Sportgrabbelton Slecht begin voor het Schiedamse honkbal Schooltoernooi werd een fijne sportdag Jan Bergkotte door pech uitgeschakeld Zaalvoetbaltoernooi werd door Sparta gewonnen DWS bleef ongeslagen wmm h,v4 DE HAVENLOODS - VRIJDAG 5 MEI 1967 De eerste competttiedag, ie voor de drie Schiedamse honkbalverenigingen zonder meer teleurstellend geweest. Schiedam, DHS en DRZ leden alle drie een nederlaag. Voor Scihiedam was de start wel heel teleurstellend, want niet alleen dat het verloor van RAP, maar ook omdat Tonny Ebben in de zesde in nings zijn enkel brak en voor het ver dere seizoen daardoor is uitgeschakeld. Toen Ebben van het derde honk naar de vijandelijke plaat liep, werd hij uit getikt. Bij deze actie bleef de Schiedam- tneer met zijn hak achter de plaat han gen en brak daardoor zijn enkel. Eb ben werd naar het Wilhelmlnagasthuis vervoerd en Is zondagmiddag met het been in het gips door een ziekenauto naar zijn ouderlijke woning gebracht. Schiedam begon goed, want door Chris- tan en Vermeulen namen de gasten reeds In de eerste innings een voorsprong van 2—0. Na een nul in de tweede innings kwamen zij door van Christan In de der de tot een treffer 0—-3. In de vijfde In nings sloegen de Amsterdammers echter hard terug en brachten de stand op 4—3. Wel konden de Schiedammers in de zes de innings op 44 komen, maar het on geval van Tonny Ebben knakte het mo reel. De Amsterdammer» konden door goed werpen van Geestman in de zeven de beurt op 84 komen. Schiedam zette de tanden op elkaar en zag kans om in de achtste beurt door Kolmeljer, Falen- tijn en Abreech de score naar 8—7 te til len. In de negende en laatste inr den de Amsterdammers de eind 97 brengen. WerpersresultatenSchiedam Ver meulen en Abresch 7—3—3: RAP,'Geest man 9—3—9. Ook DUS en DRZ konden in de eer ste duels niet tot een zege komen. DHS verloor in Wassenaar kansloos met 11-0 en DRZ moest op eigen terrein de meer dere erkennen in ZwTjndrecht 4—10. DHS verloor in Wassenaar niet omdat de thuisclub zo sterk was, maar door de vele veldfouten van de Schiedammers. Bovendien moest de zieke Lou de Hamer vervangen worden door Hans de Lange. Deze deed dat wel verdienstelijk maar hij zag toch geen kans de scoringsdrift van de gastheren te beteugelen. In ze ven innings werden de DHS'ers naar een nederlaag van 11—0 gedreven, waaron der twee home-runs. DRZ had tegen Zwijndrecht niet veel in te brengen. De gasten namen reeds in de eerste inning een voorsprong van 3—0 en liepen in de derde uit tot 1—3. Het tegenpunt kwam van de Zwart. In de zesde inning werd de stand 410 be reikt. Van Doorn, Van Meeteren en Van Veen zorgden voor dé Schiedamse pun- Voor het lekkerste bakje is toch steeds de voorwaarde: de kof fie ver» gemalen. En dat kan nu met deze electrl- sche koffiemolen van een zeer bekend merk die wij gaan ver kopen voor nog géén tientje. Moderne koffiemolen in fraaie pasteltinten, met grote maal- beker, doorzichtig deksel en veilige drukknopbediening... en bovendien nog met 2 Jaar garan tie! JJet schooi .voet- en handhaltoernooi, dat dit jaar vele strubbelingen had te overwinnen vanwege de slechte ge steldheid van de terreinen heeft op 1 mei toch nog een bijzonder prettig slot gehad. De weergoden zorgden voor een prettige temperatuur en de enthousiaste schooljeugd maakte dat de stemming er in bleef. De verschillende scholen heb ben elkaar de prijzen beslist niet geschon. ken en er is met veel elan gestreden om de eerste plaatsen. Vooral de finalewed strijden bij de lagere scholen gaven vaak leuk en aantrekkelijk spel te zien. Vrijdag en zaterdag verkopen wij In onze huishoudafdeiing be neden, deze solide en moderne koffiemolen, met 2 jaar-garantie In leuke - pasteltinten, voo e«a ttl. of schrift, but Jan Bergkotte was in de Ronde van