9e avonturen van Birre beer IJl Vietnam -demonstratie op eerste kerstdag Btonchiletten GEVGNDEN VOORWERPEN DE HAVENLOODS WASAUTOMAAT? 1 C<éfii*&soepen... spaar de vlaggetjes! Livin' Blues van start .DE SLAAPBAHKEHCENHtALE Caravan Tentenshow Wat moet er nog gezegd worden? meubelen DE HAVENLOODS DONDERDAG 21 DECEMBER 1967 Eerste kerstdag, 's middags om 2 uur start op het Schouwburgplein een demonstratie, die zal staan in fret teken van vrede op aarde. Deze de monstratie, naar aanleiding van de oorlog in Vietnam, is georganiseerd door een aantal jongerenorganisaties in Rotterdam. In het comité van aan beveling hebben zitting mevrouw A. Thómassen-Lind, ds. W. R. van der Zee, kapelaan T. Naastenpad, drs. A. J. Lems, prof. dr. J. Tinbergen en Robert de Vries. Er zullen in de stoet vier leuzen worden meegedragen en vooraan zal iemand lopen met een houten kruis. De tocht zal door het centrum van Rotterdam gaan en ein- Canadese foto-expositie in Stedelijk Museum Ter gelegenheid van het eeuwfeest van Canada is donderdagmiddag in het Stedelijk Museum te Schiedam door de ambassadeur van Canada, W. F. Buil een Canadese fototentoonstel ling geopend, welke onder de naam van „Focus 16" in verschillende plaatsen van ons land zal worden gebracht. De tentoonstelling omvat het werk van zestien Canadese be roepsfotografen. Het is de opzet van de tentoonstel ling aan te tonen welke vorderingen Canada heeft gemaakt vooral ook op cultureel gebied. Bijzondere aandacht wordt ook gewijd aan het leven van de Eskimo's. Tot en met 14 januari is de expositie geopend. Wegens de grote belangstelling voor de Sinterklaasverkoop zal de Maassluise pottenbakkers- en schil dersclub „Klei en Kleur" ook een kerstverkoop gaan houden op donder dag- en vrijdagavond 21 en 22 decem ber van 7 tot 9 uur en zaterdag 23 de cember 's middags van 2-4 uur in het Gildehuisje op de Zuiddijk 11. In de kersttijd hopen de Gemeen telijke en R.K. Openbare Bibliotheken kleine tentoonstellingen te houden van boeken en kindertekeningen in alle bibliotheekafdelingen in de stad. De ze tentoonstellingen zullen gewijd zijn aan boeken rond de bijbel, speciaal voor kinderen uitgegeven. De bedoe ling is, aandacht te vestigen op de bij zondere uitgaven van kinderbijbels en bijbelverhalen voor kinderen, die de laatste jaren verschenen zijn. Toe passelijke tekeningen, die vele bijbel verhalen verrassend uitbeelden, wer den gemaakt door de leerlingen uit de le tot en met de 6e klas van een aan tal Schiedamse lagere scholen. Hoestdronk in tabletvorm.95ct In de periode tm. 14 december werden de navolgende voorwerpen als gevonden aan het bureau van politie te Maassluis aange meld: KJnderportemonnc-etje, l paar bruine tje, dubbeltjes armb&d, blauw-wltte" sjaal, bril bruin montuur (meisjes) zwarte gebor duurde stola, kort grijs regenjasje, bruine leren handschoenen, 1 paar bruine hand schoenen, bruine herenwant, boek getiteld „als de tuinflulter zwijgt", dameshorloge, 113, bankbiljet kentekenplaat ML 92-21. l paar dameshandscnoenen, ongevoerd., bruin suède leder, 3-kantige sjaal, zwart met bal letjes, damesportemonnee, wit leder, in houd plm. f 58, bos sleutels, ring met 2 lips- sleutels, dameshandschoen, Ieren lichtbruin met stiksel, rode damesportemonnee, Inhoud ruim f 25, bruine suède herenhandschoen, witte voering, grote slee, spanningzoeker, belichiiingsmete-r „Secenic", zwarte regen broek, goudkleurige oorbel, zwarte nylon want, rood rubber kindertaarsje, 3 bankbil jetten van f 10 gevonden op Wip, contact sleutel, -verm, van VW 04-09 EE, 1 paar bruine wanten, 1 paar pantoffels in plastic Agenda Schiedam 21 dec. Musis Sacrum 20.09 uur Willem de Zwijger U.L.O. I, feestavond (lager* klassen). Grote Kerk 20.00 uur Oecumeni sche Raad van Kerken, volkskerstzang, Ire ne 20.00 uur VVD, vergadering, Wijkcen trum 14.00 uur Prinses Irenesehool. kerst feest. 