ïpa Service won op het nippertje T.S.F. zag wedstrijd gestaakt Je hebt hutspot en hutsepot BUA gaat grootse plannen uitvoeren ZEEMAN KRIJGT KERSTSFEER VAN THUIS MEE Deze week in de bioscopen Koken WASAUTOMAAT Tafeltennis DE HAVENLOODS DONDERDAG 26 OKTOBER 1967 ADVERTENTIE TE HUUR St. Nic. en Zw. Piet costuums Prachtis van uitvoerine Billijk huurtarief KLEDINGVERHUUR „BROADWAY" Schiedamseweg 10 - Tel. 010—34 62 27 VLAARDINGEN A.v. „Maassluis" traint in Hoek van Holland Service heeft weer gewonnen. Nu werd Wibats 4 met de sterk spelende ex~nat,onale dameskainpioen Ursela Stülemeyer-Arts in de gelederen, het slachtoffer van de Schiedammers. Het was beslist geen gewillig slachtoffer dat bewast de kleine overwinning 4—6 van de Schiedammers wel en ook het score-verloop tekende dat overduidelijk aan. Service eerste man Cas van Koetsveld ging goed van start want in drie games 2220, 1221 en 1021 scoorde hij de eerste punt. Nico van Slobbe bleek voor Ursula Stülemeijer geen waardig tegenstan der want in twee games 21—18 en 21 19 werd Nico aan de kant gezet. In deze partij sloeg Ursela misschien een bal fout en haar korte harde ser vice kon niet door Nico worden be antwoord. Via verlies' van Bussinch tegen Van Gemert en een verloren dubbel 21—11 en 21—15 stonden de Schiedammers met 3—1 achter. Cas van Koetsveld tegen Ursela Stülemeij er werd een enerverende, spannende partij, door Van Koetsveld in de der de game een beetje gelukkig gewon- Cas speelde met een enorme inzet en daarom was die overwxnnin;,, ai was het fortuinlijk, toch wel verdiend. Een twee games overwinning iazl en 1721 van Bussinch op Nederpelt bracht de partijen weer op genjke voet; 33, maar door winst van Van Gemert op "Van SloDDe 2i—12 en 22— 20 stond Wibats weer voor: 43. Bus sinch had een antwoord op de korte service van mevrouw Stülemeijer. Hij kon die service wel goed opvangen en de bal haast onbespeelbaar terugge in twee games 1721 en 1121 won hij de partij en bracht Service weer naast de thuisclub. Vgn Koetsveld met een drie games overwinning 23- 21, 6—21 en 2022 op Van Gemert bracht Serivce op 45 en aan Nico van Slobbe was de eer voor de winst te zorgen. Nico deed wat van hem verwacht werd en won zijn enige par tij tegen Nederpelt in twee gaines 12—21 en 18—21 en sleepte daarmee de overwinning voor Service uit het vuur. Zaterdag a.s. is Service vrij, maar volgende week komt de eerste return tegen Hunter 25, de club die bij ue aanvang van de competitie nog SNL- Smash werd genoemd, maar is ge adopteerd door de sigarettenfabriek Hunter. Service II won in de eerste klasse gerqakkelijk van Eendracht 4. Krei- scher en Eikmans bleven aan hun 100 pet. Dries verloor twee partijen. De verdere uitslagen van de Service teams waren: HPV-Service 3 4—6; Service 4Xerxes 5 46, Elan 6 Service 5 100; Service 6Roteka 2 55. Braak terug Noad heeft Nol Braak weer terug gehaald. Nol is zaterdags op de trai nerscursus in Utrecht en had dit sei zoen niet meer willen spelen. Het zit Noad niet mee met het speiersmate- riaal en een beroep op Nol was no dig. Zaterdag tegen Quick Hilversum was hij weer van de partij. Hij heeft echter niet voor een overwinning kun- nen zorgen. Het werd 55. Braak verloor een partii. die tegen de oud hoofdklasse speler Beun, maar dank zij zijn spel in de laatste wed strijd, die tegen Scheaefer, sleepte Een grote tube vloeibare make-up van het bekende merk „Fair Lady"... normale prijs 4.65 ...verkopen wij In onze Parfu merie afdeling voor minder dan een kwart van de normale prijs - voor nog géén gulden. Een cosmetisch preparaat van eerste kwaliteit, dat niet alleen de huid een ongekend fraaie matheid verleent, maar tevens beschermt en vocht-regulerend werkt, waardoor de huid jeug dig en