Schiedam gestart als favoriet. Van het rennersvela dat van start ging was hij het beste kanspaard. Het is echter an ders uitgelopen. Domme pech schakelde de sympathieke Schiedammer uit voor een ereplaast. Reeds in het begin raak te hij betrokken bij een valpartij, maar na enkele ronden zat hij weer terug in het peloton. Juist toen de renners aan de slag begonnen, viel Jan plat en reed de course verder uit op een geleende, te kleine fiets. Het was met nog een zes ronden te rijden dat zijn clubgenoot Voor sluis wegsprong en ronde voor ronde zijn voorsprong vergrootte. Hij werd dan ook winnaar van deze nieuwelingencourse. Hij reed de vijftig kllometerin 1 uur en 13 seconden. De uitslag van de2e door de renners vereniging Schiedam georganiseerde wedstrijden luidt: B.-adspiranten: 1. J. de Jager, Rotterdam 10 km in 21 min. 2. A. van Holden, Rotterdam en 3. D. Wesseling eveneens van Rotterdam. A.- Russische waterpoloteam vrijdag in Groenoord De waterpoloploeg van de USSR toert al enkele dagen in on» land en heeft verschillende wedstrijden gespeeld tegen een nationaal Nederlands team. De Rus sen toüden vrijdag weer terug zijn ge gaan naar hun land, maar het vertrek is door omstandigheden een dag uitge steld. Daarom kunnen de Russen nog een wedstrijd spelen en dat gaat dan vrij dagavond 3 mei om zeven uur gebeuren in Groenoord. Ook hier zal een nationa le Nederlandse ploeg de tegenstander n de Russen. Voor de liefhebbers ilerpolo een un' ke Russische pl zien. De entree Is f 1,-. Handbal Meisjes Lagere scholen Poule F: 1. Coinenius 1; 2. A. H. Gerhard; 3. Jan Ligthard. Poule F res.: 1. St. Jans 2; 2. Comenius b2. Jongens poule E: 1. St. Aloysius; 2. St. Jozef; 3. W Liefland. Poule E res.: 1. J. H. Gunning 2; 2 Jan Ligthard 2. Meisjes ULO poule C: RK Huishoud.2. Spieringsh. Lye. Poule Dl: Mater Dei; D2 Spieringsh. Lyc. 3; D3 Spieringsh. Lyc. 4. - smeriiU- 1. - n toepasselijk woord. Voor het echter zover was, werden twee trouwe medewerksters door de heer J. v.d. Griend in het zonnetje gezet. Vijftien jaar achtereen is mevrouw N. Bos-Van Houwelingen bij dit toernooi aanwezig geweest om de handbaljeUgd op deskundige wijze te leiden. Mevr, J. C. H. van Rossen-Van Eyk is tien jaren present geweest bij deze scholierenwed strijden oen als helpster van het Rode Kruis, waar nodig was de helpende hand te bieden. Beide dames mochten een bloe menhulde in ontvangst nemen. De uitein delijke uitslag werd: Voetbal poule El J. H. Gunning; E2 St. Joaef; È3 Lief land; E4 A. H Gerhard; E5 SlO; E6 Alb. Magnus. Poule lagere scholen Eres: 1. St. Aloy- ■lus, 2. St. Alb. Magnus, 3. St. Jozef. Poule B ULO: 1. RK Lyceum; 2. Gu»to 1 Poule C ULO: Cl TSS 1; C2 Wil de ~wijg. b2: C3 Wm. de n 3; C5 RK ULO, C6 J Boerenleenbank krijgt filiaal In verband met toename der werk zaamheden van de bank in Schiedam, zal de Boerenleenbank te Kethel een bij kantoor vestigen in Schiedam. Tijdens de jaarvergadering der bank, onder voorzit terschap van de heer A. P. v. d. Helm werd geconstateerd dat mede door de aterke uitbreiding van Kethel de beteke nis van de bank toeneemt en de omzet groter dan in voorgaande jaren. Ook het ledental breidt zich "uit. De financiële re sultaten van het afgelopen jaar kunnen d*n ook bevredigend worden genoemd, ook wat het spaartegoed betreft. De to tale omzet over het afgelopen jaar be droeg f 78 miljoen gulden en verwacht Wordt, dat deze voor 1967 nog zal toe nemen. 