m\ S.V.V. moet nu maar eens doelpunten gaan maken Sportgrabbelton Scylla-dames behalen eerste overwinning Service won Elan-toernooi Clubkampioenschap T.S.F. WASAUTOMAAT? DE HAVENLOODS DONDERDAG 11 JANUARI 1968 Van 20 tot 27 april Inhabe in Margriethal De resultaten van de Inhabe, Schiedamse Huishoudbeurs zijn in het vorig jaar zodanig geweest, dat ook dit jaar deze beurs in de Mar griethal zal worden gehouden, name lijk van 20 tot 27 april. Vele plaat- In het afgelopen weekeinde konden selijke middenstandsbedrijven zul- bij het zaalhandbal enkele verrassen de uitslagen worden genoteerd. HET is de laatste weken helemaal mis met de voetbalcompetitie. Het liep allemaal lekker, totdat opeens, nu al weer een paar weken geleden de regen spelbreker werd. Vooral de amateurs werden er de dupe van, want er zijn heel wat voetballers die al wekenlang niet in de wei zijn geweest. Voor zondag is er natuurlijk wel weer een programma vast gesteld, maar of het allemaal doorgang zal vinden, ligt in de schoot der toekomst verborgen. Het programma voor het amateur voetbal is niet groot. Het betaalde voetbal heeft een normaal program ma. SW ontvangt RCH en moet ten drommel nu maar eens met voetbal op de proppen komen dat resulteert in doelpunten. De roodgroenen kunnen het. Hermes DVS is geabonneerd op een gelijkspel. Het lijkt wel of een punten verdeling hoort bij de blauwhemden. Voor zondag staat een uitwedstrijd te- Voetbal n.v. \erzekerings maatschappij Voor een goede particuliere ZIEKTEKOSTENVERZEKERING kiest u dan het beste een polis van de RIJNMOND. PREMIE-TARIEF* (tot 1-1-69) Verpleging in klasse per jaar per maand volw. kind volw. kind m 228.- 137.- 20.33 12.22 Kb 29a- 173.- 26.57 15.43 Sa 365.- 220.- 32.54 19.62 'Toeslagen bij hogere leeftijden: 55-60 jaar: 30%; 60-65 jaar: 50%; voor vrouw(en)-alleen tevens 30%. Per gezin wordt premie berekend voor hoogstens drie kinderen beneden 16 jaar; voor studerende kinderen tot 27 jaar kinderpremie. In de verzekering is begrepen: verpleging in een ziekenhuis, sa natorium, psychiatr.inrichting, incl. bijkomende kosten, ziekenver- voer. Specialistische behandelin gen inclusief medicijnen, röntgen foto's, laboratorium-onderzoek, enz. (eigen risico per jaarf 15.-) westblaak22-r'dam tel.010-110004* ...om den. Wordt er echter verloren, dan is het haast wel zeker dat Schiedam het volgend seizoen nog steeds in de af deling zal spelen. WF moet naar Het Noorden en dat zal zeker geen gemakkelijke opgave worden. Met een puntenverdeling zijn we al heel blij, maar we geloven niet dat het er in zal zitten. SFC tenslotte, ontvangt Bolnes en hoewel het de handen vol zal krij gen geloven wij wel dat de winst in Schiedam zal blijven. gen PEC op het programma en laten we nu eens hopen, dat de overwin ningspremie kan worden uitbetaald. Het B-team van SVV krijgt zater dag bezoek van Xerxes-DHC en zal te vreden moeten zijn met een gelijkspel. Hermes B gaat de verre reis naar Limburgia maken en zal zeer waar schijnlijk beide punten in het brons groen eikenhout moeten laten. Dc amateurs Bij onze KNVB-amateurs komt DHS niet in het veld. Excelsior '20 gaat naar Westlandia en als de cadans van de laatst gespeelde wedstrijden door het winterse weer niet doorbroken is. dan moet hier de volle winst in kun nen zitten. SVDPW trekt naar Heke lingen. Zeker geen gemakkelijke te genstander maar een puntenverdeling moet er toch wel uitgesleept kunnen worden, dachten we. In de afdeling ook al geen groots