3? AR 4 Jan Fets hoopt terug te komen in eerste van SVV BIESHFIVEl Sportgrabbelton SVV moet winst in eigen buis kunnen behouden Meisjes van DWS werden afdelingskampioen Service speelde gelijk tegen Never Despair ,DE HAVENLOODS.,— DONDERDAG 9 FEBRUARI 1967 Fnkele weken geleden, op zondag, 4 december, zagen we Jan Fels zijn re-entree maken in het eerste elftal van SW. Dat was tegen DFC en een ieder was het er •ver eens, dat Jan een goede wedstrijd speelde. Alle collega's van de dagbladpers, die van deze wedstrijd een verslag maakten, staken hun mening niet onder stoelen of banken en 's maandags had Jan een goede pers. Niet ten onrechte want de ama teur Fels behoefde niet onder te doen voor zjjn betaalde coUega's. Integendeel, In die wedstrijd behoorde hij tot de uitblinker*. Hij werd nog een paar keer opgesteld bij de keurploeg en ineens was het weer gebeurd met Jantje. Hij stond er weer naast. Waarom is Fels gepasseerdMisschien komt het wel omdat Jan een beetje verliefd is op de balm Hij dribbelt graag met het leren monster en passeert dan getnakkelijk één, soms \u-ee tegenstanders. Dikwijls kan hij zo'n stukje solowerk afronden, door een medespeler de bal toe te schuiven. gebeurt echter ook wel dat hem de bal wordt afgepakt. Den nadeel kan liet ook zijn, dat het solowerk te lang gaat duren, waardoor de t.egenoa-tvi de verdediging t de goed opgezette aanval verdwenen. kan hergroeperen. Het gevaar is dan u Uit het gesprek dat wij met Jan Fels hadden, bleek dat hij zijn tekort komingen drommels goed weet. Hij zegt „De heer Gosens. die man weet wat van voetballen, heeft het mij ver teld. Ik houd de bal te lang bij me. Het is nu al belangrijk minder geworden dan vroeger. Ik verzeker u echter, dat Ik ernstig bezig ben van speelwijze te veranderen, want ik zal knokken een plaats in het eerste t de 22-jarige Jan Fels. „Financieel doet het mij, nu tenmin- «te nog niets. Ik ben nog steeds ama teur en krijg voor mijn voetballen geen cent. of ik nu in het eerste, tweede of het derde speel. Maar ergens is het toch zo. dat de eer om in het eerste te spelen je toch ook wel wat doet". Fels is een bescheiden, jongen, die niet aan de weg timmert en met zijn voetbal talent heus wel als amateur ergens an ders aan bod zo.u komen voor een eer ste elftal en misschien ook wel in het betaalde voetbal. Het is echter een echte Schiedamse jongen, wiens hart klopt voor hetrood- -groene SVV. Hij draait bij de top mee, maar een contract is hem nooit aangeboden. On danks dat is hij tot nu toe SW trouw gebleven. Hoewel hij ook heel erg graag contractspeler zou willen zijn, is het nog nooit in zijn hoofd opgekomen bij een andere club emplooi te zoeken om de eenvoudige reden dat hij te veel SW-er is. Jan dacht, dat al alles normaal verlo pen zou zijn hij verleden jaar wellicht een contract aangeboden gekregen zou hebben. Hij was echter in militaire dienst en zijn conditie liep enorm te rug. Hij werd maar liefst acht kilo zwaarder en bij het voetballen liep al les hem tegen. „Ik verdiende op dat moment beslist geen contract. De condi tie was er niet en dan ga je elk zelf vertrouwen missen". Fels speelde in verschillende militai re elftallen. Hij kwam twee keer tot een trainingswedstrijd met het nationale mi litaire team, maar tot een officiële wed strijd kwam het njet. Strik van Go Ahead verdrong hem. De laatste Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze hoogst nieuwe en mo dieuze laktassen, in zwart, rood, blauw en groen (en zulke prachtigs kleuren...) voor denspeler. Al is hij van nature een beetje voorzichtig, hij kan echt wel tegen een stootje en'durft zo nodig een tegenstander met een sliding de bal te ontfutselen Daarnaast beschikt hij over een goed hard schot. Fijne