig heeft, zal op de eerste cursusavond verkrijgbaar zijn. Omdat het aantal deelnemers maximum 15 personen kan bedragen, zal bij een groter aantal inschrijvingen de volgorde van aanmel ding bepalend zijn. Aan de deelnemers zal na 14 januari een schriftelijke be vestiging worden gezonden, waarin te vens de nodige gegevens betreffende cursusgeld, datum en uur van aanvang e.d. worden vermeld. Op de foto een jongen op weg met zijn gewonde hondje naar een dierenarts. De „Stichting Carillon Schiedam" heeft sinds haar oprichting op 1 decem ber 1964 bijeengebracht de som van f 6303. Bij de Gemeente berust reeds een in de jaren 1949/50 door een comité in gezameld bedrag dat inclusief rente f 14392 beloopt. Tezamen is dus beschik baar f 20695- Zoals bekend begeeft de stichting zich niet op technisch gebied. Zij spaart en belegt de aan haar ge schonken gelden. De stichting maakt geen kosten. Iedere gulden is raak! Als de Schiedammers b.v. bij gelegen heid van een jubileum aan de stichting denken en te haren gunste een gift bij de Spaarbank Anno 1820 storten kan be reikt worden dat het Schiedamse Carillon in zijn oude luister hersteld wordt. Als er totaal f 50.000 bijeen is. kan de Ge meente de plannen voor de restauratie T JIT de traditionele nieuwjaarsspeech van de heer J. van der Touw, voor zitter van de voet-, honk en korfbalve reniging Schiedam, bleek overduidelijk, dat het met die vereniging uitstekend gaat. Dat bleek ook wel aan het groot aantal leden, die in het clubhuis samen gekomen waren om elkaar nieuwjaar te wensen. Het stemde de heer Van der Touw tot vreugd, dat zo'n groot aantal junio ren aanwezig waren en dat bewees, vol gens de voorzitter, wel dp innerlijke band in de vereniging. „Hel gaat goed in onze vereniging en in het amateur voetbal en ik zou niet graag willen rui len met een club in de betaalde sec tor", aldus de heer Van der Touw. „Ik geloof dat wij met het betaalde voetbal in ons land op de verkeerde weg zit ten, want er kleven een paar kwalijke Kwalijke zaken noemde de heer Van der Touw, persoonsverheerlijking van een voetballer en zo vond hij het on juist een speler „een begenadigd talent" te noemen. Een hysterisch gedoe vond hij het dat de vieze bezwete en bemod- derde shirts van de spelers van Ajax te koop werden aangeboden als een reli kwie. - Het signaleren van de „topscorer van ■de week", is ook al zo'n kwalijke zaak, vond de spreker. Immers voetbal is niet de sport van een enkeling. „Ons spel is een teamsport en laar is die voorhoede speler, die de doelpunten maakt net zo belangrijk ais de verdediger of de half- speler, die nooit genoemd zal worden. Ts het niet dwaas, ging de heer Van der Touw verder, dat er niet langs de lijn gecoacht mag worden" De hele week neeft de trainer of coach de spelers on der zijn leiding en de twee maal drie kwartier dat er gevoetbald moet worden moet hij zijn jongens los laten. Als ik ai die zake, nu eens vergelijk met ons amateurvoetbal, dan kunnen wij gelukkig zijn". De hand in eigen boezem stekend, 1AE sehooltafeitenninkampioenschappen dit jaar door de grotere in schrijving dan 00it tevoren én het groot enthousiasme van de deelnemers een éclatant succes geworden. Het een en het ander is duidelijk in gusntige ma te beïnvloed door de instelling dit jaar van een schoolprijs: een