'm n/$J CJV sociëteit De Vonk onlangs geopend DE POLITIE MELDT: lentïade Zeekadetten deden het goed Nonchalant, modern, een schoen CONTACTLENZEN DE HAVjiiNLUu^o - ,...r 2o ivlAART 1967 DE Schiedamse jeugd behoeft echt ge durende de weekeinde-avonden niet durende de weekeinde-avonden niet doelloos over de straat te zwalken, er aljn diverse jeugdgelegenheden, waar men zich kan amuseren. Daartoe draagt nu ook weer de Socië teit „De Vonk", uitgaande van de fede ratie Schiedam van de afdeling van het Chr. Jongeren Verbond met de „Jeugd- kaven" aan de Lange Haven 129 bij. Reeds veie jaren deed zij dit, maar het was na acht jaar intensief gebruik noodzakelijk, dot het gebouw een res tauratie onderging en gemoderniseerd werd. Dit werk is in vijf weken tijds uitge voerd, dank zij veler medewerking, niet in het minst van leerlingen der gemeen telijke technische school, die bewonde renswaardige staaltjes van vakbe kwaamheid in het gebouw ten toon heb ben gespreid onder leiding van leraar P. Govaers. De benedenverdieping is dezer dagen gereed gekomen en dit was oorzaak dat het bestuur een „open huis" hield voor iedereen die van het resultaat van de restauratie zich op de hoogte wilde ■tellen. Het is inderdaad verbluffend gezellig geworden. Er is niet alleen geverfd, maar ook het Interieur is gewijzigd. Er zijn gezellige ingebouwde zitjes, een bar is ingericht, de sfeer is intiem en aantrekkelijk. De benedenzaal is bestemd voor het dansen, al is dat geen permanente bezig heid. Intussen is men ook al begonnen aan de bovenverdieping en ook daar zal zo •en en ander gebeuren. De vrij sombere lokalen, zullen door vakkundige handen worden gerestaureerd waarmee reeds een begin is gemaakt. Het is nl. niet de bedoeling, dat „De Vonk" er alleen maar is om er te kun nen dansen, het is de bedoeling er een echte sociëteit van te maken, d.w.z. waar men kan discussiëren, lezen, spelen, etc. hobby-werk doen in foto, film, elektro techniek. Hierdoor kan de Schiedamse jeugd weer de ontspanning worden gebo den, welke men van de C.J V. mag ver wachten. „De Vonk" is gedurende de drie week einde-avonden geopend, doch het streven is, om zo spoedig mogelijk iedere avond de deuren te openen. De contributie bedraagt slechts dri« gulden per maand en daarvoor kan men niet op straat blijven lopen! Deze magnifieke heren molière indietypisch engelse stijl. Licht gekrompen calfs- leder met lederzooi, voor mannen die een blazer ple gen te dragen. 39 75 BROERSVEST 135, TEL. 268492, SCHIEDAM Aanpassing in samenwerking met de oogarts. Geheel pijnloos onzichtbaar. CONTACTLE^SPRACTICUS c. J.STUIJ Optiek "de Lens" peppI?we!E«iEQ 64 TEL 236055 PEPPELWEG 131 - TEL. 188465 ROTTERDAM Ingebroken is in de fabriek van de drogisterij N.V. J. Helker aan de Hoofd- ■traat 20, waar uit een geldkistje in een bureau f 1200 is gestolen. Na het beëindigen van zijn werkzaam heden in de fabriek der N.V. Patent en Kristalsoda aan de Makkerstraat in Schie dam, werd de 27-jarige sodabewerker C. de Wilt uit de Vinkebaan te Rotterdam onwel. Hij werd door de G.G.D naar het ziekenhuis vervoerd, waar bij aan- komst bleek, dat hij was overleden. Door nog onbekende oorzaak ontstond brand in een afzuigkast van zaagsel in de kastenfabriek van H. LoenderslooL aan de Noordvest. De brandweer heeft het vuur met 6 stralen geblust, waar voor vier brandweerwagens waren uit gerukt. De aangerichte schade bedraagt tussen de f 5.000 en f 10.000. P.J. De 19-jarige vertegenwoordiger J. van W. en de 20-jarige bediende L, beiden uit Rotterdam, hadden hun jasje in gebouw Arcade