soepel blijft... Fair Lady vloeibare make-up die poeder en crème vervangt en Uw huid jaren Jonger doet lijken, in een handige, platte tube voor In de tas... nu als speciale aanbieding voor nog géén gul- Noad een puntje uit het vuur van de ze spannende wedstrijd. Braak pres teerde het om in de tweede game van die laatste partij een achterstand van 2017 om te zetten in een overwin ning van 2321. De derde game won hij met 2116. Het tweede team van Noad verloor weer. Nu met 2—8 van K en K. Al leen Almendinger en Van Dijk kwa men tot een winstpartij; De verdere resultaten van Noad waren: Noad 3 —Xerxes 82; Eendracht 9Noad 4 1—9; Noad 5—Diveko 2 8—2; Milk- steamers 3—Noad 7 55; Centrum 2 —Noad 8 4—6; Elan 5—Noad 9 10—0; Noad 10Hobart 3 73; Hoogvliet Noad 11 7—3. Gestaakt Dat ook de tafeltenniscompetitie wel eens stagnatie kan ondervinden, ondervonden de drie Rotterdamse en Schiedamse teams, die donderdag avond j.l. op bezoek waren bij De Wil- dert in Berkel-Rodenrijs. Een onder breking in de stroomvoorziening leg de de nauwelijks aangevangen wed strijden n.l. stil; wel werd haastig een noodverlichting tot stand gebracht, doch toen ook die in het storingsveld viel waarvan vrijwel geheel Berkel- Rodenrijs tijdelijk slachtoffer was, moesten de wedstrijden wel definitief gestaakt worden. Ook T.S.F. 1 werd de dupe van deze tegenslag; te zijner tijd zuilen De Looze c.s. ue reis naar Berkel-Rodenrijs opnieuw moeten ma ken. Ver gevorderd waren de Schie dammers op het ogenblik dat de sto ring optf-ad overigens nog niet; John Schilperoord had in de eerste partij weliswaar de eerste game gewonnen en stond in de tweede op 1818, maar de stand in de wedstrijd was toch nog 00. T.S.F. 2 behaalde in zijn tweede wedstrijd ook' zijn tweede overwin ning en wel met 9—1 op 't Binnen hof 1. Don Nuis en Peter v.d. Broek bleven ongeslagen, al had eerstge noemde daarvoor in twee van zijn drie partijen wel een beslissenae der de game nodig. -Will Baard moest in J. Stam na een spannende partij zijn meerdere erkennen (1321 2115 1821), waarmee de Rotterdammers dus de eer redden. Toen TSF 3 thuis tegen RET 1 vrij gemakkelijk naar een 41 en 5—2 voorsprong liep, leek de eerste zege voor Aad Maan en de zijnen een feit te gaan worden. R.E.T. bleek echter nog wat in reserve te hebben: het slaagde erin de laatste dr e psrtiien te winnen en dus toch nog een gelijk spel uit het vuur te sir pen. V red Jor- ritsma won voor T.S.F. tweemaal, Aad Maan en Jan Baard stelden met UNILEVER SCHAAKBEKER Het schaaktournooi om de Arthur- Hartog-wisselbeker, dat zaterdag 23 oktober in het Unilever Research La boratorium (URL) te Vlaardingen werd gespeeld, is (met 6 punten uit 3 ronden) gewonnen door de Unilever Schaakvereniging te Rotterdam Zij sleepte de beker voor de dertiende keer in de wacht. Het tournooi, dat jaarlijks weerkeert, werd voor c'e eenentwintigste maal gehouden en telde circa zestig deelnemers. De Usilever Schaakvereniging speelt in de eerste en tweede klasse van de Rotterdamse Schaakbond, die het materiaal zaterdag belangeloos beschikbaar ?telde. De winnares, die vorig jaar haar dertigste verjaardag vierde, is een van de twee gesloten bedrijfsverenigingen die in de eerste klasse van de Rotterdamse bond uit komen. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze grote tube Fair Lady vloeibare make-up in 3 tinten, lichtbruin, medium en donker per tube G tin t,l. of schrift. CINERAMA: i HARMONIE: Texas Addio, KRITERION: A man tor all n verraad, 18 j. OO PRINSES: Er ligt ei REN: Taras Bulba, 14 j. OO VICTORIA: De h paar dollars son, 18 j. Od OOOO zeer goed OOO - goed oo - middelmatig O beneden de ir •ïr première slechts één enkelspelwinstpunt teleur. Het dubbelspel bracht de Schiedam mers dus het vijfde punt. T.S.F. 4 leed tegen Nationale 1 zijn eerste, zij het eervolle 46 nederlaag. L. Drenth (van N.K.F. naar Nationa le gekomen en het vorige jaar nog spelend met een percentage van 95 in de 2e klas!) was duidelijk te sterk voor de T.S.F.