22 dec. Chr. Soc. Bel. 20.00 uur Schie dam. Schletver. Kerstfeest, Westvest 52 20.00 uur Schiedams Vrouwenkoor, kerst concert, Musis Sacrum 20.00 uur Willem de Zwijgerulo, I, feestavond, bal na, hoger* klassen, Sursum Corca 20.00 uur NCGOV. sis Sacrum 20.00 t kerk l 10.30 uur Orpheus, gen. repetitie kerstcon cert, CPJ'ers, vrije toegang. 24 dec. Magnalla Deikerk 20.30 en Nieuwlan. Jlngelkwarttei, EN VERDER: Sporthal Margiet Kringer Jehova's Getuigen (22, 23 en 24 dcc.) Pas sage Theater: weokfilm Tob roek, 14 jr. Tentoonstellingen; Entrepot t.m. 28 Charles Kemper aquarellen, Galeri toonstelling Piet van Stuyvenberg, wer, Galerie- De Graaff tot 2 Jan. Hanme schilderijen en aquarellen, Sted. OPLAGE 28.500 Advertenties tot woensdag 10 u. Advertentietarieven bij kontrakt 17 - 16 15 - 14 ct. p. mm. Combinaties met onze edities In Rotterdam, Vlaardingen, Maas sluis, Hoek van Holland, Krim- penerwaard en „Holland Sil houet" In Gouda mogelijk. TOTALE OPLAGE 275.500 Ieder gezin dat binnen ons verspreidingsgebied woont, be hoort De Havenloodr. te ontvan gen. Mocht u de krant eens mis sen, bel dan in dat geval voor vrijdagmiddag 12 uur (telefoon 132170). Dan wordt de krant door onze lezers-servicedienst nabe zorgd. digen bij de speakerscorner, waar het woord gevoerd zal worden door ds. Van der Zee en drs. Lems. Het aanplakbiljet, dat deze dagen door de stad verspreid is. vermeldt het volgende: „Vietnam vormt een dieptepunt in de menselijke bescha ving. Het Vietnamese volk is het slachtoffer van een prestigestrijd tus sen politieke" leiders. Het resultaat: honderdduizenden doden, miljoenen vluchtelingen. De oplossing: vrede voor alle Vietnamezen! De organisatoren hopen dat een groot aantal mensen aan de demon stratie willen deelnemen. De tocht zal ongeveer een uur duren. Welk merk? Welk type?Welke prijs? En waar krijg Ik de hoogste korting? Al deze vragen worden onpartij dig beantwoord door het Consu menten Voorlichtingsbureau. Vraag de volledige brochure van alle wasautomaten van het Con sumenten Voorlichtingsbureau. Onderstaande bon invullen en opplakken op briefkaart of in ge sloten enveloppe zenden ar Consumenten Voorllchtlngs- buresu (C.V.B.) Postbus 207 Dordrecht Predikbeurten voor zondag, 24 december 1967 (kerstnacht). Grote Kerk 23.30 uur ds. J. G. Jansen, Bet- helkerk 22.45 uur drs. R. H. Wlssink m.m.v. ds. J. W. Zimmerman, predlcator, ds. J van Veen, liturg, Gereformeerde Kerk, Fran- J. Groenwegen, ds. s. beurten vooi ber 1967 (Eerste Kerstdag). Grote Kerk 10 uur ds. J. w. Zimmerman. Bethelkerk 10 uur ds. J. Boutc-rse, Vlaslrdin- gen. Opstand-lngskerk 10 uur ds. D. J. Spa- 'ing, Vredeskerk l 1967. hr. Geref. kerk, Warande 185, dienst 10 Ned. Herv. (Geref.) Evaneglasatie, ge bouw Irerte, Nieuwe Haven, 10 en 16 uur ds. J. Kruyt uit Rotterdam-Hiltegersberg, 2e kerstdag, gebouw Irene de heer Van der Chr. geref. kerk, Warande, zóndag 10 en 5 uu rds. P. Roos u-tt Middelharnis, maan dag 10 en 