opgehangen en hun portefeuille in de zak gelaten. Een dief maakte er gebruik van en stal bei- de portefeuilles waarin o.a. paspoort rij- bewijs etc. en f 55. micro-kris- tauine oip een vrachtauto, bestuurd door de 22-jarige A.P.S. schuiven, doordat de bocht te scherp werd genomen Een deel van de lading kwam terecht tegen een autobus van de RET, waarvan fan de linkerzijde alle ruiten braken. Het 17-jarig meisje M.P. uit de Van Marurn- straat liep als passagiere van de bus enkele lichte verwondingen aan de knie op en werd door personeel van de GGD verbonden. De autobus werd zwaar be schadigd. ptvVo de, opslagplaats van de 51-jarige r.M.B. uit Rotterdam zijn aan de Kor te Achterweg 37 flessen wijn gestolen. Na een duik in het Schiedamse Sport- fondsenbad moest de 59-jarige P C van A. ervaren, dat uit zijn kleding in het badhokje achtergelaten, f 10,- was gesto- TE KOOP aangeboden Gotische huiskamertafel en 4 stoelen in pr. st. A. Cooiman, S|>: mgerstr. 20. tel. 202023. Te koop z.g a.n. Interno kolen- r. J. C. van Marfcum- 5. Schiedam. i Best f 65 e M Platen voor f 9-, Beatle n f 6,30 nu i 2,95, pla- srs in prijs verlaagd! waaier, groet model f 14,95, klein model slechts f 7,25, al bums van f 6.95 slechts f 1.95, Discotaria Mail-o-Pack, Jonker Fransstr. 107. Platenspeler nu f 39.50. Ste reo-platenspeler van f 69,50 nu f 57,50, Stereo-pLsp. met ver sterker en 2 boxen f 148,-. Grootste keuze laagste prijzen. Discotaria Mail-o-Pack, Jon ker Fransstr. 107. Butagaskachel. Staande Sche. merlamp, Tweeziits Salonbank- Je, Braun Multimixer, Auto- imperiaal. Tentverwarmlngs- kachels. T-' Gloednieuwe Erres Wascom- blnatie. Viervlams Gaskook- plateau, Modem Divanbed. Binnenveringsmatras, Sleestof- zuiger. Tel. 253608. maanden oud. Reeds ingeënt t.e.a.b. Te bevr. Roeters. Kort Bajonetstraat 10a, R'daim Te koop aangeboden 2-pere. slaapkamer, donder eiken, best. uit ledikant met opntag spiraal en kapokbed. Grote spiegelkast, tafel, stoei, nacht kastje. Totaalprijs f75,-. Te- desso loper 70 cm breed, 1, 5.10 m lang. Prijs f75- Tel. 241257. Gebruikte Caravan De Reu 1965, Produktlestr. 15. Vlaar- diingen. Tel. 343701. skai bankstel f 156, 4 sporen Philips bandrecorder f 300. poot voor lamp f 8.-, 6 parkie ten f 17,50, 2 persoons wentel- bed plus bed. Nieuw in teak houten kast gekost f 1250 nu f 800. R. v Utrecht. Hr. Vran ke n-straat 30>b. na 5 uur. Zgan Luxaflex 3.18 x 1.74 licht groen. Zgan Fasto keukengey- ser f 140. Heemraadsingel 80, Candy Was Boterende Wasdroger, Hoog- tezon, Davonette Oliehaard, Baamiventilatoa:, Tel. 253608. v.d. Lindestraat 81. Gouden dameshorloge 2 vloer kleden nieuw, 2 winterjassen maat 52, Esselaar. Mathenes- serddjk 143-Al. 2 gootsteenkastjes, Bruynzeel m. aanrecht. Spotkoopje, Nieu we Meyer elektrische bakoven. Prachtige pendule, tel. 258496. Witte lange trouwjapon mt Bloemensingel 1. Capelle a IJssel. Satijnen bruidsjapon lang met kort sleepje. Compleet mt 42—44. Na 19.00 uur. V. der Poel. Aelbreehtsikade 6c. 4 stoelen, tafel, 3 fauteuils, t.e.a.b. v. Cittersstraat 43a, Siegler Oliehaard, Tank. Ro- tel Keukenmachine, Koelkast. Aardigashaard, Vaste wasta fel, Electrotomuis. Tel. Smyrna kleed blauw 2.30 x 3.25. Half jaar oud. Vaste prijs f i50. Deege, Sohtetbaan- -1 42, Na 7 uur. Fraaie kolenconvector, z.g. a.n. Aard'gasfomuis, Centrifu ge, Drukboiler, Oliekachel, SteelEtofzuiger, Stapelbedden, Bruidsjapon met sleep en slui er van mannequin, maat 42, Nieuwenburg, Nobelstraat 121c. a.n Bruynzeellegkast hoog 1.90, breed 0.60. diep 0.40 f 69 p. st. Tel. 200151. I. 253608. bijpassende fauteuils en 1 ga. - "el en schemerlampvoet. klassiek, zeer luxues, f750,. moet opnieuw bekleed worden, tel. 010-183197 na af spraak. Compl. massief eiken slaap kamer. Fortunastr. 