-debutanten in de der de klas; toch deden Peter v.d. Lely (2 punten) en Fred Geyp en Bram Koogje (elk 1 punt) het uitstekend tegen dit sterke team. In. de return wedstrijd zit t.z.t. zeker een kans op revanche. De T.S.F.-junioren versloegen na een spannende strijd Service 2 met 64. Die zege kwam voor een goed deel op naam van Hans v.d. Broek, die in het enkelspel ongeslagen bleef en met Ruud v.d. Linden ook hej dub bel won. Laatstgenoemde en Steven Poll wonnen elk één enkelspel en brachten het T.S.F.-puntentotaal dus op zes, juist voldoende voor een krap pe overwinning. De atletiekvereniging „Maassluis" is haar winterseizoen begonnen met trainiilg aan het strand in Hoek van Holland en in de Hoekse Bosjes. Na een succesrijk zomerseizoen is men met de training in de Hoek gestart als voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ploeg gaat 's zondagsmorgens al lereerst beginnen met een training op het strand en in de duinen. De tweede fase van de training speelt zich af in het achter de boule vard gelegen bos, waar men zich toe legt op extra sprint- en behendigheids- werk. Voorts is er de zaaltraining op dinsdagavond in de sportzaal ning langs de Nieuwe Waterweg om en nabij Poortershaven. Om vier uur vertrekt men van de Jac. Boezeman- straat 215. Voor belangstellenden is er bij AV „Maassluis" nog plaats. Voor inlichtingen hierover kan men zich wenden tot de volgende adressen: Jac. Boezemanstraat 215, P. C. Hooft- laan 43c en Schubertlaan 137. MET ADAM De Engelse luchtvaartmaatschap pij British United, die ook van de luchthaven Rotterdam met moderne straalvliegtuigen een geregelde dienst onderhoudt met de luchthaven Gat- wick bij Londen, heeft voor de nabije toekomst grote plannen opgesteld. De plannen, die in vier fasen zullen wor den uitgevoerd, behelzen de opbouw van een net van lijndiensten, dat de hele wereld zal omvatten. Deze plan-, nen zullen ook voor de luchthaven Rotterdam van groot belang zijn, om dat men vandaar naar vele delen van de wereld kan reizen, waarbij men alleen op de luchthaven Gatwick moet overstappen. De eerste fase, die volgend jaar verwezenlijkt zal worden, houdt ln. dat British United een nieuwe route van Londen naar Montreal en Toron to zal gaan vliegen en dat deze maat schappij het huidige lijnennet in Zuid- Amerika sterk zal uitbreiden. In 1969 zal een nieuwe route van Londen naar New York en Boston via Belfast in gebruik worden genomen. In het jaar daarop volgen de Zuidamerikaanse routes vanaf Santiago of Lima naar Auckland via Paaseilanden en Tahiti. De Canadese route wordt dan doorge trokken naar Vancouver. Door het opnemen van Nieuw Zee land in het lijnennet van de BUA krijgt men de mogelijkheid van Lon den voor het grootste gedeelte over water te vliegen met supersonische vliegtuigen. De uitbreiding van het net in West-Canada wordt beschouwd als de normale ontwikkeling van de Noordatlantische route. In 1971 tenslot te zal een meer directe route worden gevlogen van Londen over de Caraibi- sche Zee naar Lima en zal de route over de Pacific worden doorgetrokken naar Sydney. Ook die lijnen zullen ge vlogen worden met supersonische toe stellen. Bij British United wordt momenteel nog gestudeerd op de vraag welke toestellen men op deze nieuwe lijnen zal gaan gebruiken. Daarbij wordt, zoals hierboven reeds is geschreven, vooral gedacht aan supersonische toestellen voor de lange routes. Bri tish United verkeert overigens reeds in het straaltijdperk. Zo wordt ook de dienst tussen