programma. Drie Schiedamse clubs zullen er maar in het veld komen en een wedstrijd springt daar wel erg uit. namelijk Schiedam—RKWIK. Dit is de laatste kans voor de jongens van trainer Huet. Wordt de wedstrijd ge wonnen, dan bestaat er nog een mo gelijkheid dat de jongens van het eer ste het bestuur een kampioenschap als jubileumgeschenk kunnen aanbie- Zaterdagvoetbal Voor HBSS zal het wellicht nog moeilijker worden dan het al was. Het zal deze competitie waarschijn lijk niet meer kunnen beschikken over de voorhoedespeler Aaldijk, die bij een auto-ongeluk een vrij ernstige verwonding opliep. Trainer Bierhui zen stelt wel alles in het werk om zijn ploeg zo goed mogelijk voor te bereiden, maar of dat allemaal zal helpen? HBSS staat er zeker niet goed voor en wil het mee blijven doen in de tweede klasse, dan zal zaterdag op eigen terrein van Zwa luwen gewonnen moeten worden. PPSC gaat naar CSVD, met een kansje twee winstpunten rijker te worden. In de afdeling krijgt GTB be zoek van ZBVH en moet GSS naar GGK. Voor talrijke voorzieningen geen geld besehikbaar Omdat er geen voldoende financiën beschikbaar zijn, moeten de volgende plannen in Schiedam voorlopig wach ten op uitvoering: Ophalen van lei dingen in de IJsselmondestraat e. o. f 275.000; versterken laagspannings net in verschillende stadsgedeelten f179.400; ophalen van leidingen enz. in het industrieterrein bewesten de Schie f362.000; aankoop vervoermid delen v.r.o.-dienst f 172.000; mechani sche roosterharken gemaal West- frankeland f 95.000; restant-krediet ophalen leidingen enz. Lange Haven c.a. 1144.400; aansluiting woning bouw Plein 1940-45 f58.400; op peil brengen Nleuwland ten westen Nieu we Damlaan f 644.000: voorbereiding vernieuwen Buitensluis f 1.942.000; versterking laagspanningsnet Lange Haven 27.500; idem in verschillende straten f 70.000; kleedgelegenheid sportvelden Mgr. Nolenslaan f39.100; bewegwijzering ANWB f 60.000; opha- halen leidingen enz. N. Damlaan f 87.000. B. en W. merken hierbij op, dat in het investeringsplan reeds beper kingen zijn opgelegd, doch dat het col lege niet zo ver wil gaan, dat het ver- zorgingspeil van de gemeente grote schade zou lijden. Het college ziet geen enkele andere reële mogelijk heid om financieringsmiddelen op lange termijn aan te trekken dan door het aangaan van vaste leningen. Bovendien moeten eigen financierings middelen in de eerste plaats worden aangewend voor consolidatie van vlot tende schuld en financiering van reeds in uitvoering zijnde werken. Er rest dus niet anders dan bij Ged. Sta ten te blijven aandringen op het ver strekken van leningen voor nieuwe werken. Jeugdige redder beloond Op woensdag 30 augustus 1967 had de zesjarige Henricus J. W. Me- lief, Galileistraat 20a de driejarige Harpert J. Kinneging, Galileistraat 10b te Schiedam uit het water van de Swammerdamsingeï gehaald. Het bestuuur van het Carnegie Hel denfonds, dat van deze redding een rapport heeft ontvangen, heeft Henk Melief voor zijn optreden beloond met een speelgoedauto met opschrift. Burgemeester Roelfsema heeft Henk in het Stadhuis de auto over handigd. Waterscouts bestaan dit jaar 40 jaar De Schiedamse Waterscouts (SWS) vieren eind van dit jaar het veertigjarig bestaan, waarvoor thans reeds voorbereidingen worden ge troffen. Er zal o.a. een grote feest avond worden gehouden. Er zullen op 30 april roeiwedstrijden worden ge houden in de Korte Haven. De jaar markt wordt gehouden op 18 mei in het gebouw aan de Havenstraat. Tie-Pies en The Free op B.R.B.