„Kinderen weten dat er iets gaat gebeuren als ik opkom" De topper van het televisiescherm Boze buurman Boordevol: De blote feiten van de aula-happening Volkskerstzang in de Doelen „Bij Dorus op schoot": „Walvis in zicht" wegens groot succes geprolongeerd 98 DE SP0RTT0T0 DE HAVENLOODS DONDERDAG 14 DECEMBER 1967 Dick Swidde, by televisie-kykend Nederland beter bekend als „boze buurman Boordevol" en by schouwburgbezoekers als de man, die altyd de vreemde typetjes speelt, was vorige week in Rotter dam om een kleinere rol te spelen in „De Vrek" van Molière. Dick Swidde vertelde over „Ja zuster, nee zuster", en wat hy vindt van die buurman die altyd maar weer probeert alles in het honderd te doen lopen. Vindt u het niet vervelend de rol van zo'n nare man te spelen? Swidde: „Oh, begin jij nu ook al weer? Het is helemaal geen nare rol. Het is een zalige komische rol. Sommige mensen begrijpen het niet. De kinderen vinden het prachtig, zo'n nare man. Ze weten al, zo gauw ik opkom, dat er weer iets gaat gebeuren. Iedereen heeft wel zo iemand in de familie. Een of andere oom of tante of oma, die altijd alles verknoeit. Ik vind het zalig om dat te spelen. De hele serie is geweldig. In februari is het twee jaar geleden dat de eerste aflevering werd opgenomen en we zijn in die tijd zoveel vooruit ge gaan. We hebben allemaal ons type gevonden". Vindt u televisie-werk prettig? Swidde: „Televisie vind ik enig. Je moet anders spelen dan op het toneel, iets meer tempo en niet zo dik aan zetten. Toneel is 't voor mij, televisie is een ander soort werk. De uitzen dingen worden steeds beter. Regis seur Henk Barnard ook; we krijgen *t meer te pakken". Vergt „Ja zuster, nee zuster veel van uw tijd? Swidde: „Zéér veel tijd. De nodige cameradagen, de buitenopnamen, de filmdagjes en dan komt voor Barnard en zijn assistente Margit de Boer de montage. Monteren, aaplassen, knip pen, vreselijk veel werk. Ze doen het fantastisch". Hoe vindt u Annie Schmidt? Swidde: „Annie Schmidt is su bliem. Zij is het hele fundament. Dan komt Bannink met die verrukkelijke melodieën en dan komen wij. Annie Schmidt is een uniek mens, met ge voel voor spotternijtjes en humor". Als Boordevol zingt u ook een lied je, vindt u dat leuk. Swidde: „Liedjes zingen vind ik fijn. Ik zou het veel meer willen doen. Vroeger heb ik wel eens in een ope rette gezongen, niet noemenswaard Misschien dat Annie Schmidt nog meer liedjes voor me schrijft. Moe ten we maar afwachten". Hoe is de samenwerking met de an dere spelers in „Ja zuster, nee zus ter?" Swidde: Mevrouw Blok zei laatst bij de uitreiking van die gouden plaat: „We'gaan er volgend seizoen mee door, tenzij we elkaar voor die tijd uitgemoord hebben", en daar sluit ik me helemaal bij aan". Hoe oud bent u en hoe lang bent u bij het toneel? „Hoe oud ik ben is helemaal niet be langrijk. Ik ben 30 jaar bij het to neel. Ik ben begonnen bij Johan de Meester. Paul Huf en Frits van Dijk. Dat waren voor de oorlog van die rondreizende gezelschapjes die een paar maanden bestonden en dan weer werden ontbonden. Ik ben als volon tair begonnen. Toneel is zalig. Ik zou me geen raad weten op een kantoor of iets degelijks. En nu ben ik al weer 17 jaar bij het gezelschap van Guus Oster en Han Bentz van den Berg. Als ik terugkijk zeg ik, 't is niks, de jaren vliegen om, vooral als je ouder wordt". j, Welke rol speelt u het liefst? Iets eigenaardigs Swidde: „Zeven jaar geleden speel de ik in Rhinoceros van Itmesco zo'n draaierige man die overal wat ach ter zoekt en als hij ergens wat. ach ter moet zoeken, dat niet doet. Zo een die met alle winden meedraait. En twee jaar geleden in „Mevi-ouw War- Gerrit, zuster Klivia en de buurman Zondagavond, 24 december zal er voor de tiende maal een volkskerst- zangavond gehouden worden in Rot terdam. De oorspronkelijke initiatief nemers waren leden van verschillen de jeugdevangelisatiebewegingen. In de lóóp van de eerste jaren voegden zich ook anders georiënteerde jonge ren bij het comité dat nu werkt on der auspiciën van de Oecumenische Raad en het Rooms Katholiek Deke naat van Rotterdam. Omdat de oude Ahoyhal waar men 8 maal deze avon den hield, afgebroken werd, hield men vorig jaar tweemaal acher elkaar een zanguur in de grote zaal van de Doelen. Daar de belangstelling zo groot was dat reeds een week tevoren alle kaarten uitverkocht waren, zullen er nu drie bijeenkomsten plaatsvinden, nl. 