Roemrucht zwemkwartet viert jubileum mee Sportgrabbelton f98 <6r Martini! wil het 41ste levensjaar goed beginnen Excelsior zit leidei Quick op de hielen ,De Maasbestaat zestig jaar. autoservice willemse 't Mooiste bruin Schaakkampioenschap van Schiedam n Examen gemeentelijke Nijverheidsavondschool kzr" ff 75 S'dam 4 DE HAVENLOODS - DONDERDAG 13 JUNI 1968 zondag Vaderdag Voorzorg is de beste zorg en dat geldt speciaal voor autopech onderweg. En daarom is zo'n autotas, waarin plaats is voor gevaren driehoek, pechlamp, sleepkabel en. gereedschap, onmisbaar en een noodzaak in iedere wagen. Alles bij de hand in zo'n solide tas. handvat en knipsluiting, voor bijna de helft van de normale prijs, voor nog géén vier gul- Zaterdagmiddag recipieert op het m.s. „Jan Backx" het bestuur van de Rotterdamsche zwemvereniging „De Maas". De club bestaat dan zestig jaar. Tot de opvallendste gasten die hun gelukwensen komen aanbieden behoren stellig de vier gebroeders Senus, die allen momen teel rond de zeventig zijn. Zij hebben voor een groot deel de geschie denis van de jubilerende vereniging bepaald en het is een uniek feit, dat zij ook alle vier op de receptie aanwezig zullen zijn. Een van hen, de nu 69-jarige „Kit" van Senus (die met een van zijn broers ere-lid is: de twee anderen zijn lid van verdienste) schrok dit weekeinde uit een radioreportage over waterpolo op, toen wij hem op zochten. „Ik ben altijd nog erg in de zwem- merij geïnteresseerd, vandaar dat ik even heb geluisterd", verontschuldig de hij zich. „Jammer, Nederland heeft zich nog niet kunnen plaatsen voor Mexico." Aan wereldkampioenschappen en Olympische Spelen heeft het nog steeds beroemde Rotterdamse zwem kwartet de allerbeste herinneringen. Op Kit na hebben alle broers een of meermalen deelgenomen aan de Spe len. Kit zelf heeft historie gemaakt door op te treden als trainer van het Rotterdamse meisje Willy den Turk, dat in 1927 in het zwembad aan de Kousdijk het wereldrecord rugcrawl over 100 meter op 1 min. 22 sec. bracht. „Nu zitten ze al zo'n 14 seconden lager, maar voor die tijd was het toch een leuke prestatie." Overgave Vrijdag en zaterdag verkopen wij in de afdeling autobenodigd heden, beneden, deze sterke autotassen, waarin U al Uw autohulpmateriaal veilig bergt, kunstlederen autotassen, Vrijdagavond Ofschoon Kit van Senus naast de zwemmerij nog tijd vond voor voet bal, tennis en roeien becijfert hij dat zij er samen toch zeker zo'n slor dige 130 jaar waterpolo hebben op zitten. „Kijk" zegt de nog steeds zeer vi tale Rotterdammer, we hebben die sport met grote overgave beoefend. Per dag lagen we zeker één tot an derhalf uur in het water. De saam horigheid onder de spelers en hun in zet was onvergelijkbaar met tegen woordig. Wanneer er nu een avond je t.v.-voetbal is mag je blij zijn wan neer je een zevental op de been krijgt. In al die tijd dat ik waterpolo heb gespeeld, heb ik misschien maar twee keer verstek laten gaan. Wij hadden wat voor de sportbeoefening over, maar daar kwam natuurlijk wel bij dat we niet werden afgeleid door televisie. Ook werd er aan de studie minder aandacht besteed dan Cricket Het is interessant te zien hoe Ex celsior leider Quick op de hielen blijft zitten. Onze stadgenoten won nen ook nu weer en dat kwam voor namelijk door hun batten. Dit is op merkelijk omdat Excelsior altijd in het veld excelljerde. Bowlen en fiel den waren zondag j.I. niet impone rend en dat verklaart Rood Wit's hoge score. Voor het verlies van slechts vijf wickets haalden zij 20* minuten voor tijd dje buit binnen. Het was een ongekende apotheose van een wedstrijd die uit propagan distisch oogpunt bezien terecht navol ging verdient. Zwak Kramer en v. Buchetn kregen in het beigin van hun innings reeds di rect de gelegenheid punten te verga ren. De Exc.