w w Cas van Koetsveld weer terug bij Service Sportgrabbelton BENELUXTUNNELTOCHT VOOR K.W.-F0NDS Lichtstoet voldeed niet in elk opzicht BATTERIJEN LECLANCHé £2 HAVENLOODS DONDERDAG 26 MEI 1967 S'd 4 blijvend goedkoper A!s dit geen zeldzaam goedkope aanbieding Is... dan weten we het niet meer! Drie paar nylonkousen mét Crïnkleboord, die zo uiterst plezierig zitten... 20 Denier Nylons, naadloos, drie paar voor nog géén twee gulden. Een eigen kousenwinkeltje thuis hebben, nooit mis grijpen, altijd correcte kousebenen hebben n spotprijs. rinKi denier n cel- e van Excelsior zo, dat hij het besluit nam te winst te zijn. Veertien jaar was Cas hele maal toen hij dat besluit nam en hij heeft er nooit spijt van gehad, vertelde Vrijdag en zaterdag begint de verkoop van deze 20 Denier Crinkle Boord Nylons (irrcgulir) in de modieuze kleuren en in de maten 8£-11 per drie paar voor i Giin tel. of schrift, bost. Slobbe heeft talent is niet onopgemerkt bebleven TPwee jaar geleden vertrok de toen zestienjarige Cas van Koetsveld van Ser vice naar het Rotterdamse Eendracht. Cas was toen de meest succesvolle speler van Service en zijn vertrek betekende dan ook een klap voor de Schiedamse eerste klasser. Door zijn spelkwaliteit dat ver uitging boven dat van de andere leden van Service, was Cas een wat over het paard getild jongetje. Zoals zoveel topsporters die geheel in hun sport opgaan was hij voor medespelers en bestuurders een moeilijke jongen. Licht geraakt en direct emotioneel geïrriteerd. De moeilijkheden konden niet uitblijven en daar Cas zijn spel in de eerste klasse niet kon ontplooien vertrok hij naar de hoofdklasser Eendracht. In zijn prille jeugdjaren was Cas van Koetsveld een enthousiast voetballer en lid van Excelsior 20. Misschien heeft hij er toen wel van gedroomd eens \een groot voetballer te worden. Hij wist toen echter nog niet dat het tafeltennis hem zo zou gaan aangrijpen, dat het voetbalspel geheel op de achtergrond zou raken. In het lokaal waar de jeugdvereniging TOP de jeugd vrijetijdsbesteding bezorgde stond een tafel waarop de jeugdige leden zich konden uitlenen in het „pvrtg-pongen". lande. Hij heeft aanbiedingen gehad te gaan spelen voor de hoofdklasser JCV uit Vughl en A VGA een ereklasser uit Am sterdam. De aanbiedingen gingen verge zeld van aanlokkelijke faciliteiten. Nico van Slobbe heeft lang geaarzeld, wat be grijpelijk is. Bij Service zag men hém met angst en vreze vertrekken. Op de zaterdag gehouden receptie deelde hij echter mede bij Service te blijven en dé komst van Van Koetsveld en Bussching is daar niet vreemd aan. „Ik geloof dat wij met zijn drieën een sterk team kunnen vormen dat in de hoofdklasse mee moet kunnen komen. Het zal in die hoofdklasse het komende seizoen beslist niet meevallen want ge zien de degradanten uit de ereklasse zal die hoofdklasse dit seizoen sterker zijn dan het zojuist beëindigde", aldus het kersverse nieuwe lid van Service. Ervaring fANDANKS zijn pas achttien levenaje- ren brengt Cas van Koetsveld met Dick Bussingh ervaring in het team van Service. Ervaring die is opgedaan in de hoofdklasse en op internationale toer- Cas heeft deelgenomen aan de centrale training van bondscoach Hoefnagel en kan bogen op twee wedstrijden in het na tionale jeugdteam. Samen met Bert van Helm en Peter Joëls vormde hij een team dat wedstrijden speelde tegen Oos tenrijk en West-Duitsland. Zijn forehand is het sterkste wapen en zijn karakter brengt mee dat hij een fel aanvallende speler is Tal van prijzen, waarop zijn moeder wellicht trotser is dan hijzelf, zijn getuige van zijn succes sen en ervaring. Een vreemde wissel werking heeft Service een team bezorgd, dat de naam van tafeltennisend Schie dam hoog moet houden in Nederland. Dat moet lukken en wie weet komt Ser vice binnen "niet al te lange tijd uit in de hoogste klasse van de NTTB. Een bijkomend