-avond Op de eerstkomende avond van de BRB, zondag 14 januari zullen op treden de ,,Tie -Pies" en „The Free". Als eerste zal om acht uur optre den de „Tie -pies" uit Rotterdam. Deze groep, die al enige malen in Schiedam is opgetreden, staat be kend om de pure beat die ze speelt. De tweede groep The Free behoeft bij de trouwe BRB-gangers nauwe lijks enige introductie. Zij heeft bij het eerste optreden een show van goed niveau gebracht. Het is dan ook op veler verzoek dat het bestuur van de BRB hen nog eens heeft ge contracteerd. De toegangsprijs is van 3,50 ver laagd tot een rijksdaalder. FABRIKANT OVERTREKT NU Het genot en de voordelen van Vinyflex vloerbedekking met extra rug, is voldoende bekend ...geluiddempend, in hoge mate warmte Isolerend en makkelijk schoon te houden. Wist U dat wij deze pracht kwa liteit Vinyflex verkopen in twee kwaliteiten, beide soorten in diverse kleuren. met jute r ug selijke len weer aan deze beurs deelnemen. Het ligt in de bedoeling om daar mee ook het kopen in Schiedam in het algemeen te bevorderen. Er zul len tevens tal van attracties zijn. De Inhabe wordt georganiseerd on der auspiciën van de Schiedamse Handels- en Bedrijfsraad. De stand- huur bedraagt f 30 per vierkante me ter. behaalden de dames van Scylla de eerste overwinning. Het Vlaardingse Hollandiaan had de Schiedamse da mes blijkbaar onderschat. Met goed opgezette aanvallen zette Scylla het doel van Hollandiaan onder druk en liet een ruststand van 71 opSchrij- heeft het Wilton zeer moeilijk ge maakt, maar schoot toch in kwali- een nederlaag van het voorlopig rust ge- teit te kort van Wilton blazen. De dames Bevolking Schiedam Blijkens de bevolkingsstatistiek van de gemeente Schiedam, ver meerderde de bevolking gedurende de maand november van het vorig jaar met 27 personen, zodat op 1 dec. het aantal inwoners bedroeg 82.632, nl. 41.078 mannen en 41.554 vrouwen. Er werden in die maand 89 perso nen geboren. Er overleden er 60. Ér vestigden zich in Schiedam 321 per sonen en er vertrokken 377. Het aan tal voltrokken huwelijken in die maand bedroeg 82. Er werden ne gen echtscheidingen uitgesproken. Er verhuisden 155 gezinnen binnen de gemeente. Handhal B. Vinyflex met vilten rug Neemt U de maat van Uw kamer mee? In onze Tapijtafdeling op de eerste etage, vindt de verkoop plaats van deze Vinyflex In twee breedten en kwaliteiten, de vloerbedekking, waarvan alleen voordelen te verwachten zijn. Giin ul. tf schrift, but. Jaarvergadering „Animo" Onder voorzitterschap van de heer C. L. de Groot heeft de chr. gym nastiekvereniging Animo te Kethel een ledenvergadering gehouden. Om trent de financiële toestand van de vereniging kon een gunstig rapport worden uitgebracht. In verband met het tienjarig bestaan zullen diverse evenementen worden georganiseerd. De hoofdleider, de heer P. Kegel gaf een overzicht van de plannen voor dit jaar, waarin opgenomen is o.a. een mars met demonstratie op Koningin nedag, spelmiddag, onderlinge wed strijden enz. De vereniging telt thans 460 leden. ven. Na de rust deden de Schiedam se dames het wat kalmer aan maar gaven Hollandiaan toch weinig kans. Het behaalde een overwinning van 11—2. Bij de heren behaalde UVG een monsteroverwinning. In de derby te gen Wilton 3 bleken de groen-witten oppermachtig en zij kwamen dan ook tot een overwinning van 210. De da mes van UVG hadden een vrije dag en komen niet eerder tussen de lij nen dan 28 januari. Het is en