tijd Jan Fels vertelde, dat hij vanaf zijn jeugd lid is van SVV. Als twaalf jarige speelde hij in C 1 en dit ploeg- je spelers bleef vrijwel intakt totdat de jongetjes mannen waren geworden. Regionale jeugd, betaalde jeugd, de kna pen doorliepen alle regionen, totdat ze hun leeftijd in aanmerking genomen se nior werden. Bij de jeugd heeft Jan zijn pioeg dertienmaal achter een te winnen en ook kampioen te wor den en te promoveren naar de hoogste afdeling. Eddy Koens, nu een vedette in Bel gië, is al diè jaren zijn voetbalvriend je geweest en hoewel Jan beslist niet jaloers is op Eddy, benijden doet hij hem wel. „Een beetje geluk moet je toch wel hebben", verzucht hij. Jan Fels, vrijgezel hoe kan het ook éhders ais je hele hart en al je tij<* het voetballen en naar SVV in zonder gaat heeft er alles v om zijn plaats in het eerste Jeugctvoetballeiders ontvingen basisdiploma Voor het basisdiploma Jeugdvoetbal leider van de afd. Rotterdam van de KNVB zijn geslaagd de leden van do Schiedamse vereniging DRZ: Mevr. F. Altorf van der Hoek, J.J. Althof en mevr. Jvan Heiten van Bodegom. van HBSS: L.D. Treurniet. W-v.d. Berg en KI van der Zee: van SFC: J Hordijk, van SVV. R. van Gerven en Schiedam G. v.d.Hoeven. De uitreiking van het diploma vindt plaats vrijdag 17februari in gebouw Atrium te Rotterdam. Voor de pauze zal de bekende internationale scheidsrechter P.P. Roomer aan de hand van door hem gemaakte dia's vertellen over zijn bui tenlandse ervaringen. Maandag, 13 februari zal het nieuwe gebouw van de openbare lagere school aan de Peter van Anrooylaan in gebruik worden genomen. Aan dit gebeuren zal een feestelijk tintje worden gegeven en de afd. van Volksonderwijs in samen werking met de Oudercommissie heeft daartoe een lampionoptocht georgani seerd welke om 19 uur zal vertrekken van het schoolplein der houten nood- school aan de Eduard van Beinumlaan- Muzikale medewerking wordt verleend door het R.K. muziekgezelschap St. Rad boud. Jeugdige messteker werd gepakt De politie heeft een 15-jarige scholier aangehouden, die er van wordt verdacht na een ruzie in het Zakkendragershuis je. de 16-jarige J. S. met een mes in de rug te hebben gestoken. De toestand van het slachtoffer is thans gunstig. "ï7oor het eerst sinds enkele maanden zal zondag het Schiedamse voetbal in al zijn gelederen weer aktief zijn In de betaalde sector krijgt SVV Den Bosch op bezoek. Wij weten momen teel niet hoe de formatie van de rood groenen zal worden samengesteld, maar ondanks durven wi.i het op een Schie damse overwinning te houden. Den Bosch is wat van slag af en we moeten aannemen, dat de ontwapenende jeugd van SVV liet men- ge- meneerde en oudere team van Den Bosch de baas moet kunnen blijven. De uitwedstrijd werd 00, maar daar zal het nu niet bij blijven. PEC, de te genstander van Hermes een zondag ver loor in Schiedam met 1—2. PEC blijft een enorme schotvaardige voorhoede te hebben, want op koploper Haarlem na, scoorde zij de meeste doelpunten in de tweede divisie. Zij kwamen tot een totaal van 50. De verdediging hoort ech ter bij die der meest gepasseerde en misschien kan Hermes daar lering uit trekken. SVV 2 trekt naar Volendam Die ene week dat u niét meedeed had u geluk kunnen hebben. Doe elke week mee in de SPORTTOTO. veroveren. Hij rookt en drinkt niet, leidt een geregeld leven en bezoekt trouw de training. .Deze eenvoudige, thuis mis schien wat verwende jongen met een rood groen hart, weet dat hij alleen door een keiharde training en een nog grotere inzet daar kan komen waar hij zijn wil. Een plaats in het eerste team van SVV en mogelijk een contract als semi-prof bij zijn eigen club. Met een buitenkans kunt u binnen zijn. Doe «Ika week mee in de m SPORTTOTO. •••••••••••••a