8. H'berg. Te koop: witte trouwjapon, klassiek model, frans kanten sleepje uit sohouderpasje. trijs. Maat 38-40. A. Pors, nwaardstr. 18b. Rotter- Nieuw vloerkleed, grote maat 3,50 x 2.50 mtr. Afghan dessin met de hand geknoopt. Orig. import. Iets moois, prijs f 500. 1 ïvr. Jacob v. Campenweg ins Alex, polder. Tel. Wasmachine en wascombinatle 200- elk. Tel. 283288. aangeboden «ritte satijnen bruidsjapon met kanten jas. Kleppe, Vollere met vogels groot 5 x 75. geheel glas, tel. 236561. vanaf vrijdag. gaskast. Vliegenkast n ritssluiting, pannenset. Vaste is f225-. De Kruytf. Gij- Naar aanleiding van het artikel „Zwart Nazareth en de jeugdige bik kers" in de Havenloods d.d. 9 maart 1967 het volgende. In de eerste alinea wordt geconstateerd dat erin de Brandersbuurt ontsluitings wegen noodzakelijk zijn. Dat is dan pas waar als de brandweerkazerne er inderdaad zou komen. Verder meent u dat de buurt weinig architectonisch schoon biedt. Hoe onjuist dat is mag blijken uit de belangstelling, die Monu mentenzorg voor de buurt aan de dag legt. Mocht de gemeenteraad beslissen de Brandersbuurt te behouden dan komt Monumentenzorg zeker met subsidie over de brug. Dan wordt er gerept over „een groep je jongelieden", dat warm voor het be houd van de buurt loopt. Inderdaad blijkt de jeugd zeer geïnteresseerd in het plan tot behoud van de Branders buurt. Maar zij niet alleen. De aanwe zigheid van verschillende architecten in het werkcomité wijst daarop en ook de vele adhesiebetuigingen die van oude ren zijn binnen gekomen. Ik acht het een verkeerd alternatief dat de gemeente door het behoud van de Brandersbuurt verplicht is „elders een leefbare woonwijk op te bouwen". Het gaat in de Brandersbuurt om slo- pen of behouden. Slopen betekent de grond rijp maken voor industrieën. Be houden betekent het handhaven van een karakteristiek stadsdeel dat onverwacht goed bewaard is giebleven. Een merkwaardige uitlating is: „Daar bij komt dat ze (de huisjes 1 particu lier bezit zijn en dus onteigend of aan gekocht zouden moeten worden" Het- h!/ LJ?ldt Pame,Ujk als de gemeente haar bestemmingsplan zou uitvoeren. Dan volgt hieruit de conclusie: „Res- tauratie kan dus niet zondermeer plaats vinden. Het zou alles aanzienlij ke bedragen kosten in de eerste plaats zullen de restauratiekosten de ge meente bijzonder meevallen. Via het Amsterdamse Diogenes-systeem kunnen de Vellevest drijven en zag daar wat m. Het knaapje ging op de matrassen zitten en liet zich meedrijven. Onder de brug aan de Parkweg raakten de ma trassen echter vast en zat het knaapje in moeilijkheden. Met hulp van politie en burgers kon de waaghals worden ge red. Doordat bij het \vegrijden de 44-jari- ge monteur P.H.P. op de Lange Haven niet voldoende oplette, reed de 17-jari- ge bromfietser C. van R. tegen de auto van P. Daardoor viel hij en kreeg een kniefractuur. Hij werd door de GGD naar het ziekenhuis vervoerd. Op de hoek Damlaan-Honnerlage Gre- telaan verleende de 28-jarige chauf feur H.J.M. met de door hem bereden bromfiets geen voorrang aan de auto, bestuurd door de 42-jarige J van S waardoor een botsing volgde en M. met een hersenschudding naar de Dr. Nolet- stichtmg werd vervoerd. AGENDA SCHIEDAM 23 maart Sursum Corda: 20.00 uur DWO: ledenvergadering; Wijkcentrum: ZU-OO uur, Thurledetuindersvereniging: vergadering 24 maart Chr. Soc. Bel-: zu.uu uur: CMB: