Dienst brengt terugslag voor Thijs Wijngaarden C*]Oocfag Ë]SIMCA Schiedam rukt op Ongunstige weekeinde voor het Schiedamse tafeltennis ESSSBSSEm Sportgrabbelton GEVONDEN VOORWERPEN opruiming CARAVAN RAIBB vjnai DE HAVENLOODS DONDERDAG 25 JANUARI 19b- „De militaire dienst kan voor een voetballer fnuikend zijn, dat onder vind ik nu wel aan de lijve", dat vertelde ons de 20-jarige rechtsback Vein Feijenoord B. Thijs Wijngaarden. „De conditie loopt niet terug, daar zorg ik wel voor door als het maar even mogelijk is in de bossen rond om Ede aan de vorm te schaven. Ik mis echter de training bij Feijenoord. Ik speel niet elke zaterdag mee en dan gaat het wedstrijdritme er uit. Anders is het als je de volle medewerking van de commandant hebt. Dan krijg je veel meer voorrechten en maakt het niet veel uit. Ik heb tot nu toe vijf wedstrijden in het militaire elftal gespeeld. De comman dant vindt dat ik te veel vrijheid heb. Ik krijg nu een andere functie, waardoor het helemaal onmogelijk wordt voor mij. Zelfs het militaire elftal wordt nu taboe." Hoewel Thijs dit wat mistroostig tegen ons vertelt, beseft hij heel goed dat dit in zijn nog maar korte voetballoopbaan de eerste ernstige tegenslag is. In feite is hij een zon dagskind en heeft hij een carrière in de voetballerij gemaakt, waarvan iedere voetballer droomt, hoewel hij nog niet doorgedrongen is tot de gro te top. Volledig betaald voetbal spe len, dat is het eindpunt dat de schrij ver bij de 25e afdeling lichte Luwa "'oh heeft gesteld. Ontdekt Thijsi Wijngaarden is er snel geko men. Niet zoals zoveel voetballers is hij bij de adspirantjes begonnen. Neen, hij begon in een club te voet ballen toen hij zestien jaar was. Wij vroegen hem hoe dat kwam en waar om Feijenoord zijn eerste dub werd en niet een van de Schiedamse clubs. „Ja, dat is wel wat vreemd gegaan en als tijdens dat schooltoernooi niet een mijnheer naar mij toe was geko men met de woorden: ,,Je moest maar eens een proefwedstrijd gaan spelen bij Feijenoord", dan was ik misschien nooit in een club gaan voetballen. Ik weet nog steeds hiet wie het geweest is, maar ik ben hem er nu nog dankbaar voor, dat hij mij er toe bracht contact op te nemen bii Feijenoord". Thijs was toen zestien jaar en leerling van de Chr. Techni- scne School aan de Nieuwe Damlaan. Via B2 en BI kwam de zestienjarige Schiedammer in de betaalde jeugd van de stadionclub. Onder leiding van trainer Peters groeide hij uit tot een goede verdediger, rechtsachter. Hij smaakte het genoegen opgenomen te worden in het nationale jeugdteam waarmee hij wedstrijden speelde in Zuid Amerika, Zweden, Joego-Slavië en België. „Wat ik ben en wat ik kan heb ik aan Feijenoord en de heer Peters te danken" zegt de Schiedammer. „Ik vind het bij Feijenoord enorm fijn. Het is toch van elke jonge voetbal ler een haast onvervulbare wens bij Feijenoord te voetballen en wie ben ik, dat dit aan mij is gelukt. Mijn liefste wens is dan ook in het eerste te komen. Ik sta daar echter tegen Romeijn en Veldhoen aan te drukken. Ja, ook Veldhoen, want al sta ik op het ogenblik rechtsback, ik speel net zo gemakkelijk op links. Dat doet me niets". „Als er nu eens door een andere vereniging een bod op je wordt ge daan, wat doe je dan? vroegen wij aan Thijs. „Ja kijk eens, vooropgesteld