Doelmatig spel SVV tegen Willem II resulteert in 1-1 Van V.C.L. Juliana 2 maakte ongelukkig debuut Sportgrabbelton spint won UVG dames en heren wij ven winnen 98 ¥ïnyi De Havenloods DE HAVENLOODS DONDERDAG 12 OKTOBER 1967 HET was xondag een drukte van belang bij SVV. De penningmeester had een goede dag en het publiek ook. Het heeft een spannende wedstrijd kunnen zien, waarbij Willem II beter voetbal vertoonde, maar voor het doelgebied volkomen faalde. SVV heeft met een onverzettelijke wil gespeeld. Minder fraai dan Willem II, maar doelmatig. Het werd ten slotte 11 en daar zal een ieder in Schiedam vrede mee hebben. In de ploeg van SVV kreeg men nog al met blessures te kampen. Laten we hopen dat deze voor zondag a.s. genezen zijn. Dan immers trekt SVV naar Alkmaar/Zaanstreek en ook dat zal voor de rood groenen weer geen gemakkelijke opgave worden. Bij Hermes-DVS werd in Helmond de vuurlinie aan banden gelegd, waar door het niet tot een doelpunt kon ko men. De einduitslag 00 zegt voldoen de. Als de voortekenen niet bedriegen en als Hermes aan de leiding wil blij ven, dan zullen zondag a.s. tegen Drente de beide punten moeten wor den binnengehaald. Het B-elftal van SVV haalde weer eens een puntje binnen uit de thuis wedstrijd tegen NAC. Het werd 1—1. Zaterdag trekt het naar Noad en we rekenen er op, dat het daar met de volle winst vandaan komt. Zo goed als het met het eerste team van Her mes gaat, zo slecht gaat het met het B-team. Nu weer werd verloren van Holland Sport. Voor zaterdag staat op het programma Hermes-DVSBaro nie en nu moeten de mouwen maar eens worden opgestroopt om tot een beter r-~"Uaat te komen. Zondag KNVB Van onze clubs uitkomende in de KNVB, speelden DHS en SVDPW ge lijk. Excelsior '20 verloor. Het gelijke spel dat DHS in de uitwedstrijd tegen HOV boekte is toch wel verdienstelijk te noemen. Zondag krijgt men het ge makkelijker. Dan komt Spartaan '20 op bezoek en gezien de slechte resultaten van deze" Rotterdamse ploeg niets anders dan flinke ne derlagen moet het een duidelijke overwinning voor DHS worden. In de derde /klasse speelde Excel sior '20 tegen Slikkerveer lang geen slechte wedstrijd en het liet een zeer goede indruk bij de tegenpartij achter. Toch verloor het met 10 en het staat nu geheel onderaan de ranglijst. Op bezoek komt nu een der koplopers Westlandia en wij durven toch te rekenen op een herstel van de mannen van trainer Molendijk. In de vierde klasse speelde SVDPW weer gelijk. Als we het goed hebben voor de derde keer. Zondag komt Hekelin gen op bezoek en misschien komt het eens tot een overwinning. Voortaan knapt U zelf die kleine karweitjes op, zonder vakkennis of dure materialen... met Vinyl wandbekledlng... in een wip, goed en goedkoop! Wandvinyl. de meest prac- tische wandbekledlng in 8 ver schillende dessins en van een prachtige kwaliteit, die normaal 2.50 de meter kost; Eerste keus wandvinyl, 68 cirv, breed, op rollen van 15 meter, pér /meter voor nog géén guldon. De afdeling Zoals in de lijn der verwachtingen lag, heeft WF van ASB gewonnen. Het werden echter maar twee doel punten en als we dat vergelijken uet de resultaten van andere slubs tegfen ASB, dan moet of de verdediging van die rlub sterker zijn geworden of de aanvalslinie van WF moet tekort zijn geschoten. Maar de punten zijn bin nen. Of dit ook zal lukken iij de uit wedstrijd tegen GLZ, betwijfelen we. Demos heeft zich door de overwin ning van 40 op Swift Boys van de onderste plaatsen afgewerkt. Zondag is DOK in Rotterdam de tegenstander en we kunnen daar heus niet meer in zien dan een puntenverdeling. In de eerste klasse C blunderden SFC en Ursus. SFC wel het meest, want het moest bij Dindua de volle winst laten. Ursus bracht het tenminste nog tot een puntenverdeling tegen Hoogvliet. uit de ploeg is gehaald