D% dat de wedstrijd tegen DFC kwam. „Ik was enorm slecht, mede door een lich te enkelblessure opgelopen tijdens een wedstrijd in dienst. Ik was nergens en het verwonderde mij dan ook niet dat ik naast het eerste gezet werd. Na zijn diensttijd kwam Fels echter terug. On der leiding van trainer Gosens kwam de conditie weer terug. Hij kwam weer op zijn oude gewicht en speelde in het tweede zo goed, dat toen Leen Hubert door ziekte niet opgesteld kon worden, hij weer een kans kreeg. Toevallig was dat weer tegen DFC. Zes wed strijden mocht hij meedoen. Tegen Eind hoven uit, 11 was het de laatste keer. Het doet hem pijn en zit hem hele maal niet lekker. Hij wil niemand an ders verwijten maken dan zichzelf. De bal sneller plaatsen. Daarop gaat hij zich nu instellen. „Ik wil natuurlijk dolgraag een contract. Ik word dit jaar 23 en moet dus nu, doorbreken. Lukt dat niet, dan kan ik wel inpakken". Fels is een uitgesproken middenspe ler. Hij kan opbouwen en- ziet dat ook als de voornaamste taal van een mid- blijvend goedkoper Is de prijs niet vaak het giote bezwaar om inderdaad „het nieuwste snufje" aan te sfhaffen? Daarom zijn wij wel eert beetje trots op deze aanbieding van Mini-laktassen - werkelijk „de grote mode" (want U zag ze nooit eerder)... die U nu al koopt voor een prijs die ongehoord is Vlotte, moderne, neen zelfs modieuze en toch practische lakplastic tassen - en lak is geweldig „In", dit seizoen, - voor nog géén vier gulden. 6Mn tel. of schrift, tuit. moeilijke uitwedstrijd teren Alloysius in Zeeuws Vlaanderen heeft Noad weer geen winst gebracht. Door ziekte van Nol Braak, moest liet met een invaller verschijnen en dat werd Van Dijk die daarmee zijn debuut maakte in het eerste team. De eerste vier wedstrijden van deze ontmoeting gingen wat ongelukkig verloren, want met een beetje meer geluk, had de ba lans in het voordeel van de Schiedam mers om kunnen slaan. Suttorp verloor de eerste partij tegen Watersloot in drie games, 20—22, 21—15 en 23—21. Meijer onderging hetzelfde lot tegen Delforge, 21—18, 21—23 en 23—21 en ook debutant Van Dijk moest na een ener verend duel tegen Boogaard met 1921, 2117 en 23—21 het hoofd in de schoot leggen. Drie nipte, gelukkige overwin ningen dns voor de Zeeuwen die daar na ook nog met 16—21. 22—20 en 24—22 het duel opeisten. Deze toch wel ongelukkige nederlagen braken wellicht het moreel van de No- adspelere, die na een' lange vermoeide reis hun wedstrijd moesten gaan spelen in een steenkoude ongezellige zaal. Sut torp en Meijer zorgden voor de twee tegenpunten. Noad 3 met Service 2 in een hevig duel gewikkeld om aan degradatie te ontkomen, leverde een keurige prestatie door kanshebber Diveko een gelijkspel af te dwingen Deze prestatie wordt nog duidelijker, omdat aanvoerder Jan Meuldijk voor vier wedstrijden geschorst niet meedeed. Cees Marijnen verving hem en hij was het die .de laatste wed strijd won en daarmee een punt voor zijn team in de wacht sleepte. De uitslagen van de overige Noad- teams waren: Insullnde 2Noad 2 8— 10 2—8: 21 Up 8—Noad 11 2—8. Service ontving Never Despair en bracht het niet verder dan een wat te leurstellend gelijkspel. Het spel van Slobbe bleek weer een klasse apart en dit jonge talent won weer al zijn wedstrijden, waardoor deze jongeman nog steeds met 100 procent speelt, wat toch wel een prestatie genoemd mag worden. Dick Boer en Krelscher won nen ieder een partij. Het werd een enorm spannend duel, waarin Kreischer en Slobbe hun team een voorsprong van 20 gaven. Daarna kwamen de gasten, door een gewonnen dubbel en winst op Boer op 22. Om beurten werd daarna gescoord en na de voorlaatste partij stond Service met 54 voor Kreischer had de moeilijke taak de laatste en door