moet worden dat ik het liefste bij Feijen oord blijf, maar als er een club om mij komt, moet het toch een goede club zijn en het aanbod moet toch wel ze' erleidelijk zijn wil ik er in- trar" et nu eens Hermes of SW zo ..zijn?" ,,-K denk niet dat ik dat zou doen", s het antwoord. Langs de lijn Al is Thijs Wijngaarden bij uitstek een verdedigende speler, hij onder neemt graag een lange rush langs de lijn. „Dat is juist zo fijn met het mo derne voetbal. Ik vind het heerlijk zo de bal op te brengen. Ik heb al leen het 4-2-4 systeem en de variatie's daarop gespeeld en weet dus niet an ders. Mijn grote voorbeeld is Tachet- ti, de achterspeler van F.C.Milaan. Wat een enorme complete voetballer is dat". Buiten het echec van de militaire dienst, heeft het Thijs in de voetbal lerij tot nu toe meegezeten. De me dewerking en het medeleven van het gezin Wijngaarden hebben daar ook aan meegeholpen. Vader en moeder en niet te vergeten de twee zussen le ven intens met Thijs mee. Het hele gezin is ingesteld op het voetbal van de twintigjarige zoon. Een van zijn zusters houdt de plakboeken bij. Voor al moeder is een grote steun voor hem. „Moet u zien als ik weer terug ga naar mijn onderdeel. De wagen is af gestampt met etenswaren e.d. Neen, aan goed eten ontbreekt het me be slist niet. Het is dan ook enorm dat iedereen zo meeleeft met mij. Als mijn huidige commandant dat ook deed, dan was er niets aan de hand. Feijenoord probeert wel verandering in de situatie te brengen, maar als ik niet naar een ander onderdeel overgeplaatst wordt, geloof ik niet dat het zal lukken. We zouden hier net als in Frankrijk een onderdeel moeten hebben, waarin de topspor ters opgenomen waren. Dat zou ideaal zijn. Ik moet nog negen maan den mijn dienstplicht vervullen. Ach, ik kom er wel doorheen, maar leuk is het natuurlijk niet. Als het achter de rug is, dan pas kan ik me goed ontplooien en reken maar dat ik al mijn best zal doen om daar te ko men waar ik wil! Volledig betaald voetballer".. Hier is weer zo'n opruimings aanbieding waar U zeker enthou siast over zult zijn... want nu koopt U voor Uw man of zoon een fijne behaaglijke flanellen pyjama met guldens voordeel. Keperflanellen herenpyja- ma's van een prachtige kwali teit, royaal model. De pantalon met breed elastiek. In fraai meer- kleurig streepdessln, een pyjama uit de betere series nu voor nog géén zeven en een halve gulden. Te bevragen bij het hoofdbureau van po litie te Schiedaim, dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur, behailve op zaterdag en zondag: bruine dameehandschoen; l paar donkergrij ze suède herenhandschoenen; blauwe ny lon want; sleutel met hanger; rood groen geruit hoedje; wieldop (verm, van Merce des); hondekettlng met geel lederen riem; rte herenportemonnee met inh. ten na- Besteld bruine portefeuille zwarte herenportemonnee met i aktentas mot inh; bruine r~' inh.: Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze keperflanellen heren pyjama's In meerkleurlg streep dessln, 48 t/m 56 de Opruiming 18 januari tel. of tehrift. Volleybal DAMESTEAM VAN SVC OVERSPEELDE KVC Het eerste dameszestal van de Schiedamse Volleybal Club heeft de kortste wedstrijd van dit seizoen ge speeld. KVC uit Katwijk kwam op be zoek. Dit uitermate zwakke team werd in 27 