door deze ne derlaag, dan moet zondag a.s. van Smeetsl^nd gewonnen kunnen worden. Zaterdagvoetbal in handen heeft gehad. Zaterdag trekt de HBSS familie naar SIZO en aan gemoedigd door de jeugd moet het daar nu maar eens de volle winst vandaan weten te halen. PPSC smaakte het zoet der overwin ning weer eens. Na een zeer goed ge speelde wedstrijd won het van Loos duinen met 42. De volgende tegen stander is HVO, een semie-derby en wellicht worden de Vlaardingers met lege handen naar huis gestuurd. Een vooral in de tweede helft terugval lend GTB heeft de zege aan Egelan tier Boys moeten laten. Het trekt za terdag naar HBSVV en misschien een draw? GSS ten slotte was vrij en krijgt nu CCD op ijezoek en de kans dat de punten in Schiedam zul len blijven zijn niet groot. SCR, waardoor het aan de lei ding blijft. Zondag kan SFC zich te gen SVDP revancheren op eigen ter rein. Ursus krijgt het moeilijk. SCR komt namelijk op bezoek en met een gelijkspel mag men heel blij zijn. In de tweede klasse kreeg Schie- damse Boys met 1—0 klop van Helle- voetsluis. Het moet het nu weer in een uitwedstrijd gaan opnemen tegen Vierpolders en daar moet toch wel een winstkansje in zitten, dachten we. H nrtflhsil DRZ slikte de eerste nederlaag tegen koploper Bloemhof. Als het ritme niet OVERTREKT NU BANKSTEL voor bijzonder lage pry» Vraag vrijblijvend huisbezoek Tel. 25 3111, Kotter da ra b.g.g tel 28 34 BS Op de fraaie velden van het Haagse VCL heeft Spirit zondag j.l. een in alle onderdelen falend VCL een ver diende nederlaag toegebracht. Kon er vorige week nog gesproken worden, dat het met het tempo en de condi tie van de jongens van coach Volle- bregt slecht gesteld was, zondag ble ken zij deze onderdelen yolkomen meester te zijn. Eerlijk gezegd ver leenden de Hagenaars wel enigszins hun medewerking bij de aanvallen van de Schiedammers. Onvoldoende mandekking en gebrek aan tempo stichtten herhaaldelijk gevaar voor het doel der gasten. Hoefsloot profi teerde daar in de zesde minuut gre tig van, door de Schiedammers op een 10 voorsprong te brengen. Het werd 20, toen een goed ingeslagen strafcorner van Olthuis door de doel man van VCL niet afdoende kon wor- 1 den weggewerkt. De hieruit ontstane ÖVertreding leverde een strafbal op, die door Gunneweg uitstekend werd benut. Met deze stand ging het ook de rust in. Na de thee bleef Spirit, on danks enkele niet van gevaar ont blote VCL-aanvallen, het besté van het spel houden. In de vierde minuut kreeg Kouwenhoven een unieke sco ringskans. De ontredderde defensie van VCL kon alleen toekijken hoe de Schiedammer moeiteloos ging scoren. 03. Hoewel Spirit nog een tweede strafbal kreeg toegewezen, bleven ver dere doelDunten uit. Volgende week spelen de Schiedam mers tegen VVV in Amsterdam voor de eerste ronde van de bekercompe titie. Gezien de prestaties van de Am sterdammers in de competitie, ligt een overwinning van onze stadgenoten in het verschiet. Volleybal Tekort aan personeel bij gemeentelijke ulo De personeelsvoorziening bij het onderwijs mag thans minder zorge lijk zijn dan in het verleden, de tij dige voorziehing in vacatures vergt nog vaak de nodige moeite, zo delen B. en W. van Schiedam mee. De moeilijkheden bij het kleuterender- wijs beperken zich voornamelijk tot het aantrekken van een hoofdleidster. Ook bij het lager onderwijs ligt de personeelssituatie nog niet in alle op zichten gemakkelijk. Toch konden de openbare lagere scholen dit cursus jaar aanvangen met voor elke klas een leerkracht. Wat betreft het ulo- onderwijs moet worden geconstateerd dat er een tekort blijftbestaan aan be voegde krachten. Verkeerscursus voor bromfietsers eerste keus de ideale wancfbe kleding 68 cm breed 2 5Q - Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze grote partij wandvinyl, 1e keus, in 8 