4 Woensdag 17 mei zullen leden der Nederlandse Vereniging van Consuls een bezoek brengen aan Schiedam. De gas ten zullen des morgens om 10 uur door het gemeentebestuur worden ontvan gen in de aula van het Stedelijk Muse um. Daarna volgt een rondrit door de Stad en worden enkele bedrijven bezocht. Om plm. 3 uur zullen de gasten weer vertrekken. Mutaties bij gemeente Bij het personeel der gemeente Schie dam hebben de volgende mutaties plaats gevonden. Bij de afdeling interne zaken ter secretarie, de heer C. J. L. M. van Erp te Weert benoemd tot commies A. De heer M, Smit te Santpoort tot hoofd commies A. wnd. chef der afd. openba re werken. Tot adspirant zijn bij de gemeentepo litie benoemd H. J.'M .Munsterman uit Haarlem en W. Rietkerk te Amsterdam. Bij de dienst voor sociale zaken tot schrijver A is benoemd P. J. Madlener te Rotterdam, tot schrijver J. Ververs te Schiedam en schrijfster mej. T. H. M. Groenendaal te Rotterdam. Tot museumbedienden zijn benoemd G. de Geest en H. J. A. Dries te Schie dam. Tot concierge bij het l.o.. M. Tin tel te Schiedam. Tot brandwachten W. Bieze en H. de Jager te Schiedam. Tot incasseerder bij technische bedrijven Th. N. J. van Rij en te Den Haag, leerling pons-typiste meg. D. Noordzij te Schiedam. Eervol ontslag is verleend o.a. aan H. Hartman, adj. commies H. Hart man, wegens bereiken der pensioenge rechtigde leeftijd, mevr. M. H. L. Broxks- Peek als typiste afd. bevolking. Aan werkmeester D. Zeeman, opzich ter M. J. van Houte bij de afd. gemeen tewerken wegens bereiken pensioenge rechtigde leeftijd. Bij de dienst van *oc. zaken aan adj. commies T. L. de Jager en commies B. Brussaard wegens bereiken pensioen gerechtigde leeftijd, schrijver H. J. Ra- vensbergen wegens benoeming te Poor- tugaal. Aan de brugwachter le klas G. E, Roelofs wegens bereiken der pensioen gerechtigde leeftijd. Bij de technische bedrijven aan de techn. ambtenaar blijvend goedkoper Voor een vakantie-reis of voor de slaapkamer... zo'n complete toilette-set van 5.8S is ideaal. Vijfdelige set, bestaande uit Lingerie-tas, toilette-tas met soufflé 24 cm groot, beugel make-u p-tas, kousen rol voor 4 paar kousen en haarzakje, koopt U nu voor nog géén twee gulden. adspiranten: 1. Th. van Leist, Pedaalrid ders 25 km in 51 min. 2. J. Breur, Schie dam. 3. A. de Jager, Rotterdam. Nieu welingen; 1 J. Voorsluis, Schiedam. 2. N. Flllekes, Schiedam: 3. N Moerman, de Coureur. 4. W. van der Heide, Gouda, 5. M. Voets, Schiedam. Schooltoernooi in Kethel Ieder jaar is er in Kethel het door de Kethelte Oranjevereniging Wilhelmina georganiseerde schoolvoetbal en hand haltoernooi dat wordt gespeeld op de velden van DHS. Vorig jaar kon dit feest niet doorgaan, omdat de terreinen vroegtijdig aan rust toe waren. Afgelopen zaterdag heeft de school jeugd xieh echter weer naar hartelust kunnen weren in de voor hun favoriete Sport. Hun kla^segenoten langs de lijnen hebben Zich danig geroerd. Bij de voet ballers zorgden de heren Deursen en Rensman voor de goede leiding en de handbalwedstrijden werden geleid door dhr. Van Rosmalen. De Martinisschooi slaagda 6r niet in om de beide wisselbe kers wederom in de wacht te slepen. De voetbaltoeker ging voor een jaar naar de JulianaachOol. De Jacobusschool werd voor e*n jaar eigenaar van da handbal- trofe. veen 2 punten; Martinus 1 punt. Hand bal: Jacobus 5 punten; Martinus 4 pun ten; Juliana 3 punten; Burg. Verveen 0 pnt. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze complete 5-delige toiletsets van fleurig bedrukt plastic in zeer luxueuze fantasie en bloem- dessins. De chr. gymnastiekvereniging Animo te Kethel zal deelnemen aan het turnfes- tijn van het K.N.G.V. te Groningen van 13—15 mei. De vereniging zaj 3 juni in Kethel een Anomi-dag houden terwijl op iO juni Wordt deelgenomen aan een ad- spirantendag voor de jeugd van 10—13 jaar ie Maasland. Géért tel. of schrift, best de heer N. F. van Dijk reikte de prij zen uit van dit goed georganiseerde toer nooi. TToetoel Schiedam aan vrijwel alle zijden omringd wordt door water, bestaat er toch een probleem voor de watersport- beoefenaars, zowel wat betreft