-aanval waarin Gouka op halve kracht meedraaide, bowlde dusdanig inaccuraat dat binnen 10 minuten 20 runs in de boeken waren. Gouka, Putter en Janse gingen on middellijk naar de boundary en capt. v.d. Lee nam spoedig zelf de bal ter hand. In zijn 3e over kreeg hij Kra mer (24 2 x 6) achter het wicket gevangen. Van Buchem bleef uiterst- voorzichtig spelen en nam geen en kel risico. Hij was de enige die zich nipt liet verleiden de „losse" ballen hard af te straffen. Dat probeerden Molenaar Davis en Tuininga wel en zij. vielen ten offer aan het toen nog, goede fielden. Met de lunch waren er na 120 minuten 58 runs in de boeken met 5 wicikets down. 'Na de pauze bleef het s co rings- tepnpo gedrukt al kwam er, toen Nan- ninga (18) aan de wickets kwam, le ven in de brouwerij. Samen met Van Buchem voerde hij de score op tot 10Ö, toen hij gevangen werd. Van Muiswinkel als negende man heeft Oadgej Afd. Verkoop: Kipstraat/hoek Groenendaal Groothandelsgebouw/Stationeplein '45. AFSCHEID BIJ ONDERWIJS In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zal in een vrijdag 21 juni te houden bijeenkomst de heer G. de Raad, hoofd van de Prinses Julianaschool voor glo, af scheid nemen van de Vereniging tot bevordering van chr. onderwijs te Schiedam. het meest attractieve cricket laten zien. Onvervaard ging hij tot de aanval over en met de nog steeds aan de wickets vertoevende Van Bu chem vloog de score omhoog. Dit was ook wel nodig, want men had al veel speeltijd gebruikt. Op 149 ging Van Buchem's droom om zijn bat door de innings te dragen in rook op, toen van Lingen een razendsnel le sprint moest doen om hem te eli mineren. Hij had 45 gezapige runs vergaard. Van Muiswinkel ging onverdroten verder en joeg de bal liefst zesmaal voor 4 en tweemaal voor 6. Op 168 kwam ten slotte het definitieve ein de toen Gouka middels een vang O. van Lennep arresteerde. Van Muis winkel bleef met een bijzonder aan trekkelijke, maar toch wel ietwat ge lukkige 54 not out. Naarmate de sco re opliep, nam Exc's fieldingpresta- tie af. Gouka had liefst 38 overs los gelaten en noteerde 3—70, Janse 4— 50 en v.d. Lee als beste bowler 223. Rood en Wit had 3 uur 3 kwart, ge bruikt, Exc. 2 uur 3 kwart, latend; voor 169 runs wat dus neerkwam op iets meer dan een run per minuut. Verrassend goed De start was verrassend goed. Na| Gijtenbeek (13) ranselden Van Lin gen en Duymel in 3 kwartier 70 pun ten bijeen. De rood en Wit aanval werd met knalharde vieren en zes sen iedere hoek van het veld getoond. En als de thee niet geïntervenieerd had, zou Exc. binnen het uur de pun ten gemaakt hebben. De thee was, zoals gezegd, de grote boosdoener. Vlak na elkaar vielen Duymel (21) en Van Lingen (44) ten deel aan Van Muiswinkel, die met 221 een goe de allround prestatie leverde. Tot overmaat van ramp sneuvelde W. Sehewe voor 3 runs. 88 voor 5. Wat niemand verwacht had, gebeurde. De 2 youngsters Van Gelderen en R. Sehewe trokken zich niets aan van de felheid van bowlen en fielden en speelden zich eerst rustig in. Niet temin ging hiermede aanzienlijk veel tijd verloren. Een draw leek in dit tempo het resultaat. Toen beiden „set" waren, was er geen houden meer aan. Vooral de 18-jarige Van Gelderen sloeg vieren «n zessen dat het een lieve lust was. R. Sehewe deed het iets rustiger aan maar wist toch drie maal de boundary te be reiken. 