diverse dessins, 68 cm breed, op rollen van 15 meter, tel. of eehrlft. De afdeling Schiedam van het Ver bond voor Veilig Verkeer zal in sa menwerking met de politie btj vol doende deelrieming' Wederom een „Verkeerscursus vpor bromfietsers" organiseren. De cursus zal deze maand worden gehouden op dinsdag avonden van 20.00 uur tot 22.00 uur en bestaat uit vier lessen. Aan het eind van de cursus wordt een schrif telijke examen afgelegd. Aan de ge slaagden zal een diploma worden uit gereikt. De kosten van deze cursus bedragen in totaal f 5,-, in welk be drag het lesmateriaal is begrepen. Aanmeldingsformulieren zijn ver krijgbaar aan het hoofdbureau van po litie, Lange Nieuwstraat 55. De aan melding sluit zaterdag 14 oktober 1967. Gevonden voorwerpen Te bevragen bij het hoofdbureau van poli tie te Schiedam, dagelijks van 9.00—17.00 u. behalve op zaterdag en zondag; wit baby schoentje; donker grijze coat met handschoe- neh; wit blauwe Bjaal: grijze poncho; zwarte hoge schoen, R; zwarte nappa dameshand schoen R; zwarte laars; wit klndersehoentje R; armbandje met naamplaatje; dameshor loge met bandje; bruine herenportemonnee met lnh.; bruine herenportemonnee met inh.; rode lange damesportemonnee; geel kinder tasje; 2 sleuteltjes; 2 korttaktsleutels2 sleu tels aan ring; huisslleutelring met 3 sleutels en hanger; vierkleurenpotlood; jongensbril; sigarenpijpje; ring met 3 sleutels aan leertje; een llesje pillen; verzekeringsplaatje FLR 545; bruine herenportemonnee met inh;. Te bevragen bij de vinders: donker groen nylon jack, Ames. Frankllnstraat 3b; donker blauwe handdoek met zwemgoed. Put, Nieuw Maasstraat S5b; zwarte dames handschoe nen; Postkantoor, Lange Nieuwstraat; witte gymnastiekbroek, Nesse, Lange Kerkstraat 31; voetbalschoenen, Feeldcrs, Klaas Kater straat 52 na 17.00 uur; groene sjaal, Kramer Freher, Frankllnstraat 4; 1. paar zwarte da meshandschoenen, Postkantoor Lange Nieuw straat; kinderarmbandje, Schonk, Dr. Za- menhofstraat 20; dameshorloge met lederen - Broekkade 6; bankbiljet, Ondanks somff zwaar te bespelen terreinen hebben de Schiedamse hand- baiteams goede resultaten geboekt. Alleen de dames van DWS hebben het tegen het Rotterdamse Schutters niet tot een overwinning kunnen brengen. Lang heeft het er naar uitgezien, dat DWS tot een gelijkspel zou komen, maar kort voor het einde sloegen de Rotterdamse dames hun sl; g en be haalden de overwinning met 43. Zondag trekt DWS naar Den Haag om het op te nemen tegen EHK. Als we de wedstrijd Wilton—DWS als graadmeter kunnen gebruiken, dan moet het voor DWS mogelijk zijn om met dc volle winst naar huis te gaau Het tweede dames-team heeft tegen De Jagers vanaf het eerste fluitsig naal een stempel op de wedstrijd ge drukt. De Jagers bood verwoed te genstand, maar kon toch niet verhin deren dat DWS met een 86 overwin ning naar huis ging. Zondag gaat hel weer uit en wel tegen EDH in Delft. Deze vrij hard en stug spelende ploeg zal de punten niet gemakkelijk losla ten, maar toch zien we er winst in voor DWS. Wisselvallig De heren van DWS hebben tegen De Meeuwen in de eerste helft de basis gelegd voor de overwinning van 11-7. Met het ingaan van de rust was de nu... beduidend goedkoper Als wij duizenden overhemden ven zelfstrijkende popetine ver kopen voor denormele prijs ven 11.95... dan nemen wij aan dat die prijs goed ligt. Dés te aantrekkelijker is deze aanbieding van diezelfde over hemden, een fabriekspartij, die wij nu gaan verkopen voor nog géén zeven gulden. Zelfstrijkende popel ine over hemden, van een prima kwali teit poplin, makkelijk in gebruik, nat ophangen, niet strijken en morgen weer 't heertje met een smetteloos overhemd. voorsprong al 7—2, maar evenals vo rige week ging in de tweede helft hel verband uit de verdediging en daarom kon de tegenpartij inlopen. Het is wel opmerkelijk dat de verdediging van DWS dit seizoen bijzonder wisselval lig speelt. Het lijkt ons zaak dat men daar wat meer aandacht aan gaat be steden. vooral nu zondag het Rotter damse Snelwiek op bezoek komt. Snel- wiek kan zijn grootste troef niet in Goede Start het veld brengen. Rinus Kehhnen is Het tweede herenteam van Juliana heelt aan haar debuut in de over gangsklasse weinig plezier beleefd. Het verloor n.l. or jammerlijke wij ze van het Bredase Sifrak doordat 8—15. 