minuten van het veld ge speeld, 15—2, 11—1 en 15—4. Het was een walk-over. Het eerste herenteam was vrij en daarom kon alle aandacht uitgaan naar het tweede team, dat nog steeds verwikkeld is in de strijd om de bo venste plaats. Tegen ZVC in Rotter dam wonnen de Schiedammers met 3—1, echter onder protest van ZVC, dat het met de scheidsrechterlijke be slissingen niet eens was. De lagere teams kwamen minder goed voor de dag. Dames 3 verloor met 3—0 van Set Up 2, dames 4 ver loor met dezelfde cijfers van Shell en het vijfde damesteam kreeg klop van Set Up 3, 3-1. Heren 3 tenslotte zorgde voor een succesje door Spivo 2 een 31 neder laag toe te brengen. Voetbal Op 77 Januari houdt het Centrum voor Katholiek Jeugdwerk ln Zuid-Hofland een z.g. Techndekbeurs onder do titel „Idee '68" Deze beurs zal plaatsvinden ln de foyer het Rijnhotel-AMVJ-gebouw op h— plein Rotterdam i sport, foto. film. expressie, spel, Eindelijk was het dan weer eens zo ver dat de voetbal heeft kunnen rollen, al was het voor de Schiedam se clubs dan maar mondjesmaat. SVV heeft tegen RCH tot twee keer toe een voorsprong prijs moeten ge ven, maar haalde toch een winstpunt binnen. Zondag gaat het naar Eindho ven en we rekenen er op dat uit de ze wedstrijd een winstpunt gehaald wordt. Hermes is van zijn gelijkespe- len-reeks af. Alleen het doorbrak die ban niet door winst te boeken in de uitwedstrijd tegen PEC, maar het verloor daar met 53. Zondag komt Zwolse Boys naar Schiedam. Wij re kenen er op dat het getij nu eens ten gunste keert voor Hermes DVS. Ook de B-elftallen deden het niet best. SVV verloor van Xerxes (3—2), Hermes verloor met 10 van Lim- burgia. Voor SVV staat een uitwed strijd tegen Sparta voor de boeg met weinig kans op winst. Hermes B krijgt bezoek van Holland Sport. Van de KNVB-amateurs uit het zondagvoetbal kwam alleen Excelsi or in het veld tegen Westlandia. Het veroverde een gelijkspel (11), te gen de hooggenoteerd staande West landers. Met een beetje meer geluk had er zelfs winst in kunnen zitten. Zondag komt HVV op bezoek. Daar zit de kan» in de voll» winst te beha len. bruine Te bevragen bij de vinders; Van dier Vlies. Groenelaan 85; polshorloge (heren), Tettelaar, Helvoetsestr 11a; munt biljet, Joosten, St. Imelda. Hoogstraat kettinkje met sterrenbeeld. Het weekeinde is voor het Schie damse tafeltennis wel zeer ongun stig geweest. Service verloor van Steeds Hoger in Den Haag. Noad 1 verloor in De Beurs me niet min der dan 100 van Twenty one-Up en het tweede team van Noad, in de degradatiewedstrijden, verloor ook in De Beurs met 82 van DDC. Wellicht geïnspireerd door de aan wezigheid van bondscoach Tigerman speelde Nico van Slobbe zaterdag in Den Haag een uitstekende wedstrijd. Slechts één maal moest hij het hoofd buigen. Niet van de internationale jeugdspeler Peter Joëls, maar van diens broer Robby verloor de Schie dammer in drie games 23—21, 17 21 en 2117. In die laatste game stond van Slobbe voor met 1612, maar hij moest toch de partij uit handen geven. Dat was de eerste ont moeting en het betekende een 10 achterstand. Dick Bussching was er helemaal uit zaterdag en dat bleek al direct bij zijn eerste partij tegen Peter Joëls, want hij werd kansloos van de tafel gestuurd 2111 en 21— 16. Het werd zelfs 30 voor de Hage naars. Ook Koetsveld bracht het niet tot winst. Hij moest ln drie games 22-20, 17—21 en 21—13 zijn meerde re erkennen in Luteijn. In twee ga mes werd het dubbel door Koetsveld Slobbe magistraal gewonnen van Peter JoëlsLuteijn. 