Rotterdam en Gatwick onderhouden met de Bac 1—11. een uiterst modern en comfortabel toe stel, dat de passagiers in vijftig minu ten over het Kanaal brengt. Een van de nieuwe ontwikkelingen bij BUA. waar de passagiers al direct mee geconfronteerd worden, is het nieuwe uniform van de stewardessen, in de eveneens nieuwe kleuren van de luchtvaartmaatschappij pot", mij, beginnen. „Geef nou eens drie schillende manieren om hutspot te bereiden". Het is mogelijk, dat hij het zei om me aan een ideetje te helpen, maar het is ook goed mogelijk, dat het een soort uitdaging was. Want hutspot is nu eenmaal hutspot. Maar er zijn inderdaad verschillende ma nieren om hutspot te maken. De ge wone huis-tuin-en-keuken-manier, de Leidse manier en de Vlaamse manier, maar dan heet het hutsepot. De hutspot zou ontstaan zijn in Lei den. Toen in 1574 Leiden werd ontzet, zou een Leids jonge tje in de Spaanse i stellingen een pot 1 met hutspot hebben gevonden en daar smakelijk van heb ben gegeten. Dat verhaal is vrij nemelijk, want nu nog is de Leidse hutspot verschillend van de zogenaamde Hollandse. In de tijd van de tachtigjarige oorlog was de aardappel in ons land namelijk nog niet bekend. De Span jaarden moeten voor hun hutspot dan ook gebruik hebben gemaakt van een knol, de pastinaak, die nu nog maar zelden te krijgen is. Tevens wordt in de Leidse hutspot witte bonen ge bruikt, evenals dat in de tijd van de Spanjaarden het geval moet zijn ge weest. Maar eerst de bekende, Hollandse hutspot. Men kookt 4 ons klapstuk in een liter water halfgaar in ongeveer anderhalf uur. Dan gaan er 250 gr. gesneden uien, 750 gr. gesneden win terwortel, een kg. in stukjes gesneden aardappelen en wat zout bij en men laat alles in een half uur tot drie kwar tier gaar worden. Het vlees wordt er uit gehaald, de aardappelen, uien en wortels "worden door elkaar ge stampt, het gerecht wordt met wat peper od smaak afgemaakt en de huts pot is klaar. Nu het Leidse recept. Daarvoor laat men vijf ons witte bonen eerst weken, waarna ze samen met vijf ons mager spek, dat in dobbelsteentjes is gesne den, in ongeveer twintig minuten in het weekwater gaar worden gekookt. Er gaan dan anderhalve kg. klein ge sneden winterwortelen, 500 gr. gesne den witte wortelen, de zogenaamde pastinaken en 500 gr. gesneden uien bij. Same met wat zout en we laten het geheel ongeveer drie kw'artier zachtjes koken. Daarna wordt alles goed door elkaar geroerd en op smaak afgemaakt met wat peper. n keer over huts- komen anders, maar toch alleszins het De Vlaamse hutsepot is vol- telen, twee preien, een kleine selderij knol en weer een pastinaak, twee uien, een kilo aardappelen, vijf ons varkens schenkel of varkenspoot, 250 gr. door regen spek en 500 gr. rundschenkel, waardoor het er een beetje op gaat lijken alsof we een apart soort erwten soep gaan maken. Maar dat is beslist niet het geval, want er komt geen erwt aan te pas. We maken de groenten goed schoon en snijden ze in kleine stukjes. Pan zette we alles met uitzondering van de aardappelen op met zoveel water, dat de helft onderstaat en we laten het zaakje zo'n anderhalf uur zachtjes koken. Dan gaan de aardappelen er bij en het geheel wordt gaar gekookt. Als het zover is, wordt het vlees er uit gehaald en in kleine stukjes gesne den. Alle bestanddelen worden goed door elkaar gestampt en het vlees wordt er weer bovenop gelegd, waar na de hutsepot kan worden opgediend. De hutsepot komt ook wel eens onge- stampt ter tafel. Dan worden groenten en aardappelen uit het vocht ge schept en het vocht wordt er apart bij gegeven. Dat waren de drie recepten, waar mijn collega om vroeg. Ik hoop, dat hij ze ook zal kunnen waarderen, wan neer ze zijn omgezet in een maaltijd. JAN DIJKSTRA Erik