Albert de Booy Bierkenners vragen *8SS Deze en nog veel meer prachtige geschenken worden zonder één cent bijbetaling bij u thuisbezorgd. Vraag uw winkelier om de cadeau-folder soep de lekkerste soep, de mooiste cadeaus DE HAVENLOODS DONDERDAG 11 MEI 1967 *M$rzrt 4e Booy dat vele Rotterdammers als muziek in de oren klinkt! Zo juist verscheen de nieuwe grandioze Dankers' LP van de geliefde artist en Rone-v^mmer bij uitstek met begeleiding van de bijna even bekende Rotterdammer Joop Walvis op het Wurlitzer-orgel Onvergetelijke successen als "Grijze Laurenstoren", "Trees heeft een Canadees", en "Droomland", door Albert de Booy gezongen met een benijdenswaardige vitaliteit en met 'n stem waaruit het optimisme en de levensblijheid van deze oprechte artist duidelijk doorklinken. In prachtige 4-kleurenhoes A AP (de norm. winkelwaarde van deze 30 cm LP bedraagt f 18,50) J ÖatJw Een unieke LP met gevarieerd pro gramma. Opgenomen in Israël, uitge voerd door bekende artisten, als Rika Zarai, Ran en Nama, Doodaim, Nama Hendel, Nahal Troupe f 8.95 a In de serie DOELEN-PLATEN leè verschenen: Rotterdams Phiih. Orkest o.l.v. Franz Paul Decker. L. van Beethoven: Sym phonic No. .V'EROICA". Eerste op name in de Grote zaal van de Doelen. Verpakt in luxe album met foto's en beschrijvingen. Stereo I 13.50 Mono f 12.50 Heerlijke muziek uit onvergetelijke musicals als Anatevka, Sound of Music, My fair lady, etc. uitgevoerd door The Roy Dennis Combo.Mono en stereo afspeelbaar t 6.95 The Roy Dennis Combo met o.a. Shaffy Cantate, Strangers in the night, Michelle, Spanish eyes, Lady Jane. Mono en stereo afspeelbaar I 6.95 Melodieën Cocktail, een medley van wereldbekende melodieën zoals: Midnight in Moscow, Besame mucho, Tea for two, Mack the Knife, Quando Quando. Mono en stereo afspeelbaar f 6.95 Recital in de Kleine Doelenzaal Werken van Haydn, Schubert, Schu mann, Brahms, Chopin, Debussy, Pyper, Durand Granados, en Albeniz. Mono en stereo afspeelbaar f 6.95 Het Meteoor Kwartet met internatio nale successen als Guantanamera, La Bostella, Amore Scusami, Alleycat. Stranger on the shore. Mono en stereo afspeelbaar f6.95 In de Doelen, Collegium Musicum Roterodanum, uitgevoerd worden wer ken van J. S. Bach, G. Ph. Telemann, Galuppi en W. de Fesch. Mono en'stereo afspeelbaar f 6.95 Vanzelfsprekend zijn deze Dankers platen alleen verkrijgbaar bij Dankers - Coolsingel, sinds jaren de grootste en best gesorteerde platenzaak in het hart van Rotterdam COOLSINGEL Bij metrostation Stadhuis *9 Uiig €5 ff J IWïj" geheel verzorgd, excursies inbegrepen, deskundige leiding, vertrek iedere maandag; 7 dg. Parijs - Loire - Normandië f 229,- reizen zonder zorgen Reisbureaus 130 kantoren in Nederland ROTTERDAM, Beursplein 11, tel. 136182/129191. A VLAAR DINGEN, Evag, Schiedamseweg 73, tel. 344044, alsmede bij Lissone-Lindeman en alle kantoren van de T.P.

De Havenloods | 1967 | | pagina 26