140, 150 en zelfs de 160 kwam met een enorme zes. Het publiek raakte in vervoering bij het zien van een dergelijke superioriteit. Met nog 20 minuten over had Exc. het gepresteerd, de zege alsnog te grijpen. Van Gelderen bleef met een uitstekende 52 not out, terwijl de jon ge Sehewe met 29 not out eveneens een zware duit in het zakje deed. Met dit resultaat neemt Exc. thans de tweede plaats in achter Quiik, dat zij vorige week met lege handen huiswaarts zonden. A.s. zondag staat de grote en altijd bijzonder spannen de derby HermesExc. op het pro gramma. Exc. zal op volle oorlogs sterkte aantreden dus met Bruning en met de herstelde Gouka. Er wordt op Harga om 11 uur begonnen. vandaag de dag. Er wordt van de jepgd inderdaad heel veel gevergd en een serieuze sportbeoefening komt daarbij vaak in het gedrang." Bestuurslid De eerste kennismaking van de ge broeders Van Senus met de zwem merij kwam rond 1914 tot stand, toen zij door hun vader die zelf een verdienstelijk zwemmer was wer den meegenomen naar het bad aan de Boompjes. Heldendaden, die daar door een lang vergane glorie, werden tot stand gebracht spraken zo tot de verbeelding van de heren dat zij om streeks die tijd allemaal lid werden van De Maas, om er tot op de dag van vandaag bij te blijven. Kit van Senus was bovendien 48 jaar bestuurslid, waarvan 9 jaar voor zitter. Uit de lange en veelbewogen geschiedenis van De Maas releveert hij een crisisperiode, die rond 1934 in zette en die tot feitelijk 1945 heeft geduurd. „Daarna is er weer wat op leving gekomen en nu zit ons eerste zevental in de tweede klasse. Ik hoop het te mogen beleven dat ze nog eens promoveren." Over het (sport) verenigingsleven en de zwemmerij in het bijzonder is de heer Van Senus niet optimistisch. Somber voorspelt hij: „Ik denk dat een hele hoop verenigingen het in de toekomst bijzonder moeilijk zullen krijgen." Vandaag vertrekt Ole Madsen voor goed naar Kopenhagen. Hij zegt: „In Rotterdam heb ik een bijzonder fijne tijd gehad, alleen heb ik me wel eens verwonderd over het Sparta-publiek. Ik vind die mensen zo verschrikke lijk negatief. Wanneer een club als Go Ahead bijvoorbeeld op eigen ter rein een achterstand oploopt, krijgen ze alle steun van de tribunes. In Rotterdam begint het publiek je onder zulke omstandigheden uit te fluiten. Heb je daarentegen met 10 of 20 gewonnen dan zijn ze bijna altijd van mening dat de zege veel royaler had moeten uitvallen..." Ove rigens is het voor Madsen een af scheid zonder wrok. „Ik heb werke lijk een prachtige tijd gehad", zegt hij „en ik heb vooral bij de spelers veel waardering en vriendschap on dervonden." Met nog twee partijen voor de boeg gaat Van Baarle op het kampioenschap al. Ver wacht mag worden dat Hölzken, de degra datiekandidaat, hem geen moeilijkheden in de weg zal leggen. Vrijland kan met zijn gril lig aanvalsspel nog roet in het eten gooien, maar een dergelijke verrassing is nauwelijks te verwachten. Overigens wo'rdt het toernooi gekenmerkt door een grot aantal uitgestelde partijen.- Kamptoensklasse 1. C. J. van Baarle 2. L. Reitsema 3. C. vrijland 4. W. D. Peiger 5. D. P. Liefhebber 6. A. de Konlngh 7. J. van den Driessche 8. J. C. Hölzken le Klasse: 1. P. SeiJ 2. w. de Bruin 3. D. pekker 4. c. Rademaker 6 C. K. Harmanny 2e Klasse: 1. W. den U1JI 2. S. Koster 3. G. J. Blok 4. J. F. Schoonderweerd 5. C. Wassenaar 8. A. R. Malkus 7. J. B. Wassink 3e Klasse: 1. J. P. van Leusden 2. D. Scheele 3. H. J. P. Stoof 4. F. van Vorle 5. J. van Dalen 6. J. A. Koudljzer 7. H. van Boele 8. E. H. Marbus 8. Z. Noomen 4e Klasse: 1. F. G. van Putten 2. J. J. Hölzken 3. M. J. Bode 4. C. A. S. Marbus 5. A. Schippers 5 0 3 2 IV» zondag