Bouw van de wielerbaan is een ware lijdensweg T.H.O.R. hield de jaarvergadering Slechte zondag voor Schiedamse voetbal Meer tennisbanen gewenst CONTACTLENZEN AUTO WASSEN PW DE HAVENLOODS DONDERDAG 6 APRIL 1967 S'd 4 VOORZITTER SBLO DE JONG: J}E WIELERBAAN moet alle prioritijd krijgen". Dit zei vrijdagavond de voorzitter van de SBLO, de heer A. de Jong op de algemene jaarlijkse ledenvergadering. „Gezien de sportnota. moet er voor de sport en recreatie nog heel wat gedaan worden in Schiedam, maar nu eerst de wielerbaan De heer De Jong noemde de bouw van de nieuwe wielerbaan een lijdensweg en hij zag nu nog geen oplossing om er uit te komen. Een lijdensweg en misschien wel een lachertje, want er is al heel veel geschreven en gesproken over een wielerbaan in sportpark Harga. Onder leiding van de heer Schippers, de vroegere directeur van plantsoenendienst is men indertijd, nu al weer een jaar of vijf zes geleden aan de wielerbaan begonnen. Er werd een dijklichaam, of talud opgeworpen, bestaande uit de singels gebaggerde grond. In zeer korte tijd was het gebeurd. Dat gebeurde in 1961. Daarna ii er niets meer aan gedaan en Schiedam waaht nog steeds op de wielerbaan. CARAVANS SILVERLINE met slaapkamei DE REU CAMPO Barendrechtseweg 433, BARENDRECIIT TEL. 018062876 Er worden steeds maar weer excuses gevonden, waarom er niet wordt gebouwd aan een wielerbaan. Er zou een betonnen of bitumen wegdek opkomen, maar dat kan niet omdat het dijklichaam maar blijft zakken. Was dat niet vooruit te bezien geweest? Normaal is het dat voor er aan een bouwerij wordt begon nen. grondmonsters worden getrokken. En iedereen weet. dat Harga uit veen grond bestaat, dus had zeker gemeente werken moeten weten dat een opgewor pen zwaar dijklichaam op deze veen grond gaat verzakken en blijft verzak ken. Het maken van een betonnen baan is dus een utopie die nooit verwezenlijkt kan worden. Het zal daarom een houten baan moeten worden en dat had men zes jaar geleden ook al kunnen weten Was men er toen al toe overgegaan de wielerbaan van hout te maken dan zou de baan wellicht de helft ge kost hebben van wat nu de kosten zul len zijn. De materiaalprijzen en de lonen zijn in die paar jaar schrikbarend geste gen. Indien de wielerbaan er zal komen, dat dit gebeurt daar twijfelen we niet aan, dan heeft dat object al een hele ge schiedenis achter de rug. Het is zoals de heer De Jong op de vergadering stelde een lijdensweg geweest. De zo actieve rennersclub Schiedam kreeg in de crisisjaren voor de oorlog de beschikking over een wielerbaan. Al was het een primitief baantje, aangelegd in werkverschaffing voor jeugdige werklo zen, de zg. krentebollentuin, omdat die jeugdige werklozen naast de drie gulden per week elke dag een krentenbol kre gen, het was een wielerbaan. Heel wat Schiedammers, en ook van buiten onze gemeente kwam men graag naar de Laan- slootseweg. hebben daar zeer interessan te wedstrijden gezien. Het wielerbaantja was een begrip en bood naast de actie ve recreaties voor de renners aan dui zenden passieve recreatie. Drie jaar na de opening, moest het baantje gesloopt worden. De Spaanse polder moest indus trieterrein worden en daarvoor bouwrijp worden gemaakt. De hele polder werd opgespoten en o.a. werd het 265 meter lange baantje waar zoveel Schiedam mers met plezier naar toe gingen, daar het slachtoffer van. De rennersclub Schiedam vond het na tuurlijk een gevoelig verlies, maar het stelde zoveel vertrouwen in de overheids instanties dat de toekomst zonder zorgen tegemoet werd gezien. Immers de over heid had genomen, maar zou. ook wel weer geven. Het nemen bleek echter ge makkelijker dan het geven, want nu in 1967 een kwart eeuw later wacht men nog. Koopmansschap TTET gesol met de wielerbaan getuigt A 4- in feite van weinig koopmansschap