ledenvergadering. Tl- voli: 20.00 uur: Mega's: fanavond 25 maart: Marijke: 14.00 uur, Ver Het Sin gelkwartier: filminiddag. Tivoli- 20 30 uur: Sohied. Jazz Soc. „Guillaume"- bijeenkomst. Volksgebouw: 20.00 uur: Jehovah Getuigen: Herdenking van het Avondmaal des Heren met openbare toespraak door M. Schroot. Musis: 20.00 uur: Hermes DVS: beatavond 26 maart Volksgebouw: 18-15 uur, Jehovahs Getui gen: openbare bijeenkomst- Sted. Museum: Salon van de Maasste den en Jonge Nederlandse Kunst (tot 2 april). Musis, Amstelbron en Koeie- stal; salon van de koude neuzen (tot 2 april). Zakkendragershuis: tentoonstelling: Plan voor Morgenochtend (geop 12-6 en 8-11 uur). Monopole: weekfilm: Maciste zoon van Hercules (14 jr), do. 8 u„ vrij 7-9 15 u. za. 2-7-9.15 u. zo 7-9.15 u„ wo. 8'u Het rijk van Tarzan (14 jr) zo. 2-4-15 u. wo- 2 u- Weekend (18 jr) zaterdagnacht. bloemen-en vakantietentoonstelling in Ahoy' Rotterdam uitgebreide toeristische informaties voor binnen- en buitenland de Efteling in miniatuur bloemschikken - rustieke zitjes dagelijks van 13.00-22.30 uur BEIDE PAASDAGEN GEOPEND 0 Een nog onbekend gebleven wielrij der, verleende op de hoek Burg. van Haarenlaan-N.Damlaan geen voorrang aan de melkauto bestuurd door de 25- jarige J. C. v.d. Z. uit Schipluiden. Door het sterke remmen, slipte de vrachtauto sloeg tegen een lichtmast en verkeers- paal, maakte een slag rond en kwam in de berm van de weg tot stilstand. Met veel geraas vlogen de lege melkbussen van de auto, die zwaar werd bescha digd, evenals de mast en paal. Persoon lijke ongelukken vonden niet plaats. O Terwijl de bewoners afwezig waren, is ingebroken in de woning van de fa milie K.M.L.N. aan het Dr. Wibautplein, doordat een keukendeur aan de achter zijde van het pand werd geforceerd. Een bedrag van f 500 werd gestolen. ten) f 100. 1 wijnrood tapijt 255) f65. t groot wand- (110x175) f75. (Land schap in de bergen) 1 kroon- Grote gemeubileerde kamer, wastafel, douche, keuken ge bruik. 2 8 4 pers. Bergsingel 110b, Rotterdam-Noord. ONROERENDE GOEDEREN WONINGEN, WINKELS, FLATS en BEDRIJFSRUIMTEN 'n vele plaatsen in Zuid-Holland. Vraagt vrijblijvend onze WONINGGIDS. Makelaarskantoor van 't Hof, van Hogen, dorpplein 27, Gouda, tel. 01820-2765 of 7403. leggingspand t.e.a.b. Huurop brengst f 17,15 per week. Vas te lasten f 94,- per jaar. Br. c 3824 b blad. Te koop gemod. vrij huis. 1 grote woonkamer, 2 slaapk., keuken, warande, 2 toiletten, badkamer, vliering, grote achtertuin. Koopsom f22 000 Tevens te koop gevr. vrij huls met plm. 350 m2 grond. Eventueel koopruil. Zestienhovensekade 29. Te koop aangeb. vrij huis met tuin. Te betrekken zonder huurmachtiging. Vraagprijs '-.k. Hypotheek event. ar. Te bevr. W Bree- Kerkedijk 158. R'dam- Vrij huis te koop gevr. TeJ. 2 toil, plus vliering, ga rage, cv aardgas, grote tuin. Vr. pr. 75.000 k.k. In ruil huurhuis belet, of fiat j ars in Bldjdorp, geen zij- it. huur ea. 126 p.m. Br- :r No. 3839 bureau van dM buiten de overheid om aanzienlijke be dragen binnenkomen. Zo ook via subsi dies door Monumentenzorg en particu liere giften. Het is eenvoudig een sprookje, dat het de bedoeling zou zijn van de Branders buurt een kunstenaarscentrum te ma ken. Inderdaad is gedacht aan de inrich ting van enkele ateliers 'waarom ook niet?). De vraag hiernaar is nu al gro ter dan het aanbod. De schrijver laat zijn goede hart spre ken als hij het vaderlijke advies geeft „één van de fraaie, echt oude en his torische panden aan de Lange Haven b.v. aan te kopen en tot jeugdcentrum m te richten." Hij vergeet hierbij te