blijft voor de competitieleiding een moei lijke zaak om een zo regelmatig ver loop van de competitie te bewerk stelligen, daar nog steeds niet over voldoende zaalruimten beschikt kan worden. De dames van Wilton hadden het tegen Spartaan niet gemakkelijk. In de eerste helft trad Wilton de Rotter damse formatie te aarzelend tege moet, met als gevolg een 0—2 ach terstand bij de rust. In de tweede helft ging het beter, maar de veelvul dige schoten waren meestal te scherp zodat paal en lat het gevaar voor de Rotterdammers kon bezwe- Spartaan behaalde dan ook een overwinning van 53. De heren van Wilton blijven de overwinningenreeks voortzetten. Het Vlaardingse WIK In de nog te ontwikkelen woon wijken in Schiedam-Kethel-Groen- oord wordt rekening gehouden met een auto per woning, voor wat be treft de parkeergelegenheden. Als resultaat van de openstelling van Rijksweg 20 en de Beneluxtun- nel, is het verkeer over de Burge meester van Haarenlaan te Schie dam aanzienlijk afgenomen. Blijkens een telling, was het werkdaggemid delde ter hoogte van de Prins Bern- hardschool, tevoren 21.920 voertuigen in beide richting, daarna 10060, na bij de Roëllstraat respectievelijk 26.755 en 15.065. Gemiddeld maken 7500 voertuigen per etmaal gebruik van de Beneluxtunnel. BANKSTEL voor bijzonder lage prijs! Vraag vrijblijvend huisbezoek ^vwvwwvwwwwwww De sympathieke ambtenaar van sportzaken en in zijn vrije tijd voor zitter van UVG, de heer G. Rens heeft verleden week vrijdag in de sporthal een ernstige val gemaakt. Van 3'/» meter hoogte kwam de heer Rens met het hoofd op de betonnen vloer terecht. Met een hersenschudding moest hij in de Dr. Noletstichting worden opgenomen. Wij wensen de heer Rens het allerbeste en hopen dat hij spoedig hersteld terug zal komen. In het ziekenhuis verdween ook Dick Aaldijk, de zeer goede voorhoe despeler van HBSS. Hij was betrok ken bij een auto-ongeval. Hij slipte namelijk zaterdagmorgen met zijn auto, met het gevolg dat hij met een ernstige vleeswond aan de knie en een hersenschudding opgenomen moest worden In het gemeentezieken huis. Dit ongeval zou voor HBSS wel eens nare gevolgen kunnen hebben, want juist de voorhoede is het zwakke punt in het elftal. Ook Dick wensen we een spoedig herstel toe. De heren Leen Schotting, voorzitter van de SVV, Jan van Schijndel, oud speler van SVV, J. Bijloo, voorzitter van de afdeling Rotterdam van de KNVB en de commissaris van politie de heer Van der Hagen vormden deze week een forum voor de A en B ju nioren van SVV. Er konden vragen op elk gebied worden gesteld. De SVV-jeugd heeft daar een goed ge bruik van gemaakt. Een lofwaardig initiatief van de juniorcommissie. Uit het clubblad van de korfbalver eniging Succes blijkt, dat deze vere niging helemaal niet content is met het samenstellen van het program ma van het microkorfbal. In dat clubblad staat onder meer het volgen de: „Van de twee maanden dat er nu gespeeld wordt heeft ons eerste twee maal op zondag gespeeld. Het twee de, derde en de jeugd hebben alleen maar op dinsdag en woensdagavond gespeeld. Om over de aspiranten maar te zwijgen. Er is ons al ettelij ke malen gevraagd, waarom er niet op zaterdag en zondag wordt ge speeld. Op deze vragen kunnen wij enkel maar antwoorden, dat wij de programma's niet maken. Die komen van de RKB en het is ons bekend, dat men daar ook niet gelukkig is met de toestand van het ogenblik. Wij kun nen alleen maar hopen, dat wij er het volgend jaar wat gunstiger uit zullen