Vaderdag Een echt rundlederen porte- monnaie, die vader iedere dag zal gebruiken, is toch wel een van de mooiste cadeaux om voor vaderdag te geven. Zuiver rundlederen heren- portemonnaies, met 2 zilver- geldvakken met ritssluiting en fotovakje en 2 portefeuillevak ken. Deze pracht portemonnaie van eerste kwaliteit leder koopt U nu voor een speciale prijs voor nog géén drie gulden. echt rundleder Vrijdag en zaterdag verkopen wij dit vaderdaggeschenk bij uit stek, zuiver rundleder*n herenporte- monnaies, in bruin voor Vrijdagavond tot 9 uur open. Géén t el. cf schrift, be it. Het 48e jaarverslag van Excelsior '20 is wel een heel bijzondere. Im mers, in dat jaarverslag heeft secre taris J. Kloos bekend gemaakt dat hij er een streep onder wil gaan zetten. Het zal vreemd zijn in het adresboek van de KNVB achter de naam Excel sior niet meer de naam te vinden van de heer Kloos. 43 jaar heeft in dat adresboek de naam van de heer Kloos gestaan als secretaris en nu zal daar opeens een andere naam inkomen. Nogmaals het zal vreemd zijn. maar een ieder zal het besluit van de heer Kloos zonder meer kunnen accepte ren. Op de komende algemene ver gadering welke gehouden zal worden oo 21 juni in het clubgebouw, zal door het bestuur als zijn opvolger^voorge- steld worden de heer W. L. Elgers. De heer Kloos zal zich nog niet ge heel terug trekken uit het bestuur, want hij. zal voorgesteld worden als vice-voorzitter en zal die plaats dan ook wel gaan in nemen. De voorlaatste wedstrijd van Her mes DVS is voor doelman Ton Ruts, die zich juist een week daarvoor op- de transferlijst had laten plaatsen, zeer ongelukkig geweest. Hij kwam in botsing met zijn medeverdediger Wim van Baerle, met het noodlottig gevolg, dat beide Hermesspelers nu samen op kamer 218 in de Dr. Nolet- stiöhting liggen. Beiden met waar schijnlijk een lichte hersenschudding. De toestand van beide Hennes spelers is redelijik goed te noemen. Om nog even bij Hermes te blij ven. De tweede divisie club speelt zondag a.s. de laatste wedstrijd en die gaat thuis tegen Roda J.C. dat promotiekansen heeft. De KNVB heeft daarom de aanvangstijd van die wedstrijd vastgesteld op half drie, waardoor alle ontmoetingen op ret- zelfde tijdstip beginnen. De korfbalclub Succes is hard be zig aan de bouw van het nieuwe club lokaal aan de Storkstraat. De bouw is nu zover gereed, dat met de af bouw begonnen kan worden. Daarom doet de bouwbaas in het clubblad een beroep op de leden hierbij een hand je te helpen. Liefhebbers voor dus. Zondag was het weer de dag van de „ouwetjes". DHS was gastheer voor de Schiedamse veteranen: Het werd weer een enorm gezellige dag met als hoogtepunt de gekostumeer de wedstrijd tussen het team van DHS en dat van de Schiedamse scheidsrechters, waarbij zelfs St. Ni- colaas niet ontbrak. Het toernooi werd in de A afdeling gewonnen door Excelsior. Tweede werd SVDPW ge volgd door Schiedam, Demos, SSV en DHS. In B werd DRZ winnaar ge volgd door WF, SFC, Martinit. Schie damse Boys en Ursus. Piet Stuijvemberg maakt beeld voor 't Steiger De Sdhiemdase kunstenaar piet Stuijvenberg heeft opdracht ontvan gen tot het vervaardigen van een sculptuur die zal worden geplaatst in de omgeving van het Steiger te Rot terdam. Het stelt Voor „Dolle Jan's droom". Het ontwerp voor het beeld is thans gereed. Tijdens de voetbalwedstrijd-Her- mes-D-V.S.Gooiland kwam de spe ler Ton Ruts van eerstgenoemde ver eniging in botsing met een andere speler. Hij viel bewusteloos neer en werd ter observatie naar de Dr. No- letstichting vervoerd. Hetzelfde gebeurde even later met de speler Willem van Baarle even eens