4 uur ds. J. Drenth, dinsdag geen dienst. Predikbeurten voor maandag 25 decem ber 1067 (Eerste Kerstdag). De Rank 8.30 uur ds. W. Vons, 10 uur ds. E. Verwaal en ds. w. Vons. r zondag 31 december 1967. De Rank, I Huize Spaland 17 ds. w: Vons. ds. A. Hof/man. Op- Vredeskerk 19.30 uur ds. H. J Groenwegen. Predikbeurt voor maandag, 1 januari 1986. De Rank 10.30 uur ds. E. Verwaal. Predikbeurten voor maandag, 1 januari 1968. (nleuwajar). Grote Kerk, 10.30 uur ds. A. Hoffman, Dr. Kohnstammschool, Lorentzplétn 10.30 uur ds. J. G. Jansen, Bethelkerk 10.30 uur drs. R. H. Wissink Bev.. v. ambtsdrager, Op- standlngskerk 10.30 uur ds. J. W Zimmer- Vredeskerk 19.00 u ds. H. J. Groenewegen. man. Vredeskerk 10.30 uur ds H. J .Groene- WOUD-KATHOLIEKE KERK, DAM 30. 24 dec. 's avonds 10 uur nachtmis. 26 dec. le kerstdag 10.30 H. mis, per. 2.30 7 januari zondag n n 3-Konlngen 17 u Groenoord. nubeduidend goedkoper Grote sierflacons met schuim- bad, met een tak bloemen in de fles... romantisch en luxueus - voor vele malen heerlijk fris en modern baden en douchen, om van leder bad een feest te maken! Leuke flacons, een aanwin» voor iedere wastafel, een cadeau, dat altijd méér dan welkom is, (of om U zelf eens te verwennen) koopt U nu voor een onwaar schijnlijk lage prijs, voor nog géén een gulden zestig. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze grote sierflacons met heerlijk geparfumeerd schuim- bad (een paar druppels op Uw was handje en U baadt zich in schuim) in diverse geuren, per flacon, r zondag, 31 december ds. A. le Cdq, Bethel- H. Wtsslnk, Opsian- dingskerfc 10 u ds. J. w. Zimmerman, Vre deskerk 10 uur ds. J. c. Jansen. SCHIEDAM: Ned. Prot. Bond, Westvest 92, 10.30 uur Kerstnachtdienst ds. A. D. Kalassc-n. Geref. kerk"'(Vrijgemaakt), Westvest 30, 9.30 en 16.30 uur ds. C. Vonk. Kerkgemeenschap tot verbreiding van de Geref. Leer, Lange Kerkstraat 67, 10 en 17 uur ds. R. Hofman. Evang. Luth. Gemeente, Lange Nieuw- straat. 24 en 25 dee. 10 uur ds. A. Steinhart. ^Oud-KathoMeko Parochie, Dam, 10 uur H. Hersteld Apostolisch .Genootschap, Stadhou derslaan, 9.30 en 16 uur dienst. Legers des Hells. Lange Haven 27, samen komsten 10 en 19.30 uur. Leiding majoor en mevr. Van Gestel-verrijk Gemeente van Jehova's Getuigen, 'Tuln- laan 50, 18.30 uur openbare toespraak. Baptisten Gemeente, gebouw Irene» 15 uur dienst. Mission tb the Seaman, voorlópig geen dienst. _j Kerstdag 10.30, Kerstfeest voor de kinderen, ook de ouders zijn dan wel kom. 31 dec 10 uur H. Mis feestdag van de H. Onnozele kinderen. 1 januari 10.30 H. Mis. HERVORMDE GEMEENTE TE KETHEI, Predikbeurten voor zondag 24 december 1967. De Rank, 8.30 uur, geen dienst, 10 uur ds. W. Vons, 17 uur kesrtfeest zondagsschool Dorp, 22.30 uur ds. E. Verwaal m.m.v. Kerk koor (Kerstnacht). Zondagsschoolgebouw, Eduard MAASLAND Heden donderdagavond 8 uur in de herv kerk te Maasland Kerstzangdienst onder het Zondag 24 december 10 ujur ds. H. J. J. Keijzer, 22.30 uur ds. H. J. J. Keijzer, Kerst- nachtdienst met medewerking van het her vormd koor „Te Deum Laudamus" Geref. kerk 10 uur ds. J. L. Bel. n.m. 7 uur ds. Fr. de Jong met medewerking van het meisjeskoor „Sandreon". R.K. kerk 24 uur pastoor Huiberts. Maan dag 25 december, herv. kerk v.m. 10 uur ds. H. J. J Keijzer, Geref kerk vm. 10 uur ds J. Z Potjer met medewerking van het jeugmuziekkorps R.K. kerk 7.30 en 11.15 uur stille mis. pas toor Huiberts, 