voor de sport op de binnenals buitenwaters. Het voornaamste en gelijk verdeelde probleem, betreft de ligplaats. Dan heb ben de liefhebbers van het binnenwater bovendien nog te kampen met toene mende beperking van hun waterruimte. Deze zal nog sterk toenemen, wanneer straks de Poldervaart zal worden ge dempt, hoewel er ook nu reeds belem meringen zijn. Wat de buitenwatersport betreft, hier klaagt men zowel over ruimte als on gunstige ligplaatsen. Deze zijn veelal verbonden met de Maas en als gevolg daarvan heeft de golfslag van passerende schepen benevens de sterke zuiging, een onaangename wer king voor de gemeerde schepen. Voor plaatsen in de jachthaven bij de Maasboulevard is een lange wachtlijst aangelegd en wanneer een plaatsje vrij komt, hopen velen daarvoor in aanmer king te komen. Mede door de directe verbinding met de Maas. komt veel vuil water met olie vermengd de haven binnen drijven, met alle onprettige gevolgen van dien. Men hoopt op de ontwikkeling der plannen voor het recreatiegebied aan de Brielse Maas, dat dan wat ruimte be schikbaar zal komen en sommigen hun boot daarheen overbrengen. Doch dit kan nog wel een tijdje duren en zolang moet men of wachten met aan schaf van een boot, dan wel deze ergens kwijt zien te raken, hetgeen niet een voudig ts. Wat de binnensport betreft, is het al niet veel beter gesteld. De watersport vereniging De Schie, welke ongeveer 50 leden telt, heeft vraag voor 100 ligplaatsen De meeste boten hebben ligplaats ver kregen aan de Schie, doch de ruimte is daar zeer beperkt. Deze watersportbeoefenaars zullen hun hoop en verwachtingen moeten vestigen op het toekomstige plan voor midden- Delfland. Dit verklaarde althans in de jongste raadsvergadering de wethouder. Óp een vraag of in de zgn. „zwaaikom" nog boten gemeerd konden worden, moest de wethouder ontkennend antwoorden, om dat hiervan nog door enkele schepen gebruik wordt gemaakt. Beveren, Bosveld, T. kem pen en Vermalen technisch meer in de mars had. Het voetbalde gemakkelij ker en de balvaardigheid van de Rotter dammers stak uit boven dat van de eer ste en tweede divisiespelers. Een doel- kwam In de volgende wedstrijd tegen SVV aan belde ponten, doordat Blanken- stein een strafschop niet ongebruikt liet. Twee doelpunten van Vermolen tegen Fortuna brachten Sparta de tweede over winning. Het duel tussen Hermes en SW, waar bij SW luid gesteund werd door de jeug dige supportersschare, liep uit op een 0—0 gelijkspel. Fortuna kon tegen Her mes lang stand houden, maar toen een maal Van Burg met een ver schot de Vlaardingse doelman had gepasseerd was het hek van de dam. Twee doelpun ten van Van der Griend en een van Klein brachten de eindstand op 40. SW komt de eer toe, Sparta een punt Jammer was, dat de publieke belang stelling niet' zo groot was als verwacht werd. De supportersvereniging heeft dit ten dele aan zichzelf te wijten. Men had het niet nodig gevonden de Schiedams» pers in te lichten. ovv Kumi ue eer tut:, oparia een j te hebben afgesnoept. Doelman Jan Beveren moest eenmaal zwichten bij een strafschop Vermolen zorgde er daarn» voor, dat S'parta ongeslagen bleef. Scheidsrechters bij dit toernooi waren de heren Van der Veer en AandewieL De voorzitter van de feestcommissie Schaatssport in moeilijkheden In de Sportnota wordt geconstateerd, dat de schaatssport in Schiedam veel vijvers bezit waarop bij voorkomende ge legenheden het schaatsen kan worden be oefend. Speciaal de vijvers in het Prin ses Beatrixpark boden in de winter van 1965-1966 voor velen voldoende gelegen heid om van de ijssport te kunnen ge nieten. Met instemming van het gemeen tebestuur is voor de avonduren zorgge dragen voor verlichting, terwijl de dienst van gemeentewerken, afd. Plantsoenen, de kwaliteit van het ijsoppervlak