's avonds om 7 en 9 uur en 's middags om half vier een gezins- volkskerstzangdienst, waar men ou ders met hun kinderen verwacht. Vanwege de organisatie ziet men zich genoodzaakt kaarten uit te geven. Deze zijn 'verkrijgbaar k f 0,25 van af 11 december, bij onderstaande adressen: Boekhandel W. Dankbaar, Meijenha- ge 306, Boekhandel H. W. Blok. Boer- goensestraat 116-118, Welkom Cen trum, Zwederstraat 52, (bij Putse- bocht), Boekhandel gebr. Van Dor drecht, Benthuizerstraat 84, Mazijks boekhandel, Vierambachtsstraat 9, Unger Boekhandel, Oudedijk 118. „Bij Dorus op schoot" is hard op weg de topper van het televisieseizoen te worden. Piet te Nuyl, die het programma „zag zitten", krijgt gelijk. Hij en andere mannen van de TV hebben voorspeld dat de uitzending „om op te vre ten" zou zijn. Welnu, ze hebben gelijk gekregen. Want na twee uitzendingen is „Bij Dorus op schoot" minstens zo populair als de Forsyte-sage. En dat is naast Dorus natuurlijk vooral te danken aan dat engelachtige meisje, dat zich nau welijks bewust van het joelende publiek Poesje-mauw, onvergankelijk lied voor de allerkleinsten, zong. ren's Bedrijf" een zalige tweede- plans-rol. Ik speel altijd van die rol len. Of een verschrikkelijk lief, of verschrikkelijk vals, of verschrikke lijk gemeen mens. Dat zit aan mij vast. Er is altijd iets eigenaardigs aan die mensen. En ik ben er blij mee. Zo heb ik een eigen genre-tje gekre gen. In De Vrek speel ik" een of andere commissaris, die door de Vrek van de straat wordt gehaald en eigenlijk ook geen commissaris is. 't Is een ko misch rolletje. Drie jaar lang heb ik de Willebrord in de Gijsbrecht ge speeld. Om naar te kijken is dat iets om zenuwziek van te worden, maar het is zalig om mee te doen. Je hebt iets in je handen, waar je mee kunt werken. Die mooie lange zinnen en dat prachtige Vondeliaans. 't Is het heerlijkste vak wat er is, en ik hoop er zo lang mogelijk mee door te gaan". Om nog even terug te komen op Boordevol: wordt u vaak herkend op straat? Swidde: „Bijna nooit. Door die bril en die hoed herkennen ze me niet. Soms in een café, als ik dat rare stemmetje opzet, dan zijn er men sen die kijken en zeggen: kijk daar heb je hém!" ELS VAN DE MORTEL Feike Asma geeft Kerstconcert 3e organist Feike Asma zal op don derdag 21 december 's avonds 8 uur in de Grote Kerk te Maassluis een concert geven. Het programma ver meldt merken vpn Daquin, Bach, Krebs, Franck en Monnikendam ter wijl in- en uitleidend koraalspel ten gehore gebracht zal worden van Jan Zwart en de concertgever zelf. Kaarten a f 1,25 zijn verkrijgbaar op de avond aan de ingang van de kerk en vanaf maandag 18 december bij het agendabureau gevestigd in het gemeentelijk museum aan de Zuid- dijk. Rotterdams Jongenskoor zingt in Adventdienst In het geheel van de Rotterdamse zangkoren neemt het Christelijk Rot terdams Jongenskoor een bijzondere plaats ,in. Dit koor dat in 1957 werd opgericht door de dirigent Freek Vel- ders, heeft in de tien jaar van zijn bestaan niet alleen een uitgebreid repertoire opgebouwd maar het be zit tevens een eerbiedwekkende staat van dienst. Sinds de oprichting heeft het n.L ongeveer 400 maal medewerking ver leend aan kerkdiensten en concerten en o.a. 27 maal aan de Matthaus Passion. Grammofoonplaten van te levisie-optreden en zingen voor de ra dio in Nederland, fielgië, Engéland