springen, maar wij vrezen het erg ste. Natuurlijk is het een aanfluiting dat de zaterdag en zondag voor ons als speeldag niet beschikbaar is, om dat KNKB ploegen uit Rotterdam en ver daarbuiten, dan moeten spelen. Daardoor staat driekwart van onze leden dan buitenspel, omdat zij alleen maar in de weekeinden kunnen spe len. Dan is de hal echter bijna niet beschikbaar voor ons en de veldcom- petitie is gesloten. Met veel steun van overheid en be drijven, maar toch ook door de in spanningen van de gezamenlijke Schiedamse verenigingen is het ge lukt hier een prachtige sporthal te bouwen. Wij willen hier nog even de steentjes en speldjes-acties memore ren. Onze kinderen hebben om deze acties te doen slagen door weer en wind langs de deuren en straten ge lopen, terwijl anderen er nu de pro fijten van trekken. Wij begrijpen dat de hal ook nu nog veel geld kost en daarom van uur tot uur bezet moet wezen om nog een beetje rendabel te zijn. Dit alles is dan ook niet bedoeld als kritiek op de heer Bolmers met zijn staf. Toch willen wij wel graag de Schiedamse verenigingen in hun eigen hal zien spelen op de dagen die daar het meest voor geschikt zijn. En niet op uurtjes die toevallig over zijn en die onze meest jeugdige leden niet schik ken omdat zij dan avondscholen e.d. bezoeken. Als zij dan eens een keer kunnen spelen op een vrije avond en dan nog buiten moeten wachten, om dat anders de aanwezige tennissers uit hun concentratie raken, is de aardig heid er helemaal af. Nee, als wij zo een micro-competi tie moeten spelen, hoeft het voor ons niet meer. Laten wij dan als tweede, grote veldsport (na voetbal) maar vol wassen worden, de consequenties trek ken en er geen gesloten seizoen meer op na houden. Laat dan de senioren het gehele jaar buiten spelen, dan blijft er mis schien voor de junioren en de aspi ranten wat ruimte over om in de win termaanden in de hallen te kunnen spelen. Wij beseffen tenvolle, dat dit geen ideale oplossing is, misschien zijn er wel betere. Het huren van vei linghallen e.d. in plaatsen, waar geen hallen zijn bijvoorbeeld, dat kunnen wij niet beoordelen. De situatie zoals die nu bestaat be valt ons echter niet. Het is voor de Schiedamse en Rotterdamse korfbal lers erg triest om op zaterdag en zon dag in je eigen hallen te kunnen gaan kijken als buitenstedelijke ploegen er spelen. Zijn er dan nog wat uurtjes over die deze groten niet kunnen gebruiken (erg vroeg of erg laat) dan komt de R.K.B. met zijn verenigingen weer aan bod. Wij hebben er geen bezwaar tegen een flinke vergoeding te moe ten betalen om te kunnen micro-en, maar dan ook wel op zaterdag en zondag, op normale tijden." Al deze vragen worden onpartij dig beantwoord door het Consu menten Voorlichtingsbureau. Vraag de volledige brochure van alle wasautomaten van het Con sumenten Voorlichtingsbureau. Onderstaande bon Invullen en opplakken op briefkaart of in ge sloten enveloppe zenden aan Consumenten Voorlichtings bureau (C.V.B.) Postbus 207 Dordrecht naam adres Tewaterlating bij Wilton-Fijenoord Donderdagmiddag 18 januari om drie uur zal van de werf Wilton- Fijenoord te Schiedam het s.s. „Texace Rotterdam" worden gedoopt en te water worden gelaten. Het schip is gebouwd in opdracht van Texaco Inc. te New York. De doop wordt verricht door Mrs. Annon M. Card, echtgenote van de vice-presi- Service heeft in het grote sterk be zette Elan-toernooi te Rotterdam niet onverdienstelijk gespeeld. Het kwam na enerverende wedstrijden met