11—21 en 16— 21, waardoor de stand 31 werd. In de beste partij van de avond met zeer goed tafeltennis bracht Van Slobbe tegen Peter Joëls de achter stand terug tot 32. In twee games 13—21 en 20—22 bleef Van Slobbe baas over zijn rivaal. Koetsveld' had voor de gelijkmaker kunnen zorgen, maar het zat er niet in. In twee ga mes 2112 en 2115 verloor Cas van Rofoby Joëls en daarmee tekende de winst van de Hagenaars zich al af. Bussching kreeg tegen Luteijn zijn tweede nederlaag te pakken 2112 en 2115 en toen daarna Cas van Koetsveld in twee games, 2111 en 2115 door Peter Joëls naar een ne derlaag werd gespeeld, was het voor Steeds Hoger een bekeken zaak. Slobbe kon dan wel in twee games 15—21 en 16—21 tegen Luteijn de eer voor zich opeisen, het betekende toch 63 voor de Hagenaars die in de laatste partij nog verder uitlie pen omdat Bussching van Robby Joëls verloor 25—23, 17—21 en 21—10. Zaterdag Is Never Despair de te genstander van de Schiedammers die, willen zij promotie maken, nu 9-nederlaag kwamen Aad Maan c.s. uit Berkel-Rodenrijs terug. T.S.F. 4 deed het beter en stuurde T.T.C.K. met bijna even zwaar verlies (91) weg. De T.S.F.-junioren begonnen het tweede deel van de competitie uit stekend. Op grond van de prestaties in het eerste deel promoveerde het team naar de eerste klasse. Hans v.d. Broek en de zijnen startten daar met een 73-zege op 21 up 1: een fraaie prestatie. Hans v.d. Broek won drie partijen, Steven Poll twee en Ruud v.d. Linden slechts één; een gewonnen dubbelspel bracht de eind stand op 73. In de tweede klasse krijgt DHS ln HOV een zeer moeilijke tegenstander. Als er uit deze wedstrijd een punt in Kethel achterblijft, dan is dat niet slecht te noemen. In de vierde klas se is SVDPW vrij. Of er al niet vol doende voetballoze zondagen ziin ge weest! In de afdeling lijkt het er op dat Schiedam toch de beloften die het voor de aanvang der competitie deed in gaat lossen. Het versloeg zondag, zonder de geblesseerde Nico van Zet ten. koploper RKWIK met 2—0. Zon dag a.s. ziin de Schiedammers helaas vrij. WF gaat uit naar Groen Witten en mag met een gelijkspel heel te vreden zijn In de eerste klasse B. krijgt Martinit bezoek van DBGC. Het moet deze wedstrijd kunnen win nen. Winst moet er ook inzitten voor Demos, dat VOB ontvangt. Ook zon dag is er weer een derby in de afde ling Rotterdam: SFC-Ursus. We tiD- pen een gelilkspel. In de tweede klasse maar één wed strijd. DR2. moet naar Zwart Wit. Het gaat die wedstrild winnen. HBSS heeft na een bar slecht duel de punten met Zwaluwen gedeeld 0 0. Het krijgt nu op Harga bezoek van Quick Boys. Met een gelijkspel mag het tevreden zijn. PPSC is in een winning mood. Het won de uit wedstrijd tegen CSVD met 30. Het krijgt zaterdag weer een uitwedstrijd tegen Scheveninaen. Weer eefi over winning? In de afdeling had GTB een slech te dag. omdat het met vijf spelers van het derde team. dat net een wed strijd had gespeeld tegen ZBVH aan moest treden. De eerste elftalspelers waren door de technische bedrijven opgeroepen in verband met de ont ploffing in