en Finland vullen deze staat van dienst nog verder aan. Hét koor heeft een permanente bezetting van 40 jon gens van 10-17 jaar. In de weken voor kerst zal het o.m. optreden in een Adventsdienst die op 17 december zal worden gehouden in de Koninginnekerk aan de Boezem singel. Aanvang vijf uur. Concert van de Verenigde Zangers Qp zaterdag 16 december wordt in de Grote Kerk te Maassluis een Kerst concert gegeven, waaraan medewer ken Charlotte van Os-Eybergen, so praan, Koos Bons, orgel en De Vere nigde Zangers. Het programma ver meldt een keuze uit internationale kerstliederen, enkele koorwerken uit de „Messiah", samenzang en een or gel-kerstsuite geschreven door Koos Bons. Aanvang 20.00 uur. Op vrijdag 15 december a.s. te 20.20 uur zullen voor de AVRO-televi- sie over Hilversum I in het program ma „Derde Nationale Rijtest" onder wateropnamen voorkomen van een te water geraakte auto. Deze opnamep zijn gemaakt in het grote binnenbassin van het Kolpabad te Vlaardingen. De uitzending zal door voornoemde om roepvereniging worden gebracht in samenwerking met het Verbond voor Veilig Verkeer en de KNAC. De tentoonstelling „Walvis in zicht" in het Visserijmuseum te Vlaardin gen, is een succes. Vorige maand wer den bijna 1000 bezoekers geteld. Dit aantal is uiteraard voor een belang rijk deel te danken aan de wijze van exposeren. De combinatie van ten toonstelling, diaprojectie en film is bijzonder aantrekkelijk en geeft e.en goed totaalbeeld van het bedrijf der walvisvaart. Vooral op zaterdag en zondag is de belangstelling groot. Ook diverse scholen en verenigingen be zoeken in groepsverband tegen gere duceerde prijs deze expositie. „Walvis in zicht" blijft tot eind december in het museum. Mede dank zij de verhoogde toe loop in de laatste weken, konden weer talrijke aanwinsten aan de museum verzameling worden toegevoegd. Veel van de schenkingen hadden betrek king op de walvisvaart zoals walvisge- hoorbeenderen, -baleinen en potvis- tanden. al of niet kunstig bewerkt. Voorts documentatie in allerlei vorm en een fraai geëtste glasruit, afkom stig uit het huis waar de Vlaardingse schipper Dirk van Haren heeft ge- wbond. De verzameling handgereed schappen is opnieuw uitgebreid en uit het voormalige kantooé dn de Vaten- handel C. van der Burg en Zonen ont ving het-museum talrijke stukken, waaronder de drie gla'S-ln-lood .ramen die tientallen jaren voor de vensters van het directiekantoor aan de Oost- havenkade hebben gestaan; verder het grote gedenkraam dat ter gele genheid van het 75-jarig bestaan van het bedrijf door het personeel is aan geboden en een groot olieverfschilde rij, voorstellende een Vlaardingse zeillogger in yolle zee. De collectie kombuisgoed werd aan gevuld met een interessante koperen sauspan, vermoedelijk afkomstig van de VL 39. Aangekocht werden nog twe handgesmede beugankers (z.g. „gooi en") en een aantal boekwerken waar onder 40 delen van de „Verslagen van den Staat der Nederlandsche Zee- visseherijen". Besloten is het museum ,h?t gehele jaar op zondagmiddag voor het pu bliek toegankelijk te stellen. Tn voor gaande jaren was dit alleen geduren de zomermaanden het geval maar het gemiddelde bezoekersaantal op de zondagmiddag was aanléiding hier in verandering te brengen. Het mu seum zal voor het publiek gesloten zijn op Eerste Kerstdag en op Nieuw jaarsdag. Op Tweede Kerstdag zal het museum geopend zijn als op zon dagen, d.w.z. van 14 tot 16.30 uur. Film blijft Het vertonen van films voor de be zoekers van het museum was in opzet slechts bedoeld als een bijzondere ac tiviteit voor het jaar 1967. De grote belangstelling van het publiek en de waardering die men er voor toont heb ben geleid tot een besluit om de voor stellingen ook in het nie.uwe jaar voort te zetten. Deze blijven gehandhaafd op zaterdag- en zondagmiddag, maar de aanvangstijd is bepaald op half