de verenigingsprijs naar huis. Reeds kort na het begin waren er tekenen, die er op wezen, dat het wat betreft die verenigingsprijs zou gaan tussen Service en 21L'p. Beide teams eindig den met 12 punten, maar de gametel- ling was voor de Schiedammers guns tiger en zij plaatsten zich als eerste. Bij de wedstrijden in de hoofdklasse trof het lot Service ongunstig, want in de halve finale kwam Nico van Slobbe tegen Dick Bussching aan de tafel. Het werd een verrassende over winning voor Bussching, die In drie games Slobbe terug wees. In de fi nale moest Bussching in twee games zijn meerdere erkennen in de Duitser Reinecke, waardoor hij zich tevreden moest stellen met de tweede plaats. Van Slobbe eindigde als derde, door de Eendrachtspeler La Fontaine in drie games te kloppen. De Rotter dammer had daarvoor o.a. Cas van Koetsveld uit moeten schakelen. Hans Kreischer, ingeschreven in de overgangsklasse, was daar een klasse apart. Hij schakelde o.a. Johnny Buyck en Van der Aa uit en kwam in de finale tegen Tuinenburg van 21 Up. Door ook deze hindernis te na men, eindigde Kreischer als eerste. Bij de junioren werd Aad Broere tweede achter Hans van de Breok van TSF. Hans v. d. Broek T.S.F. speelt, mede als voorberei ding op de maandag aanvangende tweede competitiehelft, deze week de clubkampioenschappen 1967-68. Als vorm is dit jaar een negenkamp geko zen, waarin alle spelers elkaar een maal ontmoeten. Daardoor wordt het kampioenschap een zo zuiver mogelij ke krachtmeting. Vijf van de negen spelers werden door het bestuur ge plaatst en behoeven dus geen voor- DWS kwamen bin nen de lijnen tegen Snelwiek. DWS had het team rigoureus veranderd. Alie Veldhoven stond weer onder de lat, terwijl Nel Robart, Toos Gommel en Emmy Sonius een goede aanvul ling voor het veldspel waren. Toch konden onze stadgenoten niet voorko men, dat Snelwiek met een overwin ning van 117 huiswaarts keerde. Zondag zullen de dames van DWS het moeten opnemen tegen het Haagse Animo. De Haagse dames staan met twee punten op de onderste plaats, zodat hét DWS goed op de hielen zit. De Schiedamse dames kwamen tot een totaal van drie punten. De uitwedstrijd tegen Animo heeft DWS verloren. Er deed toen echter bij Animo 'n ongerechtigde speelster mee. Daarom werden Animo twee punten in mindering gebracht en werd de gewonnen wedstrijd omgezet in een nederlaag van 50. Daardoor bleef DWS voor de Onderste plaats gevrijwaard. Wat het zondag zal wor den blijft een, open vraag. DWS zal echter alles op alles moeten zetten om de punten, die broodnodig zijn, binnen te halen. De wedstrijd wordt in de Margriethal gespeeld en begint om 15.10 uur. De heren van DWS zullen zondag de strijd moeten aanbinden tegen het Leidse HVL. Ook hier staat veel op het spel. DWS staat op de laatste plaats met slechts een punt. HVL heeft er echter al vier bemachtigd. DWS zal de volle winst uit deze ont moeting moeten halen, daar het an ders volgend jaar naar de tweede klasse zal moeten verhuizen. De nog resterende vier wedstrijden tegen Vi res et Cel. en Schutters, beide een uit - en een thuiswedstrijd, leveren voor DWS maar een geringe kans op winst. Uit het district le klasse zullen er dit jaar twee moeten degraderen, zodat zich nu reeds de donkere wol ken voor DWS opstapelen. De wedstrijd tegen HVL vangt aan om 12.55 uur. Het wordt overigens zondag in de Margriethal toch een aantrekkelijk programma voor de handballiefhebbers. Om 14 uur is er een wedstrijd uit de overgangsklasse heren tussen Snelwiek uit Rotterdam en EMM uit Middelburg. Afscheid deken Boelrijk van Schiedam Zondag 14 januari om 11 uur con celebratie in, de St. Liduinakerk aan de Nieuwe Haven (Frankenland) met deken F. P. J. Boelrijk als hoofdcelebrant en pastoors uit Schie dam. 