van Woerkom over naar Punch Wat allang in de lucht heeft ge hangen is dan toch werkelijkheid ge worden. Juventus, de enige en suc cesvolle basketballclub in Schiedam, zal het voortaan zonder de boomlan ge internationaal Erik van Woerkom moeten doen. De 2.02 meter lange pi vot van ons nationale team heeft overschrijving aangevraagd naar Punch, de club van de Delftse stu denten. Erik studeert ook in Delft, dus zijn keuze is. niet zo vreemd. Prettig is, dat het bestuur van Ju ventus alle medewerking heeft ver leend bij de overgang van dit haast onvervangbaar lid. De Schiedamse vereniging had Van Woerkom nog een jaar kunnen vasthouden. Met de komst van de Schiedammer hebben de Delftse studenten nu drie internationaals in hun team. Naast Van Woerkom zijn dat Frans de Haan en Jan Bruin. Het is een ge voelig verlies voor Juventus, de club waarin Erik van Woerkom groot is geworden en die mede dankzij hem zo succesvol is geweest. Dankbaarheid, ontroering, humor spreken uit de brieven die-zeevaren den vlak na de Kerst uit alle hoeken van de wereld sturen aan de „Zeer geachte dames" van het Comité Kerstfeest op Zee te Rotterdam. Waarom? Omdat zc tijdens de kerstdagen op hun schip, juist toen ze „thuis" zo sterk misten, een pak je kregen dat hun vertelde: „wij thuis denken aan je". Ver van huis hebben ze toen bij elkaar gezeten, kunnen luisteren naar de Kerstbood schap en zang van hun vrouwen en kinderen op een grammofoonplaat die speciaal voor hen was gemaakt. December, donkere dagen, St. Ni" colaas, Kerstfeest, jaarwisseling. Er is weinig verbeelding nodig om in de sfe?r van de decembermaand te ko men. Het hoogtepunt van deze stem mingrijke dagen is zeker het Kerst feest. En gelovig of ongelovig voor allen is het een huiselijk feest, bin nen de intieme gezelligheid van de familiekring. Het duurt evenwel nog acht weken voor het zover is. Niettemin zijn de dames van het EEN HEEL BEDRIJF Comité Kerstfeest op Zee alweer nu... beduidend goedkoper Helanca damesmaillots.... voor de sportieve, de kouwe lijke, de modieuze en elegante klanten, of voor hen, die nu eens geen corsetje en/of kousen willen dragen... en die weten, dat een maillot zo veel voor delen heeft. Practisch onder de lange panta lon in de kou, voor sport en spel, voor hen, die slank gekleed willen zijn, die makkelijk ge kleed willen zijn, maillots horen in iedere garderobe thuis. Een grote partij Helanca da mesmaillots van de Libelle fabrieken, uit de normale series van 10.90 nu voor nog géén drie gulden. Welk merk Welk type Welke prijs Vraag de volledige brochure va alle wasautomaten van het Coi sumenten Voorlichtingsbureai Onderstaande bon invullen e opplakken op briefkaart of i gesloten enveloppe "zenden aan Cnnsumenlen Voorlichtings bureau (C.V.B.Postbus 207 Dordrecht. naam adres plaats j (blokletters s.v.p.) Feike Asma concerteert in kerk aan Westvest Het orgelcomité van de gerefor meerde kerk (vrijgemaakt) is sinds kort weer actief. De organist Feike Asma zal op zaterdag 28 oktober des avonds om acht uur in de kerk aan de Westvest concerteren. Feike As ma speelt werken van Jan Zwart, Joh. Seb. Bach M. Chr. Festing L. Boëllmann P. Chr. van Westering en eigen werk. Het comité wil meer muziek- en or gelavonden geven, zo mogelijk vier maal per jaar. Men overweegt om streeks de jaarwisseling weer een concertavond te organiseren. Kaarten voor de orgelavond met Feike Asma zijn verkrijgbaar bij: A. van 't Hoff. Mackaystraat 6, H. Plaisier, v. Lim burg Stirumstraat 27, alsmede W. Punt, B.H.G.