van Hermes-D.V.S. die bij een botsing zodanig letsel opliep, dat hij in genoemd ziekenhuis moest worden opgenomen. Tijdens een cross-country in de Spaansepolder te Schiedam, vloog de 19-jarige N. F. M. van Eerde met zijn motor uit de bocht én tegen de 8-jarige Rudi Bergman uit de Obrechtstraat 17, die stond te kijken. Het knaapje liep zodanige verwondin gen op, dat hij naar de Dr. Nolet- stichting werd vervoerd en daar is opgelnomen- Welke oudere Schiedammer weet niet meer welk een rol Martinit heeft gespeeld in de dertiger jaren. De in 1928 door arbeiders van de asbest- fabriek Martinit opgerichtte fabrieksploeg presteerde het om vanaf de oprichting ineens door te stoten naar de tweede klasse van de KNVB. Een prestatie van de eerste orde. Wat een duels waren het tussen Martinit en SVV. Helaas het is allemaal verleden tijd. SVV speelt in het betaalde voetbal en Martinit moet genoegen nemen met een plaatsje in de eerste klasse van de afdeling Rotterdam van de KNVB. Vanaf 1942 is het bergafwaarts gegaan met Martinit en het heeft in die jaren tal van goedwillende bestuurders gehad, maar het zat de club in niets mee. bestaansrecht te hebben. Op de vori ge week gehouden jaarlijkse algeme ne ledenvergadering werd een nieuw bestuur gekozen en het was bij mon de van de heren A. v. d. Horst, voor zitter en L. Franken, secretaris, dat het een en ander uit de toekomst van Martinit uit de doeken werd gedaan. „Al willen we het verleden dan zo snel mogelijk vergeten en alleen maar in de toekomst kijken", aldus de heer Van der Horst, „toch willen wij nog wel eens uit de doeken doen. waarom Martinit zo is weggezakt naar de grauwe middelmaat. Volgens ons is het ontbreken van een „eigen home" de schuld van alles. Alle intimiteit in de vereniging ontbrak. Een vertrou welijk gesprek met de eerste elftal- spelers na de training kon niet ge houden worden, want de kantine, waarin een beheerder, is voor een ieder toegankelijk. Echt onder elkaar kun je noodt zijn. Er is dus geen ge zelligheid. Hierdoor blijven er leden weg, de training wordt slecht bezocht, enz. enz. De animo om tot het bestuur toe te treden ontbrak en zo ga jè maar door. Het jubileumjaar heeft echter het licht doen doorbreken voor Marti nit. Wat de laatste jaren niet meer is voorgekomen, er boden zich zelf leden aan voor de vakatures in het bestuur! Het gemiddelde jonge bestuur bestaat nu uit de heren: A. v. d. Horst voor zitter. L. Franken, secretaris, B. van Westrenen, penningmeester, aange vuld met de heren; C. Breederveld, L. Cochret de La Marinière, T. Ver hoeven en P. Nieuwstraten. Dit bestuur wil alle ellende van Het moest iedere keer maar weer verhuizen van het ene terrein naar het andere en een echt eigen home kwam er maar niet. Vijf jaar gele den kreeg de vereniging de grootste klap te incaiSseren, toen het van het Volkspark moest verhuizen naar de sportterreinen op Harga. Hier had de club niets van zichzelf en zelfs het clublokaal moest met drie andere clubs worden gedeeld. Veertig jaar Deze maand bestaat Martinit veer tig jaar en een vereniging die deze leeftijd haalt heeft toch wel bewezen Makkelijk, moeiteloos naar bo ven met de nieuwe roltrap om zo'n heerlijk-luie Relax fauteuil uit te zoeken:.. Relax fauteuils, met voet- steurt, 't toppunt van gemak, een stoel -in diverse standen verstelbaar en met ideale zit door de schuimvulling, zo'n stoel, koopt U nu als extra aan bieding voor precies vijf en twintig gulden. Een luxe fauteuil, die geheel inklapbaar is en voortaan Uw uitverkoren stoel zal zijn. voorgaande jaren zo snei mogelijk in de vergeethoek drukken en met een