9.30 hoogmis, pastoor Hui berts. Dinsdag 26 december: gezamenlijke dienst om 10 uur van de beide protestantse kerk- ken ln de geref. kerk Liturgie ds. J. Z. Pot- jr. meditatie ds. H. J. J. Keijzer, Me dewerking chr. zangvereniging „Hosanna" Zondag 31 december herv kerk v.m. 10 uur ds. H J. J Keijzer. n.m. 7 uur ds. H J J Keijzer. jeugddienst, onderwerp „Hoop" Geref kerk. v.m. 10 uur en nm. 7 uur ds. J. Z. Potjer. R.K. kerk 7 uur nm pastoor Huiberts. Maandag 1 januari geref kerk v m. 10 uur ds. Fr. de Jong, R.K. kerk v.m. 7.30 en het Trefpunt. nu... beduidend goedkoper Als U nu straks het hele pro gramma van Toon Hermans wilt opnemen, zonder onderbreking voor het omdraaien van de band, dan moet U een dubbellangspeel- band hebben, i.v.m. het grotere aantal meters per spoel. En die dubbel langspeelban- den van voorgerekt polyester, afkomstig van een beroemde westduitse fabriek, banden met een sublieme geluidsweergave, verkopen wij in onze Discohoek. Een kwaliteitsproduct, in doos en van de fabriek uit ver zegelde plastic verpakking, voor prijzen, die minder dan een derde van de normale be dragen. 360 mtr. Aan de andere kant van de spoorbaan kwamen ze met een plof in de dikke laag sneeuw terecht met de slee omgekeerd over hen heen. „Ooooh...", kreunde Bïrre. „Nu ben ik overreden... ik voel het... oooh... nu ben ik een kapotte beer... helemaal kapot!" Socratov kroop vlug onder de slee uit. „Stel je niet aan, beer!" riep hij. „Je bent helemaal niet kapot. Je bent alleen maar bijna overreden, en bijna is niet bij en ook niet na... het eigenlijk helemaal' niets, dus doe maar weer gewoon." Birre bevoelde zich en ging toen weer overeind zitten. „Ik vind bijna wèl ergf" zei hij droevig. „Ik was bijna kapot en dat was héél, héél vreselijk!" Hij was zo in zichzelf verdiept dat hij niet eens het ge- klapwiek van vleugels boven zijn hoofd hoorde. Pas toen de drie dames Fazant naast hem op de grond neerstreken, zag hij hen. Socratov had zich intussen vlug onder de slee verstopt. „Ben je ook op reis, kleine beer?" vroeg dame Trip. „Wat enig, hè? Wij ook!" riep dame Hip. „Wij gaan inkopen doen," legde'dame Wip uit. „En dan vliegen we weer naar huis terug om heerlijke dingen klaar te maken... bonbons en jam-confitures en caramel-cake en heerlijke frou—frou. Je moet beslist eens bij ons komen eten Doen hoor! Adieu, heert.ie. Vrijdag tot 9 uur geopend. Géén ttl. of schrift, b Het N.P.V. en het N.P.G. (De Ne derlandse Padvinders en het Neder lands Padvindsters Gilde) te Schie dam houdt zaterdag 23 december in de Opstandingskerk aan de Burg. Hon- nerlage Gretelaan een kerstdienst. Aanvang 19.00 uur. Deze dienst is niet alleen voor padvinders(sters) maar ook voor ouders, oud-padvinders- (sters) en alle andere belangstellen den. De voorganger is ds. A. le Coq. De drie dames Fazant trippelden met vlugge pasjes weg. Ze keken nog een keer om en zwaaiden met hun vleugel. „Adieu! Adieu!" riepen ze. Bij ons komen smullen hoor!" Birre zat hen met open mond na te kijken. Dit was de tweede keer dat die fazanten hem vroegen om te komen eten. Eten...", mompelde hij, „zo maar! Smul len zeiden ze! Zo maar! Maar dat wil ik wel... dan hoef ik toch geen geld te verdienen... en niet door een trein overreden te worden... en niet door een wild beest achtervolgd en opgegeten te worden..." Dit dacht Birre heel vlug achter elkaar. „Maar waar wonen die fazanten?" riep hij