slaggevende wedstrijd te moeten spe len en hij verloor dit duel kansloos van Kappe en daarmee moest Service een winstpunt afstaan Sinds oktober is dit het eerste verliespunt van Ser vice dat zondag naar Zeeuws Vlaande ren moet voor de wedstrijd tegen St. Alloysius. Het tweede team, dat met degradatie- zorgen kampt kan deze week weer re kenen op Eikmans. die geheel hersteld is van een herniaoperatie, wat waar schijnlijk wel een versterking zal bete kenen. De verdere uitslagen van de Service teams zijn: Service 3Hoogvliet 82; Service 4—Nationale 3 10—0: Weldet3— —Service 5 28: Service 6Repelaar 46; MijnsherenlandService 7 5—5; Service 8—Diveko 3 0—10; Atlanta 5— Service 9 010. T.S.F. 1 heeft in de afgelopen week z'n kans alsnog op de 2e plaats ln de 2e klasse B te eindigen, aanzienlijk zien stijgen Zelf won het thuis met 7 —3 van Milksteamers 3 (waartegen in de eerste kompetitiehelft werd gelijkge speeld) en het zag bovendien Stadhuis 1, dat thans op de tweede plaats ze telt, een nederlaag lijden tegen koplo per Germinal 3. De achterstand van T. SF. 1 op Stadhuis bedraagt nu nog slechts één punt, zodat een redelijke kan?, aanwezig kan worden geacht dat de Schiedammers zich alsnog voor de promotiestrijd weten te klasseren. Het 2e en 3e team van T.S.F. stel den ernstig teleur: beiden verloren Het tweede team raakte daardoor de eerste plaats kwijt en zag bovendien drie kon- kurrenten zo dicht naderbij komen, dat er van een volkomen open stijd om de bovenste twee plaatsen tussen vijf gelijkwaardige tegenstanders sprake is geworden. TS.F. 3 behield ondanks de nederlaag de tweede plaats, doch kan zich verder be*list geen misstappen ver oorloven zonder die positie in gevaar gebracht te zien. De TSF-junioren deden het opnieuw beter: het eerste team won met 50, het tweede met 3—2. T.S.F. I—Milksteamers 3 (7—3) bracht een gelijkopgaande strijd waarin de Schiedammers over het algemeen het geluk aan hun kant hadden. Zes par tijen werden pas in de derde game be slist. vijf ervan brachten TSF de winst. Wittop Koning, Schilperoord en de Looze wonnen elk twee enkelspelen, eerstgenoemden samen het dubbelspel. Het scoreverloop was weinig spectacu lair: na 1—1 kon T.S.F naar 7—1 uit lopen voor Milksteamers de uitslag al thans een redelijk aanzien kon geven. TSF 2 is nu wel volkomen van de siag. Op een nederlaag en een gelijk spel in de tweede kompetitiehelft volg de nu weer volledig verlies: 4—6 tegen T.T.C.K. 1. H. Helmstrijd van T.T.C.K vormde voor de T.S.F.-ers het grote struikelblok; hij behaalde de volle winst uit zijn partijen. Nuis (2), Bouwer (1). en W. Baard (1) brachten de tekort schietende 4-score voor T.S.F tot stand. T.S.F. 3 liet een eerste steek vallen tegen Centrum 6: het niet meespelen van Ad Maan was daaraan niet vreemd. Nu wonnen v. Valderen, mevr Voor- bach en J. Baard elk één partij en een eveneens gewonnen dubbel kon de balans niet gunstier voor TSF doen uitslaan. (46). T.S.F. 1 junioren had met Intiem geen moeite (50). doch de zege van T.S.F. 2 op NOAD 1 kwam wel moei zaam tot stand, getuige de uitslag 32. Fred Geyp bleef bij T.S.F. 2 ongesla gen. •W/ EER is de meisjesjeugd van DWS 'v kampioen geworden van het dis trict Rotterdam. Met een overwinning van 82 weeg het de meisjes van Ac tief terug en haalde daarmede de titel, waarop die jeugd geabonneerd blijkt te sijn binnen. In het district Den Haag waren het de meisjes van Hellas die kampioene werden. Beide teams gaan met elkaar uitmaken, wie in Hilversum zal gaan deelnemen aan de strijd om de landstitel. Zondag is de eerste wed strijd in Den Haag en de return zal ln Rotterdam worden gespeeld. De meisjes jeugd van DWS geeft al ver schillende jaren achtereen de toon aan in de afdeling Rotterdam, maar