schone lei beginnen. ,.We willen een strakke lijn in het verenigingsleven trachten te brengen1' aldus de- heer Franken. „Dat zal voor de oudere le den misschien niet meevallen, maar in het belang van de vereniging moet dat toch gebeuren. Misschien ko$t dat leden, maar dat is dan niet anders". Er is een z.g vijfjaren-plan opge steld en in die periode hoopt het nieu we Bestuur de bouw van een club huis verwezenlijkt te zien. „Onze spaarpot is goed gevuld, dus daaraan zal het niet liggen". De hoop is er ook op gevestigd, dat in die periode de gemeente een nieuw terrein be schikbaar zal stellen. Eerst zal Martinit echter gaan fees ten. Het veertigjarig bestaan zal -niet onopgemerkt voorbij gaan aan de ruim 220 leden. Op 15 juni is er in de foyer van Musis Sacru-m eerst een receptie'en 's-avónds is er in hetzelf de gebouw een feestavond, voorbe reid door de feestcommissie. Daarna gaat men zich geheel inzetten Marti nit weer terug te brengén op de plaats waar het hoort en de eerste stap daartoe is terug naar de KNVB. zondag Vaderdag Stelt Uw man er prijs op om er altijd tot in de puntjes verzorgd uit te zien, din kunt U hem vast niet beter verrassen din met dit vaderdagcadeau. Bel O Fast zelfstrijkende overhemden, een magnifiek hemd, hagelwit en... 's avonds nat ophangen, 's morgens weer Als speciale vaderdag aanbieding verkopen wij deze onberispe lijke overhemden voor nog géén negen gulden. geheel inklapbaar Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze relax fauteuils met voetsteun, bekleed met fleurig gebloemd cretonne - gevuld ir polyaether, super de luxe relaxstoe!, Vrijdagavond n ft. Aan de gemeentelijke Nijverheldsavond- school Schiedam behaalden de volgende leer lingen het diploma. Driejarige cursus A: v.A M. le monteur C 1: F. J. van Beek. w. Groenendijk, A. G. V d Helm; C de Jonge, M Muilwijk, R. A v. Oosten, J Oranje, J. A. Visser; VA.M. le monteur C 2: Th M Bakhuy- zen, C Boer, P. v. d. Bos, H Deurloo, B van Dorp, G. H Dumont. E. Harreman, M Lankers, A. G. Roelofs, M C Roozen- daal. H M. G. Vellinger; V.E.V - SM 2 A: A. Barzilay, J de Keyzer, p" Peters, C. J. van Rijn, R Slmonis, G M van Willi gen, c. van Zomeren, W. c. Zwiers: v.E.v. - SM 2 B: H. R. Degenaar, J A. C. v.d. Steen, G P. Vermeulen; Radiomonteur III: C. H. Freellng, J. Klaver, C. J. J. v Vliet, R v Wingerden; Electronicamonteiir III: H ^van Leyden, L. Mae Lean, c Ohlsen, 'Tweejarige vervolg-cursus B klasse 5 Timm. A. Breugem, H. W. van Buren, H. J. Meijer klasse 5 Sch. J Th F Bakker, J Kloos, G Majoor, C. M. Woermeljer Booglassen beginners: M. v. d. Brand, W A. Breddels, T. van Esch, M. Ferdinandus', M. T Fortuin, H Fries, W J. D. Hoen derkamp. J. C. van Hoogteylingen. E. M. Machlelsen, O. Maduro, H. M. v. d Most, J H. van Reeven, C M. Vos. P' J M Wijsbroek, J Zijderveld: Booglassen gevor derden: A. de Bondt, J F. van Deurzen, G. Schuurmans, P. M. dé Vries. G. B. War ner; Booglassen gronddiploma NI.L J. H M Kolster, L F. Lobry, A. Monster, H. F. Renken, J. J van Rooyen, J L Rust, W Schouten. M Stok; Klasse 3 Met.: C. J. Bekker, M. Blokland. G. C de Bruin, E. van Dam, H. C Kinniging'. J. J. vd Lee, H P J Roos, C Roza, M H. Ro- za. A. A. Snijder. J Zandstra; Klasse 3 Aut.: J. Breems, F. van Leeuwen. R. Sla venburg, L.J de Jager; Klasse 3 El: G. J. Frenay: Klasse 3 Tim: J. W. A.van Embden, A. M. v d Sluis: Klasse 3 Méu: G. Keyzer; Klasse 3 Schi.: P. Har:email, Vrijdag en zaterdag verkopen wij deze Bel-O-Fast overhem den van zelfstrijkende poplin, in alle courante maten, (ook met extra A-tT* Vrijdagavond tot 9 Ciin °f

De Havenloods | 1968 | | pagina 4