vier, waardoor het mogelijk wordt na de filmvertoning nog een rondgang door het museum te maken. De prak tijk heeft geleerd dat daaraan be hoefte was. Wegens de grote lengte van de film geldt deze vervroegde aanvangstijd in deze maanden al voor „Walvis in zicht!", maar dit zal voortaan dus regel zijn. In januari zal als eerste film van de maand worden vertoond: „Visver- zorging aan boord", een recente film van het Produktschap voor Vis en Visprodukten. waarin de aandacht wordt gericht op kwaliteitsverzorging van het produkt. Als steeds zullen de filmvoorstellingen gratis toeganke lijk zijn voor bezoekers van het mu seum. Maar reeds na de eerste uitzending leek „Bij Dorus op schoot" een schot in de roos te zijn. De cijfers van de kijkdichtheid en de waardering voor het programma, cijfers die door de omroepverenigingen worden gekoes terd als kleine kostbaarheden, bewij zen het. Er dient gezegd te worden dat het programma tot nu toe op het tweede net is uitgezonden. En dat tweede net is voor veel Nederlanders nog moeilijk te vinden. De eerste uitzending, die tegenover Brandpunt op het eerste net stond, no teerde een kijkdichtheid van 9. Zij kreeg een waardering van 7,2, het geen hoog is. De tweede uitzending gooide hogere ogen. Terwijl op het eerste net Ne derlands meest verguisde quizmaster Kees Schilperoort, druk was met het Gulden schot, werd op het tweede net in de roos geschoten met Poesje- mauw. Nu werd een kijkdichtheid van 16 gemeten. De waardering voor dit programma was 7,8. De cijfers tonen aan dat niet alleen de pers enthousiast is over „Bij Do rus op schoot". De kijkers hébben zich laten „inpalmen" door de ontwa penende frisheid van het programma. Sinds de tweede tv-uitzending ont vangt Dorus in zijn cabaret aan de Mauritsstraat vaders en moeders met hun kinderen uit het hele land. Ze ko men uit Amsterdam, Den Haag. Gou da, Breda, Den Bosch naar Rotter dam om er een kindermatinee mee te maken. De belangstelling, ook voor de avondprogramma's is zo enorm, dat reeds verleden week meer dan 80.000-hezoekers binnen zijn geweest bij Dorus en zijn jonge tien. „Bij Dorus op schoot" is ondertus sen gekocht door de NTS. De Neder landse Televisie Stichting zal het pro gramma doorspelen naar Suriname en de Nederlandse Antillen. De gewel dige toeloop naar Manders' cabaret is nauwelijks te verwerken. De zwer ver-showman heeft er maatregelen voor moeten nemen. De moeilijkste kindermatinees f 1,25 tot f 2,50. Gedurende de kerstvacantie van 24 december tot 8 januari is er elke middag kindermatinee. De tv-came- ra's zullen dan weer in de zaal zijn opgesteld om nieuwe hoogtepunten van „Bij Dorus op schoot" te regis-, treren. Speciaal voor kinderen van lezers van De Havenloods zal Dorus de en tree-prijs handhaven op f 1,25. Op een van de advertentiepagina's is een bon afgedrukt, die bij inlevering aan de kassa van Dorus' cabaret recht geeft op de niet minder dan 50 pro cent korting. nubeduidend goedkoper Nu is 't mogelijk voor al klanten om steunkousen gen...' van een kwaliteit... die te vergelijken is met het beste dat er op dit gebied bestaat! Steunkousen, met en zonder naad, elastisch, steungevend, oersterk en van een fantastisch mooie kwaliteit - uit de series vijftien gulden en hoger belache- per paar voor lijke prijs, voor nog gulden eerste Keus steun Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze 1e kwaliteit kousen met en -zonder naad, in 8j t/m 11, In twee modieuze tinten, per paar Geen tel. of schrift, best WASAUTOMAAT? Al deze vragen worden onpartij dig beantwoord door het Consu menten Voorlichtingsbureau. Vraag de volledige brochure van alle wasautomaten van het Con sumenten Voorlichtingsbureau. Onderstaande bon invullen en opplakken op briefkaart of in ge sloten enveloppe zenden aan: Consumenten Voorlichtings bureau (C.V.B.) Postbus 207 Dordrecht adres Het raadslid G. P. Verhulsdonk, (VVD) had aan het college van B. en W. van Schiedam de volgende vra gen gesteld: 1. Heeft het college kennis genomen van de schokkende gebeurtenissen na de opening van de kunstbeurs „Ba lans" op 18 november j.l. in de aula van het stedelijk museum? 