Hoogvliet. Zij moesten ruiten inzetten en konden dus niet voetballen. Geen wonder dat GTB met 41 verloor. Voor zaterdag staat er weer een thuiswedstrijd op het programma ter on NBSVV. We geloven niet in winst. Voorlichtingsavond van Stedelijk Gymnasium De rector van het Stedelijk Gym nasium in Schiedam zal maandag avond 29 januari 's avonds om 8 uur, in het nieuwe gebouw aan de Hugo de Grootstraat 6, een voorlichtings avond houden voor die ouders, die overwegen om hun kind voor de a.s. ct rsus aan te melden voor de eerste klas. zijn: i Service Zweedse- straat l"5b, Rotterdam; manchetknoop, Seij- ke-ns, Rubensplein 26; bruine diplomatentas. Inh. brood en fruit, Dekkers, S. van Houten laan 95; geruit sehooletui, Maan, Prof. Ka mer!. Onsestoan 160a; zwarte Marokkaanse portefeuille met Inh.; Hulsman. Valerlusstr. 14. tel. 261652; bruine portemonnee met inh Zuldewljk, Burgemeester Van Haarenlaan 490; zwarte knlpportemonnee met Inh. Trouwborst, Delflandseweg 504; tabakszak met inh., Loch, Van Manenstraat 96; boek. (medisch). Van Woerkom, StadhoudeTslaan 84; wit wollen babypakje, De Bruin, Mgr. Nolenslaan 167; grijze uniformpet, Tas, v. Karnebeekstraat 76; groene damessjaal. Steens. Rotterdamsedljk 204b; militaire pet. Huigen, Buitenhavenweg 176; rood nylon kinderjack, De Ooievaar, Hoogstraat; ring met 3 sleutels, De Waal, Lange Singelstraat 98; 2 sleutels. Rijsdljk, Vlaardlngerdijk 270' ballpoint, Noordijk, Burg. Honnerlage Gre- telaan 113; damosbrll, Korpel, Paulus Pot terstraat 6; blauwe vulpen, Van Dijk Phi lips van Bourgondlëstraat 33a; ring met 8 sleutels, Chattelain, Gingham, Nieuwe Ha ven; autosleuteltje, Marijke Sala, Geert Reindersstraat 14a; zwart etui met sleutels. Delwei, Buys Ballotslngel 39b; ring met 3 sleutels, Pelt, Boslaan 30; herenbrll, donker montuur Gunneweg,- Jan Oudegeoststraai 94; autosleuteltje met hanger, Hoenderman. Burgemeester Knappertlaan 256; ring met 4 sleutels, De Vries, Valertusstraat 59, tel 261774: bruinzwarte hond. Bellaars. Haven- dijk 42c; zfarte zwerfpoes, Dierenbescher ming St. Anna Zusterstraat: bastaard kees cyperse kat, St. Anna Zusterstraat: slede De V-ons, Schimmelpennlnckstraat 61: sled' Van Bist, Nieuwe Damlaan 651: kinder- schaats. Van Scheldel'n Hogenbanweg 27a- blauwe kunstlederen want, Klinker Ale-tda- stTaat 109: grüze wollen herenhandschoen bruine lederen herenhandschoen1 pr .brul- r,- v,.nst-i«(Vren demeshondsetioennn: 1 paar lederen herenhandschoenen, Postkan- klnd-relnoe Voor al onze klanten voortaan meer luxe en gemak voor zo'n handige schoenenzak voor 6 paar schoenen, waarmee in de kasten enorm veel ruimte en orde komt. Van solide plastic, keurig afge werkt met metalen ophangstrip met haak voor In de kast of tegen de kastdeur. Gisteren nog 3,- als speciale aanbieding koopt U hem voor nog géén anderhalve gulden. schoenenzak 6 naar schoenen Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze luxe en zeer practlsehe schoenenzakken, voor_ dames- en herenschoenen, (6 paar) voor Ih Galerie Punt 4 aan de Rotter damsedijk te Schiedam is zondagmid dag een expositie geopend van ets-er en tekeningen vervaardigd door Fer Hakkaart. De expositie 'S geopen- tot 12 febr. op werkdagen van 19-21 uur en weekeinden van 1417 uur. Géén tel. of schrift, best. SVA—Service 2 46, Service 