toen. „Laat die fladdervogels toch!" piepte Socratov onder de slee. „Ze zijn niet te vertrouwen! Ze praten onzin!" Birre hoorde hem niet, want hij was al weggerend. „Ho! Ho!" riep hij. Wacht even! Waar wonen jullie?" Doch de dames Fazant stegen juist met ruisend vïeugel- geklapper op, zodat ze Birre's géroep niet hoorden. „Wacht toch!" riep Birre nog, tefwijl hij achter hen aanholde. Maar het was te laat. „Arme, arme Birre," dacht hij, ,wat heb ik toch een medelijden met je! Nu had je zo maar ergens eten kunnen krijgen... Zo maar... én je zult nooit te weten komen waar! Ach, ach..." (Wordt vervolgd) Op 26 december zal de jonge Haag se Bluesgroep Livin' Blues van start gaan in Club 3313 te Sneek. Voor dit eerste optreden hebben fcij zich verzekerd van de medewerking van Eelco Gelling, de sologitarist van de ontbonden groep Cuby and the Blizzards. „Livin' Blues" wordt door de in siders als een van de beste blues- groepen van Nederland beschouwd en ze zullen in de toekomst zeker nog veel van zich doen horen. Deze jon ge groep bestaat uit 6 Hagenaars, waarvan de gemiddelde leeftijd 19 jaar is, zeer muzikale jongens, die er hard voor willen werken om iets te bereiken. Er worden dan ook ve le uren per week aan repetities be steed. De Livin' Blues zijn nog niet zo lang bij elkaar. Het begon toen Ted en Ruud-besloten om de Stripes te verlaten, omdat hun hart uitging naar Blues. Zij wisten dat Indiscri mination bestaande uit Nicko Ctiris- tyansen en John la Grand graag met ze wilden gaan samenwerken, omdat ze vonden, dat er met deze combi natie veel meer te bereiken zou zijn Ze zochten en vonden een goede drummer en onlangs hebben ze de groep gecompleteerd met een saxofo nist. die ook heel goed fluit speelt De 6 Livin' Blues artiesten, die belangstelling yoor jazz studeert ook. Ruud Fransen, 'de' basgitarist vormt samen met Nick- de hechte basis waarop de groep steunt en verder bouwt. Heeft naast zijn werk ook nog de studie en is zeer druk bezet. John La Grand, wordt door de blues-minnaars als de beste mondor- ganist beschouwd en terecht. De techniek op dit kleine instrument, die hij zich heeft eigen gemaakt is uniek. John is 18 jaar. Nicko Christiansen, de benjamin van de groep 17 jaar een buitenge woon goed blueszanger, die nog hard studeert om zijn composities od een nog hoger peil te brengen. De plaat die hij maakte met een eigen com positie „Whisfull Thinking" is graag gekocht. Wim Heuperman, de laatste aan winst van de groep. 'Een saxefonist met een zesjarige opleiding, die ook op een enorm fijne manier fluit speelt. Hij is 19 jaar en studeert Ne derlands in Leiden. 50 meer speelduur per spoel Vrijdag en zaterdag verkopen wi] deze kwaliteitsbanden van voorgerekt polyester (en let eens op 't aantal meters per spoel) voor prijzen, die U geen tweede keer kunt verwachten. Vrijdag tot 9 uur geopend. Géén t«f. of schrift, btst. Agenda Stadsgehoorzaal Donderdag 21 dec. Stadsgehoorzaal 20 uur Kerstuitvoering, Volksbond tegen Drankmis bruik. film ,.De Huwelijksnacht" /oensdag 27 dec, Stadsgehoorzaal 20 uur n „De Huwelijksnacht, toegang 14 jaarl Kerst aanbieding Nu met de Kerstdagen geen ge hannes meer met papieren Kerstlopers en kleden óók niet goedkoop...) neen, nu voor elke Kerstmaaltijd (en dat zijn er dit jaar nog al watt) een brandschoon Kerstlaken, wit als damast, met sfeervolle Kerstmotieven bedrukt. Niet voor één maaltijd, neen, voor