2. Betekent, dat door de aanwezig heid van de wethouder van culturele zaken en de directeur van het mu seum tijdens deze gebeurtenissen, het college deze richting van (cultuur) onderschrijft? 3. Zo het bovenstaande ontkennend wordt beantwoord, welke maatrege len denkt het college dan te nemen, zodat iets dergelijks in de toekomst niet meer voor kan komen? Naar aanleiding van deze vragen delen B. en W. het volgende mede: Ad 1. Inderdaad. Ad 2. Wij beantwoorden deze vraag ontkennend. Ad 3. Aangezien de Commissie voor het stedelijk museum door de gemeenteraad belast is met het be heer van en de zorg voor het mu seum en de directeur voor zijn beleid t.a.v. het organiseren van tentoonstel lingen tegenover deze commissie ver antwoordelijk is. hebben wij de com missie verzocht ons omstandig in te lichten omtrent het gebeurde bij de opening van de Moderne Kunstbeurs 1967 „Balans" op 18 november j.l. en gevraagd, of en hoe de commissie waarborgen kan scheppen, dat inci- ten als deze niet meer voorkomen. De commissie rapporteerde ons hieromtrent het volgende: „Een der exposanten in de deelnemende Gale rie Orez uit Den Haag is mej. Yayoi Kusarha, die vooral bekendheid ge niet door hét beschilderen van leven de personen. Op de persvoorbezichti- ging van vrijdag 17 november vroeg zij haar verzoek werd ondersteund door de heer Leo Verboon, directeur van genoemde galerie aan de di recteur de heer Paalman om toe stemming tot het geven van een de monstratie van life-painting bij de opening. Medewerking hieraan zou worden gegeven dOor een aantal dan sers o.l.v. de heer Hans van Manen, een Nederlandse chroreograaf. De di recteur van de galerie gaf hierbij de verzekering, dat alles binnen de gren zen van het toelaatbare zou worden gehouden. De heer Paalman, die de heer Ver boon geantwoord had, dat hij deze zaak zou voorleggen aan de commis sie en aan de inleider van de ope ning, mr. M. Vrolijk, besprak het verzoek op zaterdagmiddag, 18 no vember, toen leden van de commis sie in afwachting van de opening bij een waren in de directiekamer van het museum. Aan het overleg namen deel mej. G. D. de Graaff. voorzit ter, de heer P. Dirkzwager, vice- voorzitter, de heren H. W. Meihui- Ook aan mr. Vrolijk werd zijn me ning in deze gevraagd. Na ampele discussie besloten de voorzitter en de genoemde commissieleden toe stemming te geven voor de voorge stelde life-painting, en deze niet te doen plaatsvinden tijdens, maar na de officiële opening en bezichtiging van de expositie. Aankondiging zou kunnen plaatsvinden tijdens de openingstoespraken. Tevens werd besloten de heer Livinus van de Bundt, die voor de licht- en geluids effecten zorgde, in te lichten. Nadat de vele bezoekers van de opening de tentoonstelling hadden be zocht en het buffet was gesloten, waarmee de officiële opening ten ein de was, begon er een life-painting, waarbij niet de aangekondigde bal letgroep van de heer Van Manen op trad, doch een man. die later de schilder Jan Schoonhoven bleek te zijn. De heer Paalman was, na mr. M. Vrolijk uitgeleide te hebben gedaan, in de expositieruimte bezig met de rondleiding van enige bezoekers. On middellijk nadat hii door een der suppoosten op de hoogte was gesteld ROTTERDAM WINNAAR VAN afspeelde, JUDO-KERSTTOERNOOI IN 0LYMPIASP0RTHAL Voor de negende achternvolgende de maal organiseert sportinstituut Henneveld te Maassluis een groot jeugdjudo-kersttoernooi op 23 decem ber. Tot vorig jaar had dit toernooi een vrij gesloten karakter, daar het de sportschool ontbrak aan een rui me accommodatie en daarom alleen de leerlingen uit eigen school kon onderbrengen. Dit