slechts een keer kon het tot de nationale kam pioenschappen door dringen. Het werd toen ook landskampioen. DWS heeft met de heren-junioren nog een ijzer in het vuur. Indien dit team zaterdag van het Vlaardingse WIK wint, wat moet kunnen, dan zijn ook deze DWS-junioren kampioen. Zij zullen dan Senioren heren van WF kregen Neptunus op be zoek en hebben met dit Rotterdamse team wel voor een aantrekkelijke wed strijd gezorgd, maar moesten de eer toch aan de gasten laten. WF had het team op vier plaatsen gewijzigd, maar dit deed beslist geen afbreuk aan het spel van de Schiedammers. Zondag krijgt WF als tegenstander Dynamo 2 uit Rotterdam. Dit team heeft twee punten voorsprong op de scheepsbou wers. die in de gevaarlijke hoek zitten en best een puntje kunnen gebruiken. Het damesteam van Wilton moet het ai enkele weken zonder aanvalsleidster Bea Zonneveld doen, die geblesseerd de wedstrijd vanaf de lijn mag volgen. In de wedstrijd tegen ERIDOS hebben de dames zich kranig geweerd, maar had den niet voldoende stootkracht om ge vaarlijk te worden. Met een ruime overwinning van 63 won ERIDOS de wedstrijd. De volgen de en laatste wedstrijd van het seizoen gaat nu tegen het Haagse Hollandia en we nemen niet aan, dat dit een Schiedamse overwinning zal worden. De heren van DWS kregen in de Houtrust- hallen AHC 28 als tegenstander en moesten in deze laatste zaalhandbal wedstrijd de eer aan hun gasten laten. Zonder enige bezieling kwamen de Vrije mensen in een rechtvaardige samenleving ANTI-REVOLUTIONAIRE PARTIJ EVANGELISCHE VOLKSPARTIJ Herhaaldelijk komt het voor, dat wedstrijdverslage nenz. naar de redac tiebureaus van de Havenloods in Rot terdam sturen. Dat is jammer voor de genomen moeite en tijd, want daar re tourneert men het toch weer naar de gevolg is, dat de kopij dan te laat is om nog geplaatst te worden en daar het geen zin heeft om een week daar na nog tot plaatsing over te gaan, ver dwijnt de kopij in de prullebak. Dat is jammer. Daarom het adres, waar de sportverenigingen tot maandagavond hun kopij kwijt kunnen is: Mgr Nolens- laan 590. telefoon 269858. In „Blijven gaan", het contactblad van de schoolvoetbaliers, dit betreft dan de leerlingen van de katholieke scholen in Schiedam, lazen wij dat de afdeling cricket van Excelsior 20 al die deelnemers aan dat schoolvoetbal uit nodigt de cricket jeugdtraining te be zoeken. Liefhebbers kunnen voor niets aan deze training deelnemen elke maan dagavond in de gymnastiekzaal van de huishoudschool aan de Parkweg. Een lofwaardig initiatief van de jeugdcom missie van Excelsior. Op 17 februari zal de afdeling Rot terdam van de KNVB in gebouw Atrium weer aan tal van cursisten het Basis diploma Jeugdvoetballeider uitreiken. Wederom bevinden zich onder de ge slaagden van deze dertien weken duren de cursus een aantal Schiedammers. Dit is op zich niets bijzonders, want de Schiedamse clubs s twee dames zijn. Dat zijn van Helten-Beusekom en i Altorf-van der Hoek. beiden DRZ. Mevr. Altorf is niet alleen naar de cursus gegaan, maar nam ook haar man J. Altorf mee. Ook hij hoorde bij de cursisten die door het examen kwa men. Een echtpaar om de pet voor af te nemen Wat moet een club die zul ke leden heeft toch onmetelijk rijk zijn- Het is geen record, 250 wedstrijden voor een elftal spelen, maar het is toch DWS-ers binnen de lijnen en moesten gedogen dat AHC met 10-9 de meerdere bleef. Ook de dames van DWS waren aan de laatste zaalwedstrijd toe. Die ging tegen Rohda, dat in de eerste helft ver uit de meerdere bleek en dan ook tot een voorsprong van 41 kwam. Na de rust heeft DWS zich flink ver weerd, wat resulteerde in enkele doel punten. Het werd zelfs een voorsprong van 54 voor DWS. maar een verbe ten terugkomend Rohda