prettig geluid is, dat Hans Kreischer, Henk Eikmans en Dick Boer ne komst van de nieuwelingen spor tief hebben opgenomen, en geaccepteerd ben, dat zij nu het tweede team gaan vormen. Dit team zal nu zo sterk zijn, dat voor hun de overgangsklasse bereik baar moet zijn. Al met al geeft dit gun stige perspectieven voor het tafeltennis in Schiedam. aanleiding van het sensationele besluit terug te keren naar Service had den wij een gesprek met de zelfbewuste achttienjarige student aan de HTS in Rot terdam. Het Beatle-achtige kapsel, het goed gesneden costuum maken Cas van Koetsveld tot een jongeman van deze tijd Een evenwichtig figuur, die weet wat hij wil en de jongenskiel is ontgroeid. „In Eendracht kwam ik in het derde team terecht, maar speelde daar toch een klasse hoger dan bij Service. Het ho ger gaan spelen, samen met de moeilijk heden die ik met enkele bestuursleden bij Service had, deden mij toen besluiten naar Eendracht te gaan. Het afgelopen seizoen speelde ik daar to het eerste team wat in de hoofdklasse uitkomt. Ik geloof wel aan te mogen ne men dat mijn debuut in die hoofdklasse niet slecht is geweest. De eerste helft van het seizoen sloot ik af met een ge middelde van 80 procent en in ae promo- tlecompefttie speelde Ik met 72 procent. Cas vertelde hoe de terugkeer van hem en de komst v,an een ander lid van Een dracht. Dick Bussching naar Service heeft algehangen van het besluit van Ni co vanfsldbbe. ..Indien Nico niet was ge bleven waren wij waarschijnlijk niet naar Service gekomen. Wij zijn jong en als je dan in een team blijft hangen dat zonder succes speelt in de lagere klassen kom je niet verder. Vanzelfsprekend wil je graag in een winnend team spelen en al je een bepaald niveau hebt bereikt,- wil je daarop blijven en zelfs nog hoger komen. Dat kan alleen maar als jé goe de sterke tegenstanders krijgt en die moet je toch wei in de hoofd- en ere klasse zoeken." Nico van Slobbe Eerste team TSF in de gradatie gevaar Het eerste team van TSF. heeft het ook tegen DIO 1 niet kunnen redden. Hierdoor zijn de degradatie-zorgen ver sterkt. De kampioenspretendènten. het tweede en derde team. hebben beiden door een overwinning hun kansen behou den. Het vierde team leed een neder laag tegen I.C.C. 5 terwijl het vijfde team tegen Beqüiok uit Maassluis een kostbare zege bevocht. Het zesde team leed wederom een nederlaag. Voor het eerste team was het belang rijk tegen DIO 1 een overwinning uit het vuur te slepen, het is helaas een 2—8 nederlaag geworden. Alleen het he- rendubbel en gemengddubbel werden door de T-S.F.-ers gewonnen. Volgende week zal van Leimonias gewonnen moe ten worden om uit de d-egradatiezorgen te kunnen komen. Het tweede team won met 8—0 van C.C. 3; wanneer volgende week van Rhoon 1 gewonnen wordt zijn de kam pioenskansen zeer reëel. Ook de twee de kampioenskandidaat het derde team heeft kansen op de titel behouden. Voor dit team wordt' de wedstrijd tegen In- sulinde van a.s- zondag belangrijk. Het vierde team zag tegen I.C.C. 5 geen kans een punt te scoren, het vijf de team daarentegen behaalde in de eerste klas van de zaterdag-competitie een zeer belangrijke overwinning. Door de zege op het Maassluise Beqinek met 32 is de handhaving in deze klasse zo goed als verzekerd. Het zesde team zag ook dit keer geen kans om twee punten mee naar huis ta nemen. Volgende week tegen R.O.V.S. zal hét voor dit team belangrijk zijn om van R.O.V.S. te winnen. Volgend week-einde zal voor de kam pioenspretendenten en de degradatie kandidaten van T.S-F. zeer belangrijk worden. Zowel in de uitwedstrijden als in de thuiswedstrijden aan de Stadhou derslaan zal het er dan# ook wel danig om spannen. Donderdag 25 mei, vrijdag 26 mei en zaterdag 27 mei wordt in het clubhuis St. Joris Doelen in Schiedam een zgn. Clu- tenvazaar gehouden. De opbouw en inrichting hiervan vindt plaats door