op peil hield. Al deze wateren hebben echter het gro te nadeel, dat zij eerst na een betrekke lijk lange vorstperiode zonder risico kun nen worden gebruikt In dit verband kun nen de z.g. spuitijsbanen, in beheer bij de twee in onze stad gevestigde exploi tanten van tennisbanen, slechts door een betrekkelijk klein aantal Schiedam mers worden gebruikt. Daarom wordt er than» een plan uitgewerkt om tot de aanleg van een z.g. landijsbaan te komen. Het verdient o.i, bovendien aan beveling op verschillende pleinen en speelplaatsen in de stad verdiepte ge deelten aan te brengen, die bij vriezend weer op eenvoudige wijze tot ijsbaantjes voor de schoolgaande jeugd zijn in te richten. Vervolgens zijn er in -ons land van commerciële zijde pogingen gaande tot het stichten van een aantal overdekte kunstijsbanen met een vrije gebruiksmo gelijkheid van 60 x 30 m. die zich voor lopig beperken tot de gemeenten Schie dam, Utrecht en Groningen. Verwacht" mag worden, dat inzake de nog gaan- Zijnde besprekingen op bestuurlijk ni veau, binnen afzienbare tijd mededelin gen zullen kunnen worden gedaan. blijvend goedkoper Nu borduren zo "in" Is, komt er steeds meer vraag naar een practisch «n toch gezellig bor- duurmandje, om alle spulletjes keurig In weg te bergen. Dit zijn ze - leuke import, borduurmandjes, geheel met de hand gemaakt, met zijde ge voerd, uit d« serie van 6.95. In vrolijke kleuren, de binnen kant van de deksel tevens spel denkussen en naaldenvakje, naai en borduurmandjes (denk nu vast aan Moederdag) voor nog géén vijf gulden. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze import borduurmand jes, mooie, met de hand ge maakte mandjes, in diverse kleuren, ttl, of schrift. Programma voor de bevrijdingsdag Het programma dat is samengesteld door de stichting viering en herden king nationale feest- en gedenkdagen voor de viering der bevrijding in Schie dam opent woensdagavond met herden king van de gevallenen bij het monument aan de Gerrit VeCboomstraat. Daarna volgt een herdenkingsbijeenkomst ln d» Grote Kerk, georganiseerd door voor malig verzet, waarin een protestants en een "tooms-katholiek geestelijke het woord voert. Het bevrijdingsfeest wordt vrijdag 5 mei gevierd, waarbij van 1011 uur des morgens de stadsbeiaardier het carillon van de Grote Kerk zal bespelen. Omdat er geen vrije dag wordt gegeven, zijn echter verder geen evenementen georga niseerd. Wel zijn op de Broersvest ker misvermakelijkheden opgesteld. Eervolle uitnodiging voor Lou van Ravens Lou van Ravens, die de interlandwed strijd Finland—Griekenland zou leiden, heeft van de Schotse voetbalbond een uit nodiging gehad de interlandwedstrijd Schotland—Rusland te arbitreren. gemeend deze eervolle uitnodiging te moeten aanvaarden en daarom zal Fin land—Griekenland nu door de heer P- Roomer worden geleid. De goede leiding van de heer Raven» bij de wedstrijd GlasgowSaragossa Is waarschijnlijk wel de oorzaak dat de Schiedammer het verzoek kreeg ook de interland te lei- Reeds eerder mochten wij in deze ko lommen vermelden dat op 4 en 5 mei het Duitse Vollmarshausen de gast zou zijn van HBSS. De Duitse club heeft een ter laten weten dat interne moeilijkhe den een beletsel vormen om naar Schie dam te komen. Dit houdt echter niet in, dat de reis van HBSS naar Voil- marhausen ook van de baen zou zijn. Op 9 juni gaat die reis gewoon door. Toch zuilen et Duitse voetballers naar Schie- dam komen. FSV Hohenkirchen dat de sterkte heeft van een 2e klasser JNVB zal met ongeveer 36 personen naar Schie dam komen, om tot 29 mei de gast te zijn van HBSS. Uit het keurig verzorgde jaarverslag van de Rotterdamse turnbond blijkt dat T.H.O.R. uit Schiedam wat betreft het ledental tot de grootste verenigingen van de RTB behoort. Met 822 komt het op de