15—6 en 14—16. bij de stand 116 de Juliana-spcler Aad Besuyen, uitblinker en grote in spirator bij de Schiedammers, zeer ongelukkig kwam te vallen en met een ontwrichte elleboog naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. Dit ongeval maakte diepe indruk op de ejvcrige Juliana-spelers. die tot dat fatale ogenblik de meeste aan spraak op de overwinning mochten maken. Zij zagen na het ontstane op onthoud geen kans meer in hun nor male spel te komen en moesten toe staan dat de gasten hun 116 ach terstand geheel goed maakten. De aangeslagen Schiedammers vochten voor wat ze waard waren maar het ging nu allemaal te krampachtig en te onzeker waardoor de Bredanaars de set met 1614 in hun voordeel konden beslissen. Zodoende verloor Juliana de wedstrijdj met 32 het geen toch wel tegen de verhouding in was. De uitslagen van de voor gaande sets waren: 1115, 1614, 8—15, 15—6 en 14—16. Het debuut van het derde heren team in de derde klasse was zonder meer uitstekend. In drie sets werd gewonnen van Libanon'505. Het overwicht van de Schiedamse ploeg was aanmerkelijk groter dan de set standen 15—13, 15—11 en 15—11 zou den doen vermoeden. Éij Juliana viel vooral het goede spel van Martin Kramer op die voor het eerst sinds lange tijd het Oranje-shirt weer om de schouders had. Zuiderènt, I Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Schiedam telt thans 82.715 personen Qedurende de maand augustus is hebaantal inwoners van Schiedam toe genomen met 35 en bestond op 1 sep tember uit 41.162 mannen en 41.553 vrouwen,, in totaal 82.715 personen. De bevolking vermeerderde door vesti ging van 326 personen en geboorte van 134 personen, zij verminderde door vertrek van 373 personen en overlijden van 52 personen. Er werden in augustus 63 huwelij ken voltrokken; er hadden zes echt scheidingen plaats. Van het aantal ge huwden verkregen 20 echtparen een eigen woning, negen inwoning bij ouders, drie bij familie, vijf door on derhuur, zes elk afzonderlijk en 20 vestigden zich buiten de gemeente. Binnen de gemeente vonden 342 ver huizingen plaats. De politie van Schiedam waar schuwt tegen het optreden van twee Duitsers, die met name bij grote be drijven trachten advertenties te ver werven voor een zgn. Telexgids, doch waaromtrent voorzichtigheid gewenst wordt geacht. doublé J, Vlaardingerdljk .14; muntbiljet, Hagestein, Dr. Boslaan 12; zegelring, Bak, Alex. Numanstraat 16; zilve ren bedelarmbandje, Lips, Laan van Spaland 19; zwarte hond, reu, Dierenasiel, St. Anna Zusterstraat; een herder, Broekarts, P.K.O. Laan 134; tel. 156575; blauw-grztjze parkiet, Van de Bruggen, Dr. Sch&epmanslngel 72; marokkaanse porteibonnee met inh. Plate, Grote Markt, Muebelzaak; schooletui met inh. Van Loenen, Dr. BosMian l; bruine herenpor temonnee met lnh., Bult, Heinsjusstraat 12; witte daVnesportemonnee met inh., Overgaag, Rubenslaan 20; bruine herenportemonnee met rits en lnh., Lammens, Hogendorpstraat 119b; witte damesportemonnee met lnh. Hoorman, B.K. Laan 235; bruine aktentas met brood trommeltje, Wachtcommandant Wilton Fijen- oord, vlaardingerdljk; bruine aktentas inh. visspullen, Offerman, Bosboomlaan 19a, tel. 266789; bruine etui met 7 sleutels, Van Zanten, Strijensestraat 3; bos sleutels, Rltter, West- polderstraat 4; 2 autosleuteltjes ln