van het Schiedamse gemeentebestuur. Het wielrennen is in Nederland en ze ker in Schiedam populair. Goede wed- Strijden en daar kan het uiterst deskun- blij venei goedkoper Vanzelfsprekend bent U zuinig op Uw dure langspeelplaten... ze vertegenwoordigen een klein kapitaal.maar laat U ze dan zo maar liggen? In onze Discohoek verkopen wij zeer solide platenkoffers, ste vige houten koffers, als bescher mend omhulsel voor Uw L.P.'s, een koffer, waar U 30 platen royaal in wegbergt. Houten grammofoonplaten- koffers, met Vinyl bekleed, uit de normale series van 12 tot 14 gulden, met verchroomde sloten en beschermdoppen, kiest U uit voor drie rijksdaalders. koffer langspeelplaten Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze zeer solide en keurige Platenkoffers, voor Uw 30 cm L.P.'s een koffer voor jaren, met luxe handvat, dige bestuur van de rennersclub Schie dam voor zorgen trekt duizenden men sen naar de wielerbaan en dus naar Schiedam. De naam van onze gemeente komt in de Nederlandse pers en ook wel daar buiten. Daarnaast brengt de ver makelijkheidsbelasting ook weer geld in het laatje. De wielerbanen gaan een flo rerende toekomst in. want het rijden op de weg wordt door het intensief gewor den verkeer steeds meer bemoeilijkt. De renners zullen zich steeds meer moeten gaan specialiseren op de baan, om de eenvoudige reden dat Rijkswaterstaat, de Provinciale Staten en de Rijkspolitie geen kans meer zien zonder het econo mische leven te ontwrichten, wegen af te sluiten om een percours uit te kunnen zetten. Daarnaast heeft een wielerbaan een sociale functie, want het biedt aan tallozen een passieve recreatie en zal vooral in de avonduren wellicht de jeugd van de straat afhouden, want wielrennen op de baan i svoor de jeugd een trek pleister, zoals bij reeds jarenlang draai ende banen blijkt. We herinneren ons bijvoorbeeld de wedstrijden op woens- baantje, waar veelal alleen ners uit Rotterdam en omstreken hun rondjes draaiden. Het was er altijd bom vol en de jeugd was sterk vertegenwoor digd. De politie van Rotterdam Zuid had op die woenadagavonden een gemakkelij ke taak. Rennersclub TVE rennersclub Schiedam, blijft bij dit alles niet toezien. Ondanks al de moeilijkheden wat betreft de wieler baan en clubgebouw blijft de vereniging actief. Wij geloven aan te kunnen nemen dat de rennersclub binnenkort plannen op tafel zal brengen om binnen zeer korte tijd de bouw van een houten wie lerbaan te kunnen realiseren. Wij wensen het bestuur veel succes en hopen dat de SBLO, de sportraad en het gemeentebe stuur de wielerbaan alle prioritijd zullen geven, zodat volgend jaar in de zomer maanden de bandjes over de latten in het sportpark Harga zullen zoemen en de premie sprintjes, koppelraces, uur wegwedstrijden en wat er nog meer verreden zal worden, het Schiedamse publiek een aangename verpozing zullen brengen. Halve eeuw persfotograaf Weinig Schiedammers zullen hun stad zo goed kennen, als persfotograaf A. Maltha, die thans aan de burgemeester van Haarenlaan 863 woont. Een halve eeuw lang verricht hij nu reeds dit werk, zij het dan ook met onderbreking gedu rende de oorlogsjaren, toen hij zich be zig hield met fotograferen van bruidspa ren. Maar dat was siechts een „tijd-vulling" De heer Maltha had teveel zijn rart ver pand aan de journalistieke-fotografie. Dat zal hij op 1 juni nu een halve eeuw hebben gedaan en nog steeds fietst hij behangen met zijn beroeps-instrumen tarium door de stad, op weg naar de een of andere gebeurtenis. Hij voelde niets voor het drogisterij- damsch Nieuwsblad. Het Leven en zelfs voor buitenlandse bladen. De tijd is ook aan de persfotografen steeds zwaarder eisen gaan stellen in vele opzichten, maar niettemin heeft de heer Maltha zich nog steeds weten te handhaven en ongetwijfeld