Weet u dat U in feite onze opdrachtgeefster bent geweest? Toen wij de plannen maakten voor een ingrijpende vernieuwing van ons Modehuis, hebben wij in gedachten U steeds als onze opdrachtgeefster gezien. Wij hebben üw wensen tot ons uitgangspunt gemaakt. En op basis daarvan hebben wij ons nieuwe Lampe Modehuis gebouwd. Of lieven üw Modehuis. Bent u niet nieuwsgierig om te zien of wij uw wensen goed hebben uitgevoerd? U bent van harte welkom. Wij vertrouwen erop dat u volmaakt tevreden bent en dat u ons dan ook het verbouwingsongerief van de laatste maanden graag vergeeft. Uw2ewens: „Ik zou een moderne klimaatregelaar wel aangenaam vinden. Want dat houdt de tempe ratuur precies goed en prettig om te winkelen" Uw opdracht uitgevoerd. Uw 3e wens: „Ik zou royale paskamers en veel spiegels wel weten te waarderen. Dan kan ik mij immers goed wenden en keren en ongehaast beslissen" Uw opdracht uitgevoerd. Hoogstraat 198 Rotterdam „Ik zou wel deuren willen die automatisch opengaan. Praktisch als je pakjes draagt of met een kinderwagen bent". Uw opdracht uitgevoerd. Uw 4e wens: „Ik zou een makkelijke overzichtelijke indeling wel op prijs stellen. Want dan kan je vrij je gang gaan en toch altijd een verkoopster op wenk-afstand vinden". Uw opdracht uitgevoerd. Uw$ewens: „Ik zou een Cafénette wel een goed idee vinden. Dan kan mijn man daar even rustig zitten als ik bezig ben. En zelf kan ik dan ook m'n benen eens strekken bij een kopje koffie". Uw opdracht uitgevoerd.

De Havenloods | 1968 | | pagina 16