wisselbeker voor de school die zich het sterkst toonde, voor de bepaling waarvan vanaf de achtste finales aan elke winnaar een punt werd toegekend. De strijd om deze wisselbeker in negen groepen was zo spannend (bij de kwartfinales b.v. ston den nog drie scholen gelijk in punten tal), dat de persoonlijke successen er zelfs door op de achtergrond geraakten en dat de aloude, monumentale Koop mansbeurs welhaast op zijn grondvesten moet hebben geschud toen de geëigen de schoolkreten in het geweer werden gebracht om de schoolgenoten aan te moedigen. Uit dit enthousiasme en spontaan la waai én uit bij vlagen in de finales uitstekend tafeltennis is de r.-k. Techninche School St.-Jozef als winnaar te voorschijn gekomen. Met 25 punten zegevierde die vóór de St.-Jozef-u.l.o. <22 punten), het Stedelijk Gymnasium (20 punten) en het Spieringhoek-Lyce- um 18 punten). De Willem de Zwijger- u.l.o.'s II en I werden met 12 resp. 10 punten, 5e en 6e op de ranglijst; daarn- na volgden nog vijf scholen met elk ten minste tien deelnemers. Al stond de „schoolstrijd" dan in het middelpunt van de belangstelling, de persoonlijke resultaten vormden natuur lijk mede inzet van de strijd. Bij de meisjes waren het José v.d. Bootnen (Spjeringhoek-Lyceum) en Sonja Schol- te (Huishoud, en Industrieschool) die in hun leeftijdsgroep elk met een eerste prijs naar huis gingen. E. Kars en C. Osterholt werden tweede. De jongens speelden in vijf leeftijds groepen. H. Pieron (Pr. Irene-u.I.o. won bij de jongsten (12-jarigen) in de finale met 21—12, 21—14 van P. Lans bergen. Bij de 13-jarigen zegevierde J. Molendijk (W. de Zwijger II) met 21-15, 2117 over P. v.d. Hoeven. Steven Poll bezorgde in de 14-jarigen groep zijn scnool (Sted. Gymnasium) een zege door een 21—14. 21—16-overwinning in de eindstrijd over H. Jansen. De Chr. Techn. School had een winnaar bij de 15-jarigen in A. Koogje,, die gemak kelijk (21—8, 21—10) over T. van Em- den zegevierde. In de groep 16-jarigen en ouderen ten slotte won G. Brons geest (St.-Jozef-u.l.o.) na spannende strijd met 21—16, 21—18 van W. Jans- son (T.S. St.-Jozef)., De scholleren, tevens lid van een ta feltennisvereniging, waren ondergebracht in twee afzonderlijke groepen. In de A- groep (16 jaar en ouder) was Nico van Slobbe een klasse apart: dat stond bij voorbaat vast en hij was zo sportief, uitsluitend mee te spelen voor de school prijs. Individueel winnaar werd nu G. Overmans (Spieringshoek-Lyceum), die in N. van Slobbe slechts met de eervol le cijfers 17—21 en 22—24 zijn meerde re moest erkennen. Tweede werd P. v. d. Broek' (Sted. Gymn.l, die H. v.d. Linden met 21—14, 218 versloeg. In de Agenda Schiedam 5' Januari Chr. Soc. belangen 20.00 u. Retorica: spreken in het openbaar. Korenbeurs 20.00 u. Teach-in over het onderwerp: de binnenstad. Arcade 20.00 u. Sted. Gymnasium: dansavond. 6 Janurari Irene 20.00 u. Toneelvere niging Het Zuiden: toneelavond. Musis Sacrum 20.00 u. Bestuursbond NVV: Nieuwjaarsbijeenkomst. De Bron 20.00 De Rank 20.00 u. Hervormde Zondags school afd. Kethel: kontaktavond. Tivo- li 20.00 u. Green's Rhytm and Blues Society: dans avond. Sursum Corda 20.00 u. NCGOV: vergadering. 