zal hij, zolang hij in staat zal zijn een camera vast te houden, zijn beroep dat hem lief is blijven uitoefe nen. en rondom het terrein niet aantrekkelijk maakte, maar de resultaten van onze clubs waren niet best. Onze beide be taalde clubs verloren en in de amateur sector verspeelden Ursus, Excelsior en Schiedam de laatste kans op de titel. We hebben nu alleen nog in WF en DRZ serieuze kandidaten voor een eventueel kampioenschap. Om met het betaalde voetbal te be ginnen, was het spel van Volewijckers tegen SVV verrassend. Zo zelfs dat het met een niet onverdiende overwinning naar huis kon gaan. Zondag a.s. trekken de rood-groenen naar Graafschap, dat in Schiedam met 3—0 klop kreeg. Mis schien als Van Dijk zijn schot eens te rug kan vinden, dat er twee punten in zitten voor SVV. Hermes heeft tegen Hilversum wat on- totaa] van 43 doelpunten. Hermes moest echter zeven tegendoelpunten meer toe staan dan ZFC. Toch geloven we, dat dat Hermes de beide punten in eigen huis moet kunnen houden. SVV 2 verloor de uitwedstrijd tegen Eeijenoord met 1—0 en krijgt kans om tegen PSV de beide punten in Schiedam te houden. Hermes 2, dat de uitwedstrijd tegen Gooiland met 20 won, zal het op eigen terrein tegen de reserves van Alk maar wel af moeten leggen. Bij de semi-profjes speelde SW uit tegen Willem 2 gelijk 33, maar moeten deze week uit de thuiswedstrijd tegen Velox de beide punten in de wacht kun nen slepen. De jeugd van Hermes won van Limburgia en ook zaterdag, als het Fortuna VI. ontvangt, moet het een Schiedamse overwinning kunnen worden. schrokken. Een nederlaag van 61 te gen Delft en daarmee werd de kans op de titel verspeeld. Laten de zwart-witten tegen HMSH revanche nemen. In de vierde klasse won SVDPW met 21 van PFC en speelt zondag de der by tegen het voor lijfsbehoud vechtende Martinit. Normaal moet SVDPW deze ontmoeting winnen, maar een kat in het nauw maakt rare sprongen en misschien doet Martinit dat ook wel. Afdeling TN DE AFDELING zijn Schiedam en Ursus definitief gewipt voor een kans op de titel. Schiedam verloor wat beschamend met 6—1 van WRW en Ur- ses liet zich door Nado V verrassen. Voorzitter Mouthaan is in zijn nieuw jaarsrede blijkbaar wat te voorbarig ge weest. Hij dacht toen dat zijn clubkam pioen zou worden. Zondag gaat het te gen Eurosport en misschien nu de span ning weg is kunnen de Ursianen tot winst komen. Demos—Schiedam dat een topper had kunnen worden is dat nu niet meer. Wellicht dat de rivaliteit er voor zorgt, dat het toch nog een spannende, fijne wedstrijd wordt. SFC moet om de runninj wedstrijd l er dan ook wel in. WF, dat in de tweede klasse zo fier aan de kop gaat. krijgt het zondag te- reldkampioenschappen Voetballen '66' gen buur Schiedamse Boys zeer moeilijk Magn Deikerk 15.00 uur: bejaardenbij en het zou ons niet vreemd lijken als de L «Kr Boys WF een punt af zouden snoepen. Het dapper DRZ tenslotte heeft ook nog een heel kleine kans op de titel. Het zal er echter dan voor moeten zorgen, zon dag de thuiswedstrijd tegen Pantserboys in winst om te zetten. voorzitter van een gezond en opgewekt verenigingsleven. De jeugdturnsters en meisjes van THOR hebben in 1966 van zich doen spreken. Zij behaalden fraaie resultaten, die in de afgelopen weken bevestigd zijn. Het merkwaardige feit doet zich voor, dat de trainingsgroep meisjes van de Rotterd. Turnbond voor het seizoen '67, '68 voor de helft bestaat uit Thoriaantjes. In THOR wordt echter niet alleen maar aandacht geschonken aan de topsport. Grote aantallen leden en adspiranten namen met succes deel aan de vaardigheidsproeven van het Kon. Ned. Gymn. Verbond. THOR was van de partij bij de zgn. Meerkampen in de E-hal te Rotterdam, door honderden werd in THOR-verband gewandeld, ter wijl ook de opleiding van een aantal