3 Intiem 4—6, Stadhuis 2Service 4 28, Service 5Contact 2 2—8, TOGB 6Service 7 28, Service 9 Roteka 64. Het junioren A team van Service spelende in de landelijke jeugdcom- petitie boekte een aardig succes. Broeren, W. van der Poort en H. De- genaar klopten in Amsterdam het sterke AMVJ met 82. Forse nederlaag Noad 1 kreeg van 21 Up een fikse nederlaag te slikken. Het verloor met niet minder dan 100. Toch is de wedstrijd niet zo eenzijdig ge weest als deze cijfers doen vermoe den, want tal van wedstrijden gin gen in drie games. Is deze neder laag voor het eerste team niet zo erg, het speelt immers in de promo- tlecompetitie waar het bij voorbaat geen kans had op de titel, het verlies dat Noad 2 boekte is veel erger. Dit team speelt namelijk degradatiewed strijden. DDC won met 8—2. Het was Braak die voor een punt zorg de. Het dubbel BraakAlmendinger haalde de tweede winstpunt binnen. De oudere geroutineerdere spelers van DDC speelden met het houten bat en dat bleek voor de Schiedam mers tooh wel moeilijkheden op te leveren. De verdere uitslagen van Noad Eendracht 8Noad 3 19, Noad 4 —Ben B 8-2, TSF—Noad 5 8—5, Noad 6NSI 7—3, Noad 7—Feije noord 2 73, Hobart—Noad 10 55, Noad 11—Stokvis 6 0—10. Derby T.S.F. 1 is de tweede competitie- helft. die hopelijk de fei-begeerde promotie naar de eerste klasse zal moeten brengen, teleurstellend be gonnen: tegen N.O.A.D. 5 werd slechts een gelijkspel behaald. Een gelijkspel, dat bovendien tot het al lerlaatste ogenblik van de wedstrijd nog aan een zijden draadje heeft ge hangen. Dit tegenvallend resultaat van T.S.F. 1 brengt weliswaar de tweede plaats op de ranglijst nog niet in gevaar op het achtervol gende Germinal 3 behouden de Loo- ze c.s. vier punten voorsprong maar de kans op de eerste plaats is wel gedaald, nu de achterstand op Amroba 1 tot drie punten is uitge groeid. T.S.F. 1 had een goede start: via 2o en 21 nam het door een dub belspelzege een 3—1 voorsprong. Daarna keerden echter de kansen: Peter v.d. Broek verloor van Noor- dermeer, John Schilperoord moest in Jo Vis zijn meerdere erkennen en tot overmaat van ramp voor T.S.F. bleek de anders zo productie ve Paul de Looze uit vorm te zijn: N. de Bie bracht hem fn tweede ne derlaag in deze wedstrijd toe waar door N.O.A.D. een 4—3-voorsprong De in de tweede klas debuterende Peter v.d. Broek (hij vervangt in de 2e competitiehelft Huug Wittop Ko ning, die thans in T.S.F. 2 uitkomt) bracht de partijen daarna op gelijke voet door een fraaie 21—17, 217- zege op de sterke Jo Vis. De hoop op een T.S.F.-zege vervloog echter, toen Paul de Looze ook in zijn der de partij niet tot winst kon komen: hij verloor van Noordermeer. In de slotwedstrijd kon John Schilperoord met 21—15, 21—14 tegen de Bie nog juist een gelijkspel voor zijn team veilig stellen. T.S.F. 2 won in Hoogvliet met 7—3 van het derde team met die naam. Nuis, Will Baard en Wittop Koning wonnen eik twee enkelspelen en het dubbelspel leverde het zevende punt op. T.S.F. 3 had ook nu geen enkele kans tegen T.O.G.B. 2: met een 10- Het was me het weertje wel zon dag. Dikke mist maakte het uitzicht moeilijk. Beroepshalve moesten we naar de wedstrijd SVV-RCH, maar we dachten wel dat de wedstrijd niet door zou gaan. Scheidsrechter Muis oordeelde echter anders en om twee