etui, Ver- gunst, Snelliussingel 5; nagelgarnituur als sleutelhanger, Paslrijken, Julianalaan 8; kln- derbrll, Olijslager, Juliananlaan 90a; ring met sleutels, Van Welij, firma van de Tempel Van Hogendorpstraat 20 De afdeling voetbal van WF heeft een nieuw wedstrijdsecretariaat. Cock Bommestijn, vroeger zelf 'n gewaar deerde kracht in het eerste team, gaat deze vacature vervullen. De heer Blommestijn woont Aelberselaan 34, zijn telefoonnummer is 260854. We ho pen dat alle wedstrijdformulieren en dus de uitslagen van de wedstrijden van WF vroeg in de avond bij de heer Blommestijn aanwezig zijn, dan kan onze uilslagendienst zondagavond ook vooruit. zelfstrijkend In het UVG-kamp blijft a! zonneschijn. Alle senioren-teams voeren hun resp. ranglijsten aan en ook het heren juniorenteam wil daar niet bij achterblijven. Het eerste da mesteam had het zondag lang niet ge makkelijk tegen het Haagse Turnlust. dat in de tweede helft menigmaal aan de noodrem moest trekken om aan een grotere nederlaag dan 84 te ontko men. Wat het zondag tegen Hercules zal de ploeg van UVG, dat het ook dit maal met de punten naar Schiedam zal komen. De heren van ÜVG hebben in Maas sluis niet veel tegenstand ondervonden van Unitas 2. dat met niet minder dan 174 verloor. Een monsteruitslag die genoeg zegt over de aard van de wedstrijd. Meeuwen 2 zal het komen de weekeinde gaan proberen UVG de eerste nederlaag te bezorgen, maar dat zal niet gemakkelijk zijn. Wilton-dames wonnen De dames van Wilton hebben zich van de onderste plaats af kunnen werken door een overwinning Van 82 op Hygiea. Het spel van Wilton was bleek weer in goede vorm te steken. Snelwiek komt nu op bezoek aan de Maaskant en zal het daar waarschijn lijk ook niet makkelijk krijgen. Als Wilton tot hetzelfde spelpeil kan ko men als zondag j.l. dan moet er de volle winst in zitten. De heren van Wilton deden het ook niet slecht, want zij brachten bij EHK de volle winst mee naar huis. Het werd 910 en het was Dick van Zes sen die de overwinning voor zijn team binnen kon halen. De komende wed strijd gaat uit tegen Wings en zal lang niet gemakkelijk zijn. Scylla heeft het bijzonder moeilijk gehad in de uitwed strijd tegen Oliveo. Het verloor met 41. maar de jonge formatie mag dan ook niet verwachten dat het al direct als „reuzendoder" op zal kunnen tre den. Zondag zal DWS 4 als tegenstan der fungeren. Wat hiervan het resul taat zal worden moeten we maar af wachten. De eerste teams van de Schiedam se Vollevbalclub zi.in de competitie goed begonnen. Zowel het eerste da mes als het eerste herenteam won nen hun wedstrijd met 31. Het eer- stp dames-zestal kreeg het Haagse PVC op bezoek. De beide eerste sets werden oh eenvoudige wijze door SVC gewonnen, 1510 en 159. Ver moedelijk ging dit te eenvoudig, want in de derde set deden de SVC- ers het te rustig aan. Hiervan maakt PVC een dankbaar gebruik 11—15. De vierde set bracht nu wat meer spanning, doch de Schiedamse meis jes lieten zich niet meer verrassen en grepen de setwinst 15ll en daar mee de eindoverwinning. Heren 1 moest naar Delft voor de altijd moeiliike wedstrijd tegen Achil les. De Schiedammers bleken het best de zomer te zijn doorgekomen en na een spannende strijd werden de eerste punten in de wacht ge sleept. Set standen 1115, 11-415, 1510 en 12—15. Deze week'gaan ook de lagere teams van start en men heeft bi.i SVC vertrouwen, dat ook deze teams voor een goed begin zul len zorgen. Van een fabrikant van de mooiste dameskousen kochten wij dezè partij Panty Nylons, die zo slank afkleden en zo prettig Broekjes en kousen aan elkaar, dus zonder jarretelles of cor- setjes toch keurige lange kousen dragen. De kouïen van Mousse Nylon, 't broekje van steviger breisel, naadloze pantykousen, voor nog géén twee gulden. naadio panty