jaar zal het toer nooi gehouden worden in de Olym- piasport'hai. De inschrijving is open gesteld voor geheel Zuid-Holland. •Jeugdige judoka's die geboren zijn in de jaren 1950 t.m. 1961 kunnen aan dit toernooi deelnemen. De judoka's komen in zes leeftijdsgroepen op de mat, onderverdeeld in drie gewicht-- klassen. Het toernooi wordt verwerkt in poules, daarna volgens afvaisy- steem. In de sporthal komen vijf matten te liggen. Het judofeest be gint om kwart over negen. In de ochtenduren wordt de groep van 6 tot en met 11 jaar verwerkt en in de middag, vanaf twee uur, de groep van 12 tot en met 17 jaar. Naast het voordeel dat het toer nooi nu in de sporthal kan plaats hebben, is er nu ook het winstpunt dat ruim vijfhonderd toeschouwers het gebeuren kunnen aanschouwen. wat zich in de aula spoedde hij zich daarheen en trof de beschildering in volle gang aan. Het grote aantal mensen, dat zich rond om het podium verdrong, noodzaak te hem op een stoel te klimmen om zich van de waarheid van het mede»: ■gegedeelde te vergewissen. Volgens de commissie en de heer Paalman was het niet mogelijk zon der een rel en chaos te veroorzaken' aan dit gebeuren abrupt een einde te maken. Het naaste voor de hand liggende, was de lichten van de licht- drum uit er. de zaal lichten aan te schakelen. Technisch bleek het niet mogelijk zulks direct te doen. Toen de technische bezwaren waren opge lost, is de lichtdrum uitgeschakeld, hetgeen het einde van de demonstra tie betekende. De commissie deelde ons voorts mede, dat deze life-painting geen in stemming van haar had, en zeker niet in deze omgeving, en verder dat zij tot deze vorm ook geen toestem ming heeft gegeven noch ooit zou hebben j Ten slotte heeft de commissie ons toegezegd, dat zij voor de toekomst het programma van de opening kri tischer zal bezien, ter zake attent zal zijn en een verscherpte controle op de uitnodigingskaarten bij de entree zal doen uitoefenen. Ons college wenst hierbij nog aan te tekenen, dat hem iedere z.g. life- painting bij een opening van een ten toonstelling in het stedelijk museum minder juist voorkomt". TAFELTENNIS DRIEKAMP De voor de eerste maal georgani seerde tafeltennisontmóeting Gouda- Dordrecht-Rotterdam is in een grote overwinning voor Rotterdam geëin digd. In het clubgebouw van de ta feltennisvereniging K. en K. te Gou da is zaterdagmiddag op zes tafels fel gestreden om de punten. De afde lingen van de NTTB, Gouda, Dor drecht en Rotterdam hadden een prachtige bokaal beschikbaar ge steld voor de winnaar van de drie kamp. De Rotterdamse teams die samen gesteld waren uit de overgangsklas se, le klasse, 2e klasse, 3e klasse, 4e klasse, dames-klasse en junioren demonstreerden duidelijk haar klas se. In de ontmoeting Goud-Rotter dam moesten alleen de overgangs klassen en het 2e klas-team met een nederlaag genoegen nemen. Gouda- Rotterdam, o.v. 40, le klas, 22. 2e klas 31. 3e klas, 04. 4e klas, 1—3, dames. 04, junioren. 13. De wedstrijd Dordrecht-Rotterdam gaf een nog grotere overmacht te zien van de tafeltennissers van de af deling Rotterdam. Dordrecht-Rot terdam. o.v. 04, le klasse, 13, 2e klasse U—4, 3e klasse 13 dames 2—2. junioren 04. De einduitslag gaf een duidelijke voorsprong voor Rotterdam te zien, le Rotterdam 78 punten, 2e Gouda 68 punten, 3e Dordrecht28 punten. De heer D. v. Os nam de cup in ont- vasgst die één jaar in het bezit van Rotterdam zal blijven. Officieel programma van het 6e reserveformulier 16/17 december. Chelsea-West Bromwich 1 Coventry-Burnley 2 Liverpool-Manchester-C. 3 Manchester U.-Everton A Notts. Forest-Sheffield U. 5 Sheffield W.-West Ham. 6 Southampton-Newcastle 7 Stoke-Arsenal 8 Sunderland-Leeds U. 9 Tottenham-Leicester 10 Wolverh.-Fulham 11 Bolton W.-Birmingham 12 Q.P. Rangers-Portsmouth 13 Aston Villa-Norwich res. 1A Blackpool-Preston N.E. res. 15

De Havenloods | 1967 | | pagina 8