-laan 343, tel. 264359, en indien voorradig 's avonds aan de kerk, maanden druk bezig met het gereed maken en verzenden van de „kerst- kisten" voor de bemanning van elk Nederlands schip dat vertrekt en dat met de kerstdagen ergens op zee of in vreemde haven is. Alles liefde werk en op basis van vrijwilligheid. Eigenlijk zijn deze dames het hele jaar door bezig met dit werk, want er komt wat voor kijken voor die ve le duizenden pakjes aan boord zijn van honderden schepen. Het Comité „Kerstfeest op Zee" Rotterdam bestaat dit jaar 20 jaar. Een aantal maanden voor kerst nes telt het comité zich in een .kleine ruimte in het Tehuis voor Zeelieden aan de Veerhaven om dan in „ploe gendienst" het werk aan te vatten. We troffen er een tweetal dames aan, druk bezig met pakjes, gekleurd papier en kartonnen dozen. Eén van hen mag wel „een werkster van het eerste uur" worden genoemd. Dat is mevrouw Zijlstra. In het kort vertel de ze iets over Let werk ""en streven van het comité. „Ons doel is", zo steekt mevrouw Zijlstra met haar verhaal van wal, „dat al onze zeevarenden met de kerstdagen een blijk van medeleven ontvangen in de vorm van een aar dig geschenkje- Dat. kan zijn een ka lender. aansteker, fotolijstje enz. Bij zijn pakje vindt de opvarende tevens een tijdschrift dat ieder jaar voor dit doel wordt gedrukt. Al deze presenjes zitten in een doos waarin ook een grammofoon plaat, of geluidsbandje ingesloten is met een gesproken woord van koop- vaardijpredikanten en zang van zee mansvrouwen en -kinderen. De be doeling is, dat de kapitein op kerst dag zijn bemanning bijeen roept, dat de kerstkist tevoorschijn komt de plaat wordt beluisterd en de present jes onder elkaar worden verloot. Uit ontvangen reacties blijkt hoezeer men het waardeert. Er is gezegd, dat een protest zou losbarsten als we e mee zouden stoppen". Tegen de muren van de kleine werkruimte in het zeemanshuis staan hoge rekken vol met allerlei artike len en reeds zorgvuldig klaargemaak te pakjes. In alle hoeken staan grote kartonnen dozen met daarop de na men van Nederlandse schepen die eerstdaags voor een verre reis vertre ken. „Ja", vertelt mevrouw Zijlstra ver der, „het is een heel bedrijf. Het co mité wordt gevormd door negen da mes. Doorgaans werken we in twee ploegen, 's morgens twee en 's mid dags twee. Er zit een enorme admi nistratie aan vast. En er moet goede orde zijn anders loopt de hele boel in de soep. Een steeds terugkerend probleem is de variatie van de geschenken, mo menteel 15 tot 18 soorten. Maar daar komt elk jaar verbetering in. We van gen tips, gaan naar de jaarbeurs en hebben onze vaste relaties. De laat ste 10 jaar verzonden we gemiddeld 12.500 pakjes verdeeld onder 450 sche pen. „De Koningin doet ook al heel wat jaartjes mee", zegt mevrouw Zijl stra- „En de laatste jaren geven ook prinses Beatrix en Margriet enkele pakjes. Over het gehele land leven en werken ook particulieren mee door het schenken van een gift of pakje. Verder bedelen we ook nog heel wat bijeen bij verschillende bedrijven. Vooral geschenkpapier kunnen we al tijd gebruiken. Omdat we dit jaar 20 jaar bestaan zit er in de „kerstkist" behalve een pakje voor iedereen aan boord een extra geschenk voor het gehele schip. Wat dat is, mogen we nog niet verklappen". Het vieren van Kerstfeest op zee is allerminst prettig. Toch is het fijn dat het mogelijk is. Als u er iets aan wilt bijdragen met een gift of pak je: Comité Kerstfeest op Zee, Veer haven 17, Rotterdam. Postgiro 569309, ten name van de penning- meesteresse van het comité. Vrijdag en- zaterdag verkopen wij deze Libelle Helanca dames- maillots, extra versterkt op de slijtage punten, in de kleuren maten 38 t/m 46 per stuk Zaterdagavond 28 oktober zal in „De Magneet" te Maasland een zen dingsavond worden gehouden. Ds. Schalkwijk zal dia's vertonen over het zendingswerk in Brazilië. Men verwacht een goede opkomst van ANTHONY JANSE jong en oud.

De Havenloods | 1967 | | pagina 8