voorturners-sters tot gunstig gevolg leid de. Staande herdacht de vergadering het overlijden van de heer Willem Meer man, in leven erelid van de vereniging, zo ook de oud-leden W. de Jong en C. Bode. Het jaarverslag, uitgebracht door secr. J.L.v.d.Touw, gaf een opsomming van het verenigingsgebeuren in 1966. De jaarcijfers, geproduceerd door de penn. m. A. Sluijters, gaven blijk van een ge zond financieel beheer. De aftredende bestuursleden A. van Schie 'voorz.), mevr. P.A.v.Leeuwen-Vuik en C.J. van 't Hof, werden herkozen. Wegens drukke werkzaamheden zag de heer A. Sluijter zich genoodzaakt tussentijds als penn.m. te bedanken. De heer C.v. Oudheusden zal in het vervolg niet fungeren als be stuurslid, maar als verbindingsman tus sen bestuur en techn. leiding. Voorzitter A. van Schie deelde de vergadering mee in 1966 het plan te hebben gehad op deze vergadering als bestuurslid terug te treden. Nu echter de heer A. Sluijter als bestuurslid heeft bedankt, leek hem een zich terugtrekken op dit moment een te sterke verzwakking van het dag. be stuur. De heer Th. van Woerkom, ere- voorz. van THOR, bracht onder applaus van de vergadering, dank aan de heer van Schie voor zijn bereidheid de vereni ging te blijven leiden. Op voorstel van het bestuur werden als nieuwe bestuurs leden gekozen mevr. L. Vos-Kemper en de heer Hans Poots. Mevr. L. Vos-Kem per neemt de functie van de heer A. Sluijters over, met de heer Hans Poots doet een jongere generatie haar intrede in het bestuur. Daarop herdacht de voorz. het werk, door de heer A. Sluijter gedu rende haast 25 jaar voor THOR. ver richt. Op voorstel van het bestuur be noemde de vergadering de scheidende functionaris tot ere-lid. Behalve de daar bij behorende oorkonde, werd door THO een verrekijker aangeboden, naar de voorz. opmerkte om zo nodig de verrich tingen van THOR. ook van verre te vol gen Mevr. D. Sluijters-Molendijk deelde in de hulde door de ontvangst van bloe- De beurt was daarop aan de heer Koos van Opheusden om voor het voet licht te verschijnen, waar hem door de voorz. de speciale verenigingsspeld werd aangeboden wegens 25 jaar lidmaatschap van THOR. Een bijzonder ogenblik was het toen de voorz. mededeelde dat zich een uniek gebeuren in THOR. voordeed dat de heren Rinus Sluiters en Leen Verhagen niet minder dan 60 jaar aan THOR. waren verbonden. De voorz. roemde hun verenigingstrouw. daarbij memorerend, dat beiden de vereniging ook als bestuurslid hebben gediend, de Agenda Schiedam 6 april Arcade: 1423 uur: Magnalia Dei-kerk het Chr. Rotterdams Jongenskoor een concert geven onder leiding van dirigent Fr. Velders met or gelbegeleiding door Aad Romeyn. Mede werking wordt verleend door de beken de „Four Sounds", de gospel-singers. Er wordt ook samenzang beoefend. Amateurs 2. Zondag zullen de jongens uit Kethel het heel wat moeilijker krijgen en er lijkt tegen het op bezoek komende RFC geen winst in te zitten. Excelsior. Brrrrr. We zijn er van ge- Aanpassing in samenwerking met de oogarts. Geheel pijnloos en onzichtbaar. CONTACTLENSPRACTICUS C. J. STUIJ Optiek "de Lens" PEPplf We1E«iEG 64 TEL 236055 PEPPEL WEG 131 - TEL. 188465 ROTTERDAM Twee slachtoffertjes nog in het ziekenhuis Naar we vernemen hebben thans weer drie slachtoffers van het verkeersonge val op de Burgemeester van Haaren laan, toen een zandauto door het rode verkeerslicht reed en zes overstekende schoolkinderen in meer of minder ern stige mate werden gewond, de zieken huizen verlaten, zodat thans nog twee patiënten zijn opgenomen, waarvan één in het gemeenteziekenhuis en de ander in de Dr. Noletstichting. Het zijn Lilian Blaauw, Sonja Tanis en Eriken Dijks hoorn die het ziekenhuis konden veria- Géén tel. of schrift, best. In de Sportnota wordt geconstateerd, dat in verband met de ontwikkeling van de