zag toch nog kans gelijk te komen. De dames van UVG kwamen uit te gen Athene, dat evenals UVG in degra- datiezorgen verkeert. Na een snel ge speeld duel behaalden de Schiedamse dames een verdiende overwinning van 73 en namen daarmee twee punten afstand van Athene. In het komende weekeinde zal de beslissing gaan val len, of UVG zich in het District zal kunnen handhaven. Het moet het dan opnemen tegen het Rotterdamse Spar taan, dat dit seizoen sterk naar voren is gekomen. Veel kans geven we UVG dan ook niet. Athene moet de strijd aan gaan binden tegen koploper Snel- wiek en dat het Haagse team het tot winst gaat brengen ligt niet in de lijn der verwachtingen. Mocht dit onver der Jan Teeuw zaterdag voor de wed strijd tegen Scheveningen dan ook ge huldigd. Jan speelt dertien jaar in het eerste elftal en al die jaren heeft hij maar twee keer over moeten slaan bij het spelen van een competitiewedstrijd. Hij is nu 29 jaar, dus komt hij vanaf zijn zestiende jaar in het hoogste team van PPSC uit. Van de spelers kreeg hij een reistas en de vrouwelijke supporters kwamen met een tafelaansteker. Het bestuurde eerde hem met een paar gou den manchetknopen. Ondanks dat PPSC de wedstrijd tegen Scheveningen verloor, mocht dat des avonds bij het feestje ter ere van Jan de feestpret niet drukken. Delftse studenten klopten Juliana Het eerste herenteam van Juliana stelde danig teleur door van het Delft- se Sigi in vier sets te verliezen. Het ge hele team speelde aanzienlijk onder haar normale competitie-vorm en maak te een matte indruk. Mogelijk hebben de Schiedammers hun tegenstanders on derschat want het duurde tot de derde set, voordat Juliana een heftig tegen offensief inzette. Het was echter maar van korte duur. De beide eerste sets waren reds mt 159 en 1511 door de Delftenaren ge wonnen. In de derde set had een wissel van coach H. Linders succes en kwam er bij onze stadgenoten een opleving welke in setwinst resulteerde: 157. In de vierde set bleek edhter al spoedig dat de Juliana-spelers hiermede al hun mochten niet meer baten. De Delftse studenten waren onvernurwbaar en won nen deze set uiteindelijk met 15—11. De kampioenskansen van Julianas tweede herenteam zijn aanzienlijk ge stegen nadat de beide concurrenten ZVC en Jong Pendrecht op verrassende wij ze een paar steken lieten vallen. De Schiedammers wonnen zelf in drie sets van een zich vooral in de eerste en de derde set met hand en tand verzettend Lekkerkerk. Bij Juliana viél vooral het goede spel van Bart Goos en Aad Vis ser op De setstanden waren: 15—13. 15—3 en 15—9. Juliana 3, dat al wekenlang te kam pen heeft met blessures, ziekten enz., leed in de wedstrijd tegen St. Paulus 2 haar eerste verliespunt: 22. Voor een zeer aangename verrassing zorgde het nog steeds in degradatiege vaar verkerende damesteam, dat op meer dan overtuigende wijze van het hooggeplaatste ZVC 3 wist te winnen. De opbouw en de afwerking van de aan vallen bij Juliana was voortreffelijk waardoor de Rotterdamse dames vrij wel geen kansen kregen een behoorlijk tegenoffensief in te zetten. De setstan den laten aan duidelijkheid niets te wen sen over: 15—2, 15—11 en 15-2. Het meisjes a-team won met 3—1 van stadgenote SVC AC a. Slechts de derde set moest Juliana met 13—15 afstaan de overige sets werden met resp 15—6. 