de jeugd zelf. Er zullen di verse attracties aanwezig zijn. Voorts is er een expositie van huisvlijt- artikelen, vervaardigd door leden van het cluibhuis. De opbrengst van de baizaar is bestemd voor het clulbhuisweifc. Wat was het jammer dat het weer vrijdagavond niet wat beter was. Onge twijfeld zouden er meer toeschouwers zijn geweest rondom het terrein van het Sportpark Harga, waar een wed strijd werd gespeeld tussen elftallen van oud prominenten uit Rotterdam en Schie dam. De baten van deze ontmoeting f 800 waren voor het Rode Kruis afde ling Schiedam en daarom was het jam mer dat de weergoden hun volledige me dewerking afzegden. De toeschouwers hebben kunnen genieten van goed voet val. Al was de snelheid wat gedaald bij de oudere spelers, de techniek liet niets te wensen over. Henk Schouten. Aad Bak. Ad Verhoe ven. Pim Visser, Joop Schop en de drie gebroeders van der Gijp lieten zien dat zij het voetballen nog lang niet zijn verleerd. Aan de Schiedamse kant ver gastten Van Pelt, Cock van der Tuyn, Rinus Gosens en Jan van Buitenen het publiek op aantrekkelijk voetbal. Doel man Ad van Diest moest met een been blessure het veld verlaten en zijn plaats in het Schiedamse doel afstaan aan Wirn Polus. De eerste helft werd afgesloten met een voorsprong van 20 voor de Rot terdammers door twee doelpunten van Wim van der Gijp. In de tweede helft kwam er een tegenpunt gescoord door Coclk van der Tuyn en hoewel de Schie dammers toen sterker werden, kwam er in die stand geen verandering meer. Ach, dat was ook niet belangrijk. Hoofd zaak was diat er geld vloeide in de kas van het Rode Kruis. Vermeldenswaard is. dat de invaliden die altijd gratis toe gang bij het voetballen hebben nu daar van geen gebruik wilden maken en ook hun penninkje offerden voor het Rode Kruis. Voor de Schiedamse scheidsrechters is het de derde juni een drukke dag. Vorig jaar zijn onze scheidsrechters de gast geweest in het Belgische Lier en de Belgen komen nu een tegenbezoek maiken. Na een kopje koffie in heit club lokaal van Schiedam, een diner in en een rondgang door de stad zal er op het terrein van Schiedam een wedstrijd worden gespeeld tegen de Schiedamse collega's. Ondanks het feit dat Ursus ner naat de titel greep in de eerste ttel greep in de eerste klasse afdeling Rotterdam, gaat het de DE 23ste Koningin Wtlhelmlnamars (KW-mars) staat ditmaal in het te ken van de opening van de Beneluxtun- nel- Op 3 juni zal deze jaarlijkse ocht worden gehouden, waarbij 's middags ten stadhuize van Schiedam na het gebruike lijke défilé, een ontvangst door het ge meentebestuur plaats vindt. Voorzitter van het ere-comité is burgemeester H. Roelfsema van Schiedam en ere-voorzit- ter de burgemeester van Vlaardingen, mr. J. Heusdens. De mars is georgani seerd door het Vendel Schiedam van de Oranje Garde en medewerking aan de tocht is verleend door de Benelux-tunnel NV, de directie Sluizen en Stuwen van licht en klank voor "n eeuwigheid. POEDER- CREME- OLIE-ZEEP Verkeerslichten opnieuw afgesteld Er is reeds enige wijziging aange bracht in de programmering van de ver keerslichten op de Burgemeester van Haarenlaan. Dit houdt verband met het feit, dat maandag, juni de nieuwe rijksweg 20 in gebruik zal worden geno- Iu de nieuwe regeling zal ruimer over- steekgelegenheid worden gegeven aan voetgangers. De automobilisten moeten om gebruik te maken van de zgn. „groe ne golf" een snelheid moeten aanhouden tussen 45-50 km. Dit alles is ook weer bij wijze van proef, om een en ander nadar te bestuderen. Opnieuw is het zeer waarschijnlijk de straatjeugd geweest, die donderdagmid dag brand heeft gesticht in een partij van pim. tien ton hennep in balen opge slagen op de kade voor het bedrijf van de NV Breeuwwerk aan de Westerkade in Schiedam. De voorraad lag daar sinds enkele da gen gereed voor verzending naar België. De brandweer heeft