vermelden dat de deskundigen het er zo langzamerhand over eens zijn dat het systeem om ge ïsoleerde panden te restaureren leidt tot het scheppen van een museumsfeer, waardoor geen stadsdeel gered wordt, dat in het leven van vandaag een vitale functie kan verrichten. In tegenstelling tot uw bewering heeft de heer Van Huiten, die zitting nam in het werkcomité voor behoud van de Brandersbuurt, erop gewezen dat de re stauratie in het centrum van Amster dam door de Stichting Diogenes de ge meente geen geld heeft gekost. Hartroerend is de suggestie in uw bladdat men de jeugd „de helpende hand zou willen bieden bij het uitkij ken naar vestigingsmogelij-kheden buiten de Brandersbuurt. Een beter staaltje van een verouderde mentaliteit had u niet kunnen geven. De jeugd heeft geen helpende hand nodig. Wel: ruimte om haar spel te spelen. Tenslotte houdt u het gemeentebestuur voor dat het het zwaar te verduren zou belt hier de zaak tot een prestigekwes- i u7c er ls n°2 nooit iemand slechter geworden door het aanvaarden van nieuwe inzichten. Hetgeen iets an ders is dan overstag gaan. ROTTERDAM h. G. (Naam en adres op de redactie bekend). Vanzelfsprekend bent U zuinig op Uw dure langspeelplaten... ze vertegenwoordigen een klein kapitaal... maar laat U ze dan zo maar liggen? In onze Discohoek verkopen wij zeer solide platenkoffers, ste vige houten koffers, als bescher mend omhulsel voor Uw LP.'s, een koffer, waar U 30 platen royaal in wegbergt. Houten grammofoonplaten- koffers, met Vinyl bekleed, uit de normale series van 12 tot 14 gulden, met verchroomde sloten en beschermdoppen, kiest U uit voor drie rijksdaalders. luxe koffer voor 30 cm langspeelplaten Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze zeer solide en keurige Platenkoffers, voor Uw 30 cm L.P.'s een koffer voor jaren, met luxe handvat, Geert ttl. of schrift, b Laat de inzet van de feestavond dan niet zijn geweest om van achterover te vallen, het verdere deel van de avond kon het Schiedamse Zeekadettencorps tot eer strekken. Neem het de jongelui eens kwalijk, dat het openingslied er kwam en zij zich voc; stonden vast te houden! Het zij hen alien vergeven, het zee kadettencorps is geen zangkoor, dat was duidelijk te merken. En al is het even min een cabaretclub. dat lukte heel wat beter! In de volle zaal van Musis Sacrum heerste een gezellige sfeer die paste bij avond, het feest dat het corps vierde. Bergvi In zijn welkomstwoord heeft voorzitter Witkamp in het kort de levensloop van het Schiedamse Zeekadettencorps ge schetst, zoals we die reeds eerder in ons blad hebben vermeld. Met 15 man en twee sloepen, nu 15 jaar geleden begonnen, is het corps uit gegroeid tot een flinke bezetting en vol doende materiaal, waaronder de „Jan van Gelder" als „troepenschip" De heer Witkamp kon talrijke oud-ze'ekadet- ten, leden van het corps te Maassluis, Rotterdam en Arnhem verwelkomen. Hij constateerde een prettige samen werking waarbij de vorm van minder betekenis is dan de inhoud. Hij riep de clementie in van de toeschouwers voor het cabaret dat zou volgen, omdat het hier allemaal „lekenspelers" betreft. Na het openingswoord kwamen afge vaardigden van het corps Arnhem en Maassluis het jubilerende corps geschen ken aanbieden. Zij brachten dank voor de prettige verstandhouding tussen de diverse corpsen. Na de officiële gebeurtenissen volgde DIERGAARDE BLIJDORP Apothekersdienst De dienst vangt aan vrijdagavond om uur- Eerste Paasdag dienst apotheek Van Westendorp, Parkweg 207, tel. 267674, daarna apotheek Rembrandt. Rembrandtlaan 5 te Schiedam. tel 