's Middags is er in de pastorie van deze kerk van 12-14 uur gelegenheid om afscheid te nemen van deken Boelrijk die tot pastoor benoemd is van de H. Nicolaasparochie te Nieuwveen. Tijdens deze afscheidsre ceptie zal namens het gehele deke naat een geschenk worden aangebo den. De 17-jarige B. R. die door de po litie te Vlaardingen is gearresteerd wegens inbraken in clubtenten enz., blijkt ook in Schiedam actief bezig te zijn geweest. Hij heeft hier acht in braken gepleegd in de clubgebouwen van S.V.V., Ursus en v.v. Schiedam. ronde te spelen: John Schilperoord. Paul de Looze, Huug Wittop Koning en de jeugdigen Peter en Hans v.d. Broek, die in het vorige kampioen schap de finale bereikten. Voor het aanwijzen van de overige vier deelnemers aan de negenkamp werden jl. donderdag voorwedstrij den gespeeld: veertien deelnemers betwistten elkaar de beschikbare plaatsen. Han Wigmans en Bram Koogje verzekerden zich door een poule-zege direkt van een finale plaats na een barrage van vier spe lers voegden zich Will Baard en Pe ter v.d. Lely daarbij. Er wacht de T.S.F.-ers aanstaan de donderdag een spannende strijd. De grote vraag is natuurlijk Of het jongste lid, Hans v.d. Broek, er in zal slagen zijn het vorige jaar zo ver rassend veroverde clubtitel te pro longeren. Vast staat, dat hij in een uitstekende vorm verkeert; daar ge tuigt o.a. de zege van, die hij de vo rige week in het Elan-toernooi bij de junioren behaalde. Broer Peter v.d. Broek, John Schilperoord en moge lijk nu ook de productieve Paul de Looze moeten als de ernstigste con currenten worden aangemerkt. Kampioenschap Rotterdam De drie musketiers van Service, niet zoals die van Dumas met de de gen die maar met het batje gaan meedoen aand e Rotterdamse kam pioenschappen. Van Slobbe zal zijn titel moeten verdedigen, dus hij is automatisch van de partij. Cas van Koetsveld hoort ook bij de geplaat ste spelers in deze aehtkamp, maar Dick Bussching heeft zich door voor ronden te spelen een plaatsje vero verd. De drie hoogst geklasseerde spelers van Service zal ongetwijfeld een ernstig woordje meespreken bij dit tltelduel. Nico v. Slobbe zal het zeker niet gemakkelijk hebben en we twijfelen er aan of hij de titel weer mee naar Schiedam zal brengen. Toen de ambtenaar voor het ge meentelijk jeugdwerk te Schiedam, de 43-jarige G. Rens, in de Sporthal Margriet zich naar de reportagekóoi in het gebouw Wilde begeven, strui kelde hij over een dorpel en viel 8V« meter omlaag. Hij liep een zware hersenschudding op en is naar de Dr. Noletstichting vervoerd. Klinkt 't niet onwaarschijnlijk, dat U een heerlijk warme 2-per- soonsdeken kunt kopen voor een prijs, die U voor onmoge lijk hield. En Juist, nu alle weerdeskundi- gen 't er over eens zijn, dat er nog een wiatertje komt.., 70% wollen dekens, in gemê leerde kleuren, groen - rood - grijs,, ideaal voor extra deken als 't' kwik daalt - en gestikte dekens met half wollen watten gevuld, in modern blokdessin, een prima afdekdeken door el kaar voor nog géén veertien gulden. 2persoonsdekens 160 x 200 cm gestikt In onze deken afdeling verkopen wij deze twee soorten dekens, heerlijk warme dekens hartverwarmde Voo li7

De Havenloods | 1968 | | pagina 4