onder leiding van commandant De Jager met drie stralen het vuur geblust, waarna het nodig was de hele partij uit elkaar te halen. Het vorig jaar woedde in een veel gro tere partij een brand. De voorzitter van de voormalige Schie damse Oranjevereniging, de heer J. van de Griend moest maandagavond in zijn openingswoord van de bijeenkomst voor het uitreiken van prijzen behaald bij de jongste lichtstoet constateren, dat de ze niet in elk opzicht voldeed. Waar schijnlijk als gevolg van de juist gehou den Inhabe, was de belangstelling voor deelneming thans geringer dan het vorig jaar, ondanks de jubileumstoet. Spr. hoopte, dat een volgend maal met de ze omstandigheden beter rekening zal worden gehouden bij organiseren van de tentoonstelling. Verder betreurde de heer Van de Griend het, dat sommige leden van de begeleidende muziekkorpsen niet de ge hele afstapd hebben atgelegd, mogelijk ook van «en „vergrijzing" in de korp sen, hetgeen afbreuk deed aan de mu zikale begeleiding. Tenslotte bleek ook de start in Schiedam-zuid minder ge slaagd en nagegaan zal worden of een andere gelegenheid kan worden gevonden waarbij het de bedoeling is zoveel nr dewerking van de politie en bijzonder ook aan de leden van de jury. Het ligt in de bedoeling het volgend jaar de propaganda voor de stoet ook buiten Schiedam uit de breiden. Dat de licht stoet thans nog zo ruim was samenge steld was mede te danken aan de om standigheid, dat de fa. Jurgens met Uitslag toneelwedstrijd Burgemeester H. Roelfsema heeft in een feestelijke bijeenkomst de prijzen uitgereikt die zijn behaald tijdens de toneelwedstrijd door de sectie Toneel van de Schiedamse Gemeenschap afge lopen winterseizoen georganiseerd. De resultaten waren als volgt: Afde ling A Geron met „De koppelaarster" 78.93 punten; 2. Utile Dulci met „Miss Poes", 72.59 punten. 3. Brederode met „Ben ik nu getrouwd of niet?" 70.75 punten. 4. Othello met „Valstrik voor man alleen" 70.41 punten. Afdeling B. 1. Onx met „Boeven en Madeliefje", 60.85 punten. 2. Tot Steun in de Strijd met „Misdrijf bij verstek", 60.75 pun ten. 3. Intermezzo met „En toen kwam dr. Frost" 60.14 punten. Speciale prij zen: Wisselbeker voor Tot Steun in den Strijd" Drecpelprijs; Onyx. Poedelprijs A. Othello, B. Intermezzo. Groep A. rol len van het eerste plan le pr. dames Sandra van Utile Dulci, M. Wigleven- Spliethoff. 2e pr. Irene Molloy van Geron, Elly van Eyk, le pr. heren Cornells Hack van Geron, Max Hemminga, 2e pr. B. Tuhker van Geron, Cor v.d. Hul. In groep B. rollen van het eerste plan, le pr. da mes Flutfy Pryde van Onex, Fred Slee- gers v.d. Kwast, 2e pr. Atie Ilmer Roden berg, le pr. heren: John Cartwright, Piet Kreeft, 2e pr. Proctor van Onyx, Jan. Bal. De voorzitter van de jury, de heer Jan Everwijn heeft een toelichting ge geven en eenbeschouwing gewijd aan hetgeen was gebracht. De avond werd verder op amusante wijze doorgebracht. acht en Moezel met zes wagens aan de stoet deelnam. Bij de verdere besprekin gen die volgden werd de vraag gesteld. De heer Van de Griend zei, dat zulks op financiële moeilijkheden stuit. Ver volgens werden de prijzen die zijn be haald en waarvan we de resultaten reeds hebben gepubliceerd, uitgereikt. b lij vend goedkoper Voor hen, die graag een extra lange ankiet dragen... maar evengoed een goed passende, prettig zittende ankiet willen hebben, is deze aanbieding be doeld. Wol mousse herenanklets, extra lang, In een uitstekende kwaliteit wol met Nylon ge mengd, uit de series van 2.95... nu voor nog géén een gulden tachtig. mousse hef®" extra Tang Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze extra lange, wol mousse, heren ankiets, altijd passend, In modieuze Zoals bekend, zal de opening van de Beneluxtunnel op maandag 5 juni door de Koningin plaatsvinden. In het thans verschenen programma wordt een uiteen zetting gegeven over de bouw en