tennissport in Schiedam het wen selijk moet worden geacht in het uit breidingsplan voor Kethel ruimte te re serveren voor aanleg van een aantal tennisbanen. Geconstateerd wordt, dat ln ons land de tennissport steeds meer wordt beoefend. Hierbij is Schiedam niet ach tergebleven Tot voor kort waren het al leen de beter gesitueerden, die tennis speelden, doch de laatste jaren neemt de beoefening snel toe, waaraan de huidi ge maatschappelijke omstandigheden niet vreemd zijn. deze toeneming van de belangstelling voor de tennissport wordt mede veroorzaakt door de steeds groeiende interesse voor tennis buiten verenigingsverband en zal nog meer toe nemen nu de sporthal ook het tennis sen in de wintermaanden mogelijk maakt. Bij deze sport doet zich in de vereni gingen het bijzondere voor, dat slechts een gedeelte van de gebruikers van ten nisbanen het tennisspel in wedstrijdver band, dus in competities of toernooien beoefent. Een groot percentage van de spelers doet het zuiver en alleen om te genieten van een gezonde en gezellige tijdpassering. Een aantal huisvrouwen heeft ontdekt en anderen zullen spoedig gaan ontdekken, dat tennissen een be zigheid is, die op een ochtend of een middag in de week een heerlijke onder breking is van de dagelijkse huishoude lijke bezigheden. ling. Los Bigotes. Vice-Versa, TSF en totaal plm. Wilton-Fijenoord. met 700 leden. Uit het bovenstaande blijkt dat de be hoefte aan tennisbanen zich niet laat af meten naar het aantal leden van vereni gingen. Verschillende groepjes buiten verenigingsverband, waaronder leerlin gen van het St. Liduïna-Lyceum, huren banen van de twee exploitanten van ten nisbanen in onze stad, die samen meer dan de helft 141 van het totaal aantal banen te dezer stede (25 voor eigen rekening hebben doen aanleggen. Ten nisbanen zijn voorts aangelegd door en derhalve ook in beheer bij de verenigin gen SLV 14Game (2), Los Bigotes (3) en Wilton-Fijenoord (2l, waarvan de laatst^ vereniging op eigen grond. Schiedam telt dus 25 door particulie ren aangelegde en beheerde tennisba nen op een bevolking van rond 82.000. D.w.z. één baan op elke 3.280 inwoners. Voor het bepalen van de behoefte aan tennisbanen is er een bekend gegeven van 1958. Daarbij werd er van uitge gaan. dat rekening moest worden gehou den met één tennisbaan op 3000 5000 inwoners, afhankelijk van de plaatselij ke verschillen in de samenstelling van de bevolking. de samenstelling van de bevolking teruggedrongen ot anders gezegd veel van zijn betekenis heeft verloren. Met het oog op vorenbedoelde ontwik keling achtte de commissie het gewenst, dat in het uitbreidingsplan Kethel nog ruimte wordt gereserveerd voor een aan tal tennisbanen. r/alerdugochtend althans wanneer de weersomstandigheden dit toela ten dan rukt menig autobezitter uit voorzien van emmer water, spons en zeem om zijn trots en geliefd eigendom „de auto" een goede beurt te geven. Dat valt voor de deur lang niet over al mee. Soms is er het verkeer dat belemmerendwerkt, elders zullen het de spelende kinderen zijn of anders voelt niet iedereen zich „happy" om ten aanschouwen van de hele buurt zijn auto een wasbeurt te geven. „Dat heeft ons op de gedachte gebracht om op ons bedrijf daartoe gelegenheid te geven." zo vertelde de heer Warnaar directeur van de N.V. Sintmaartensdijk aan de Gustoweg in Schiedam. Ruimte daarvoor is er genoeg, want de grote gevarieerdheid van het bedrijf maakt zulks noodzakelijk. Het is nl. een uit gebreide steenkolenhandel, zowel over Schiedam als Rotterdam verspreidt een bedrijf voor verwarmingsinstallaties en een service-station. Op het terrein bevinden zich enkele automaten, die zelf de wasbeurt rege len. Dat wil zeggen, na inworp van een gulden stroomt gedurende 2 minuten wa ter voor de eerste „douche" van de