7 Januari Tivoli 20.30 u. Schied. Jazz Sociëteit „Guillaume": bijeenkomst. Ire ne 20.00 u. Toneelvereniging „Entre Nous": bingo dansavond. Susum Corda 14.00 u. Schied. Wandelsportver. De Trek vogels: kindermiddag. Munis Sacrum 20.00 u. RK Toneelvereniging Alberdinck Thijm: toneeluitvoering met bal na. Sportfondsenbad 19.00 u. Diplomazwem- men voor diploma 3 en hoger. Opstan- dingskerk 20.00 u. Chr. Gymnastiekver. D.O.K.: feestavond. 8 Januari Arcade 20.00M U. RK Instuif dansavond. Sted. Museum: Tentoonstellingen.,Oran je en Schiedam" en Kinderfeest" Tent. van werken van ed. Zondagsschil ders: De Droomwereld der Naieven'. Galerie Punt 4 Tent van werken van Martin Tissing. B-groep won H. Degenaar (T.S. St.-Jo- ï^f)„.eerst 113 een zeer fel duel met JrüT -V. 2J~15, 21—18 van S. Hoekstra (Chr. Techn. Sch.). De opening zowel als de prijsuitrei- king van deze in alle opzichten geslaag de schooltafeltenniskampioenschappen geschiedde, namens de Schoolsportcom- missie, door de heer J. v.d. Griend. Reeds in zijn openingswoord getuigde deze van de dankbaarheid van de com missie aan de praktische organisatoren, bestuursleden van Schiedamse tafelten nisverenigingen en hij deed dat opnieuw bij de sluiting. De heer J. v.d. Griend vergeleek bij de laatste het enthousiasme en de aanmoediging van de scholieren met de sfeer rondom de voetbalwedstrij den tussen Liverpool en Ajax, waarmee hij de tafeltennissport een bijzonder krachtige injectie gaf. Indien de oliebollenaktie die zowel van wege het Leger des Heils als de Herv. Gemeente Schiedam een maatstaf zou kunen zijn voor het aantal oliebollen, dat de Schiedammers in de afgelopen dagen heben verwerkt, dan moet dat wel een respectabel aantal zijn. Want terwijl het Leger des Heils zich tot plm. 1000 olie bollen moest beperken als hoogste ca paciteit, bracht de Ned. Herv. achtie het tot bijna 35.000 stuks. In de werkplaats der fa. Schwagerman aan de Strijense- straat (waarvan foto) was het op oude jaarsdag een hele drukte van bakkende en inpakkende assistenten voor de aktie. In totaal waren 150 personen in de weer om iedere klant nog tijdig te bedienen en dat is dan ook gebeurd. Per fiets en per auto werden de bestellingen thuis bezorgd. Woensdags was men reeds met de voorbereidingen begonnen en daarna kwam alles in volle actie. Er werd voor brwto f4800 aan oliebollen verkocht. De baten zijn bestemd voor „Kerkewerk en Rijnmondraad". Mr. Mannoury hoogleraar Economische Hogeschool Mr. J. Mannoury, voorzitter van de Raad van Arbeid te Utrecht, is met ingang van 1 juni 1967 benoemd tot buitengewoon hoogleraar voor het so ciaal recht, sociaal-politieke verhoudin gen en het arbeidsrecht in de facul teit der Economische Wetenschappen. De heer Mannoury is van 1938 tot 1952 met uitzondering van de oor logsjaren juridisch adviseur geweest van het NVV. In 1952 werd hij v.oor- zitter van de Raad van Arbeid in Gro ningen en in 1956 kreeg hij dezelfde functie in Utrecht. De heer Mannoury heeft vele publikaties op arbeidsrechte lijk gebied op zijn naam staan. Op vrijdag 6 januari zal het 40 jaar geleden zijn dat de heer C. Boeters te Maasdijk werd benoemd als electro- monteur bij het gemeentelijk energiebe drijf. De officieele huldiging vindt 's morgens plaats in het kantoor van de plaatselijke bedrijven, terwijl in de avonduren in gebouw De Vluchtheuvel een receptie zal gegeven worden voor vrienden en. relaties van de jubilaris.

De Havenloods | 1967 | | pagina 7