beteke nis van de tunnel. De marsafstanden zijn 8, 14, 20, 25 of 40 km. De start vindt plaats in de Plan tage vanaf des morgens elf uur. De mars door de tunnel is een buitenkansje voor de wandelaars, omdat na de openstelling het niet meer toegestaan zal zijn te voet de tunnel gebruik te maken. Burge- het pro- „Voor de 23ste keer zal de ongetwij feld lange en fleurige stoet van deelne mers aan onze Koningin Wi Ihelmina Mars weer vanuit het centrum van de stad in alle windrichtingen naar buiten trekken. Honderden wandelvrienden en -vriendinnen zullen, dank zij de grote vindingrijkheid en de goede zorgen van de organisatoren, langs zorgvuldig uitge zochte routes, van efn aantrekkelijke lijke tocht kunnen genieten. Enkele ja ren geleden ging de wandeltocht nog ten dele door het wijde, de stad omzomende polderland. Dit wijde land komt steeds verder af te liggen, door een zich uitbrei dende bebouwing. Thans zullen grootse weg- en tunnel- werken met bijbehorende viaducten uw aandacht vragen en boeien. Ja, in het zich al een gebeurtenis van belang, dat deze tunnel geen doorgang voor gangers zal kennen. Bij voorbaat vast dat de wandelmars zal slagen, ten zij het weer het helemaal zou laten af weten. Maar dat verwachten we maar niet! Veel succes dus op uw tocht. Mijn beste wensen vergezellen u op uw wande ling naar, door en uit Schiedam". De tocht krijgt gestalte. Vele deelne mers hebben zich reeds aangemeld en niet alleen geoefende wandelaars. Reeds vele nieuwsgierigen, die de éénmalige kans om de Beneluxtunnel lopend te zien, aangrepen, werden voor dit gebeuren reeds ingeschreven. Alle deelnemers zullen een speciaal voor dit gebeuren ontworpen plaquette ont vangen. Groepen bovendien een aantrekkelijke groepsprijs. Op dit moment zijn reeds een tiental muziek korpsen en drumbands beschikbaar om de bezoekers aan de Beneluxtunnel te be geleiden. De start van deze tochten zal plaats vinden om half drie vanuit de Plantage in Schiedam (Centrum). Start plaats is gemaakelijk bereikbaar, vijf minuten gaans van eindpunt trams. adressen :Ph. van Oordt, Oldenbarnevelt- veltstraat 79, tel. 263309; J. H. F. v.d Brugge, Vondellaan 52b, tel. 267406, M. Faasse. Groenelaan 50b, allen te Schie dam. Verder bij mevr. G. de Leeuw van Weenen, Ahornlaan 17, Schiebroek, J. v. Scnanke, Brekelsveld 106, Rotterdam- Pendrecht en L. Vogelaar, Mozartlaan 41 te Vlaardingen. Inschrijfprljzen zijn als volgt: 8 km f 1, 11 en 14 km fa .6, 20 km f 1,20, 25 km f 1.25, 40 km f 1.50. Na 26 mei wor den de inschrijfgelden met f0,20 pp. f L 11 en 14 km. f 1,10. 20 km f 1,20, 25 rekening 10.83.9 7t.n.v. K. W Mars. 40 km starttij d 11.00 uur- euiging goed. Dat blijkt uit het pas ver schenen cluborgaan, waarin te lezen staat dat op de algemene commissie vergadering alle commissieleden tevre den waren over het afgelopen vereni gingsjaar. De heer J. v.d. Hoevffli de secretaris van Ursus stelt daarbij dat het verheugend is dat de vereniging goed reilt en zeilt. Vooral in deze tijd met alom besproken sociaal-economische te kunnen doen. en wij denken hier v jeugd, aldus de heer V" iijkt u niet iedere we weekbrief en leest maandelijks ons orgaan? gaat het arti kel verder. Er moet echter nog veël meer gebeuren en daarom wil Ursus de bestaande commissies uit gaan brei den. Op de jaarvergadering, welke ge houden werd op 19 mei in de kantine of nog te houden op 29 mei, want dat kunnen we uit het stukje niet opmaken omdat twee data worden genoemd zal o.a. het kamende jubileum volgend jaar bestaat Ursus vijftig jaar be sproken worden. Voor de leden is er dus genoeg werk aan de winkel. Uit de later verzonden weekbrief blijkt dat de vergadering zal plaats vinden op 30 mei. Zaterdag organiseert Hermes DVS een familiecricketdag op haar terreinen in het sportpark Harga, Het is de be doeling dat ieder cricketlid een niet criketter uitnodigt en dat