kousen Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze Nylon f>anty kousen, mat verwisselbaar elastiek in de taille, in fraaie beige tint, irregu lar, japonmaten 36 t/m tel. of schrift Vrijdagavond tot 9 uur geopend geeft opening van zaken Dinsdagmiddag is een nieuwe zaak geopend op het Broersveld. De heer Villerius opende daar op nummer 164 zijn gelijknamig reisbureau. De eige naar verzekerde ons dat deze zaak volledig onafhankelijk is van het feestartikelenbedrijf ,.Het Masker" waar hij al jaren de scepter zwaait. De zaak is bijzonder sfeervol inge richt speciaal de wanden die met wandschrootjes bekleed zijn. Uniek voor Schiedam is de diaprojector waarmee de heer Villerius het geko zen reisdoel in beeld brengt. De er varing van 25 jaar als reisleider staat er borg voor dat de cliënten waarde vol advies krijgen, omtrent hun reis plan. De receptie die ter gelegenheid van de opening gehouden werd, trok veel belangstelling. Roestvrij staal, nog altijd een van de duurst.e materialen - de duurzaamste en practisch geen onderhoud vereisend. En daarom is deze aanbieding roestvrij stalen pedaalem mers een ongehoorde aanbie ding - want wij verkopen ze nu guldens goedkoper dan nor- Roestvrij stalen pedaalem mers van 20 gulden, voor mo derne, frisse keukens, badka mers, douchecel enz., met on breekbaar Terlusan deksel en bodemring, feilloos werkend Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze zelfstrijkende hagel witte popeline overhemden, in de maten 36 t/m 43, Géén tel. of schrift, best. Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Onze handbalmedewerker verteld ons, dat men bij de afdeling handbal van Wilton Fijenoord voor de speel sters en spelers die zich in het veld misdragen strenge straffen gaat toe passen. Vooral zij die het nodig oor delen om tijdens de wedstrijd com mentaar te leveren op de leiding van de scheidsrechter zullen worden aan gepakt. Uitsluiting van één of meer wedstrijden zullen er het gevolg van zijn. Een maatregel die dikwijls nood zakelijk is. Wij kunnen het alleen maar toejuichen, dat er van de kant van de vereniging maatregelen wor den getroffen om de ontsporingen we dit niet zelf uit uw clubblad halen, Overigens, heren bestuurders, konden dit niet zelf uit uw clublbad halen, omdat we dit nog niet krijgen. Het eerste herenteam van de vol leybalvereniging Juliana nam zater dag deel aan het SIGI-toernooi in Delft en kon daar beslag leggen op de derde plaats achter Orawi en DTS. Een meer eervolle klassering had wellicht tot de mogelijkheden behoord, maar niettemin werd een aantal zeer nuttige oefenwedstrijden gespeeld. Vooral tegen de ere-divisieploeg Ora wi kwamen de Schiedammers uitste kend voor de dag. Als zij in de komen de competitiewedstrijd tegen Valboval in Woerden kans zien dit spelpeil te handhaven, is een verrassing zeker mogelijk. Voetballers doen ook wel wat an ders dan tegen een bal trappen. Er is haast geen vereniging te vinden waar in het clubgebouw niet geklaverjast wordt. Dit stimuleert het clubleven en het brengt gezelligheid en sfeer. Zo denkt ook SFC er over en daarom zijn er tot in december verscheidene avon den gepland met als inzet de grote kerstprijzen. Reken er op dat het ge zellig zal zijn in het clublokaal, voor al ook omdat iedereen kan inschrijve dus ook niet-clubleden. Om nog even bij dat klaverjassen te blijven, de klaverjasVereniging SCF, van de kartonnagefabriek,orga niseert een vierkamp, waarvoor zijn uitgenodigd de voetbalverenigingen Martinit. Demos en SFC. Voor de win nende vereniging is een fraaie beker beschikbaar gesteld. og geen veertien gu Roestvrij Vrijdag en zaterdag verkopen wij in onze Huishoudafdeling beneden deze moderne roestvrij stalen pedaalemmers. binnenemmer. Géén Ut. of schrift. Vrijdagavond tot 9 uur geopend.

De Havenloods | 1967 | | pagina 4