vierde plaats. Op de derde plaats staat het Rotterdamse MAAS met pre cies een lid meer. Het is toch prettig te weten dat van de 54 aangesloten vereni gingen THOR op de vierde plaats staat. Een beetje chauvinistisch trots mogen we daar toch wel op zijn. Inter, Sofia, Celtic, Real Madris, Aja, Liverpool en Dukla, het zijn namen die tot de verbeelding van de voetbaljeugd spreken. Men had elftallen van die naam op de bijvelden aan het werk kunnen zien zondag j.l. Neen, natuurlijk waren niet de echte roemrijke clubs naar Har- ga gekomen, maar de C elftallen van Hermes speelden een Europaclub in het klein. Om het leuk te maken voor de jongens waren de verschillende elftallen genoemd naar die zo bekende clubs. Het was een prettige voetbalzondag voor de kleine Hermes leden en van 2 tot 4 uur hebben zij hun grote collega's van het eerste luidkeel* hun hulp geboden. B de eervolle uitnodiging oi wedstrijd Finland—Griek p 10 mei in Helsinki zal t gespeeld te gaan leiden. De heer Van Ra vens zal daarbij geassisteerd worden door de heren Dorpmans en Godding. Het ia een wedstrijd in de voorronde voor da Europacup voor landenteams. blijvend goedkoper Wollen herenanklets, voor hen, die de hoogste eisen stellen ïan voet-comfort... uit de series tot 4.50. Wollen ankiets van een bekerid merk, hiel en teen extra ver sterkt, ideale sokken voor hen, die veel moeten staan of lopen... per paar voor nog géén een gulden zeventig. N°5' SLECHTS enkele weken en ook de handbalcompetitie behoort weer tot het verleden. Zondag jl. speelden reeds verschillende elftallen hun laatste wedstrijd. In het district dames le klas se had DWS de laatste ontmoeting te gen het Rotterdamse Snelwiek dat de onderste plaats innam. DWS werd ver rast door een onverwacht sterke tegen stand. De wankele DWS verdediging li*t keer op keer grote gaten vallen, waar van Snelwiek een dankbaar gebruik maakte. Het behaalde een overwinning van 75. Door dit resultaat deed Snelwiek de rode lantaarn over aan Dynamo. In diezelfde klasse kreeg Wilton be zoek van Schutters. Onze stadgenoten hebben zich dapper geweerd, maar moesten toch het hoofd buigen. Het werd 46. De dames van UVG hadden het zondag niet gemakkelijk tegen AHC. Zoals in de lijn der verwachtingen lag. won de thuisclub. Het werd 52. Zon dag a.s. krijgt UVG bezoek van Athene uit Den Haag, dat met slechts een punt nu al weet dat het volgend sei zoen in de afdeling moet gaan spelen. De beide punten zullen dan ook wel in n blijven. De derby tussen Wilton en DWS is een krappe zege geworden voor de kampi oenen. Lang heeft het er naar uitge zien dat DWS de eerste nederlaag te Slikken zou krijgen. Kort voor het einde greep het echter de winst door de eind stand op 109 te brengen. Voor DWS was dit de laatste wedstrijd en het haal de de volle 28 punten uit de veertien wedstrijden binnen. Het doelgemiddelde is 222—107. DWS gaat zich nu opmaken voor de promotiewedstrijden tegen het Haagse AHC'28. Wilton gaat zondag de laatste wedstrijd spelen tegen Hercules. Thuis werd het 8—8 maar gezien het spel van de laatste weken, moet dit een Schiedamse overwinning kunnen worden. De heren van UVG maakten een slechte beurt, door tegen Dynamo met slechts acht spelers binnen de lijnen te komen. Dit heeft hun de overwinning gekost. Met mannenmoed hebben de clubgetrouwen zich verdedigd en zelfs lang het initiatief in handen gehad. Met slechts 65 moesten zij de eer aan di Rotterdammers laten. Zondag heeft UVG bezoek van Schutters. Indien alk- spelers zich zondag terdege van hun verenigingsplicht bewust zijn, kunnen zi deze wedstrijd winnen. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze wollen herenanklets, in de maten 11 en 12 In modieuze dessins met fraaie dessinering per paar

De Havenloods | 1967 | | pagina 4