tientallen, niet voor één Kerstmis, neen voor jaren achtereen. een verrassend ander geluid brengen in de diverse beatclubs. waar ze al met veel succes optraden, worden door de steeds meer en meer ver wende tieners zeer gewaardeerd. Ted Oberg. een jongen uit een ar tiestengezin 19 jaar - muzikaal leider van de groep. Heeft aan ver scheidene platen als solo-gitarist mee gewerkt studeert aan de Acade mie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Niek Dijkhuis noemt zichzelf de man op de achtergrond, maar doet daar heel belangrijk werk. Heeft veel ook in de maat 125x160 cm 11 Fabrlekstoonzalen Industriegebouw Goudsestogel no. 66 - 3e e - (lift) tel. 019 - 12.64.61 sortering slaapbanken, smapbankstellen, moderne en klassieke bankstellen, ook slaapkamers, salonkasten. bergmeubels, eethoeken vloerbedekking, bedden, enz. enz. U kant dagelijks terecht van 9—18 uur, ook zaterdags. Verkoop vla de handel. Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze gezellige P.V.C. tafel kleden, met leuke Kerstmotieven, 110 x 140 cn Vele populairste merken. - Sta- en Tourcaravans C Bungalowtenten V Bagage-Tentwagens fergens zulke lage prijzen GEBR. v. ESVELD Pascalweg 115 R'dam-Lomb. Tel. 19 55 40, 's av. 19 70 52 2e Kerstdag open I5 uur. Soms kom je op dat punt. Alles is al gezegd. Denk maar eens aan het komende kerstleest. Alles Is weer voor de dag gehaald. De requisie- ten voor de stal en de herders en de engelen, ze zijn er weer alle maal. En niet te vergeten ons eigen feesttuig, de bomen en de kaarsen, het engelenhaar en de pakjes. Belangrijke mensen hebben hun kerst- woord al klaar en straks zullen ze weer over ons heen stromen, de woorden over vrede en naastenlief de en over onze tekortkomingen. Ze zullen voorgelezen worden voor de radio en de televisie. De kerst boodschappen zullen via de satelie- ten om onze aarde heen zwerven ais een soort late herhaling van de engelen in de velden van Efrata. Priesters en predikanten leggen de laatste hand aan preken en toespra ken en hier en daar vindt een ge nerale repetitie plaats van een koor dat de oude kerstliederen in oude of nieuwe vorm ten gehore brengen. Wat moet er nog gezegd worden? Wat moet er nog toegevoegd worden aan al die goede woorden van toespra ken en liederen, van onze dagbla den en weekbladen? En toch, je kunt het niet laten afweten. Je hebt het hele jaar je zegje gezegd en dan kan je de zaak met kerst niet in de steek laten. Je kunt niet aankomen met het ex cuus: ik weet het niet. Ze zullen je aankijken: weet jij het niet? Weet jij niet eens wat je met kerstfeest moet zeggen? Als één ding gemak kelijk moet zijn voor een stukjes- schrijver, dan toch wel kerstfeest. De zaak wordt hem zo maar aan gereikt. Gelukkig is er nog veel el lende in dit leven, wordt er nog ge vochten in Vietnam en worden de negers nog gediscrimineerd. Wat wil ik nog meer? Ja, u moet 't me maar niet kwalijk nemen, maar ik weet het soms niet meneer. Zou het eigenlijk zo gek zijn. als we eens niets meer zeiden? Als we eens voor één keer geen of heel weinig woorden gebruikten Als we eens voor één keer werkelijk geen woorden meer hadden, 't Er bij lieten: zo. nu is er genoeg ge zegd. We weten 't allemaal. En nu stil worden en alleen maar kijken en luisteren naar die Ene die in deze dagen spreken wil. Niet over onze hoofden heen, maar recht streeks tot ons hart. Medemens 1

De Havenloods | 1967 | | pagina 2