auto. daarna gedurende 9 minuten een shampoo en ten slotte 4 minuten weer schoon water voor het naspoelen. De bijzonderheid van de shampoo is ook. dat geen strepen worden achtergelaten, zo verzekerde ons de heer Warnaar. Voor verdere afwerking, dus zemen enz. is voldoende ruimte beschikbaar. Het is duidelijk, dat vooral op vrijdagmiddag en ook 's zaterdags, wanneer het bedrijj tot 9 uur is geopend, er een ernorm druk gebruik wordt gemaakt van deze unie ke doe-het-zelf-wasserij, op overige da gen van de week zijn er geen wachttij den, zoals op genoemde dagen vaak hei geval is. Het behoeft nauwelijks betoog, dat de gulden geen ivinstmogélijkheid in zich heeft, maar het benzinestation enz. doet de rest. Zodat in deze ook de ene hana de andere schoon wast! heer Sluijters bovendien ook als voortur ner. Intussen was ter vergadering geko men de heer J. de Jong, secr. van de R.T.B., die in enkele welgekozen bewoor dingen mededeelde, dat het bestuur van de R.T.B. aan beide heren het lidmaat schap van verdienste toekende. Daarop volgde nog een cadeau van THOR. en een geschenk, door de heer Th. van Woerkom, geoffreerd namens de afdeling heren-veteranen. Na vaststelling van het werkprogramma voor de komende maanden en het vertonen door de heer van Dorsen van enkele films van de on langs in Dortmund gehouden wereldkam pioenschappen turnen, sloot de voorz. deze interessante en goed bezochte ver- gadering. blijvend goedkoper Vroeger sprak men met een soort eerbied over een auto plaid... slechts zij, die een automobiel hadden, konden zich ook een plaid veroorloven. Maar nu Is de auto bereikbaar voor iedereen en een plaid hoort er nét zo goed bij. Dubbelzijdige fantasie auto plaids, uit de prijsserie van 12.50, om helemaal in stijl te blijven, aan één kant met gijnige Old-Timers de andere kant in fleurige schotse ruiten, voor minder dan de halve prijs, voor nog géén zes gulden. Dubbelzijdige fantasie uto-P,ald* Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze dubbelzijdige fantasie- autoplaids, 130 x 160 cm, GUn tel. of schrift. eenkomst: Magn Deikerk werkcommissie Nieuwland: muziek- en zangavond. Wijkcentrum 19.30 uur ABOP ledenvergadering; Irene 20.00 uur Wijk- gemeente 5 der Hervormde Kerk: wijk- 7 april. Arcade: 14—23 uur film we reldkampioenschappen voetballen '66: Sursum Corda 20.00 uur NCGOV: ver gadering; Chr. Soc. Bel. 20.00 uur va kantiebonnen verzilveren van de NCB; De Rank 20.00 uur muziekgezelschap St. Radboud met herv. kerkkoor van Ke thel: uitvoering. 8 april: Arcade 1423 uur film we- reldkampioenschappen voetbal '66, Ar cade 09.00 uur hengelsportver. Schiedam en omstreken: filmochtend: Sporthal 18 22 uur Prov. kampioenschappen judo; Irene 20.00 uur toneelgroep Entre Nous: uitvoering; De Rank 20.00 uur PREMA: dansavond; Musis 20.00 uur Hermes DVS: beatavond. 9 april: Sporthal 12—18 uur prov- kamp. judo: Arcade 20.00 uur RK Instuif: dans- Apothekersdienst De dienst vangt aan vrijdagavond om 6 uur. Dienst apotheek Evers, Lange Ha ven 81 te Schiedam, tel. 268242 en apo theek Kethel, Schiedamse weg 41, telef. 269927. De bijzonder eigenschappen van steunkousen zijn welbekend... een weldaad voor vermoeide benen en voeten. Maar Is 't dan niet tragisch, dat juist voor hen, die iedere dag veel moeten sjouwen en staan, de prijs van ruim een tientje een te grote luxe uitgaaf was? Maar dat wordt anders, want in de kousenafdeling koopt U Nylon steunkousen, stevig, toch soepel weefsel, elegante steunkousen, zonder naad, voor nog géén vier gulden. naadloze steun Kousen Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze elegante naad loze steun kousen van 100% Nylon (ook voorradig met nssd), In prima pas vorm, maten t/m 11, in fraaie modekleur, Cl i1 Giin tel. of schrift, best.

De Havenloods | 1967 | | pagina 4