uur begon dan het schimmen spel. We weten dat er een bepaling is. waarin staat dat als de scheids rechter beide doelen ziet vanaf de middenstip, de wedstrijd door mag gaan. De heer Muis moet echter kat- teogen hebben gehad, want wij heb ben ook vanaf de middenstip geke ken. Met veel turen en gluren konden wij de contouren van een doel zien. De heer Muis had er beter aan ge daan de wedstrijd af te gelasten. Wij weten allemaal, dat de betaalde voet balclubs in Nederland maar net rond kunnen komen en dat de penning meesters het toch van het publiek moeten hebben. De toeschouwers die naar Harga waren gekomen zijn in hoofdzaak doorgewinterde supporters geweest, die met een seizoenkaart binnen komen. Entree hebben dan ook 'itiaar weinig bezoekers betaald. Het gevolg van scheidsrechter Muis' besluit is, dat het handjevol seizoenkaarthouders dat de tocht naar Harga had gewaagd, bijna niets van Heerlijk wirme flanellen lakens, geen luxe, maar doodgewoon een noodzaak voor hen, die warm willen slapen... vindt U bij ons voor een prijs, die geen bezwaar kan zijn. in gezellige streep- en ruit- dessins, voor meer fleur en kleur in de slaapkamer, lakens in prima kwaliteit en royale maten. betbladzijde van zijn kasboek heeft moeten invullen. Het betaalde voetbal kan toch alleen maar bestaan bij de gratie van het publiek? Waarom moet de KNVB dit publiek dan moedwillig tegen zich in het harnas en de clubs op kosten jagen? 0 De public relationsman van de hockey vereniging Spirit, de heer Van Lingen deelde ons mee. dat al ligt de sport dan wel stil, Spirit toch nog actief is. In het bijzonder de bouw commissie. In het kader van het Spi ritclubhuis uitbreidingsplan zal op zondag 28 januari onder auspiciën van deze commissie een autopuzzël- rit verreden worden, waaraan de H. H. bouwers in spé de zeer toepasse lijke naam „Spirit vorstverlet tour tocht" hebben meegegeven. Het startsein zal om 13 uur op het Spiritterrein gégeven worden. Leden, donateurs, begunstigers en een ieder die zich op welke wijze dan ook voor deze toertocht interesseert, is van harte welkom. De kosten (all in) zijn per equi pe, chauffeur plus kaartlezer f 6. Passagiers betalen f 3 per persoon. Na afloop zal op het eindpunt een speciaal voor deze gelegenheid ge maakte „Snert-Franjé a la Tempéra- ture" worden aangeboden. U kunt zich voor deze rit opgeven bij: N. Al berts, Mgr. Nolenslaan 263, tel. 263637 en A. P. v.d. Steen. Tuinlaan 56d. flanellen 170x230 cm Vrij-da" d^ara*®"' Caravan», vouwwagan», luuagtwagMi an toabahoran uit 12 landan 27 JAN. TM 4 FEBR. Vrijdzg en zaterdag verkopen wij deze genotvolle flanellen lakens, voor ongekend lage prijzen. Duur van de Opruiming 13 juli tot 3 augustus. Géén tel. of schrift, bert. Concert in aula museum Zaterdagavond 27 jan. wordt in da aula van het Stedelijk Museum t» Schiedam onder auspiciën van do Vereniging Vrienden van het Museum een concert gegeven door het Resi dentie Strijkorkest, dat bestaat uit Peter Hoekstra, viool, Just Gerret- sen, altviool, Wim Mertens, violon cello. Uitgevoerd worden werken van Bach, Martinu, Beethoven, Gehot. In het Stedelijk Museum te Schie dam wordt van 3 februari tot 4 maart een tentoonstelling gehouden van werken van Jan van den Broek en Joop van Meel.

De Havenloods | 1968 | | pagina 4