mag dan zijn vader, moeder, familieleden, vrienden en. kennissen. Er zullen niet minder dan tien teams in het strijdperk treden, en het feest begint om 1 uur. De sportschool Bishoff heeft in Nieuw- land ruimte kunnen vinden om op woens dagmiddag aan de jeugd het judo te on derrichten. Veel ouders zullen ongetwij feld hun kinderen met deze dynamische en opvoedkundige sport kennis willen laten maken en zullen de nieuwe afde ling in de zaal van de Opstandingskerk aan de Dr. Kuyperlaan met vreugde be groeten. Van twaalf uur af tot zeven uur is er elk uur een les en de ouders kunnen hun kinderen opgeven aan de zaal of telefonisch onder nummer 262816. Vanaf vier jaar tot veertien jaar oude kinderen kunnen aan de lessen deelne- De jaarlijkse ledenvergadering wordt ook bij WF gehouden op 8 juni. Het be langrijkste punt op de agenda is wel punt 9, de bestuursverkiezing. De heren Den Haitog en Rissema stellen name lijk hun functie beschikbaar. De heer Rissema is wegens ziekte niet meer in staat zijn functie naar behoren te ver vullen en de heer Den Hartog wil Zich meer toe gaan leggen op het jeugd werk. Kandidaten voor de opengevallen plaatsen zijn er nog niet. Zondag was het op en rondom het terrein van SFC weer bijzonder gezellig. Kalende en grijzende heren met of zon der „buikje" konden bij het SFC vete- ranentoernooi weer eens in teamverband tegen de bal trappen. Bijna alle Schie damse clubs waren bij dit toernooi ver- daimse scheidsrechters mee. De feest vreugde en de pret werd wel wat ge temperd, toen Aad Gudden van de scheidsrechtersploeg zijn been brak. La ten we hopen dat Aad het nieuwe sei zoen weer als een dartel veulen in de wei zal kunnen begroeten. De heren Re- herman en Kuyl van SFC fjroegen zorg voor de uitstekende organisatie. Marti - nit won dit toernooi, maar of dat het belangrijkste was geloven we niet. "Zo de ouden zongen, piepten de jon gen", want in tegenstelling tot SFC waar de oude garde aan het werk was, orga niseerde DRZ een jeugdtoernooi. Ur sus kwam hier als winnaar uit de bus. Schiedam werd tweede, DHS derde, Excelsior 20 vierde en DRZ sloot 'de rij. Op zaterdag 3 juni zal HBSS weer de traditionele vijfkamp houden voor de Ju nioren en pupillen. De vijfkamp be staat uit de volgende onderdelen: Drib belen, doelsehieten, hardlopen, ingooien en verschieten. Nieuw is de verkiezing vain „de junior van het jaar". De uitver korene mag voor een jaar een prachti ge wisselbeker mee naar huis nemen. Vindt U het ook zo vervelend, als de bagage op Uw imperial kletsnat regent - en het geïmpro viseerde dekje van plastic los- fladdert? Daar komt nu een eind aan, want dit imperiat-zeil, van stevig plastic op linnen basis is gegaran deerd waterdicht en iaat niet los door de 6 flinke zeilringen. Een flink formaat zeil, 200 x 125 cm, ook als grondzeil in tent of tijdens pick-nick te gebruiken, en om altijd met een keurige, afgedekte imperial te reizen, voor nog gééft vijf gulden. 200 *125 cm Jaarwedde wethouders Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, delen, namens de minister van binnen landse zaken aan de gemeente Maasland mede, dat de jaarwedde van de wethou ders in gemeenten- met een inwonertal tussen 4.000 en 5.000 kunnen worden ver hoogd tot f 3.075.,- en in gemeenten met een inwonertal tussen 5000 e n6000 tot f 3.525,-. Aangezien evenwel de jaarwed den van de beidé wethouders laatstelijk zijn vastgesteld op f 3-275,- en sindsdien tengevolge van de grenswijziging per 1 september 1966 het inwonertal van Maas land tot beneden 5.000 is gedaald kan pas van verhoging sprake zijn wanneer dit inwonertal weer is bereikt Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze solide plastic Imperial- zeilen, in onze Autoshop, zeilen, die niet scheuren, door de linnen ft. best CENTRALE VERWARMING TELEFOON 1999-22 CLIMAIR N V. ROTTERDAM

De Havenloods | 1967 | | pagina 4