268855. Gevonden en verloren Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam, dagelijks van 9.00— 17.00 uur, behalve op zaterdag en zon dag: Ring met 2 sleutels, waarvan 1 afge broken; potloden enz. in bruin étui; ring met 3 sleutels; bruime pprtemonnee met inhoud: bruine herenportemonnee (le dig)): portemonnee met inh.; crème portemonnee met inhoud; bruine diplo- matentas met inh.; jonge tortelduif: le deren motorwant: doos met worsten: weerstandsmeter. Te bevragen bij de vinders: zwarte halsketting. Bijl, v. d. Duijn van Maas damstraat 59; medaillon, Jos Schouten. Dr. Bos laan 48; bankbiljet. Firma Bos- sers, Broersveld 122; bankbiljet, Postkan toor, Dieselstraat; kroningsmunt van armband, Winkel, Nieuwe Maasstraat 69a; dameshorloge, W M. Alblas, van Karnebeekstraat 14; dameshorloge, met gevlochten bandje, Holzken, Huijsmans- straat 29; doublé bril in metalen koker. Ottenberg, Rozenburgsestr. 40c; schooi- étui met inh.. Beuman, Graaf Florisstr. 76: zonnebril, Engering, Nieuwe Haven 123; ring met 2 autosleutels (verm. Daf) van Loon, Nieuwlandplein 38-40: heren- bril in bruin étui, Schouten, Vondellaan 32: ring met 4 sleuteltjes (waaronder 1 VW), Bierens den Haan, Laan van Spie ringshóek 11, tel. 265032: bruine porte monnee met inh., Verschoor, Westfran- kelandsestraat 133: bruine diplomaten- tas met inh., Apotheek Rembrandt. Rembrandtlaahgeruite fietstas. Bevol king, Nieuwstraat 26; zwarte herenpara- plu in hoes, Van Dijk, Broersvest 7; zwarte knipportemonnee met inh.. Touw. Oosterstraat 75; groene plastic porte monnee met inh., van Rij, Puttershoek- sestraat 24, blauwe badtas met inh.. Bakker, Lange Nieuwstraat 121b; zwart witte kater, witte bef en poten; bastaard fox, reu, zwart, witte bef, plm. 4 mnd. oud, Dierenasyl, St. Anna Zusterstraat: rode step op luchtbanden, van Wierin- gen, Schietbaanstraat 7; 1 "paar grijze herenglacé's, v. d. Wetering, Ch. de Bourbonstraat 21; donker bruine heren glacé (1). Postkantoor, Lange Nieuwstr.; 1 paar zwarte damesglacé's, Het Nieuwe Stadsblad, Broersvest (kiosk); brom fietsplaatje (rood) JPS 773, Van Gerven. W. Brouwerstraat 27; doos inh., vlees. Klos, W. Andrélaan 32, Maassluis; 2 do zen snoepgoed, Kleijn, Joh. Straussplein 234; metalen hondenhalsband, de Bruin, A.eidastraat 14b; zwarte herenschoen. Meijer, Buitenhavenweg 166; 1 paar blauw-witte gymn.schoenen, in zakje, Roosloot, Lorentzlaan 55. dan het amusante gedeelte avond, waarvoor eerste luitenant Fred. Bergveld merendeels de tekst en liedjes had geschreven. Het begon allemaal verrassend leuk met het geschenk dat een oud vriend kwam brengen, bestaan de uit rommelige radio-onderdelen. Zo werd het gegeven verder uitgewerkt. De eén moge het er wat' beter hebben afgebracht met zijn rol dan de ander, doch uiteindelijk was het een zeer amu sant geheel en daar ging het om. De toeschouwers hebben bun waarde ring niet onder stoelen en banken ge stoken. Daarna was het de Haagse band van Koos Wessels, die voor dansmu ziek zorgde en de aanwezigen nog lang bijeen hield voor deze geslaagde feest avond. Uw eigen kousenwinkeltje aan leggen, nooit misgrijpen, altijd correcte, fraaie kousen aan... dat kunt U ook na deze unieke aan bieding. Drie paar naadloze nylons, eerste keus, normale prijs per paar bijna een gulden, nu In een speciale verkoop... per drie paar voor nog géén twee gulden. ^*êêk£ËÊÊ drie paar eerste keus micro nylons 20 denier naadloos Vrijdag en zaterdag verkopen wij 3 paar eerste keus 20 denier Nylons, In modieuze tinten, ma ten 6% t/m 11,

De Havenloods | 1967 | | pagina 15