15—4 en 15—7 gewonnen. Het b-team' verloor met 3—0 van het Rotterdamse DRL a. Sporthal Margriet ontvangt IJsrevue Er is in de afgelopen dagen hard ge werkt in de Schiedamse Margriethal, waar de voorbereidingen worden ge troffen om woensdagavond, 8 februari de premi re te brengen van de Wiener Eisrevue. Dit betreft dan niet alleen het aan brengen van de ijsvloer, doch ook de tribunes moeten gebouwd, voor de eer ste maal in het bestaan van de hal. Het is uiteraard een heel construc tiewerk en rond de ijsvloer zijn in totaal tweeduizend zitplaatsen ingericht. Buiten het gebouw is de technische installatie opgesteld, die door pijpleidin gen zorgt voor de bevriezing. en zal zeer waarschijnlijk met paling rijker, maar met punten armer terug komen Het tweede team van Hermes trekt dezelfde kant uit. Het moet na melijk tegen Blauw Wit en moeten daar toch wel tot een gelijkspel kun nen komen. De jeugd van SVV krijgt ADO op bezoek en moet die wedstrijd kunnen winnen. Hermes jeugd trekt naar H»l- mondia, dat met het carnaval nog in de benen overwonnen moet kunnen wor- Amateurs de lijnen kwam, speelde het gelijk te gen Progress, weer een geheel program ma. DHS gaat uit tegen het haast on der aan de ranglijst bungelende ONA. Indien de Goudse ploeg niet wordt on derschat, moet dat een overwinning kun nen worden. Excelsior moet uit tegen TOGB, dat in puntenaantal precies gelijk staat met onze derde klasser. Zou het daarom daar in Berkel tot een puntenverdeling kunnen komen? In de vierde klasse krijgt Martinit het uit tegen Geluksvo gels niet gemakkelijk, maar waarom zou er geen gelijkspel in zitten voor Marti nit. Het moet toch wel kunnen gezien zijn stand verplicht het op bezoek komende Progress met een nederlaag naar huis te sturen. Ome Toon en zijn mannen zullen zondag j.l. beslist wel naar hun tegenstanders van a.s. zondag zijn wezen kijken en daar lering uit ge trokken hebben. Afdeling De( afdelinsclubs blijven het goed voor. Het won zondag van DOK en krijgt zondag a.s. een vrije dag, zodat het competitiebeeld wat gelijk getrok ken kan worden. In de eerste klasse B, blijft Schiedam kampioenscandidaat, na de overwinning die het boekte op DESV, al was dat benauwd met 2—1. Het krijgt nu te doen met Saturnus in een uitwedstrijd en moet die wed strijd kunnen winnen Demos verloor de aansluiting met dé top een beetje door een doelpuntloos gelijkspel tegen Saturnus. DESV komt nu weer naar Schiedam met nu Demos als tegenstan der. Weer winst vóór een Schiedamse ploeg? In de eerste klasse C blijft het tus sen SFC en FSV Pretoria een nek aan nek- race en het is maar 'de vraag welke club de langste adem heeft. SFC won met 2—0 van Swift Boys en gaat nu op bezoek bij Crooswijk. Dit is be slist geen gemakkelijke tegenstander, maar de winst moet toch mee naar Schiedam genomen kunnen worden. In 2B gaat WF aan de kop, samen met AVS, de blub die Schiedamse Boys over de knie nam en met 72 won. WF gaat uit naar Boezemkwartier en zal wel met de volle winst naar huis komen. Schiedamse Boys heeft de kans zich te herstellen, daar hekkesluiter Noorderkwartier op bezoek komt. Winst moet er ook inzitten voor DRZ, dat naar de rode lantaarndrager van 2C, VVOH moet. Zaterdagvoetbal TJBSS is misschien wat beschadigd, E-L maar toch met beide punten uit de strijd tegen Excelsior P gekomen en is nu toch aardig op weg naar een kampioenschap. ASWH, dat op bezoek komt op Harga zal hun daar beslist niet van af kunnen houden. PPSC verloor van Scheveningen op eigen terrein nog wel. Nu moet het uit tegen NSW en wellicht zal het daar een puntje vandaan mee terug brengen. In het afdelingsvoetbal krijgt GSS be zoek van OFB en moet GTB uit naar NBSW. blijvend goedkoper Tricot Nylon Dusters, die U overdag in 't werk geen minuut je kunt missen én die zo uiterst practisch zijn (zo gewassen - na een paar uur weer droog). Een deze dusters, uit de serie van 9.98... In een leuk, vlot 3/é model met contrasterende kraag en manchetten, kiest U uit voor vijf en een halve gulden. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze Tricot Nylon dusters, in A frisse kleuren, i 38 t/m 52 of schrift

De Havenloods | 1967 | | pagina 4